Monthly Archives: Червень 2017

Турнірна таблиця чемпіонату Чернігівської області з футболу 2017 (Перша ліга)

МКомандаІВНПМО
1ФК “Борзна”1081137-825
2ФК “Бобровиця”1071226-2022
3ФК “Бахмач”1070316-1621
4ФК “ІМК” (Носівка)1050531-2415
5ФК “Талалаївка”1010910-443
6ФК “Штурм” (Прилуцький р-н)1010912-403

Таблиця бомбардирів чемпіонату:

ГравецьКомандаЗабито
1Ткаченко О."Бахмач"6
2Чичкан С.''Борзна''5
3Супрун С.''Бобровиця''5
4Рой Я.''Борзна''5

Боршнянський Яр – 2017

24 червня неподалік села Боршна пройшли змагання ” Боршнянський Яр-2017″ у таких форматах:

  1. Лайт в форматі “джип-спринт”
  2. Хард в форматі “джип-тріал”
  3. ATV і UTV формат “тріал”

До Вашої уваги пропонуємо відеоогляд цих захоплюючих змагань.

ФК “Прилуки” – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) 3:0

Вітаємо нашу команду з перемогою! Завдяки цьому результату ФК “Прилуки” підіймається в турнірній таблиці на 6-те місце!

ФК “Прилуки” – ДЮСФШ “Динамо” (Ніжин). Анонс

24.06.2017 17:00 Стадіон “Супутник”.
Гра 6-го туру чемпіонату області з футболу.

Підтримайте земляків!

Турнірна таблиця чемпіонату Чернігівської області з футболу 2017 (Вища ліга)

PosClubІВНПЗМПМО
1242112802064
2241923691759
3241914792058
4241365692445
5241158413638
6241068523936
72411310364036
8249312496130
9246315256421
10246216357820
11244416247116
12243417215613
13242418146610

Таблиця бомбардирів чемпіонату:

ГравецьКомандаІгорЗабитоЗ пенальті
1Твердовський Артур''Агродім''21211
2Кострома Ігор''Кудрівка''21212
3Кугук Сергій"Фаворит"19202
4Круковець Валентин''Агродім''22193
5Поліновський Павло''Ніка''2216
6Кохановський Анатолій''Чернігів''1811
7Дедух Руслан"Чернігів"2011
8Мельниченко Павло''Кудрівка''1810
9Поліщук Денис"Прилуки"2010

Календар чемпіонату Чернігівської області з футболу 2017 (Перша ліга)

До Вашої уваги календар матчів першого кола Чемпіонату Чернігівської області з футболу серед аматорських команд Першої ліги.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 27.05.17
ФК “Борзна” – ФК “Бахмач”  2:0
ФК “Бобровиця” – ФК “ІМК” (Носівка)  1:0
ФК “Штурм” (Прилуцький р-н) – ФК “Талалаївка”  6:3

2 тур, 03.06.17
ФК “Бахмач” – ФК “Талалаївка”  6:0
ФК “ІМК” (Носівка) – ФК “Штурм” (Прилуцький р-н)  7:1

Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2017 року

До вашої уваги Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2017 року:

 

Скачати Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2017 року

Кубок Прилуцького району з футболу 2017

Розіграш кубку Прилуцького району з футболу відбувається у чотири етапи:

1 етап – 23 та 30 квітня (попередній):
1. ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Боршна”  2:2; 2:2 (по пен. 3:2)
2. ФК “Манжосівка” – ФК “Внєштранс” (Івківці)  5:1; 0:1
3. ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Замістя”  4:0; 2:1

2 етап – 23 та 30 липня (чвертьфінал):
4. ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Дівиця”  1:5; 0:10
5. ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Манжосівка”  4:2; 0:7
6. ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Авангард” (Ладан)  4:1; 5:2
7. ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Охіньки”  3:1; 1:1

3 етап – 22 та 29 жовтня (півфінал):
8. ФК “Дівиця” – ФК “Манжосівка”  3:2; 0:5
9. ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Темп” (Богданівка)  5:1; 5:4

4 етап – 5 листопада (фінал):
10. ФК “Манжосівка” – ФК “Удай” (Удайці)  0:2

Календар чемпіонату Прилуцького району з футболу 2017

До Вашої уваги календар матчів чемпіонату Прилуцького району з футболу серед аматорських команд.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 07.05.17
ФК “Дівиця” – ФК “Охіньки”  7:0
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Темп” (Богданівка)  1:2
ФК “Боршна” – ФК “Авангард” (Ладан)  0:1
ФК “Манжосівка” – ФК “Замістя”  0:5
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Удай” (Удайці)  1:1
ФК “Цукровик” (Линовиця) — вихідний

2 тур, 14.05.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Дівиця”  2:5
ФК “Охіньки” – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  1:2

Календар чемпіонату Чернігівської області з футболу 2017 (Вища ліга)

До Вашої уваги календар матчів чемпіонату Чернігівської області з футболу серед аматорських команд Вищої ліги сезону 2017 р.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 20.05.17 (початок матчів – 16:00)
ФК “Городня” – ФК “Чернігів”  2:4
ФК “Прилуки” – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  1:2
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Ревна” (Семенівка)  1:1
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Агродім” (Бахмач)  0:1
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Ніка” (Чернігів)  2:3
ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  0:0
ФК “Полісся” (Добрянка) — вихідний

2 тур, 27.05.17 (початок матчів – 16:00)
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Зернопром” (Анисів)  1:0
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Кремінь” (Ічня)  4:0