Monthly Archives: Липень 2017

1/4 фіналу кубку Прилуцького району з футболу (матчі-відповіді)

Учора відбулися повторні матчі стадії 1/4 фіналу кубку району з футболу. Вісім команд змагалися за вихід до півфіналу. На жаль, чотири команди після цієї стадії мали засмутити своїх прихильників, натомість інша четвірка дарувала своїм вболівальникам позитивні емоції і наближувала себе до омріяного завоювання трофею. Залишається зробити лише три кроки, але це безперечно будуть три дуже важких кроки…
А поки давайте пригадаємо, що ж у нас відбулося у повторних матчах чвертьфіналу кубку і як саме команди боролися у двобоях за вихід до півфіналу.

Міжобласний командний турнір із шахів відбувся у Прилуках

Відкритий кубок із пляжного волейболу

Існує безліч цікавих видів спорту. Одним із таких є пляжний волейбол – улюблена мільйонами людей спортивна гра. Вона зародилася на відпочинку й стала неймовірно популярною серед молоді. Пляжний волейбол є ідеальною спортивною дисципліною, в якій поєднується не тільки спорт, а й відпочинок, не кажучи вже про командний азарт та ефектні битви на піску.
Уже 3 роки поспіль Прилуцька федерація волейболу проводить Відкритий турнір із пляжного волейболу, що проходить під егідою НОК України в Чернігівській області.
Фінансову підтримку забезпечують шанувальники змагань, постійними спонсорами яких є Галина Мончуляк – Президент Прилуцької федерації волейболу та Дмитро Рожко.
Цього року чергова гра відбулася 22-23 липня на міському пляжі. Участь у турнірі приймали 10 команд з таких міст, як Хмельницький, Ромни, Полтава, Чернігів, Київ, Пирятин, Прилуки та інші. Гра розпочалася з урочистої лінійки, на якій Галина Мончуляк та Дмитро Рожко привітали всіх учасників й побажали чесної боротьби й перемоги найкращим. Для проведення суддівства були запрошені Андрій Філоненко з м. Чернігова та Антон Зельський з м. Києва.

Визначилися учасники 1/2 фіналу кубку Прилуцького району з футболу

Отже, після зіграних сьогодні чотирьох матчів чвертьфіналу кубку Прилуцького району з футболу маємо наступних півфіналістів:

ФК “Дівиця” – ФК “Манжосівка”
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Темп” (Богданівка)

Матчі, в яких визначаться фіналісти кубкового турніру, відбудуться 22 та 29 жовтня. Перші матчі пройдуть на полях команд, які у парах вказані першими.

ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Прилуки” 1:0

Чергова виїзна поразка від одного з фаворитів турніру. Навряд чи хтось чекав перемоги, можливо сподівалися більше на нічию, натомість маємо поразку, але з пристойним рахунком. Хоча, звичайно, від того солодше не стало і очок у турнірній таблиці не додалося. Опускаємося на десяте місце.

Анонс 1/4 фіналу кубку Прилуцького району з футболу (матчі-відповіді)

Буквально за лічені години відбудуться повторні матчі 1/4 фіналу кубку Прилуцького району з футболу. Вісім претендентів на трофей, але після повторних матчів лише чотири з них продовжать боротьбу. Хто ж це буде? Хоче дізнатися? Тоді швидко на футбол! Стадіони і команди в Малій Дівиці, Охіньках, Прилуках та Ладані чекають на Вас! А тих футбольних вболівальників, які не зможуть бути присутніми на матчах, ми постараємося оперативно проінформувати про підсумки чвертьфінальних матчів.

1/4 фіналу кубку Прилуцького району з футболу (перші матчі)

23.07.2017 відбулися перші матчі 1/4 фіналу кубку району. У трьох матчах перемогу святкували господарі, ще в одному сильнішими виявилися гості. Було все – і емоції, і чимало забитих м’ячів (аж 21), і попередження, і навіть два вилучення.
Але про все по порядку.

ФК ”Прилуки” – ФК ”Фаворит” (Корюківка) 2:2

Ох, ці ж останні хвилини. Знову вони попили крові з уболівальників футболу Прилуччини. Можливо команді варто уже до церкви сходити, бо складається враження ніби зурочив хтось. Щоб часом не виробився таким чином комплекс останніх хвилин у прилучан. Мається на увазі не лише у самих

ФК “Авангард” (Ладан)

ФК “Боршна” (Боршна)