Monthly Archives: Березень 2018

ВК “ІМК Прилуки” у півфіналі чемпіонату області з волейболу

Минулої суботи у Чернігові у залі Чернігівського національного педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка відбулися матчі другого туру Вищої ліги чемпіонату області з волейболу в групі, де за вихід до півфіналу змагалися між собою наші земляки з волейбольного клубу “ІМК Прилуки” разом із чернігівськими командами “Чернігівспорт” та “Академія”.

Календар чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

До Вашої уваги календар матчів чемпіонату Прилуцького району з футболу серед аматорських команд.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 06.05.18 (неділя)
ФК “Цукровик” (Линовиця)  – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)  0:0
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – 1:3
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Авангард” (Ладан)  0:4
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)  2:1
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Удай” (Удайці)  1:2
ФК “Охіньки” (Охіньки) — вихідний

2 тур, 13.05.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  6:2
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Замістя” (Замістя)  2:1

Турнірна таблиця чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

М КомандаІВНПМО
1“Манжосівка” (Манжосівка)20182096-1656
2“Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)20170384-1751
3''Удай” (Удайці)20130759-3839
4“Штурм-Прилуки-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)20113663-3536
5ДЮФШ "Європа” (Прилуки)2084851-3928
6“Замістя” (Замістя)20911055-4128
7“Авангард” (Ладан)20621238-5820
8“Кристал” (Линовиця)20451134-7717
9“Єдність” (Боршна-Івківці)20511428-7116
10“Темп” (Богданівка)20511422-7416
11“Охіньки” (Охіньки)20411522-8613

Кубок Прилуцького району з футболу 2018

Розіграш кубку Прилуцького району з футболу відбувається у чотири етапи:

1 етап – 22 та 29 квітня (попередній):
1. ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Темп” (Богданівка)  2:2; 2:0
2. ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)  0:1; 0:8
3. ФК “Внєштранс” (Івківці) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)  0:2; 2:3
4. ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Удай” (Удайці)  1:0; 2:2

2 етап – 22 та 29 липня (чвертьфінал):
5. ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  1:0; 5:0
6. ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)  1:4; 2:5

Таблиця бомбардирів 2018

МГравецьКомандаГолиЗ пен.
1Зуб М."Європа” (Прилуки)26
2Симоненко Є.“Манжосівка” (Манжосівка)251
3Тавакалян С."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)17
4Горбань А."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)16
5Поліщук Д.“Замістя” (Замістя)121
6Доценко Д.''Манжосівка''11
7Шеметун С."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)113
8Писанка В."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)10
9-13Бабак О.“Манжосівка” (Манжосівка)9
9-13Білобородько Є.''Удай” (Удайці)9
9-13Давиденко В.“Манжосівка” (Манжосівка)9
9-13Кондратенко І.“Авангард” (Ладан)9
9-13Плющ М."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)9
14Бугаєнко О."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)91
15-17Коровай Д."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)8
15-17Куриленко А."Єдність" (Боршна-Івківці)8
15-17Нагорний В.''Удай” (Удайці)8
18-19Атаманенко В.“Замістя” (Замістя)7
18-19Лисенко М.“Авангард” (Ладан)7
20-21Горбань Б.“Авангард” (Ладан)71
20-21Лук'янчиков В.''Удай” (Удайці)71
22-23Левченко О.“Манжосівка” (Манжосівка)62
22-23Нагнойний О."Європа” (Прилуки)62
24Приступа Є.“Замістя” (Замістя)5
25-35Бойко М."Європа” (Прилуки)4
25-35Гончаров С.“Авангард” (Ладан)4
25-35Горбань Я.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)4
25-35Денисенко М."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)4
25-35Кисельов О.“Темп” (Богданівка)4
25-35Курченко В."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)4
25-35Лисенко А.“Манжосівка” (Манжосівка)4
25-35Матлаш О."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)4
25-35Маценко Є.“Замістя” (Замістя)4
25-35Степашко О.''Удай” (Удайці)4
25-35Яременко А.“Замістя” (Замістя)4
36-51Боблян С."Кристал" (Линовиця)3
36-51Бондаренко О.“Авангард” (Ладан)3
36-51Гумен Ю."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)3
36-51Даниленко В.''Удай” (Удайці)3
36-51Демідов Р."Охіньки" (Охіньки)3
36-51Дівотченко С.''Удай'' (Удайці)3
36-51Єзибчук Я.“Замістя” (Замістя)3
36-51Коваленко А.''Удай” (Удайці)3
36-51Корнух С.''Замістя'' (Замістя)3
36-51Кубрак В."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)3
36-51Кузьменко Є."Кристал" (Линовиця)3
36-51Лень О.“Манжосівка” (Манжосівка)3
36-51Нічик І.“Авангард” (Ладан)3
36-51Романенко М.“Авангард” (Ладан)3
36-51Сидоренко А.“Манжосівка” (Манжосівка)3
36-51Скрипка В."Єдність" (Боршна-Івківці)3
52Дудник Д."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)31
53Пилипенко С."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)33
54-67Арутюнян Г."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)2
54-67Джигурда В."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)2
54-67Івахненко А.“Манжосівка” (Манжосівка)2
54-67Комар М."Кристал" (Линовиця)2
54-67Матузка О."Європа” (Прилуки)2
54-67Мірошніченко О."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)2
54-67Мовчан М.“Авангард” (Ладан)2
54-67Мукоко П."Кристал" (Линовиця)2
54-67Ногтєв А.“Темп” (Богданівка)2
54-67Олександренко П."Охіньки" (Охіньки)2
54-67Приходько А."Кристал" (Линовиця)2
54-67Степаненко О."Єдність" (Боршна-Івківці)2
54-67Суслопаров І."Єдність" (Боршна-Івківці)2
54-67Труш О.“Темп” (Богданівка)2
68-109Арестов А.“Авангард” (Ладан)1
68-109Бардаков О.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)1
68-109Бурлак М."Єдність" (Боршна-Івківці)1
68-109Ведмідський М.''Замістя'' (Замістя)1
68-109Волинець В.''Удай” (Удайці)1
68-109Герасименко Б."Європа” (Прилуки)1
68-109Герасименко О.“Замістя” (Замістя)1
68-109Головань В."Охіньки" (Охіньки)1
68-109Дробот Д."Єдність" (Боршна-Івківці)1
68-109Жигунов О."Удай" (Удайці)1
68-109Золотарьов В."Європа" (Прилуки)1
68-109Зубань О."Кристал" (Линовиця)1
68-109Ільницький В.“Темп” (Богданівка)1
68-109Кірієнко І.''Удай'' (Удайці)1
68-109Климчук Ю."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
68-109Корнух Я.“Замістя” (Замістя)1
68-109Корсун О.“Замістя” (Замістя)1
68-109Кукса Є."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
68-109Лазаренко Б."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
68-109Медуниця Віт."Єдність" (Боршна-Івківці)1
68-109Микитченко В."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
68-109Мовчан О.''Манжосівка'' (Манжосівка)1
68-109Незгодюк С."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
68-109Огієнко М.“Внєштранс” (Івківці)1
68-109Падалка Д.“Авангард” (Ладан)1
68-109Панченко А."Єдність" (Боршна-Івківці)1
68-109Парубець Т."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
68-109Потоцький В.''Удай” (Удайці)1
68-109Самосюк О."Єдність" (Боршна-Івківці)1
68-109Скорик Є.''Темп'' (Богданівка)1
68-109Соколовський А."Європа” (Прилуки)1
68-109Ступак І."Кристал" (Линовиця)1
68-109Тонкаль О.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)1
68-109Тютюнник П."Темп" (Богданівка)1
68-109Фещенко Я."Єдність" (Боршна-Івківці)1
68-109Харченко М.''Темп'' (Богданівка)1
68-109Чабан М.“Темп” (Богданівка)1
68-109Черніченко М."Кристал" (Линовиця)1
68-109Шкуренко О.''Темп'' (Богданівка)1
68-109Штипа І.''Єдність'' (Боршна-Івківці)1
68-109Шульга О.''Манжосівка'' (Манжосівка)1
68-109Яцун Б."Охіньки" (Охіньки)1
110-112Бондаренко Є."Охіньки" (Охіньки)11
110-112Ганеча С.“Внєштранс” (Івківці)11
110-112Коновалов О.“Авангард” (Ладан)11
АВТОГОЛ:
Богдан Б."Удай" (Удайці)1
Горбань А.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)1
Захарченко О."Удай" (Удайці)1
Карпенко О.''Темп'' (Богданівка)1
Комар М."Кристал" (Линовиця)1
Красношапка О“Внєштранс” (Івківці)1
Маснуха Д."Охіньки" (Охіньки)1
Нетребко М.''Замістя'' (Замістя)1
Оробей Р.“Замістя” (Замістя)1
Пилипенко С.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)1
Шкуліпа О."Охіньки" (Охіньки)1

Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року

До вашої уваги Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року:

Стали відомі перші учасники півфіналу чемпіонату області з волейболу

Минулої суботи у Коропі відбулися матчі другого туру Вищої ліги чемпіонату області з волейболу в групі, де за вихід до півфіналу змагалися між собою три волейбольні клуби: “Короп-2”, “Борзна” і “Новгород-Сіверський”. В трьох зіграних матчах зафіксовані наступні результати:

Вітаємо чарівних жінок з 8 березня!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

ВК “ІМК Прилуки” виходить у другий тур фінальної частини змагань

10.02.2018 року у Чернігові стартував чемпіонат Чернігівської області серед чоловічих команд Вищої ліги, а також і в інших лігах, розподілених за результатами першого етапу у 2017 році. До Вищої ліги чемпіонату області увійшли наступні команди: “ІМК Прилуки”, “Короп-2”, “Новгород-Сіверський”, “Сосниця”, “Борзна” та чотири чернігівські команди: “Ветеран”, “Авангард”, “Чернігівспорт”, “Академія”.