Monthly Archives: Березень 2018

ВК “ІМК Прилуки” у півфіналі чемпіонату області з волейболу

Минулої суботи у Чернігові у залі Чернігівського національного педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка відбулися матчі другого туру Вищої ліги чемпіонату області з волейболу в групі, де за вихід до півфіналу змагалися між собою наші земляки з волейбольного клубу “ІМК Прилуки” разом із чернігівськими командами “Чернігівспорт” та “Академія”.

Календар чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

До Вашої уваги календар матчів чемпіонату Прилуцького району з футболу серед аматорських команд.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 06.05.18 (неділя)
ФК “Цукровик” (Линовиця)  – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)  0:0
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – 1:3
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Авангард” (Ладан)  0:4
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)  2:1
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Удай” (Удайці)  1:2
ФК “Охіньки” (Охіньки) — вихідний

2 тур, 13.05.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  6:2
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Замістя” (Замістя)  2:1

Турнірна таблиця чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

М КомандаІВНПМО
1“Манжосівка” (Манжосівка)20182096-1656
2“Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)20170384-1751
3''Удай” (Удайці)20130759-3839
4“Штурм-Прилуки-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)20113663-3536
5ДЮФШ "Європа” (Прилуки)2084851-3928
6“Замістя” (Замістя)20911055-4128
7“Авангард” (Ладан)20621238-5820
8“Кристал” (Линовиця)20451134-7717
9“Єдність” (Боршна-Івківці)20511428-7116
10“Темп” (Богданівка)20511422-7416
11“Охіньки” (Охіньки)20411522-8613

Кубок Прилуцького району з футболу 2018

Розіграш кубку Прилуцького району з футболу відбувається у чотири етапи:

1 етап – 22 та 29 квітня (попередній):
1. ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Темп” (Богданівка)  2:2; 2:0
2. ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)  0:1; 0:8
3. ФК “Внєштранс” (Івківці) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)  0:2; 2:3
4. ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Удай” (Удайці)  1:0; 2:2

2 етап – 22 та 29 липня (чвертьфінал):
5. ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  1:0; 5:0
6. ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)  1:4; 2:5

Таблиця бомбардирів 2018

МГравецьКомандаГолиЗ пен.
1Зуб М."Європа” (Прилуки)343
2Симоненко Є.“Манжосівка” (Манжосівка)321
3Тавакалян С."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)28
4Горбань А."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)19
5Поліщук Д.“Замістя” (Замістя)171
6-7Атаманенко В.“Замістя” (Замістя)13
6-7Нагорний В.''Удай” (Удайці)13
8Даценко Д.''Манжосівка''131
9-11Бабак О.“Манжосівка” (Манжосівка)12
9-11Лень О.“Манжосівка” (Манжосівка)12
9-11Писанка В."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)12
12Шеметун С."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)123
13Бугаєнко О."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)111
14-15Давиденко В.“Манжосівка” (Манжосівка)10
14-15Кондратенко І.“Авангард” (Ладан)10
16-17Білобородько Є.''Удай” (Удайці)9
16-17Плющ М."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)9
18-22Коровай Д."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)8
18-22Куриленко А."Єдність" (Боршна-Івківці)8
18-22Лисенко А.“Манжосівка” (Манжосівка)8
18-22Лисенко М.“Авангард” (Ладан)8
18-22Степашко О.''Удай” (Удайці)8
23Лук'янчиков В.''Удай” (Удайці)81
24-25Єзибчук Я.“Замістя” (Замістя)7
24-25Собех О."Кристал" (Линовиця)7
26Горбань Б.“Авангард” (Ладан)71
27Нагнойний О."Європа” (Прилуки)72
28Левченко О.“Манжосівка” (Манжосівка)62
29-38Бойко М."Європа” (Прилуки)5
29-38Гончаров С.“Авангард” (Ладан)5
29-38Гребенюк В."Кристал" (Линовиця)5
29-38Даниленко В.''Удай” (Удайці)5
29-38Кисельов О.“Темп” (Богданівка)5
29-38Маценко Є.“Замістя” (Замістя)5
29-38Приступа Є.“Замістя” (Замістя)5
29-38Приходько А."Кристал" (Линовиця)5
29-38Сидоренко А.“Манжосівка” (Манжосівка)5
29-38Яременко А.“Замістя” (Замістя)5
39Головань В."Охіньки" (Охіньки)51
40-52Горбань Я.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)4
40-52Гумен Ю."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)4
40-52Денисенко М."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)4
40-52Дівотченко С.''Удай'' (Удайці)4
40-52Климчук Ю."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)4
40-52Коваленко А.''Удай” (Удайці)4
40-52Комар М."Кристал" (Линовиця)4
40-52Кубрак В."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)4
40-52Кузьменко Є."Кристал" (Линовиця)4
40-52Курченко В."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)4
40-52Матлаш О."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)4
40-52Ногтєв А.“Темп” (Богданівка)4
40-52Падалка Д.“Авангард” (Ладан)4
53Пилипенко С."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)44
54-64Боблян С."Кристал" (Линовиця)3
54-64Бондаренко О.“Авангард” (Ладан)3
54-64Демідов Р."Охіньки" (Охіньки)3
54-64Корнух С.''Замістя'' (Замістя)3
54-64Кукса Є."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)3
54-64Мовчан О.''Манжосівка'' (Манжосівка)3
54-64Нічик І.“Авангард” (Ладан)3
54-64Панченко А."Єдність" (Боршна-Івківці)3
54-64Романенко М.“Авангард” (Ладан)3
54-64Скрипка В."Єдність" (Боршна-Івківці)3
54-64Яцун Б."Охіньки" (Охіньки)3
65-66Дудник Д."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)31
65-66Руденко Р."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)31
67-82Арутюнян Г."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)2
67-82Герасименко Б."Європа” (Прилуки)2
67-82Джигурда В."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)2
67-82Івахненко А.“Манжосівка” (Манжосівка)2
67-82Ільницький В.“Темп” (Богданівка)2
67-82Корсун О.“Замістя” (Замістя)2
67-82Матузка О."Європа” (Прилуки)2
67-82Медуниця Віт."Єдність" (Боршна-Івківці)2
67-82Мірошніченко О."Дівиця" (М.Дівиця-В.Дівиця)2
67-82Мовчан М.“Авангард” (Ладан)2
67-82Мукоко П."Кристал" (Линовиця)2
67-82Олександренко П."Охіньки" (Охіньки)2
67-82Скорик Є.''Темп'' (Богданівка)2
67-82Степаненко О."Єдність" (Боршна-Івківці)2
67-82Суслопаров І."Єдність" (Боршна-Івківці)2
67-82Труш О.“Темп” (Богданівка)2
83-121Арестов А.“Авангард” (Ладан)1
83-121Бардаков О.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)1
83-121Бурлак М."Єдність" (Боршна-Івківці)1
83-121Вегера О."Удай" (Удайці)1
83-121Ведмідський М.''Замістя'' (Замістя)1
83-121Волинець В.''Удай” (Удайці)1
83-121Гезердава Д."Європа” (Прилуки)1
83-121Герасименко О.“Замістя” (Замістя)1
83-121Дробот Д."Єдність" (Боршна-Івківці)1
83-121Жигунов О."Удай" (Удайці)1
83-121Збаранський В.''Темп'' (Богданівка)1
83-121Золотарьов В."Європа" (Прилуки)1
83-121Зоц С."Охіньки" (Охіньки)1
83-121Зубань О."Кристал" (Линовиця)1
83-121Кірієнко І.''Удай'' (Удайці)1
83-121Коломоєць С."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
83-121Корнух Я.“Замістя” (Замістя)1
83-121Купрієнко В.''Темп'' (Богданівка)1
83-121Лазаренко Б."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
83-121Марунич П.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)1
83-121Микитченко В."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
83-121Незгодюк С."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
83-121Огієнко М.“Внєштранс” (Івківці)1
83-121Парубець Т."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
83-121Потоцький В.''Удай” (Удайці)1
83-121Самосюк О."Єдність" (Боршна-Івківці)1
83-121Сидорко М.“Замістя” (Замістя)1
83-121Соколовський А."Європа” (Прилуки)1
83-121Ступак І."Кристал" (Линовиця)1
83-121Тонкаль О.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)1
83-121Тимошенко В.''Манжосівка'' (Манжосівка)1
83-121Тютюнник П."Темп" (Богданівка)1
83-121Фещенко Я."Єдність" (Боршна-Івківці)1
83-121Харченко М.''Темп'' (Богданівка)1
83-121Чабан М.“Темп” (Богданівка)1
83-121Черніченко М."Кристал" (Линовиця)1
83-121Шкуренко О.''Темп'' (Богданівка)1
83-121Штипа І.''Єдність'' (Боршна-Івківці)1
83-121Шульга О.''Манжосівка'' (Манжосівка)1
122-124Бондаренко Є."Охіньки" (Охіньки)11
122-124Ганеча С.“Внєштранс” (Івківці)11
122-124Коновалов О.“Авангард” (Ладан)11
АВТОГОЛ:
Богдан Б."Удай" (Удайці)1
Буцола І."Штурм-Прилуки-ГарантБуд" (Дмитрівка-Білорічиця)1
Горбань А.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)1
Захарченко О."Удай" (Удайці)1
Карпенко О.''Темп'' (Богданівка)1
Комар М."Кристал" (Линовиця)1
Красношапка О“Внєштранс” (Івківці)1
Маснуха Д."Охіньки" (Охіньки)1
Нетребко М.''Замістя'' (Замістя)1
Оробей Р.“Замістя” (Замістя)1
Пилипенко С.''Дівиця'' (М.Дівиця-В.Дівиця)1
Тютюнник П.''Темп'' (Богданівка)1
Шкуліпа О."Охіньки" (Охіньки)1

Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року

До вашої уваги Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року:

Стали відомі перші учасники півфіналу чемпіонату області з волейболу

Минулої суботи у Коропі відбулися матчі другого туру Вищої ліги чемпіонату області з волейболу в групі, де за вихід до півфіналу змагалися між собою три волейбольні клуби: “Короп-2”, “Борзна” і “Новгород-Сіверський”. В трьох зіграних матчах зафіксовані наступні результати:

ВК “ІМК Прилуки” виходить у другий тур фінальної частини змагань

10.02.2018 року у Чернігові стартував чемпіонат Чернігівської області серед чоловічих команд Вищої ліги, а також і в інших лігах, розподілених за результатами першого етапу у 2017 році. До Вищої ліги чемпіонату області увійшли наступні команди: “ІМК Прилуки”, “Короп-2”, “Новгород-Сіверський”, “Сосниця”, “Борзна” та чотири чернігівські команди: “Ветеран”, “Авангард”, “Чернігівспорт”, “Академія”.