Monthly Archives: Березень 2018

Календар чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

До Вашої уваги календар матчів чемпіонату Прилуцького району з футболу серед аматорських команд. Після жеребкування команд стануть відомі безпосередні суперники в парах.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 06.05.18 (неділя)
Команда 2 – Команда 11
Команда 3 – Команда 10
Команда 4 – Команда 9
Команда 5 – Команда 8
Команда 6 – Команда 7
Команда 1 — вихідний

2 тур, 13.05.18 (неділя)
Команда 1 – Команда 2
Команда 11 – Команда 3

Турнірна таблиця чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

Кубок Прилуцького району з футболу 2018

Розіграш кубку Прилуцького району з футболу відбувається у чотири етапи (після жеребкування команд стануть відомі безпосередні суперники в парах):

1 етап – 22 та 29 квітня (попередній):
1. Команда 3 – Команда 4
2. Команда 5 – Команда 6
3. Команда 7 – Команда 8

2 етап – 22 та 29 липня (чвертьфінал):
4. Команда 1 – Команда 2
5. Переможець 1 – Переможець 2

Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року

До вашої уваги Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року:

Стали відомі перші учасники півфіналу чемпіонату області з волейболу

Минулої суботи у Коропі відбулися матчі другого туру Вищої ліги чемпіонату області з волейболу в групі, де за вихід до півфіналу змагалися між собою три волейбольні клуби: “Короп-2”, “Борзна” і “Новгород-Сіверський”. В трьох зіграних матчах зафіксовані наступні результати:

Вітаємо чарівних жінок з 8 березня!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

ВК “ІМК Прилуки” виходить у другий тур фінальної частини змагань

10.02.2018 року у Чернігові стартував чемпіонат Чернігівської області серед чоловічих команд Вищої ліги, а також і в інших лігах, розподілених за результатами першого етапу у 2017 році. До Вищої ліги чемпіонату області увійшли наступні команди: “ІМК Прилуки”, “Короп-2”, “Новгород-Сіверський”, “Сосниця”, “Борзна” та чотири чернігівські команди: “Ветеран”, “Авангард”, “Чернігівспорт”, “Академія”.