Monthly Archives: Квітень 2018

Результати 1/8 фіналу кубку Чернігівської області з футболу

Попередній етап кубку Прилуччини. Матчі-відповіді

1/8 фіналу кубку Чернігівської області з футболу. Анонс

Важко сказати, коли востаннє в 1/8 фіналу кубку Чернігівської області з футболу брало участь відразу дві команди з Прилуцького району. Можливо навіть виявиться, що не так і давно як здається на перший погляд, але в любому випадку факт участі двох клубів доволі приємний. Чемпіон району ФК “Дівиця” і новостворений ФК “Прилуки-ГарантБуд” позмагаються за обласний кубок. Доволі впевнено “Дівиця” стартувала в кубковому змаганні й уже подолала стадію 1/16 фіналу (домашня перемога над “Талалаївкою” 5:2), прилучани ж стартують саме з 1/8.

Попередній етап кубку Прилуччини. Перші матчі

Минулої неділі для більшості команд нашого району матчами за кубок Прилуцького району розпочався футбольний сезон 2018. Зіграні чотири матчі вийшли доволі цікавими, у кожній грі забивалися голи, усього таких було вісім. Також був один нереалізований пенальті в Івківцях. Жодна команда після першого матчу ще не гарантувала собі прохід у наступний етап і відповідно спокійну гру у матчі-відповіді. 

Попередній етап кубку Прилуччини. Перші матчі. Анонс

Завтра сім із восьми клубів нашого району розпочинають новий футбольний сезон 2018 року, вступаючи у боротьбу за кубок Прилуцького району з футболу з попереднього етапу. Для “Удаю”, до речі, діючого володаря кубку Прилуччини, недільна гра буде уже другою в цьому сезоні після матчу за Суперкубок. Тож вісім колективів у неділю розпочнуть нову боротьбу за цей почесний трофей. Нагадаю, що цей етап складається з двох матчів. Перші матчі відбудуться завтра у Ладані, Івківцях, Замісті, а також Охіньках, а не в Прилуках, оскільки команди ”Манжосівка” та ”Охіньки” змінили черговість матчів у своїй парі. Тож уболівальники команд і гості цих населених пунктів запрошуються на футбольні стадіони, щоб приємно провести вихідний день на свіжому повітрі і підтримати улюблені команди у чесній спортивній боротьбі. Впевнений, що колективи віддячать уболівальникам за підтримку красивою грою і забитими м’ячами.

ФК “Дівиця” – володар Суперкубка Прилуччини 2018

14 квітня відбулася знакова подія для футбольної Прилуччини, а саме був розіграний Суперкубок Прилуцького району сезону 2018. Цей матч відбувся вперше на теренах нашого району. В поєдинку зійшлися команда, яка стала переможцем чемпіонату Прилуцького району 2017 року (ФК “Дівиця”), проти команди, яка перемогла у кубку Прилуцького району 2017 (ФК “Удай”).

ВК “ІМК Прилуки” – переможець Вищої ліги чемпіонату Чернігівської області з волейболу

У неділю 15 квітня у спортзалі дитячо-юнацької спортивної школи міста Прилуки було справжнє свято волейболу. Цього сонячного дня відбулися вирішальні матчі чемпіонату області з волейболу у Вищій лізі серед чоловічих команд. Змагатися за нагороди першості у наше місто приїхали команди з Чернігова (ВК “Академія”), Коропа (ВК “Короп-2”) та Борзнянського району (ВК “Патріот-Колос”). Четвертим учасником звичайно ж була місцева прилуцька команда (ВК “ІМК Прилуки”).

Фінал чемпіонату області з волейболу у Вищій лізі

Матч за третє місце чемпіонату області з волейболу у Вищій лізі

Суперкубок Прилуччини 2018