Monthly Archives: Червень 2018

Результати 9 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу

7 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу (Вища ліга)

1 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу (Перша ліга). Перенесена гра

Сьогодні ФК “Борзна” провів заключну гру першого кола чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги проти менського “Авангарду”. Дуже складний, дуже нервовий, але дуже цікавий поєдинок. Не знаю чому, але я був впевнений, що сьогодні ми обов”язково візьмемо очки. Можливо тому, що відступати було вже нікуди і в разі поразки ми втрачали практивно всі шанси поборотися за вихід до фіналу. А може тому, що сьогодні вперше в цьому році зібралися. Склад команди був майже оптимальним. Суперник дуже сподобався. Команда мобільна, дисциплінована, грає в колективний і швидкісний футбол.

Битва лідерів чемпіонату в Удайцях: нова форма гостей, обопільне вилучення і велика перемога “Дівиці”

Недільного дня 24 червня в Удайцях відбулася гра восьмого туру чемпіонату Прилуцького району з футболу. Місцевий футбольний клуб “Удай” приймав на своєму полі діючого чемпіона району – ФК “Дівиця”. Матч очікувався з неабияким інтересом, оскільки обидві команди перебували на момент початку зустрічі у верхній частині турнірної таблиці, навіть більше того – гості посідали другу сходинку, а господарі – третю, хоча обидві команди мали порівну очок – по п’ятнадцять.

Чорна смуга “Авангарду” продовжилася черговою розгромною поразкою у Боршні

В останню неділю червня в селі Боршна відбулася зустріч восьмого туру чемпіонату Прилуччини з футболу між командами ФК “Єдність”, що представляє у турнірі Боршну й Івківці, та ладанським ФК “Авангард”. У такому матчі навіть не знаєш на що очікувати, а тому важко робити якісь прогнози стосовно перебігу гри та її результату, адже минула неділя була неприємною для обох команд.

Гол Володимира Атаманенка приносить мінімальну перемогу “Замістю”

24 червня на стадіоні “Автодром” у черговому матчі 8 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу зустрічалися команди ФК “Замістя” та ФК “Охіньки”. Безумовним фаворитом цього протистояння були господарі поля, які здавалося мають здобувати у цьому матчі впевнену перемогу не лише за грою, а і за рахунком. Так не все так сталося, як гадалося перед грою.

“Темпу” вистачило сил на перший тайм. “Манжосівку” з появою Бабака після перерви було уже не стримати

24 червня відбувся 8 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу. Один з аутсайдерів чемпіонату ФК “Темп” (с.Богданівка) на своєму полі приймав лідера чемпіонату – ФК “Манжосівка”, який в цьому сезоні йде без втрати очок.
Початок матчу був за гостями, але й богданівці не відсиджувалися в захисті.

Два різних тайми у Дмитрівці принесли перемогу “Європі”

Чудового недільного вечора “червоні бики” з Дмитрівки чекали в гості наймолодшу команду нинішнього чемпіонату, а саме юнаків ДЮФШ “Європа” з Прилук. Глядачі в матчі побачили мало голів, а от небезпечних моментів було напрочуд багато, особливо зі сторони “Штурму”.

5 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги. Огляд інтернет-простору

У суботу, 23 червня, були зіграні чотири матчі п’ятого туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги, хоча згідно календаря мало відбутися шість ігор. Що цікаво – дружно свої матчі зіграла Південна зона, а ось у Північній відбулася лише одна гра і та була під загрозою зриву. Матч у Мені взагалі не відбувся у зв’язку з неявкою команди гостей (ФК “Бахмач”), а гру ФК “Авангард” (Мена) – ФК “Короп” (Короп) за попередньою інформацією перенесено на 07.07.18. Що ж, як бачимо робоча субота і святкування випускного не дозволили усім командам взяти участь у матчах п’ятого туру, а шкода…

Результати 8 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу