Monthly Archives: Липень 2018

Результати 1/4 фіналу Кубку Прилуцького району з футболу 2018 (матчі-відповіді)

Впевнена вольова перемога “Манжосівки” у першому чвертьфінальному матчі Кубку Прилуччини

У неділю, 22 липня, на стадіоні ”Автодром” відбулася перша гра 1/4 фіналу Кубку Прилуцького району з футболу, в якому зустрічалися місцевий ФК ”Замістя” та ФК ”Манжосівка”. Перед початком матчу обидва учасника мали рівні шанси та сили на перемогу. Гра обіцяла бути цікавою, адже команди вже зустрічалися цього року в чемпіонаті в Прилуках і тоді у напруженому матчі сильнішими виявилися господарі поля, здобувши вольову перемогу.

Дебютний гол Степана Незгодюка приносить домашню перемогу “Штурму”

Вдруге команди зустрічаються в нинішньому сезоні, вдруге на “Арені-Штурм”, і вдруге під акомпонементи дощу. Природа ніби диктувала свої умови та ще й магічно двічі: на початку гри та під кінець з особливим натяком на те, що вона сьогодні господар.

Ігор Кізім: “Команда продовжує погоню за лідером чемпіонату, завдання на сезон ніхто не змінював”

В одинадцятому турі у Малій Дівиці зустрічалися місцева “Дівиця” і линовицький “Цукровик”. Як і прогнозувалося, впевнену перемогу у цій грі здобули господарі поля. Дублями за “Дівицю” відзначилися Владислав Писанка та Сергій Тавакалян, а також по голу забили Володимир Джигурда, який відкрив рахунок у цьому матчі, Ярослав та Андрій Горбані і Віталій Курченко. А що ж гості? Самі забити не зуміли, щоправда, за рахунку 6:0 допоміг їм у цьому Андрій Горбань, ставши автором автоголу. Тож впевнена перемога “Дівиці” із загальним рахунком 8:1 і команда продовжує перегони із “Манжосівкою” за звання кращої команди Прилуччини сезону 2018.

Вольова перемога ”Штурма” у Боршні, вирвана на останніх хвилинах матчу

Перед останньою грою першого кола чемпіонату Прилуччини з футболу обидва колективи мали в заліках однакову кількість очок, і щоб наблизитися ще ближче до омріяної призової верхівки таблиці, конче потрібно було здобувати три бали до активу, тому і гості, і господарі налаштувалися на гру рішуче.

Результати 1/4 фіналу кубку Прилуцького району з футболу 2018 (перші матчі)

3 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу (Вища ліга). Перенесена гра

”Чернігів” та ”Агродім” сильнішого не виявили

У суботу, 14 липня, відбулася перенесена гра другого туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Вищої ліги. На ”Чернігів-Арені” зустрічалися третій та другий клуби нинішнього чемпіонату, відповідно ФК ”Чернігів” та ФК ”Агродім”. Кожна з команд бажала перемогти у цій зустрічі, втрата очок значно погіршувала турнірні перспективи.

Результати 11 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

2 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу (Вища ліга). Перенесена гра