Monthly Archives: Липень 2019

Результати стартових матчів турніру «Малодівицька Аграрна ліга»

13 липня  відбулося відкриття футбольного турніру серед старостинських округів  Малодівицької об’єднаної громади «Малодівицька Аграрна ліга».

Почесне право підняти прапор України  надали чемпіону України з футболу до 19 років Правдивець Вероніці та володарю кубка з міні-футболу серед студентів України Бублик Юлії.

Стартував турнір «Малодівицька Аграрна Ліга»

У суботу, 13 липня, у смт. Мала Дівиця стартував футбольний турнір дитячо-юнацьких команд старостинських округів Малодівицької ОТГ «Малодівицька Аграрна Ліга», який буде тривати з червня по серпень місяць.
Турнір проводиться з метою пропаганди та популяризації футболу на території Малодівицької ОТГ, обміну досвідом та налагоджування контактів між командами старостинських округів, покращення організації дозвілля шанувальників футболу.

Зміни у складах команд у міжсезоння

У короткий період міжсезоння всі команди чемпіонату Прилуцького району з футболу провели деякі перестановки у своїх складах. Хтось із гравців залишив команду з тих чи інших причин, але натомість відбулося і певне поповнення складу “свіжою кров’ю”. Пропонуємо Вам ознайомитися з трансферними новинами з таборів команд.

9 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу 2019

8 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу (Вища ліга) 2019

8 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу (Перша ліга) 2019

8 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу 2019

7 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу (Вища ліга) 2019

7 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу (Перша ліга) 2019

1/2 фіналу кубку Прилуцького району з футболу 2019 (матчі-відповіді)

Основний час матчу в Удайцях завершився за рахунку 1:2 на користь гостей. За підсумком двох матчів загальний рахунок – 3:3.
Серія пенальті закінчилася з рахунком 8:7 на користь ФК “Замістя”.