1/4 фіналу кубка Прилуцького району з футболу (перші матчі). Анонс

Нарешті футбольна громадськість Прилуччини дочекалася початку футбольного сезону 2019-го року. Трішки більше п’яти місяців футбольні вболівальники мали змогу для того, щоб перевести дух, спокійно оцінити виступи своїх улюблених команд минулого року, пригадати приємні миттєвості перемог і здобутих нагород, і звичайно ж почати мріяти про нові матчі і нові перемоги своїх улюбленців. Питання номер один весною для вболівальників: “А чи стартуватиме моя улюблена команда в цьогорічних змаганнях?” Для більшості прихильників гри мільйонів можна спокійно сказати: “Все добре, команда на старті!”. Для більшості, але, на жаль, не для всіх. Вболівальники з Охіньок (ФК “Охіньки”), Боршни (ФК “Єдність”), Ладана (ФК “Авангард”) та Прилук (ДЮФШ “Європа”) не побачать цього року виступів своїх улюбленців. З тих чи інших причин ці команди не братимуть участі в цьогорічному чемпіонаті та кубку. В принципі з-поміж усіх інших складнощів футбольного життя ці команди об’єднують дві найпоширеніші проблеми. У більшості з цих колективів відчувався кадровий дефіцит ще з минулого сезону, плюс фінансові проблеми також ніхто не знімає з порядку денного. Звідси і випливає такий плачевний результат. Тож цьогорічний сезон розпочинають лише сім клубів, що для такого району, як наш, дуже низький показник. Дехто скаже, що від зменшення кількості команд покращиться їх якість, що ж… поживемо-побачимо. Так, деякі гравці з тих команд, що не братимуть участі у цьому сезоні, влаштувалися у нових клубах. Зокрема, троє гравців “Єдності” (Богдан Косташ, Сергій Марусечко, Олександр Степаненко) і “авангардівець” Олександр Коновалов з’явилися у заявці “Штурм-ГарантБуду”. А ось двоє інших “авангардівців” (Андрій Арестов та Ігор Кондратенко) опинилися у складі бронзового призеру чемпіонату – ФК “Удай”. Є деякі невеличкі оновлення й у складах інших команд.
На відміну від попереднього сезону, цьогорічні змагання розпочнуться не матчем за Суперкубок Прилуччини, який, до слова, за попередньою інформацією має відбутися 5 травня, а традиційно для більш давніх сезонів з матчів за кубок Прилуцького району. У трьох населених пунктах нашого району відбудуться перші чвертьфінальні протистояння. До того ж зверну Вашу увагу на зміну місця проведення одного з цих матчів. Так, перша гра у парі ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Темп” (Богданівка) мала згідно жеребу пройти у Богданівці, але за домовленістю клубів перша зустріч цих суперників відбудеться у Замісті. За давньою традицією вважається певною перевагою проведення першого матчу у гостях. Чи отримає зиск від цієї несподіваної перестановки ФК “Темп”, дізнаємося за результатами двоматчевого протистояння.
Ще в одній кубковій грі у Дмитрівці зійдуться місцевий “Штурм-ГарантБуд” і манжосівський “Ветеран”. Обидві команди у міжсезоння змінили свої назви – щоправда, дмитрівці втратили лише частинку свого імені, а саме складову назви спонсора (“Прилуки”), а ось манжосівці взагалі змінили назву, певно демонструючи цим, що акцент у їхньому складі зроблено на ветеранів, які продовжують демонструвати нев’янучу майстерність і цікаву гру. Господарі у міжсезоння намагалися посилити свій склад і деяка “свіжа кров” в команду влилася, а чи дасть це свій результат уже в першій грі – цього певно ніхто не візьметься прогнозувати. Гості ж натомість зберегли свій основний склад і отримали невеличке поповнення, а разом з тим і певно посилення складу у вигляді досвідчених гравців: воротаря Юрія Клязники, захисника Андрія Шматка та двох півзахисників – Андрія Клочка та Сергія Міненка. З таким складом команда знову буде боротися за найвищі місця, зрозуміло, що мається на увазі за перемогу в чемпіонаті, але що особливо для цього колективу має бути стимулом – це нарешті перемога у кубку Прилуччини. Два сезони поспіль манжосівці програють своїм суперникам у фінальних матчах. Спочатку у 2017 році “Удаю” 0:2, а минулого року “Дівиці 1:3. Можливо третя спроба виявиться вдалою…
І в третьому матчі дня, що відбудеться у Малій Дівиці, зустрінуться діючий володар кубку – ФК “Дівиця” і линовицький “Кристал”. Рік тому з цієї стадії линовичани розпочинали свій похід за кубком, на ній же і закінчили свою боротьбу за трофей. Щоправда, тоді їх зупинив інший суперник – сусід “Дівиці” із Дмитрівки. Дуже схоже, що і цьогорічний похід за кубком для “кристалівців” буде нелегким і коротким. Так, деякі зміни у складі линовичан також відбулися, але зараз важко сказати чи став сильнішим від того “Кристал”. “Дівиця” також залучила у свій склад кількох нових гравців. Клуб заявив відомого за виступами у богданівському “Темпі” воротаря Дмитра Філозопа, братів Сушків, які минулий рік були у заявці “Штурма”, а також кількох легіонерів, зокрема з Броварів. Що ж, м’яч круглий, а поле… сподіваємося що рівне, тож відповідь на всі питання дасть лише гра.
Залишається сподіватися, що “весняного футболу” у наших трьох кубкових матчах не буде і всі зустрічі пройдуть у цікавій і напруженій боротьбі, а сприяти цьому будуть чесне суддівство і підтримка чудових місцевих футбольних уболівальників, які безумовно скучили за справжнім футболом, і будуть максимально підтримувати своїх улюбленців, але разом з тим залишатимуться толерантними по відношенню до футболістів і вболівальників суперників.
Вітаю усіх з початком футбольного сезону на Прилуччині!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *