1 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу (Перша ліга). Перенесена гра

Сьогодні ФК “Борзна” провів заключну гру першого кола чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги проти менського “Авангарду”. Дуже складний, дуже нервовий, але дуже цікавий поєдинок. Не знаю чому, але я був впевнений, що сьогодні ми обов”язково візьмемо очки. Можливо тому, що відступати було вже нікуди і в разі поразки ми втрачали практивно всі шанси поборотися за вихід до фіналу. А може тому, що сьогодні вперше в цьому році зібралися. Склад команди був майже оптимальним. Суперник дуже сподобався. Команда мобільна, дисциплінована, грає в колективний і швидкісний футбол.

В першому таймі, крім двох забитих м’ячів, могли забити ще. А ось у другому вже гості спочатку зрівняли рахунок, а потім вибачили нас разів три. Тут нам просто пощастило. Ще кілька разів команду рятував Костя Зорька. А потім на 85-й хвилині у нас вийшла контратака і Саша Панішев забив третій м’яч. На останніх хвилинах гри уже ми двічі мали забивати. Підсумок гри 3:2 на користь ФК “Борзна”. Я хочу подякувати хлопцям за страшенну самовіддачу і привітати з перемогою. Сьогодні вони її заслужили.
У нашій групі не зіграним залишився один поєдинок: ФК “Авангард” Мена – ФК “Короп”.

Джерело – сторінка Сергія Іващенка у мережі facebook

Див.  Турнірна таблиця чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги