11 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу

Учора на чотирьох стадіонах Прилуччини пройшли матчі заключного в першому колі 11 туру чемпіонату району з футболу. На жаль, одна гра в Удайцях так і не відбулася з вини приймаючої сторони, тож команді господарів зараховано технічну поразку 0:3.
В розбірках аутсайдерів бою не вийшло, тільки в першому таймі господарям вдавалося чинити опір команді гостей, а в другому таймі футболісти з Линовиці просто вщент розбили захист господарів, змусивши за гру футболістів ФК “Охіньки” чотири рази діставати м’яча із сітки власних воріт, особливо постарався Собех, який оформив хет-трик. І лише під кінець матчу все ж господарі забили свій м’яч престижу.
У грі аутсайдера і явного лідера першого кола чемпіонату інтрига згасла достатньо швидко і зажевріла тільки в кінці першого тайму, коли на два м’ячі гостей, господарі зуміли відповісти одним з пенальті. На більше господарі з ФК “Темп” не спромоглися, а от футболісти ФК “Дівиця” в другому таймі забили ще одного м’яча і зняли усі питання стосовно переможця матчу.
Друга команда чемпіонату приймала дома в Ладані на однойменному стадіоні “Авангард” четверту команду. І як не намагалися гості штурмувати захист і ворота господарів, ті відбили всі атаки суперників, а самі натомість в кінці матчу з пенальті забили переможного м’яча на радість місцевим уболівальникам. Тим самим ладанці дещо зміцнили свої позиції у боротьбі за друге місце. А там у другому колі, можливо, буде ще бій і за перше?
На полі стадіону села Замістя відбулася ще одна цікава гра туру у боротьбі за призові місця. Треті на той момент господарі приймали ФК “Боршна”, що йшов на п’ятому місці, але мав честолюбиві плани, що власне і продемонстрував по ходу гри. А почалося все з м’яча господарів поля на 11-й хвилині і уже місцеві вболівальники певно потирали руки від очікування впевної перемоги своїх улюбленців, але боршнянці мали свої думки з цього приводу і під кінець першого тайму відповіли двома м’ячами Дробота і Ткаченка. Дроботу певно так сподобалося забивати, що він вирішив нагадати всім про себе ще раз, забивши і в кінці другого тайму, і оформивши таким чином дубль. Рахунок став 1:3, а це означало, що у ФК “Замістя” шансів зачепитися хоча б за нічию уже немає.

ФК “Охіньки” – ФК “Цукровик” (Линовиця)  1:4
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Дівиця”  1:3
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  1:0
ФК “Замістя” – ФК “Боршна”  1:3
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Манжосівка”  -:+ (0:3)

Протокольні дані:

с. Іванківці, сільський стадіон
Арбітр : Арутюнян Г. (3,5)
Голи : 43′ Собех О.(0:1), 58′ Собех О.(0:2), 62′ Собех О.(0:3), 76′ Гребенюк В.(0:4), 86′ Денисенко М.(1:4)
Попередження : 7′ Яцун Б., 12′ Левченко О., 93′ Гребенюк В.
Склади команд:
ФК “Охіньки”: Василевський В. (до 46′), Шкуліпа О. (до 46′), Маснуха Д., Ховрич О., Гайдамака С., Назарко А., Руденко І., Яцун Б., Ходак О., Денисенко М., Сухина С.
Заміни: Бондаренко Є. (з 46′), Демідов Р. (з 46′)
Запасні: Довгий В.
ФК “Цукровик”: Лимар В., Левченко О., Доброштан О., Приходько А., Кузьменко Є., Ростопіра Я., Нестеренко Я., Гавура О., Боярова Н. (до 58′), Гребенюк В., Собех О.
Заміни: Волков В. (з 46′)
Запасні: Штепа А.
Кращий гравець : Собех Олександр (ФК “Цукровик”), Сухина Сергій (ФК “Охіньки”)

с. Богданівка, сільський стадіон
Арбітр :
Яременко С. (5,5)
Голи : 4′ Горбань Я.(0:1), 29′-пен. Мірошніченко О.(0:2), 41′-пен. Чабан М.(1:2), 71′ Гумен Ю.(1:3)
Попередження : 70′ Труш В.
ФК “Темп”: Рацин В., Труш В., Труш О., Тютюнник П., Ступак І. (до 77′), Назарина І., Парган М., Чабан Л., Шкарупа М. (до 63′), Чабан М., Кисельов О. (до 77′)
Заміни: Удовенко В. (з 63′), Приймак М. (з 77′), Грязний Я. (з 77′)
Запасні: Троцина О., Шкуренко О.
ФК “Дівиця”:
Сушко Д., Тонкаль О., Пилипенко С., Горбань Я., Петрушенко О., Черненко Я., Малько Д. (до 55′), Мірошніченко О.(до 86′), Джигурда В., Гумен Ю., Писанка В. (до 77′)
Заміни: Тонкаль О. (з 55′), Пасічник С. (з 77′), Сушко О. (з 86′)
Кращий гравець : Горбань Ярослав (ФК “Дівиця”), Рацин Вадим (ФК “Темп”)

смт. Ладан, стадіон “Авангард”
Арбітр :
Хантіль С. (6,0)
Голи : 85′-пен. Романенко М.(1:0)
Попередження : 39′ Козаченко Д.
ФК “Авангард”: Коваленко С., Антоненко О., Нічік І., Биченко Є., Козаченко Д., Арестов А., Мовчан М., Виноградський О., Романенко М., Кифоренко Д., Федоренко О. (до 56)
Заміни: Власенко О. (з 56′)
ФК “Штурм”: Тимошенко О., Глущенко А., Тищенко В. (до 81′), Кубрак В., Матлаш О., Коломоєць С., Коровай Д., Парубець Т., Качан О., Микитченко В. (до 65′), Бугаєнко О.
Заміни: Бойко В. (з 65′), Голець М. (з 81′)
Запасні: Незгодюк С., Деревянко Р.
Кращий гравець : Парубець Тарас (ФК “Штурм”), Коваленко Сергій (ФК “Авангард”)

с. Замістя, сільський стадіон
Арбітр : Михайліченко Ю. (4,5)
Голи : 11′ Маценко Є.(1:0), 38′ Дробот Д.(1:1), 40′ Ткаченко Ю.(1:2), 92′ Дробот Д.(1:3)
Попередження : 20′ Руденко Б., 29′ Чміль Я., 70′ Маценко Є.
ФК “Замістя”: Нетребко М., Маценко Є., Приступа Є., Чміль Я., Корнух Я., Оробей Р., Сологуб А., Герасименко О., Ясеновський А., Лісовський О., Ведмідський М.
ФК “Боршна”: Косташ Б., Марусечко С., Терно С., Сінчук О., Руденко Б., Ткаченко Ю., Лукянов Р., Дробот Д., Дорошенко А., Ринденко Р., Суслопаров І. (до 46′)
Заміна: Косаренко М. (з 46′), Лагода В. (з 64′), Марусечко Ю. (з 69′)
Кращий гравець : Дробот Дмитро (ФК “Боршна”), Маценко Євген (ФК “Замістя”)