1/2 фіналу чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів

Сьогодні у Бахмачі та Прилуках відбулися півфінальні матчі чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів. Наша команда зі зрозумілих причин грала не у Прилуках, а відбула знову до Бахмача, де на місцевому стадіоні, який виступив у якості нейтрального поля для обох команд, зустрілася зі своїми одноклубниками із Сираїв. Футбольну славу Прилуччини у цьому матчі захищали: Олександр Ороховський (воротар), Сергій Маценко, Євген Седньов, Валерій Золотарьов, Валерій Назарина, Андрій Шматко, Олексій Артюхов, Ярослав Скрипка, Андрій Клочко, Сергій Лісіцин, Дмитро Даценко, Юрій Худін, Анатолій Мацигін, Олександр Матузка.
У першому таймі наша команда зуміла двічі відзначитися. Перший гол у матчі забив нападник команди Дмитро Даценко, пізніше свого партнера по команді підтримав Ярослав Скрипка. За рахунку 2:0 команди пішли на відпочинок. У другому таймі суперник зусиллями добре знайомого прилуцьким шанувальникам футболу Сергія Кожушка рахунок скоротив, але після цього наші земляки зуміли ще двічі відзначитися. Спочатку дубль у матчі оформив Дмитро Даценко, а потім влучним ударом зі штрафного відзначився Андрій Шматко. І тільки за рахунку 4:1 на користь прилучан в одній з атак після влучного удару головою знову зуміли забити футбольні ветерани Сираїв. Тож впевнена за рахунком перемога прилуцького “Ветерану”, який за тиждень зіграє у фінальному матчі. Їхні суперники натомість зіграють у матчі за 3-те місце.
Післяматчевий коментар:
Олег Георгійович Богомолов (“Ветеран” Прилуки):
– Гра була майже рівна, але рахунок на нашу користь. Суперники намагалися виграти центр поля, але ми їм цього не дали зробити. Могли ще парочку голів забити. Команда ніби і гарна у них, але можливо щось із налаштуванням на гру не склалося, навіть не знаю. Як у нас із Ічнею в гостях, так може і у них з нами. Не допомогли їм і київські футболісти. Роботи у нашого воротаря Ороховського особливо і не було, але кілька разів на виході він таки добре зіграв. У нас же сьогодні не було кількох футболістів з різних причин, але було гарне налаштування на гру, команда зрозуміла, що треба добре постаратися, щоб перемогти. Той же Маценко у свої роки та й інші відпахали так, що ого-го… Молодці! У мене немає слів. Взагалі усі хлопці, уся команда просто молодці. Дуже дякуємо також нашим уболівальникам, що прибули на гру і підтримали команду.

Гарний настрій перед грою у прилуцьких ветеранів. Фото О.Г.Богомолова

Небезпечно поблизу воріт сираївського “Ветерану”. Фото О.Г.Богомолова

Прилучани готуються пробивати штрафний удар. Фото О.Г.Богомолова

Діями своїх партнерів керує воротар сираївського “Ветерану”. Фото О.Г.БогомоловаАвтор дублю в матчі – Дмитро Даценко (N71). Фото О.Г.Богомолова

Андрій Шматко готується виконувати кутовий удар. Фото О.Г.Богомолова

У Прилуках зустрічалися “Ветеран” (Бахмач) – “Десна” (Чернігів). У дуже запеклому матчі чернігівці повели в рахунку, але бахмацькі ветерани відігралися, тож основний час гри закінчився внічию 1:1, а в додатковий “Десна” ще двічі засмутила своїх суперників і зрештою виграла цю гру, таким чином вийшовши до фіналу змагань. Бахмацькі ветерани зіграють у матчі за 3-тє місце.

Результати зіграних матчів:
“Ветеран” (Сираї) – “Ветеран” (Прилуки)  2:4
“Ветеран” (Бахмач) – “Десна” (Чернігів) –   1:3 (осн.час – 1:1)

Тож тепер у чемпіонаті залишається зіграти лише два матчі:

Матч за 3-тє місце, 29.10.2017:
“Ветеран” (Бахмач) – “Ветеран” (Сираї)

Фінал, 29.10.2017:
“Ветеран” (Прилуки) – “Десна” (Чернігів)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *