1/2 фіналу кубку Прилуцького району з футболу (перші матчі). Анонс

Сезон 2017 року підходить до свого завершення. Чемпіонат Прилуцького району уже закінчився, визначилися переможець турніру і його призери, але на даний момент ще маємо відкритим питання – хто ж стане переможцем цьогорічного розіграшу кубку району. На нього залишається лише чотири претенденти: чемпіон району – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця), срібний призер – ФК “Манжосівка” і двоє географічних сусідів – ФК “Удай” (Удайці) та ФК “Темп” (Богданівка).
У Малій Дівиці у першому матчі кубкового півфіналу зустрінуться переможець і срібний призер чемпіонату: “Дівиця” – “Манжосівка”. Не применшуючи можливостей і заслуг інших команд, але враховуючи результати виступів команд у цьогорічному чемпіонаті можна сказати, що ця пара була б гідна фіналу кубку. Тим не менше жереб звів суперників у півфіналі, отже, лише хтось один із двох пройде у фінал. “Манжосівці” у першій грі буде дуже важко, окрім того, що грати доведеться у гостях, так ще й команді із-за дискваліфікацій не допоможуть чотири гравці. Цього року у чемпіонаті “Дівиця” у матчі першого кола вдома перемогла гостей з рахунком 4:0. Можна не сумніватися, що господарі спробують повторити результат того матчу і зробити гарний запас перед важкою грою-відповіддю у Прилуках. Чим саме на ці плани господарів зможуть відповісти гості, які не менше дівичан прагнуть виграти кубок, і яким буде результат їхнього протистояння у Малій Дівиці цього разу, чекати залишається недовго. Однозначно можна сказати, що поєдинок очікує на глядачів дуже цікавий і спрогнозувати його підсумок дуже непросто.
В Удайцях зустрінуться сусіди і добре знайомі один одному “Удай” та “Темп”. За підсумками чемпіонату обом колективам немає чим похвалитися, тому перемога в кубку буде справжнім подарунком своїм уболівальникам, усім тим, хто підтримує команду, та і самим футболістам буде чим згадати цей сезон. Тому поза всякими сумнівами обоє колективів зроблять все можливе, щоб здійснити це бажання. Фаворитом даної пари до початку двобою виглядає звичайно удайцівська команда. І хоча в матчі першого кола чемпіонату клуби зіграли в Удайцях з рахунком 2:2, але всі ми пам’ятаємо, що “Удай” з того часу значно підсилився і додав у грі й результатах другого кола. Тим не менше зібратися на окремі два матчі може і “Темп”. Свіжий приклад – остання гра чемпіонату, в якій богданівцям за великим рахунком нічого не було потрібно, але до їх честі вони зіграли по-спортивному чесно і не лише дали бій “Штурму”, а й більше того – взагалі не дозволили себе обіграти надзвичайно мотивованому супернику, позбавивши того бронзових нагород. Тим більше, що й сам “Удай” останні матчі чемпіонату провів не дуже вдало, але на кубкові матчі безумовно удайцівські футболісти мають серйозно зібратися. Тому, як кажуть, поле рівне (або майже рівне), а м’яч точно круглий, а отже чекаємо на цікавий двобій і у цій парі півфіналістів.

с. Удайці, сільський стадіон

смт. Мала Дівиця, селищний стадіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *