1/4 фіналу кубку Прилуцького району з футболу (матчі-відповіді)

Учора відбулися повторні матчі стадії 1/4 фіналу кубку району з футболу. Вісім команд змагалися за вихід до півфіналу. На жаль, чотири команди після цієї стадії мали засмутити своїх прихильників, натомість інша четвірка дарувала своїм вболівальникам позитивні емоції і наближувала себе до омріяного завоювання трофею. Залишається зробити лише три кроки, але це безперечно будуть три дуже важких кроки…
А поки давайте пригадаємо, що ж у нас відбулося у повторних матчах чвертьфіналу кубку і як саме команди боролися у двобоях за вихід до півфіналу.

ФК “Дівиця” – ФК “Цукровик” (Линовиця)  10:0  (перший матч – 5:1)
Фаворит змагання і діючий володар підтвердив свої найсерйозніші наміри залишити і цього року кубок у себе. Футболісти “Дівиці” просто познущалися із цукровиків. Жодного натяку на розслабленість після першої гри. Як результат, десять сухих м’ячів влетіло у ворота гостей. Довго буде згадувати цей матч, як страшний сон, воротар “Цукровика” у цьому матчі, півзахисник за ігровим амплуа, Віталій Лимар. Не кожного матчу у ворота його команди влітає багато м’ячів, а тут аж десять… Особливо старався засмутити Віталія нападник “Дівиці” Сергій Тавакалян, який забив половину м’ячів у матчі. Що тут сказати – справжній голеадор команди. Ще два м’ячі забив Андрій Горбань, по одному Ярослав Горбань та Андрій Пасічник. Допоміг господарям також і Сергій Волик, який відзначився автоголом. Як жартували, місцеві вболівальники “не йде в чужі, то хоч у свої”.
Тож підсумкові 15:1 на користь “Дівиці” не залишають ані найменших сумнівів у тому, хто заслужив на вихід до півфіналу.
Післяматчеві коментарі:
Ігор Анатолійович Кізім (ФК ”Дівиця”):
– Як я і говорив, ніхто розслаблятися не буде. Команда зібралася і налаштувалася на гру, незважаючи на гостьову перемогу. Після третього голу суперник деморалізувався і надалі гра йшла в одні ворота. Це дало змогу випустити на поле молодь, яка чудово проявила себе в даному матчі. Хочу привітати хлопців з виходом в 1/2 фіналу кубку Прилуччини, вони на це заслужили, а команді суперника – вдалих ігор в чемпіонаті.
Валентин Миколайович Волков (ФК ”Цукровик”):
– Програли в чесній боротьбі, претензій до суддівства немає, суддівство взагалі було на високому рівні. Суперник добротний у нас був, сильна команда. На жаль, не змогли задіяти нашого воротаря. Та і пропускали після своїх же помилок, пас-пас-обрізка-гол, і так кілька разів… Рахунок, вважаю, не по грі, господарі забили майже все, що могли, і то, повторюся, в основному після наших помилок, а нам же просто не везло. І якби був наш воротар, то звичайно на трійку м’ячів менше пропустили б.

ФК “Охіньки” – ФК “Темп” (Богданівка)  1:1  (1:3)
Як у відомому вислові, по цій грі є дві новини: одна – гарна, інша – погана. Гарна у тому, що гра все ж відбулася, господарі зуміли зібрати бойовий склад, який мав завдання відіграти гандикап у два м’ячі після першої гри. А погана полягає у тому, що матч зібрав доволі малу кількість глядачів. Здавалося, що цей важливий матч збере чималу кількість місцевих шануваликів футболу, які мали засумувати за своєю командою, але тільки невеличка група підтримки господарів прийшла підтримати своїх улюбленців. Чи то зневірилися в успіху команди, чи то домашні справи були в цей час на першому місці, але на грі кількість фанів “Темпу” ледве кількісно поступалася місцевим.
А сама гра була цікава, з моментами і забитими м’ячами. Можливо їх було і не так багато, як хотілося б поціновувачам результативного футболу, але кожна команда по разу порадувала своїх фанів. Спочатку це зробили богданівці, які після кількох ударів зусиллями Анатолія Ногтєва таки добили м’яча у сітку воріт господарів, а у другому таймі уже “Охіньки” пішли в рішучий наступ і наприкінці матчу відквитали одного м’яча. Це Виноградський прицільним ударом увігнав шкіряного до сітки. Хотіли охіньчани забити ще, але гості їм цього уже не дозволили зробити.
Тож у наступне коло змагань, перемігши із загальним рахунком 4:2, проходить богданівський “Темп”.
Ярослав Володимирович Ярославський (ФК ”Темп”):
– Показали дуже змістовну гру, певно найкращу нашої команди у цьому сезоні. Матч видався доволі цікавим, суперник постав у бойовому складі. В першому таймі ми забили, могли ще забивати, але влучили у стійку. У другому теж мали моменти, влучили у поперечину. У другому таймі ми грали по рахунку, діючи від захисту і високо пресингуючи суперника, не дозволяючи їм легко розпочинати свої атаки. Правда в кінці гри пропустили.
Віталій Миколайович Карпенко (ФК ”Охіньки”):
– Гра команди мені сподобалася, можливо, одна з кращих ігор останнього часу, але, на жаль, результату немає. Ніби і старалися хлопці, створювали, але чи якесь невезіння, чогось нам таки не вистачає. В цьому сезоні гірші результати у нас, ніж у минулому, часто в попередніх матчах бувало, що підсідали в других таймах. В цьому матчі добре грали всю гру, але… Нічого, так буває, це спорт, хтось виграє, хтось програє. Будемо боротися в чемпіонаті.

ФК ”Манжосівка” – ФК ”Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  7:0  (2:4)
Ще одна гра, де інтриги по суті не вийшло, хоча вболівальники футболу безперечно очікували на вперту боротьбу у цьому матчі. Господарі вийшли на гру у бойовому складі і з перших хвилин повели наступ на ворота гостей. І досить швидко досягли успіху зусиллями Артема Івахненка, якого у підсумку визнали кращим гравцем у складі господарів. Цей рахунок ще влаштовував гостей, але свого партнера по команді підтримали Андрій Лисенко з Олександром Бабаком, які обоє в матчі записали на свій рахунок дублі, а також по одному м’ячу забили Артем Сидоренко та Віталій Ілляшенком. Гості намагалися проведеними замінами ще при рахунку 0:3 щось змінити, але результату це не принесло. М’ячі продовжували влітати тільки в їхні ворота. Взагалі гра після першого тайму втратила всякий інтерес. Рахунок на той момент був 5:0. Жовто-сині почали проводити заміни, випускаючи молодь, даючи можливість набиратися досвіду своєму майбутньому. Тільки у другому таймі дещо легше стало воротарю гостей Олексію Тимошенку, але навіть при такому великому рахунку господарі відпочити йому не давали, натомість ще двічі засмутили.
Підсумкові розгромні 7:0, а за сумою двох матчів 9:4 і “Манжосівка” у півфіналі.
Микола Михайлович Голець (ФК ”Штурм”):
– Дуже засмучені, в шоці… Такий рахунок. Не вистачало двох дискваліфікованих гравців, ще двох теж не змогли задіяти. Все-таки без чотирьох гравців основного складу важко грати, а суперник зібрав дуже гарний склад. В першому таймі нас затиснули, не дали отямитися і назабивали. У другому ми виглядали уже значно краще, звичайно і господарі провели заміни, випустили резервних, але наші гравці не змогли забити. І головне – моментів же вистачало, могли забивати і чотири, і п’ять голів, а м’яч просто не йшов у ворота, то мимо, то у воротаря суперника. Претензій до суддівства немає, гарно відсудили гру. Що ж, тепер зосередимося на чемпіонаті.
Олександр Вікторович Масьома (ФК ”Манжосівка”):
– Виграли 7:0. Сьогодні зібрали свою команду і показали результат. Перший тайм начисто виграли, забивши п’ять м’ячів. У нашого воротаря взагалі роботи не було. У другому використали всі заміни, дали можливість молоді спробувати себе на такому рівні і навіть у такому складі зуміли ще двічі забити. Дуже вдячні за підтримку нашим вболівальникам, які постійно ходять на наші матчі!

ФК ”Манжосівка” – ФК ”Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)

Відео п’ятого голу ФК “Манжосівка” – тут.

ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Удай” (Удайці)  2:5  (1:4)
Ладанці вийшли на цей матч, рішуче налаштовавшись на реванш. З перших хвилин почали шукати шляхи до воріт суперника. Кілька невдалих спроб і нарешті півзахисник господарів Ігор Кондратенко пробиває воротаря гостей Володимира Даниленка. На 40-й хвилині арбітр матчу вказує на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізовує Богдань Горбань. 2:0 в кінці першого тайму. Такий рахунок влаштовує гостей, адже господарям потрібен ще один забитий м’яч. Можливо ладанці подумали, що всього лише один м’яч, адже два уже забили, а можливо подумками були уже в роздягальні, думаючи про відпочинок і плани на другий тайм, але і гості не бажали у перерві вислуховувати від своїх наставників кілька “лагідних” фраз і зусилля команди у забитий м’яч втілив Євгеній Симоненко. Ладанців такі події змушували у другому таймі бігти тільки вперед, ризикуючи в захисті, а гостям тільки це і потрібно було. Швидкі і вправні Симоненко і Лук’янчиков у другому таймі забили ще чотири рази, зробивши хет-трик і дубль відповідно.
Таким чином, рахунок двох матчів 9:3 на користь удайцівської команди і “Удай” стає четвертою командою у півфіналі.
Олександр Олександрович Степашко (ФК ”Удай”):
– Емоції переповнюють! Дякуємо команді “Авангард” за красиву гру. Як і думалося, матч буде нелегким. Пропустили в першому таймі два непотрібних голи, але добре, що відквитали один ще до перерви. В перерві внесли корективи і довели гру до переможного кінця. Велика вдячність нашим вболівальникам, які приїхали і підтримували нас увесь матч!
Олег Ігорович Бондаренко (ФК “Авангард”):
– Програли 2:5. Вигравали 2:0, але пропустили непотрібного м’яча у кінці тайму. Побігли всі в атаку і нас покарали на контратаках. З приводу обох матчів є питання до бокових суддів (помічників арбітра – авт). Незрозуміло навіщо було дано внесок 500 грн. Бокові ламали гру як у першому, так і у другому матчі.
– А претензії маєте до обох чи до гостьового?
– Можна сказати до обох. Тому що, коли один починає щось неправильно судити, то інший взагалі робить таке, що на голову не налазить.

Протокольні дані:

смт. Мала Дівиця, селищний стадіон
ФК “Дівиця” – ФК “Цукровик” (Линовиця)  10:0
Арбітр :
 Чебикін В. (6,0)
Голи : 3′ Горбань А.(1:0), 18′ Тавакалян С.(2:0), 31′ Горбань А.(3:0), 32′ Горбань Я.(4:0), 37′ Тавакалян С.(5:0), 50′ автогол Волик С.(6:0), 59′ Тавакалян С.(7:0), 66′ Тавакалян С.(8:0), 83′ Пасічник С.(9:0), 90′ Тавакалян С.(10:0)
Попередження : 7′ Гавура О., 70′ Миндру І.
Склади команд:
ФК “Дівиця”:
Сушко Д., Тонкаль О., Пилипенко С., Горбань Я., Кутній Ю., Горбань А., Мірошніченко О., Черненко Я., Джигурда В., Тавакалян С., Малько Д.
Заміни: Комар Б. (з 50′), Бардаков О. (з 60′), Пасічник С. (з 68′), Сушко О. (з 72′)
Запасні: Тонкаль О.
ФК “Цукровик”: Лимар В., Гавура О., Кузьменко Є., Приходько А., Волик С., Галібаренко А., Герасименко Б., Миндру І., Собех О., Гребенюк В., Ростопіра Я.
Запасні: Нестеренко Я., Боблян С., Волков В., Боярова Н.
Кращий гравець : Миндру Ігор (ФК “Цукровик”), Тавакалян Сергій (ФК “Дівиця”)

с. Охіньки, сільський стадіон
ФК “Охіньки” – ФК “Темп” (Богданівка)  1:1
Арбітр : Яременко С. (5,5)
Голи : 55′ Ногтев А.(0:1), 82′ Виноградський С.(1:1)
Попередження : 72′ Труш В., 85′ Ногтєв А., 89′ Чабан М.
ФК “Охіньки”: Василевський В., Сухина І., Шкуліпа О., Вербик М. (до 77′), Довгий В. (до 55′), Руденко І., Курченко В., Денисенко М., Ховрич О., Кобизький М., Виноградський С.
Заміни: Яцун Б. (з 55′), Касьяненко О. (з 74′), Маснуха Д. (з 77′)
Запасні: Назарко А., Бондаренко Є., Гайдамака С., Демідов Р., Олександренко П.
ФК “Темп”: Рацин В., Тютюнник П., Ступак І., Ногтєв А. (до 90′), Чабан М. (до 81′), Збаранський В. (до 90′), Чабан Л., Труш В., Кісєльов О. (до 71′), Філозоп Д. (до 76′), Ільницький В.
Запасні: Приймак М., Коваленко В., Лебідь О., Удовенко В.
Кращий гравець : Рацин Владислав (ФК “Темп”), Кобизький Михайло (ФК “Охіньки”)

м. Прилуки, стадіон “Супутник”

ФК “Манжосівка” – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  7:0
Арбітр : Хантіль С. (6,0)
Голи : 9′ Івахненко А.(1:0), 25′ Лисенко А.(2:0), 26′ Бабак О.(3:0), 38′ Бабак О.(4:0), 43′ Сидоренко А.(5:0), 66′ Лисенко А.(6:0), 90′ Ілляшенко В.(7:0)
Попередження : 51′ Ілляшенко В.
ФК “Манжосівка”: Ороховський О., Масьома О. (до 46′), Шматко А., Федоренко Р. (до 46′), Яценко С., Лисенко А. (до 76′), Ілляшенко В., Давиденко В., Івахненко А., Сидоренко А. (до 46′), Бабак О. (до 72′)
Заміни: Тимошенко В. (з 46′), Музиченко І. (з 46′), Мовчан О. (з 46′), Шпильовий Є. (з 72′), Лисенко Б. (з 76′),
Запасні: Химич О.
ФК “Штурм”: Тимошенко О., Парубець Т., Марунденко Є. (до 32′), Кубрак В. (до 67′), Тищенко В., Бойко В., Буцола І. (до 32′), Коломоєць С., Микитченко В. (до 46′),Коровай Д. (до 60′), Сидоренко Б. (до 46′)
Заміни: Бугаєнко О. (з 32′), Деревянко Р. (з 32′), Тищенко О. (з 46′), Шуляк М. (з 46′), Голець М. (з 60′), Незгодюк С. (з 67′)
Кращий гравець : Парубець Тарас (ФК “Штурм”), Івахненко Артем (ФК “Манжосівка”)

смт. Ладан, стадіон “Авангард”
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Удай” (Удайці)  2:5
Арбітр : Михайліченко Ю. (6,0)
Голи :  12′ Кондратенко І.(1:0), 40′-пен. Горбань Б.(2:0), 45′ Симоненко Є.(2:1), 57′ Симоненко Є.(2:2), 58′ Симоненко Є.(2:3), 85′ Лук’янчиков В.(2:4), 88′ Лук’янчиков В.(2:5)
Попередження : 31′ Симоненко Є., 55′ Дьогтяр О., 61′ Кондратенко І., 70′ Нагорний В.
ФК “Авангард”: Коваленко С., Бондаренко О., Квач А., Коновалов О., Козаченко Д., Нічік І., Кондратенко І., Потапов Р., Близнюк Р., Мовчан М., Горбань Б.
Запасні: Власенко О., Попов Д., Антоненко О.
ФК “Удай”: Даниленко В., Степашко О., Захарченко О., Дука О., Карлюк О., Симоненко Є. (до 80′), Дьогтяр О., Богдан Б. (до 55′), Нагорний В., Силенко Є. (до 75′), Лукянчиков В., Волинець В.
Заміни: Селезько А. (з 55′), Литовченко Ю. (з 75′), Олгач В. (з 80′)
Запасні: Сорока М., Жигунов Д., Малиш А.
Кращий гравець : Симоненко Євгеній (ФК “Удай”), Горбань Богдан (ФК “Авангард”)

2 Responses to 1/4 фіналу кубку Прилуцького району з футболу (матчі-відповіді)

1. Капітан сказав:

Що тут наплетено, хлопці! Уболювальників Охіньок було більше 70 чоловік, гол першими забили футболісти Темпу, а в Охіньок забив Маснуха Дмитро. Чи випишете якби тільки писати, як казав один мій знайомий “на кілограм вєса”?

• admin сказав:

Шановний Капітан, дякую Вам за звернення уваги на цю проблему. Її теж помітив, хотів внести уточнення, але так, на жаль, з представниками команд не вдалося повторно зв’язатися. Якщо Ви поглянете на протокольні дані, які підписуються, до речі, представниками команд, і які публікуються у тому вигляді як їх отримуємо, то там вказана послідовність 1:0, а потім 1:1 і прізвище Маснухи не згадується як автора м’яча. Статтю повертаю в першій редакції з правками прізвищ згідно протоколу. Єдине, що прізвище гравця-автора м’яча господарів дійсно варто буде переуточнити.
      Стосовно малої кількості глядачів,то така інформація була підтверджена обома сторонами. Якщо Ви маєте фото з матчу, де помітно багато глядачів, то надайте, будь ласка. Зробимо уточнення і розмістимо Ваше фото.