1/4 фіналу кубку Прилуцького району з футболу (перші матчі)

23.07.2017 відбулися перші матчі 1/4 фіналу кубку району. У трьох матчах перемогу святкували господарі, ще в одному сильнішими виявилися гості. Було все – і емоції, і чимало забитих м’ячів (аж 21), і попередження, і навіть два вилучення.
Але про все по порядку.

ФК ”Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК ”Манжосівка”  4:2
Підсумок матчу у Дмитрівці все ж залишає надії для ФК ”Манжосівка” на півфінал. Хоча і трималися гості до закінчення першої сорокап’ятихвилинки, але в кінці тайму таки посипалися, пропустивши тричі. З 36-ї по 39-у хвилину гравці ФК ”Штурм” Качан, Микитченко та Ульянченко результативно увінчали зусилля всієї команди. На щастя, другий тайм не став пустою формальністю і команди на двох ще тричі відзначалися. Правда господарі цього недільного дня вирішили відзначатися по повній. Чи то кінцівка першого тайму додала їм такої впевненості, що вони вирішили потренуватися грі в меншості, чи то вирішили залишити хоч якусь інтригу на матч-відповідь, але факт у тому, що гру закінчували дев’ять гравців господарів. І що цікаво – у десятьох зуміли навіть забити, поновивши першотаймовий розрив у рахунку, після того як манжосівець Тимошенко на 63-й хвилині скоротив розрив, але в доданий час штурмівці знову пропустили. Цього разу з пенальті, яке реалізував Лисенко, тож інтрига на гру в Манжосівці залишається.

P.S. Після спілкування із уболівальниками, що були на матчі, варто зазначити, що незважаючи на перемогу в матчі господарів, вболівальники були вкрай незадоволені роботою арбітра матчу Яременка, вважаючи його суддівство однобоким і непослідовним. Хоча обоє представників команд у післяматчевому коментарі претензій до суддівства не висловлювали.
Післяматчеві коментарі:
Олександр Вікторович Масьома (ФК ”Манжосівка”):
– Програли гру за три хвилини. Половина гравців основного складу не зіграли в матчі, довелося залучати молодь.
– Як оцінюєте шанси команди у матчі-відповіді?
– Як високі. Все ж граємо на своєму полі. Шанси є.
Микола Михайлович Голець (ФК ”Штурм”):
– Дуже цікава бойова гра, кубкова, що називається. Емоції кипіли, що на полі, що поза ним. Все як і годиться для кубкових матчів. Перемогли, але ціною втрати двох гравців.
– Якою бачиться гра-відповідь і як оціните в ній шанси команди?
– Гра буде важка, але шанси безумовно є. Знову ж таки повторюся, шкода, що втратили на гру-відповідь двох провідних гравців команди в лінії півзахисту.

ФК ”Цукровик” (Линовиця) – ФК ”Дівиця”  1:5
Де інтриги уже практично немає після першої гри, так це у парі ”Цукровик” – ”Дівиця”. Гості всі питання стосовно переможця цієї гри і певно чвертьфінальної пари теж, зняли уже в першому таймі. Тавакалян, Горбань, Пугач і Гумен безпосередньо приклали свої зусилля для цього. Господарі тільки одного разу зуміли засмутити воротаря гостей Дмитра Сушка. М’яч цукровика Олександра Собеха виявився для місцевих уболівальників всього лише невеличкою ложкою цукру у діжці дьогтю. Але останнє слово в матчі було за Сергієм Тавакаляном. Це він забив п’ятий м’яч своєї команди у кінцівці другого тайму і оформив у цій грі гольовий дубль. Тож гра-відповідь уже швидше всього нагадуватиме тренувальну, але можливо повна розслабленість господарів після першого матчу – це чи не єдиний шанс для цукровиків, щоб пробитися до півфіналу.
Ігор Анатолійович Кізім (ФК ”Дівиця”):
– Задоволений самовіддачею нашої команди, боротьба була на кожному клаптику поля за кожний м’яч, про це свідчить велика кількість ігрових пошкоджень у нашій команді. Але хлопці швидко відновлювалися, інколи і за допомогою медика, і знову йшли в бій. Гравці завжди налаштовані на перемогу, тому у повторному поєдинку розслаблятися ніхто не буде, а чекатимемо на суперників у бойовому складі. Шанси на вихід в нас гарні, але згадайте рахунок матчу 1/8 ліги чемпіонів Барса – ПСЖ 6:1, а в них мало хто вірив!
Олександр Миколайович Назарко (ФК ”Цукровик”):
– Хороша команда (ФК ”Дівиця” – прим.автора), гарні, зіграні гравці. Спіймали гості нас на наших же помилках і покарали. Намагалися грати в пас, катати м’яча, але помилялися, а у них же швидкі гравці, вибігали швидко у свої атаки, м’яч вперед вибивають і швидко всі біжать. Ну що сказати… Повністю переграли нас тактично.
– Результат гри закономірний?
– Так, результат гри закономірний, тут без питань, хоча дещо і завеликий. Не настільки великою у грі була перевага гостей.

ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Авангард” (Ладан)  4:1
Де певною мірою несподіваний рахунок, то це в грі, що відбулася в Удайцях. Господарі дуже впевнено переграли в першому матчі чвертьфіналу міцний колектив, нагадаю – одного з лідерів цьогорічного чемпіонату ладанський ”Авангард”. Заряджені на перемогу господарі не стали відкладати в довгий ящик забиті м’ячі. Владислав Лук’янчиков уже на п’ятій хвилині поклав початок розгрому. Навіть швидкий м’яч у відповідь ладанця Романенка не змінив перебігу подій на полі. ”Удай” просто штормило в цей день, хвилі атак накочувалися раз у раз на ворота гостей. П’ять хвилин знадобилося Станіславу Дівотченку, щоб поновити перевагу господарів. У другому таймі Станіслав уже подвоїв перевагу своєї команди, а довершив розгром в доданий час матчу Євген Симоненко. 4:1 доволі впевнена заявка на вихід до 1/2 фіналу, але все ж зачекаємо із висновками, бо це була, по-перше, для ”Удаю” все ж домашня гра, а, по-друге, чим на це відповість на своєму полі ладанський ”Авангард”, побачимо уже наступної неділі.
Олександр Олександрович Степашко (ФК ”Удай”):
– Грою нашої команди цілком задоволений, на полі дійсно була команда, а не підбір виконавців! Рахунок не по грі, адже 2 чистих голи зіпсував боковий суддя зі сторони ладанчан. Він своїми діями провокував гравців на нецензурні висловлювання і грубощі! Але в цілому гра видалася пристойною, без середини поля, з безліччю гольових моментів. І саме головне – завершилася без травм! Очікували непростий матч, що і підтвердилося. Але при своїх уболівальниках зіграти по-іншому не могли!
– Ваші очікування від матчу-відповіді? Як оціните шанси команди на вихід у півфінал?
– Шанси досі рівні. Ну може десь 70/30 на нашу користь. Зроблений лише один з двох кроків. Домашню гру потрібно підтвердити і перемогою на полі суперника!

ФК ”Темп” (Богданівка) – ФК ”Охіньки”  3:1
У Богданівці, де ”Темп” приймав ”Охіньки”, теж довго не розкачувалися. Господарі вирішили, як то кажуть, брати бика за роги відразу. Уже на третій хвилині Микола Чабан засмутив гостей. На 21-й хвилині його одноклубник Ступак теж відзначився за ”Темп” забитим м’ячем. На самому початку другого тайму Збаранський потроїв перевагу господарів, після чого певно богданівці вирішили знизити темп, і заощадити сили, за що одразу були покарані Сергієм Сухиною. Після цього ”Темп” зрозумів, що однією ногою обіграти ”Охіньки” не вийде, тож зібралися і більшого досягти гостям не дали, щоправда і самі не відзначилися. Тож 3:1 і на нас очікує цікава гра-відповідь у Охіньках. Вперше великий футбол у цьому сезоні завітає у це спортивне село.
В’ячеслав Миколайович Зінченко (ФК ”Охіньки”):
– Грали доволі непогано, рівний перший тайм, хоча і пропустили швидкий м’яч, а потім і другий. Забили нам у другому таймі і третій ударом головою, але ми зуміли один швидко відквитати, після чого ще більше додали у грі. Другу половину тайму взагалі тиснули, мали моменти. Відмічу воротаря господарів. Він часто виручав богданівців у матчі. Пару разів просто мертві м’ячі з лінії воріт витягував. Претензій до суддівства немає.
– Які шанси команди у матчі-відповіді?
– Нам би зібрати склад на гру. Це головне зараз завдання. А якщо зберемо, то однозначно дамо бій!
Ярослав Володимирович Ярославський (ФК ”Темп”):
– Гарна гра, перемогли, перевірили наших дозаявлених гравців. Двоє значно нас посилили, судячи з цієї гри. Пропустили м’яч, у нас проблема з центральними захисниками, але добре, що дуже виручив наш воротар. В кінці гри довелося більше захищатися. Суддівством задоволені.
– Як оцінюєте шанси на вихід до півфіналу?
– Все покаже гра. Багато чого залежатиме і від складу суперника, чи зможуть вони зібрати свій найсильніший склад. Тому поки нічого не загадуємо.

Протокольні дані:

с. Дмитрівка, сільський стадіон
Арбітр : Яременко С. (3,5)
Голи : 36′ Качан О.(1:0), 38′ Микитченко В.(2:0), 39′ Ульянченко Б.(3:0), 63′ Тимошенко В.(3:1), 74′ Матлаш О.(4:1), 90+’-пен. Лисенко А.(4:2)
Попередження : 31′ Яценко С., 46′ Качан О., 47′ Матлаш О., 48′ Кубрак В., 67′ Качан О., 70′ Кутілка О., 77′ Матлаш О.
Вилучення : 67′ Качан О. (2-е попередження), 77′ Матлаш О. (2-е попередження)
Склади команд:
ФК ”Штурм”: Тимошенко О., Парубець Т., Кубрак В., Глущенко А., Коломоєць С., Матлаш О., Тищенко В. (до 26), Микитченко В. (до 66′), Коровай Д., Буцола І., Деревянко Р. (до 26′)
Заміни: Качан О. (з 26′), Ульянченко Б. (з 26′), Шуляк М. (з 66′)
Запасні: Голець М., Незгодюк С., Тищенко О.
ФК ”Манжосівка”: Химич О., Масьома О., Тимошенко В., Музиченко І., Яценко С., Шульга О., Івахненко А., Кутілка О., Бабак О., Шпильовий Є. (до 46′), Лисенко А.
Заміни: Лисенко Б. (з 46′)
Запасні: Лещенко Р.
Кращий гравець : Тимошенко Володимир (ФК ”Манжосівка”), Ульянченко Богдан (ФК ”Штурм”)

смт. Линовиця, селищний стадіон
Арбітр : Хантіль С.(5,5)
Голи : 14′ Тавакалян С.(0:1), 20′ Горбань А.(0:2), 25′ Собех О.(1:2), 44′ Пугач Ю.(1:3), 45′ Гумен Ю.(1:4), 85′ Тавакалян С.(1:5)
Попередження : 10′ Левченко О., 65′ Пугач Ю., 70′ Тонкаль О., 90+’ Тавакалян С.
ФК ”Цукровик”: Лимар В., Доброштан О., Левченко О., Миндру Г., Левченко Д. (до 64′), Шаповал М., Гавура О., Заволовий О., Герасименко Б. (до 63′), Собех О., Нестеренко Я. (до 46′)
Заміни: Ростопіра Я. (з 46′), Боярова Н. (з 63′), Приходько А. (з 64′)
Запасні: Комар М.
ФК ”Дівиця”: Сушко Д., Тонкаль О., Кутній Ю., Пилипенко С. (до 87′), Горбань Я., Горбань А., Джигурда В. (до 72′), Пугач Ю.(до 87′), Гумен Ю., Тавакалян С., Писанка В. (до 79′)
Заміни: Черненко Я. (з 72′),  Тонкаль О. (з 79), Комар Б. (з 87), Бардаков О. (з 87′)
Запасні: Малько Д., Пасічник С., Сушко О.
Кращий гравець : Тавакалян Сергій (ФК ”Дівиця”), Заволовий Олександр (ФК ”Цукровик”)

с. Удайці, сільський стадіон
Арбітр : Чебикін В. (6,0)
Голи : 5′ Лук’янчиков В.(1:0), 8′ Романенко М.(1:1), 13′ Дівотченко С.(2:1), 65′ Дівотченко С.(3:1), 90+’ Симоненко Є.(4:1)
Попередження : 40′ Лисенко М., 50′ Дьогтяр О., 90+’ Нестеренко О.
ФК ”Удай”: Даниленко С. (до 46′), Степашко О., Захарченко О. (до 80′), Дука О., Карлюк О., Дьогтяр О. (до 70′), Даниленко В., Дівотченко С., Симоненко Є., Нагорний В., Лук’янчиков В.
Заміни: Потоцький В. (з 46′), Богдан Б. (з 70′), Селезько А. (з 80′)
Запасні: Литовченко Ю., Малиш А., Сорока М., Жигунов Д.
ФК ”Авангард”: Власенко О., Бондаренко О., Биченко Є., Квач А. (до 70′), Козаченко Д., Кондратенко І., Горбань Б., Мовчан М. (до 46′), Романенко М., Лисенко М. (до 62′), Нічік І.
Заміни: Арестов А. (з 46′), Виноградський О. (з 62′), Коновалов О. (з 70′)
Запасні: Кифоренко Д., Нестеренко О., Антоненко О.
Кращий гравець : Горбань Богдан (ФК ”Авангард”), Симоненко Євген (ФК ”Удай”)

с. Богданівка, сільський стадіон
Арбітр : Михайліченко Ю. (5,5)
Голи : 3′ Чабан М.(1:0), 21′ Ступак І.(2:0), 46′ Збаранський В.(3:0), 50′-пен. Сухина С.(3:1)
Попередження : 23′ Гайдамака С., 72′ Назарина І., 72’Романенко А.