15 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу. Анонс

У неділю, 27 серпня, відбудуться матчі 15 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу. Кожна гра очікується з великим інтересом, важко навіть виділити відвертого фаворита у якійсь окремо взятій парі, хіба що турнірні позиції команд впливають на визначення і то лише номінального фаворита пари. Але у другому колі ми отримали стільки сюрпризів в результатах, що уже в кожному наступному турі, відверто кажучи, очікуємо якоїсь несподіванки або й кількох, а також від того ще більш закрученої інтриги у боротьбі за кожну позицію турнірної таблиці, хіба що крім останньої звичайно… І досі важливим фактором, від якого дуже залежать успіхи чи невдачі команд у матчі, залишається фактор складу. Напевно більшості аматорських команд світу відома подібна проблема. Тому майже після кожної гри керманичі наших команд кивають на не оптимальний склад, намагаючись десь пояснити невдалий підсумок матчу, хоча в принципі у їхнього суперника здебільшого такі ж самі проблеми зі складом. Але то уже проблеми команд, а нас, уболівальників, у першу чергу цікавить боротьба на полі від першої і до останньої хвилини, коли гравці не опускають руки, а намагаються, незважаючи на рахунок матчу, демонструвати всю свою майстерність, радуючи вболівальників яскравими ігровими моментами. І тоді уже команди вправі розраховувати на збільшення на матчах глядачів, які будуть не просто сидіти і лузати насіння, а палко підтримувати своїх улюбленців. Але для цього певно має пройти якийсь проміжок часу і змінитися культура вболівання. Хоча з іншого боку, крім футболу, якоїсь альтернативи для сільських мешканців уже і зараз немає, сходити в селі більше немає на що. Тому маємо пропозицію як можна із задоволенням провести майже кожен недільний вечір з весни до осені.

Для жителів Удайців і навколишніх сіл пропонуємо відвідати гру ”Удай” – ”Дівиця”. Ця гра футбольною спільнотою очікується з великим інтересом. Господарі набрали хід, гості-чемпіони забуксували на старті другого кола, але чемпіони на те і чемпіони, щоб уміти вибиратися зі складних ситуацій. Третя атака і найгірший захист чемпіонату (“Удай”) проти найкращої атаки і захисту (“Дівиця). Обидві команди діятимуть на фоні певної втоми окремих своїх гравців, адже ”Дівиця” у суботу вдома гратиме важливий матч у боротьбі за чемпіонство Ніжинського району та ще й не зможе із-за перебору жовтих карток розраховувати на кращого бомбардира команди і чемпіонату Сергія Тавакаляна, а також на кількох травмованих гравців. Більшість же зіркових гравців ”Удаю” у складі ФК ”Прилуки” у суботу матимуть важкий виїзд до Бахмача, захищаючи честь Прилуцького футболу в чемпіонаті області. Тому всі ці моменти розуміємо, але тим не менше чекаємо від команд захоплюючого матчу.

Не менш цікавою обіцяє бути і гра в Івківцях. Там місцевий ”Внєштранс” прийматиме ”Штурм”. Керівник івківської команди Василь Григорович Гавриленко уже охрестив цю гру як матч двох технічних команд нашого чемпіонату, які демонструють красивий і комбінаційний футбол. Старт івківської команди у другому колі взагалі вражає, але головна перевірка у чемпіонаті для них тільки починається. Івківська команда на ряду з ”Дівицею” має найменше пропущених м’ячів, щоправда і зіграла на матч менше. ”Штурм” за цим показником третій. Із забитими м’ячами у господарів справи скромніші, вони сьомі, але у другому колі у двох матчах мають дванадцять забитих м’ячів, тож можливо голеадори підправили свій приціл. Гості ж за забитими м’ячами четверті. У цій грі ”Внєштранс” все ще не зможе розраховувати на допомогу Юрія Худіна, який продовжує відбувати дискваліфікацію, а також на Андрія Клочка, який пропускає гру із-за перебору попереджень. Гості з тієї ж причини, що і в Андрія, не зможуть розраховувати на допомогу Івана Буцоли, а також на Сергія Коломойця, який заробив вилучення у попередньому турі. Відстань між третім у турнірній таблиці ”Штурмом” і шостим ”Внєштрансом” лише три очки, щоправда в івківчан ще й гра в запасі. Тож матч і з огляду на турнірні завдання команд очікується важким, але однозначно буде цікавим для глядача. А ще можна сміливо назвати цей матч протистоянням досвіду і молодості, адже зустрінуться сама вікова і сама юна команди чемпіонату. Нагадаю, середній вік ”Внєштрансу” становить 34,4 роки, а ”Штурму” – лише 20,9. Хто ж переможе – досвід і раціоналізм чи молодість і завзяття дізнаємося недільного вечора.

Захопливий матч очікує глядачів у Замісті, де однойменний клуб прийматиме линовицький ”Цукровик”. Обидві команди в минулому турі видали дещо несподівані результати. І якщо в перемозі “Цукровика” найбільш дивним був рахунок, то “Замістя” здивувало багатьох самим фактом виїзної перемоги над чемпіоном. Тож цікаво буде подивитися, що команди зможуть показати в цьому турі. У господарів гру із-за перебору попереджень пропускатимуть Михайло Ведмідський і найкращий бомбардир команди Євген Маценко. У “Цукровика” подібних проблем немає. Гості, як не дивно, є другою за результативністю командою чемпіонату, щоправда надійним захистом похвалитися не можуть, а господарі мають п’яту атаку і четвертий захист. Тож в принципі можна очікувати на результативний матч. Тим більше обидва колективи мають амбіційні завдання, налаштовані тільки на перемогу, тож гра між сусідами по турнірній таблиці (четвертою і п’ятою командами) має виправдати надії справжніх футбольних гурманів.

Матч команд-сусідів не лише за турнірним розташуванням (восьма і сьома сходинки), а ще й за територіальним, відбудеться у Прилуках, де відповідно “Манжосівка” прийматиме “Боршну”. Обидва колективи невдало провели свої останні матчі, тож виправляти таке становище мають наміри уже в цьому турі. Не допоможе у цій грі “Манжосівці” дисквалікований на три гри Роман Левченко. У гостей дисциплінарних проблем немає. Команди мають одні з гірших нападів і захистів чемпіонату, тому важко навіть спрогнозувати чи буде цей матч результативним, прорве команди у нападі чи можливо вони в захисті зіграють більш надійно. Як би там не було, а цей матч можна вважати своєрідним дербі, а дербі як ми знаємо завжди принципові і цікаві.

Гра у Ладані на полі місцевого стадіону “Авангард” між однойменним клубом і ФК “Охіньки” теж обіцяє бути цікавою. Все ще другі господарі обов’язково мають перемагати аутсайдера, якщо розраховують бути в трійці призерів за підсумками сезону. Команда надто багато втратила на старті другого кола. Не допоможе у матчі своїм партнерам Олег Бондаренко, який у Линовиці заробив вилучення. Натомість “Охіньки” після перемоги у минулому турі перебувають на піднесенні і в разі успіху можуть залишити останню сходинку турнірної таблиці, тим більше “Темп” цей тур пропускає. Зазначимо, що господарі мають шосту атаку і четвертий захист, гості ж менше всіх забили і мають передостанній захист. Тому передматчеві розклади, а також домашні трибуни говорять на користь “Авангарду”, але як ми уже бачили не раз, у нашому чемпіонаті вистачає несподіванок, можливо одна з них буде якраз у Ладані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *