20 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу

У перший день жовтня відбулися матчі 20 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу. В черговий раз турнірна таблиця дещо змінила свій вигляд. Як і прогнозувалося раніше, деяким колективам після цього туру доведеться розпрощатися з надією на нагороди до нового сезону. Двома командами, які втратили всілякі шанси, виявилися невдахи туру – “Боршна” і “Внєштранс”. Ще шість колективів продовжують змагання за срібні і бронзові нагороди чемпіонату. Уболівальники та представники команд зараз активно вивчають календар чемпіонату, щоб прорахувати шанси своїх команд на найвищі місця. Забігаючи дещо наперед, варто сказати, що в наступному турі дуже важливою буде гра між другою та третьою командою турнірної таблиці: “Манжосівка” – “Авангард”. У разі успіху в цьому матчі господарі можуть достроково завоювати срібні нагороди, в іншому випадку – власники другого і третього місця визначатимуться в останньому турі. Але як би не було цікаво заглянути наперед, поки що повертаємося до двадцятого туру. У турі було забито 18 м’ячів, що у середньому становить 3,6 результативних ударів за гру, деякі з них були особливо красиві, зокрема два голи були забиті ударами через себе. Відмічаємо у турі хет-трик Андрія Лисенка (ФК “Манжосівка”) і дубль Олександра Собеха (ФК “Цукровик”). Свої ворота в недоторканності зберегли воротарі линовицького “Цукровика” та ладанського “Авангарду”. На жаль, не обійшлося і без пошкоджень тієї чи іншої складності у кількох гравців. Бажаємо їм якнайшвидшого одужання.
А зараз коротенько пробіжимося по п’яти матчах і поглянемо, що ж цікавого відбувалося у цих двобоях.

ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  3:0
Майже доходить до завершення розіграш чемпіонату, а в турнірній таблиці стає все гарячіше, навіть, спекотніше, ніж хто-небудь міг собі уявити. От і у даному матчі обоє суперників зберігали шанси на срібні чи бронзові нагороди, адже золоті вже здобула собі “Дівиця”, забезпечивши дострокове чемпіонство.
Якщо почати із стартових складів команд, то можна сказати, що обидва колективи мали деякі значимі втрати. По-перше, “Штурм” приїхав на гру без легіонерів взагалі, що трапилось вперше за чемпіонат, лише розраховували на власні сили. По-друге, “Цукровик” грав без кількох своїх провідних лідерів-легіонерів. В першій половині зустрічі, окрім двох забитих голів, господарі так нічим і не запам’ятались. Грали високими дальніми передачами на швидкого Олександра Собеха з Носівки та потужного таранного нападника Вадима Гребенюка із Полтави. Однак окрім двох голів, більше не зафіксовано жодного удару в площину воріт. Автором дублю, до речі, став Олександр Собех. Спершу він відгукнувся на пас вздовж бокової лінії від Сергія Волика, був першим на м’ячі на відміну від захисників гостей, тому на побаченні з кіпером Олексієм Тимошенком спрямував снаряд в ближній нижній кут воріт. А другий гол забив завдяки непорозумінню воротаря і захисників “Штурму”. Голкіпер дмитрівчан рано вийшов з воріт при атаці господарів і хотів вибити м’яча подалі, але влучив у одного із товаришів, після чого шкіряний попрямував в напрямку гостьових воріт, та може б і не докотився, та тут як тут на підбиранні зіграв легіонер з Носівки, і вже у порожніх беззахисних воротах ставить свій автограф, і таким чином подає заявку на кращого бомбардира чемпіонату. “Штурм” у свою чергу провів добре перший тайм, атакував різними флангами, наніс шість ударів у площину воріт линовичан, контролював м’яча, хоча й поступився у рахунку.
Друга половина зустрічі очікувалася з нетерпінням, адже “Штурму” потрібно було тактично змінюватися, тож навряд чи “Цукровику” вдасться легко втримати рахунок, а ще важче буде потроїти його для достовірної перемоги. Вже під час поновлення гри у дмитрівчан було помітно деякі тактичні перебудови у складі. Контроль гри був переважно за “Штурмом”, господарі лише діяли на контратаках. Гості завдали чимало пострілів по воротах “Цукровика” на початку тайму, але безуспішно. Знову схожа помилка від воротаря “Штурму” на виході ледь не призвела до голу, однак пощастило, що в Собеха м’яч звалився з лівої ноги і він не зміг поцілити в рамку порожніх воріт. У відповідь атака Сергія Коломойця з Олексієм Матлашом, котрий увірвався у штрафну і, беручи на себе багато зайвої гри, не зміг скоротити відставання у рахунку. Та натомість миттєвістю пізніше гол залітає у ворота гостей після чудового виконання стандарту з-за меж штрафного майданчика від Наталії Боярової – м’яч парашютом полетів у дальній верхній кут воріт, Олексій Тимошенко був безсилий. Тренеру і керівникові “Штурму” залишалося тільки нервово попалювати тютюн, адже ніби-то правильно підібрали тактику, гра, як-то кажуть, йшла, але результат був за суперником. Небезпечні моменти з боку господарів виникали вкрай рідко біля воріт “Штурму”, якщо не брати до уваги довгі навіси у воротарську зону здалеку та індивідуальну гру окремих гравців “Цукровика”, котрі проривалися в напрямку воріт дмитрівців, та гольовими моментами їх не назвеш. Виділити можна лише удар, переведений на кутовий, після помилки захисника гостей, Ярослава Ростопіри. А от “Штурм” міг скоротити відставання, навіть, і подвоїти це скорочення. Сергій Коломоєць, отримавши пас від Дмитра Коровая, випробовує на міць верхню стійку каркасу воріт, а декількома хвилинами пізніше, Тарасові Парубцю зі штрафного не вистачило кількох сантиметрів для влучного пострілу. Останні двадцять хвилин “Штурм” перебрав повністю на себе ініціативу, здавалося ось-ось і линовичанам доведеться все-таки виймати м’яча із сітки воріт, та це лише здавалося. Матч закінчився з повною перевагою линовицького “Цукровика” у рахунку, а дмитрівський “Штурм” знову поїхав додому з гірким присмаком поразки і в черговий раз, ламаючи голову, буде шукати причини невдачі.
Післяматчевий коментар:
Микола Михайлович Голець (керівник ФК “Штурм”):
– Я не можу сказати, що гра мені не сподобалась, навпаки, прекрасний матч провели наші хлопці. За суперником один удар у площину воріт у першому таймі і два у другому, не враховуючи голів. Можна виділити перший гол, а інші два – казусні помилки, супернику просто посміхнулася фортуна. Але слабим його не назвеш. За всю гру дуже багато палив, нервувався, але був упевнений, що м’яч залетить до воріт Линовиці. На жаль, не відбулося бажане. Можливо, не заслуговуємо в цьому сезоні на медалі? Результат буде лише в тому випадку, коли буде стабільність у складі команди.
Віктор Тищенко (гравець ФК “Штурм”):
– На жаль, не зміг товаришам допомогти сьогодні на полі, бо травмований. Довелося вболівати, та це ще важче, ніж грати. Хлопці молодці, грали класно, швидко атакували, створювали моменти, наносили удари. Суперник приїздив до нас в гості в першому колі в сильнішому складі, і ми переграли їх, та цього разу все навпаки. Дуже шкода. Самі винні в цьому, адже там де могли взяти очки, ми їх проґавили. Тепер треба зробити неможливе.
Олександр Павлович Проценко (тренер ФК “Цукровик”):
– Гра пройшла з нашою ігровою і територіальною перевагою, про що свідчить і рахунок. Хоча команда “Штурм” дуже хороша, мені сподобалася. Гра була культурна, дружня, без ексцесів. Єдиним негативним моментом у матчі стала травма Максима Комара. Максим упав, а на нього зверху впав суперник. В результаті обстеження у лікарні виявилося, що у Максима неповний розрив меніска, тож він уже на милицях. Окрасою матчу став гол Наталії Боярової. Я їй і сказав після матчу, що це певно самий красивий гол у її житті.

Розстріл Олександром Собехом пустих воріт і рахунок стає 2:0. Фото надане Т.Парубцем

Сергій Коломоєць замахується і за мить потужно проб’є по воротах господарів. Фото надане Т.Парубцем

М’яч після удару Сергія Коломойця приймає на себе поперечина. Ох, і не позаздриш їй в цей момент. Фото надане Т.Парубцем

Більше фото – тут

Репортаж Світлани Плющ із Линовиці, спеціально для “Прилуччина спортивна”

ФК “Охіньки” – ФК “Боршна”  3:2
Гра в Охіньках важливою з турнірної точки зору не була. Господарям піднятися вище дев’ятого місця навряд чи вдасться, надто вже складний календар у них у заключних турах, але додатковою мотивацією певно послужило бажання не пропустити вперед богданівський ”Темп”, щоб не стати останньою командою чемпіонату, а також підтримка рідних уболівальників. Яке б місце не займала команда, які б шанси не мала, але потрібно грати у першу чергу для свого відданого уболівальника, який незважаючи ні на що приходить на стадіон і підтримує рідну команду.
І варто сказати, що своїх уболівальників господарі поля потішили. Зі стартовим свистком арбітра матчу вони ринулися в атаку і невдовзі, після флангового прострілу, скориставшись невпевненими діями центру захисту “Боршни”, легіонер господарів Максим Боровик відкрив рахунок у матчі. Але на цьому “Охіньки” не зупинилися, а продовжували шукати щастя поблизу воріт Богдана Косташа. На двадцять першій хвилині після сольного проходу, обігравши по ходу чотирьох суперників, відзначився Богдан Яцун. А за кілька хвилин після прострілу гравця господарів м’яча у свої ворота зрізає захисник гостей Олександр Скляренко – 3:0.Пропустивши три м’ячі, ближче до закінчення тайму “Боршна” дещо оговталася і почала створювати свої моменти, але все ж на перерву гравці обох команд пішли за розгромного рахунку на користь господарів поля.
Провівши серйозну розмову у перерві, гості вийшли на другий тайм рішучими, значно додали в активності. Хоча на початку тайму були нагоди забити у Мирослава Денисенка і Сергія Сухини, але вони своїми шансами не скористалися, а от боршнянці уже за одинадцять хвилин пожинали плоди своїх активних дій. Після прострілу Микола Бурлак ударом через себе з меж воротарської зони забиває красень-гол і дещо скорочує розрив у рахунку.  Проходить більше десяти хвилин і на 72-му оберті хвилинної стрілки секундоміру “Боршна” ще більше скорочує відставання у рахунку зусиллями В’ячеслава Медуниці, який прорвався по правому краю атаки і з меж штрафної влучно пробив у дальній кут воріт – 3:2. До кінця матчу залишається ще вдосталь часу, щоб не лише зрівняти рахунок у матчі, але й вийти вперед. І боршнянці докладають максимум зусиль, щоб забити ще, господарі намагаються підловити гостей на контратаці, моменти виникають як в однієї команди, так і в іншої, але до кінця гри рахунок так і не змінюється. В останні хвилини матчу боршнянці, можливо стомившись, в активності здали. Тож охіньчани довели матч до перемоги, здобувши три очки, які віддаляють їх від “Темпу” і наближають до “Боршни”.
Стосовно поведінки уболівальників під час матчу, то звичайно більшість нормальних і адекватних людей ходять на футбол, щоб підтримати свою команду, отримати задоволення від гри, десь отримати й емоційну розрядку, яка не повинна нести агресію по відношенню до будь-кого. Звичайно трапляються на матчах і нетверезі вболівальники, а згідно регламенту порядок до, під час і після гри несуть господарі поля, які мають забезпечити безпеку всіх учасників матчу, але і гості зі свого боку теж не повинні розпалювати пристрасті. Мова навіть не про цей конкретно матч, а в принципі. Часто і гравці своєю поведінкою під час гри заводять уболівальників. Треба з усіх сторін робити все можливе, щоб уникати конфліктних ситуацій, щоб свято футболу завжди залишалося святом, незважаючи на рахунок матчу чи перебіг подій на полі.
Сергій Олексійович Марусечко (ФК “Боршна”):
– Спочатку ми недооцінили суперника та ще й не було кількох основних гравців, дехто трішки пізніше під’їхав. Пропустили швидкі м’ячі на початку матчу, а в другому таймі почали грати, але уже пізно було, не встигли… Відносно суддівства, то так ніби все і нормально, але вважаю, що попередження треба було ще раніше давати супернику, щоб присікти відразу грубі дії. І ще хочу відмітити, що окремі нетверезі вболівальники господарів дуже погано поводилися, зокрема у висловлюваннях стосовно нашої команди звучали слова залякування, фізичного впливу. Зараз уже думаємо про наступні матчі, спробуємо в них набрати очки.
В’ячеслав Миколайович Зінченко (керівник ФК “Охіньки”):
– Перший тайм пройшов за повної нашої переваги, забили три голи, а у другому традиційно підсіли. До того ж Мирослав (Денисенко – прим.авт.) грав із травмою, а Петро (Олександренко – прим.авт.) – з температурою, ми ж граємо без замін, тому ось так, на другий тайм уже десь не вистачило сил. Відносно претензій гостей, то не треба провокувати вболівальників, так були дещо не тверезі глядачі, але для чого до них підходити? Стійте собі біля своїх уболівальників. І до того ж ніхто нікого фізично не чіпав. А що в Боршні під час першого матчу було? Там же і на поле вибігали, і у бокового прапорець виривали. У мене все це є на відео. І мені після того, як наш стадіон дискваліфікували, сказали з федерації: “Все пишіть”. Я тоді і написав, і що? Нічого… Реакції жодної. Наступного сезону побачимо, можливо будемо грати на Срібнянський район, бо в цьому сезоні у нас стільки очок забрали судді.

Гравці ФК “Охіньки” перед грою. Фото А.Сьомки

Гравці ФК “Боршна” перед грою. Фото А.Сьомки

Штрафний удар у виконанні капітана “Боршни”. Фото А.Сьомки

ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Манжосівка”  1:4
Черговий матч богданівці можуть записати собі в позитив у плані отримання дорогоцінного досвіду. Він ще знадобиться їм в наступних матчах, можливо навіть в наступних сезонах. В цьому матчі “Темп” не зміг розраховувати на добру половину складу, так як два гравці відбували дискваліфікацію, ще двоє травмовані та хворі, кілька футболістів з інших причин не змогли зіграти. Тому і грали господарі без замін. “Манжосівка”, яка прибула на гру дуже мотивованою, з перших хвилин показала хто є фаворитом цього матчу. Виступаючи навіть без кількох основних гравців, які були задіяні у складі ветеранської дружини в чемпіонаті області, гості тим не менше демонстрували пристойну гру з певною поправкою на якість поля. Дуже комбінаційно на цьому полі зіграти важко, але навіть за таких умов гості контролювали перебіг подій на полі і тричі зуміли забити уже в першому таймі. Відзначалися Андрій Лисенко (двічі) та Олександр Кутілка. Щоправда, на думку господарів поля третій м’яч був забитий із двометрового офсайду, але арбітр імовірне порушення в цьому епізоді не побачив, тож гол був зафіксований. Але особливо варто відмітити м’яч Олександра, який після прострілу з правого краю, перебуваючи у штрафному майданчику неподалік лінії штрафної, тобто метрів десь за п’ятнадцять до воріт, у падінні через себе влучно пробив у дальній кут і м’яч залетів майже у дев’ятку воріт. Красень-гол! Такі епізоди є окрасою любого матчу, незважаючи на те, хто забив гол – чи своя команди, чи команда суперника. На ці три голи гостей господарі відповіли ударом Валерія Збаранського у поперечину та голом Анатолія Ногтєва. За рахунку 3:1 команди пішли на перерву.
Другий тайм розпочався з атак богданівців, “Манжосівка” у цей час гостро контратакувала, використовувала обрізки гравців “Темпу” у центрі поля і завдала достатню кількість ударів по воротах, яким забракло точності або рятував воротар господарів. Але в одному з епізодів і він був безсилий, коли забивав Андрій Лисенко, який таким чином став автором хет-трику. І знову на думку богданівців цей гол був забитий з офсайду. Пізніше у матчі був момент, коли після удару гравця ФК “Темп” Михайла Шкарупи зі штрафного голкіпер суперника парирував м’яча у лівій дев’ятці, а Павло Тютюнник його добив у ворота, але арбітр, спочатку зафіксувавши взяття воріт, потім його відмінив. Один не дуже приємний момент трапився наприкінці гри, коли зіштовхнулися у штрафному майданчику гравець господарів і воротар гостей. Як результат пошкодження зуба у польового гравця. Такою ось бойовою видалася у нас ця гра, хоча все ж рахунок матчу закономірний.
Трішки не оптимальним бачиться той факт, що одні й ті ж арбітри дуже часто обслуговують матчі певних команд, складається враження ніби окремих арбітрів закріпили за певними командами, або маємо таке ось “сліпе” жеребкування з призначення арбітрів, але це уже зовсім інша тема, хоча і важлива по своїй суті.
Олександр Вікторович Масьома (керівник ФК “Манжосівка”):
– Швидко забили три голи і уже все було зрозуміло. Поле жахливе, грою назвати це важко, м’яч літав у повітрі незрозуміло від кого і до кого. Мали можливості ще забивати м’ячів п’ять, але підвела реалізація. Наступна гра для нас дуже важлива, стараємося склад збирати на останні матчі, оскільки є реальний шанс здобути нагороди, в наступному турі поборемося за срібло, думаю матч проти “Авангарду” має бути дуже цікавим.
Ярослав Володимирович Ярославський (керівник ФК “Темп”):
– Матч грали в ослабленому складі, тому на полі грало одинадцять гравців без замін. У першому таймі суперник нас переважав, тому і забив три м’ячі в наші ворота, щоправда третій з двометрового офсайду, який прогавив арбітр. У другому таймі ми краще грали, але суперник забив четвертого м’яча знову з явного офсайду, головний арбітр був поруч і чомусь зафіксував взяття воріт. А потім коли після удару зі штрафного Михайла Шкарупи Павло Тютюнник добив м’яча у ворота, то боковий арбітр від команди суперника прапорець не піднімав, головний вказав на центр, але далі порадившись з гравцями “Манжосівки” взяття воріт відмінив. В кінці матчу воротар гостей кулаком б’є Павла Тютюнника в обличчя, пошкоджуючи зуб, але арбітр знову фіксує напад на воротаря, хоча епізод був у карному майданчику, а не у воротарському. Даний арбітр судить тільки наші домашні матчі, бо проживає в Малківці і вже мінімум третю гру впливає на результат, ще розповідає на якому рівні він грав та судив.

ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Внєштранс” (Івківці)  2:0
На стадіоні ”Авангард” відбулося південно-східне дербі нашого району, зустрічалися географічні сусіди – ладанський ”Авангард” та івківський ”Внєштранс”. Обидві команди плекали надії на нагороди чемпіонату і для того, щоб не втратити їх уже після цього матчу, кожну команду влаштовувала лише перемога у цій грі. І варто сказати, що матч був за великим рахунком рівним, суперники були достойні одне одного. Інша справа, що гості створювали моменти, мали чудові нагоди забити, але не зуміли цього зробити, а господарі в цьому плані були на висоті, показавши гарний відсоток реалізації створених моментів. Уже в першому таймі в котре в сезоні спрацювала зв’язка Кондратенко-Бондаренко. Ігор зробив подачу на свого капітана, а Олег, знаходячись в оточенні трьох захисників гостей, зумів вкотре в сезоні влучно пробити головою, спіймавши голкіпера на протиході. Після забитого м’яча ініціатива перейшла до “Внєштрансу”, “Авангард” почав грати на контратаках. І варто сказати, що івківчани уже в першому таймі мали дві реальні нагоди не тільки зрівняти рахунок, але навіть і вийти вперед, але в обох випадках ладанські захисники встигали в останній момент винести м’яча уже з пустих воріт. За рахунку 1:0 на користь “Авангарду” команди пішли на відпочинок.
Початок другого тайму знову проходив за ініціативи гостей, вони діяли більш упевнено, комбінаційно, мали кілька гострих ударів після підбирань, але знову таки все безуспішно. В одному з ігрових моментів після зіткнення з футболістом “Авангарду” гравець гостей опинився на газоні у штрафному майданчику ладанчан, але свисток арбітра промовчав. А коли за кілька хвилин під час однієї з позиційних атак господарів гості збили капітана ладанчан Олега Бондаренка, арбітр вказав на позначку. До м’яча підійшов штатний пенальтист авангардівців Олександр Коновалов і свою справу зробив упевнено – 2:0. Після цього команди ще створили кілька нагод відзначитися, але рахунок на табло до закінчення матчу так більше і не змінився. Тож перемога “Авангарду”, який підіймається на третє місце, і готується до важкого гостьового протистояння з “Манжосівкою” уже в наступному турі. Для “Внєштрансу” боротьба за нагороди чемпіонату завершена, але завдання-мінімум опинитися у верхній частині турнірної таблиці ніхто не відміняв.
Василь Григорович Гавриленко (керівник ФК “Внєштранс”):
– Дві атаки – два голи, а там з пустих воріт вибивали м’яча. Я думав, що вони нас дотиснуть по грі, але по грі ми не програли. Більше моментів біля наших воріт і не було, а ми мали моменти, але то з п’яти метрів не влучаємо, то з пустих воріт виносять. А так гра була хороша, в пас, без агресії. Пропущені м’ячі – звичайно помилка гравців захисту в першу чергу, які дали вдарити по воротах. Пенальті в наші ворота був, але коли перед цим така ж сама ситуація була у штрафному майданчику господарів, то арбітр не дав пенальті. Але програла вся команда, може навіть не стільки команда, як ми, що вибрали такий склад. Хоча по грі ми не програли і моментів мали більше. Дограємо сезон, залишається дві гри, спробуємо порадувати вболівальників гарною грою і сподіваємося результатом теж, а там далі будемо уже дивитися що вийде.
Олег Ігорович Бондаренко (керівник ФК “Авангард”):
– Гра була багата на моменти, але забити вдалося тільки нам. Після подачі від Кондратенко І, головою забив Бондаренко О, піймавши голкіпера на протиході. Після цього, десь трішки віддали ініціативу і почали діяти на контратаках. У першому таймі нам дещо повезло, коли наші захисники, двічі, вибивали м’яч уже з пустих воріт. Другий тайм суперник почав упевненіше, мав декілька гострих ударів на підбиранні, але забити не зміг. Після однієї з позиційних атак, коли м’яч знаходився у карному майданчику, збивають нашого капітана і реф ставить пенальті. Коновалов О. забив свій другий гол у сезоні. Після цього мали декілька моментів, але більше забити не змогли.

Гравці ФК “Авангард” перед грою. Фото надане О.Бондаренком

ФК “Замістя” – ФК “Удай” (Удайці)  2:1
”Замістя” на своєму ”Автодромі” приймало удайцівський ”Удай”. Господарі, які пропускали минулий тур, з новими силами ринулися до бою за найвищі місця. Щоб на них сподіватися, ”Замістя” мало набирати максимум очок у трьох останніх матчах. Аналогічне завдання стояло і перед “Удаєм”, щоправда у них залишалося лише дві гри. У цьому матчі не мали змоги допомогти удайцівській команді її капітан і стовп захисту Олександр Степашко, а також Олексій Карлюк. Забігаючи дещо наперед відзначу, що травму коліна по ходу першого тайму отримав ще й лівий захисник Анатолій Селезько, якого правда вдало замінив юний Віталій Олгач. Стосовно ж самої гри, то перший тайм проходив за ініціативи господарів поля. Можливо гості, які напередодні виграли турнір у Срібнянському районі перебували в стані ейфорії, а можливо втратили надто багато емоційного заряду на Срібнянщині, але в першій половині не були схожі самі на себе. Фланги “Замістя” просто розривали своїх опонентів і постійно несли загрозу для гостей. До пори до часу гостям вдавалося зберегти свої ворота в недоторканості, але під кінець тайму наполегливі господарі таки забили, коли відзначився Андрій Охріменко.
Свій другий м’яч у матчі “Замістя” забило на початку другого тайму, автором голу став Сергій Корнух. Після того як рахунок став 2:0 на користь господарів, активніше заграли гості, почали створювати свої моменти, хоча замістяни в захист не сіли, теж продовжували грати активно, створювати нагоди для третього голу. Можна сказати, що в ці хвилини команди демонстрували відкритий футбол. В одній з атак гостям вдалося забити. Євген Симоненко обіграв двох футболістів “Замістя” і відпасував на дальню стійку на Владислава Лук’янчикова, який був один навпроти воріт, тому відправити м’яча у пусті ворота в такій ситуації було уже суто справою мінімальної складності. Після цього футболісти “Удаю” ще з більшим ентузіазмом кинулися вперед відіграватися. І мали дуже реальну нагоду для цього, але Станіслав Дівотченко не забив у майже пусті ворота. Гра так і закінчилася за мінімальної переваги господарів, які все ж по грі її заслужили більше, аніж “Удай” нічию. Обидві команди все ще зберігають теоретичні шанси на нагороди першості, але реально буде дуже важко за них зачепитися.
В’ячеслав Олександрович Волинець (тренер ФК “Удай”):
– На жаль, ми почали грати тільки при рахунку 0:2, перший тайм повністю залишився за господарями, моментів у грі вистачало в обох команд. Після того як ми забили, пішли ще більше вперед і Станіслав Дівотченко мав можливість зрівняти рахунок у матчі, але не вдалося. Вважаю, гравцям потрібно краще налаштовуватися на матчі. Звичайно у нас не було двох центральних гравців, а потім ще травмувався і фланговий гравець Анатолій Селезько, хоча Віталій Олгач його добре замінив. Суддівство нормальне, не ідеальне, але в цілому претензій немає, єдине, що гравці дуже багато говорили на полі, можливо треба було арбітру дати по червоній картці кожній стороні і зайві емоції уляглися б. А ще і суботній турнір відібрав сили, три гри провели тоді. Зараз уже будемо налаштовуватися на “Внєштранс”, треба набрати в цій грі очки, а там буде видно. У цьому сезоні і чемпіонат, і кубок, грали без перерви і можливо десь емоційно хлопцям важко. У цій грі “Замістю” програли по грі. Минулого року ми їх двічі обіграли по 2:1, у цьому – вони нас.
Олександр Олександрович Ведмідський (ФК “Замістя”):
– По грі повне наше домінування на полі, могли забити і більше набагато. Налаштувалися і перемогли, хоча нам знову гол з порушенням забили – арбітр не побачив руку у Симоненка і нам забили після цього. А так в цілому по грі можу сказати, що обіграли суперника по всім статтям.

Протокольні дані:

с. Замістя, стадіон “Автодром”
ФК “Замістя” – ФК “Удай” (Удайці)  2:1
Арбітр : Хантіль С. (5,5)
Голи : 39′ Охріменко О. (1:0), 54′ Корнух С. (2:0), 74′ Лук’янчиков В. (2:1)
Попередження : 43′ Ведмідський О., 87′ Приступа Є.
Склади команд:
“Замістя”: Ясеновський А., Ведмідський О., Ясеновський Д., Приступа Є., Корнух С., Маценко Є., Яременко А., Корнух С., Поліщук Д., Охріменко О., Огар Д.
Запасні: Лісовський О., Коваленко О.
“Удай”: Даниленко С., Дівотченко С., Захарченко О., Дука О., Селезько А. (до 45′), Богдан Б., Дьогтяр О., Симоненко Є., Нагорний В., Даниленко В., Лук’янчиков В.
Заміни: Олгач В. (з 45′)
Запасні: Волинець В., Силенко Є., Малиш А.
Кращий гравець: Дівотченко С. (ФК “Удай”), Яременко А. (ФК “Замістя”)

с. Богданівка, сільський стадіон
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Манжосівка”  1:4
Арбітр : Круш А. (4,0)
Голи : 8′ Лисенко А. (0:1), 19′ Кутілка О. (0:2), 21′ Лисенко А. (0:3), 43′ Ногтєв А. (1:3), 62′ Лисенко А. (1:4)
Попередження : 25′ Івахненко А., 41′ Збаранський В., 75′ Тютюнник П.
“Темп”: Рацин В., Тютюнник П., Чабан М., Приймак М., Ступак І., Збаранський В., Труш О., Грязний Я., Шкарупа М., Ногтєв А., Коваленко В.
Запасні: Парган М.
“Манжосівка”: Лисенко Б., Липньов Р., Яценко С., Музиченко І., Масьома О., Тимошенко В. (до 63′), Шульга О. (до 80′), Сидоренко А., Івахненко А. (до 78′), Кутілка О., Лисенко А.
Заміни: Шпильовий Є. (з 63′), Мовчан О. (з 78′), Лещенко Р. (з 80′)
Кращий гравець : Кутілка О. (ФК “Манжосівка”), Ногтєв А. (ФК “Темп”)

с. Охіньки, сільський стадіон
ФК “Охіньки” – ФК “Боршна”  3:2
Арбітр : Михайліченко Ю. (5,0)
Голи : 4′ Боровик М. (1:0), 21′ Яцун Б. (2:0), 56′ Бурлак М. (2:1), 58′-автогол Скляренко О. (3:1), 72′ Медуниця Віт. (3:2)
Попередження : 75′ Бондаренко Є., 87′ Олександренко П.
“Охіньки”: Касьяненко С., Вербняк М., Шкуліпа О., Гайдамака С., Ховрич О., Яцун Б., Боровик М., Назарко А., Сухина С., Денисенко М., Бондаренко Є. (до 79′)
Заміни: Олександренко П.(з 79′)
“Боршна”: Косташ Б., Марусечко С., Сінчук О. (до 49′), Скляренко О., Ткаченко Ю., Панченко А., Медуниця Вяч., Степаненко О., Радченко М., Медуниця Віт., Бурлак М.
Заміни: Терно С. (з 49′), Косаренко М. (з 66′)
Запасні: Рудовський О.
Кращий гравець : Степаненко О. (ФК “Боршна”), Сухина С. (ФК “Охіньки”)