21 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу. Анонс

Недільного дня, 8 жовтня, відбудуться п’ять матчів передостаннього 21 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу. Це означає, що залишається зіграти лише два тури, в яких визначаться усі призери першості, і турнірна таблиця розставить кожну з команд по місцям відповідно до їх заслуг. Хто ж посяде друге і третє призові місця і досі залишається загадкою, шанси на них ще зберігають шість колективів. У одних команд вони більші, в інших – суто теоретичні, але допоки є хоч найменший шанс, за нього потрібно чіплятися. Щоправда, тільки половина учасників 21-го туру матимуть саме таку мотивацію у недільних матчах, інші ж команди за великим рахунком сезон дограють. А зараз давайте поглянемо на ці двобої, чого у них можна очікувати і на що сподіватися.
Певно центральний і найбільш цікавий матч туру: ФК “Манжосівка” – ФК “Авангард”. Як-не-як, а на фінішному відрізку зустрічаються друга і третя команди чемпіонату. У разу успіху господарі можуть достроково стати власниками срібних нагород, якщо буде нічия – “Манжосівка” навіть за такого підсумкового результату залишиться другою і в останньому турі все буде в руках самої “Манжосівки”, за умови перемоги гостей – саме “Авангард” буде головним претендентом на срібло. Тому з мотивацією в обох команд проблем точно не буде, головне, щоб вдалося зібрати найкращий склад. Тому шанувальники футболу, які завітають недільного дня на “Супутник”, стануть свідками захоплюючого матчу головних претендентів на нагороди чемпіонату. Звертаємо увагу, що цей матч розпочнеться раніше у зв’язку з тим, що на 16-ту годину запланований матч чемпіонату серед ветеранів. Гра першого кола у Ладані закінчилася перемогою господарів поля з рахунком 2:1. Як то воно буде цього разу, дізнаємося незабаром.
У Малій Дівиці, де новоспечений чемпіон ФК “Дівиця” прийматиме линовицький “Цукровик”, матч також розпочнеться дещо раніше звичайного. Для господарів поля ця гра не має жодної турнірної мотивації, команда радше змушена у двох матчах, що залишається зіграти у чемпіонаті, підтримувати форму гравців для кубкових матчів. Для цукровиків це буде остання гра цього сезону. Останній тур вони пропускають, з кубка вилетіли. “Цукровик” на друге місце уже не претендує, а от за третє ще може поборотися, для цього, щоправда, має дуже багато яких факторів співпасти, але то уже інше питання. Команда в любому випадку намагатиметься грати на перемогу, щоб завоювати якнайвище місце. Додаткова мотивація у цій грі буде у Сергія Тавакаляна (ФК “Дівиця) і Олександра Собеха (ФК “Цукровик”), звичайно при умові, що вони обоє зможуть зіграти у цьому матчі. Обидва претендують на звання кращого бомбардира чемпіонату. Не маючи змоги бачити офіційні протоколи останніх матчів і звірити відповідні дані з федерацією, все ж зазначу, що за моїми спостереженнями у обох по 25 забитих м’ячів і обоє відстають від Владислава Лук’янчикова на один результативний удар. Тому цей фактор носить додаткову зацікавленість у підсумку цього матчу. Думається глядачам цього матчу буде на що і на кого подивитися у цій грі. У матчі першого кола, що відбувся у Линовиці, перемогла “Дівиця” з рахунком 5:2. Чи спроможеться “Цукровик” взяти реванш у немотивованого суперника, дізнаємося зовсім скоро.
“Штурм” у Дмитрівці в останній домашній грі сезону прийматиме гостей із футбольного клубу “Охіньки”. Господарі поля зберігають невеликі шанси на срібні нагороди чемпіонату і більш значні на бронзові, але так само можуть залишитися і без нагород, навіть якщо переможуть у цьому матчі. Це станеться за умови, якщо ладанці наберуть очки у Прилуках, а в останньому турі разом з манжосівцями переможуть своїх опонентів. “Штурм” виходитиме на гру, уже знаючи підсумок протистояння у прилуцькому матчу, але думається в любому випадку команда гратиме на перемогу. Тим більше перед своїми глядачами потрібно реабілітовуватися за дві останні розгромні поразки. Гості ж особливого вантажу відповідальності не матимуть, а тому можуть зіграти цілком розкуто й у своє задоволення. Хоча це зовсім не означає, що команда з Охіньок буде готова отримати торбу м’ячів у свої ворота, навпаки – це може бути додатковим позитивним моментом для гравців гостей, спробувати зіграти у гарний футбол на фоні суперника, якому потрібно вигравати будь що і на якого буде тиснути тягар відповідальності за результат. За таких умов можна спокійно спробувати підловити штурмовиків на контратаках. Але це все передматчеві думки і розклади, а як воно станеться, покаже її величність Гра. У першому колі в Охіньках перемогу святкував “Штурм” з рахунком 2:1. Чи переможуть господарі охіньчан і цього разу у надважливому для себе матчі? Відповідь на це питання отримаємо недільного вечора.
Гра між “Боршною” і богданівським “Темпом” відбудеться у Богданівці, так як гра першого кола у зв’язку з неготовністю стадіону в Богданівці відбулася у Боршні. Особливих турнірних претензій команди не мають, звичайно “Темп” хотів би залишити останнє місце турнірної таблиці, але зробити це буде надзвичайно складно, “Боршні” у свою чергу теж навряд чи вдасться піднятися вище, ніж на одне місце. І то для цього потрібно дуже і дуже постаратися, та і з рештою ще й не все залежить тільки від боршнянців. Тому швидше всього обидві команди у матчі діятимуть розкуто, але певно матимуть на меті тільки перемогти. Богданівці останні чотири гри програли, з них тричі поспіль у домашніх матчах, тому потрібно уже б і набирати очки, тим більше грають вдома і суперник далеко не гранд чемпіонату. Для боршнянців цю гру теж можна розглядати як гарну нагоду поповнити очковий доробок, тим більше цього сезону в матчі першого кола “Боршна” уже перемагала “Темп” з рахунком 4:2. Як то складеться гра цього разу, дізнаємося ближче до вечора.
Сусіди по турнірній таблиці зустрінуться в Івківцях – “Внєштранс” зіграє проти “Замістя”. Для восьмих у таблиці господарів боротьба за нагороди чемпіонату уже завершена, а от сьомі гості ще мають на них мізерні шанси. Незважаючи на те, що внєштрансівці уже дограють цей сезон, сподіватися на легку прогулянку замістянам не доведеться. Івківчани в останньому домашньому матчі чемпіонату захочуть порадувати своїх уболівальників гарною грою і переможним результатом. Чи вийде це у них залежить і від мотивації “Замістя”, адже у разі успіху в гостях, замістяни після цього туру зможуть піднятися одразу на четверте-п’яте місце, а уже в останньому турі за певних обставин спробують стрибнути ще вище. В цілому гра потенційно рівних колективів, щоправда з різною мотивацією, може закінчитися як перемогою кожної з команд, так звичайно і нічиєю. До речі, гра першого кола якраз і завершилася з нічийним рахунком 1:1. Чи виявлять сильнішого команди цього разу? Відповідь на це питання отримаємо недільного вечора.

м. Прилуки, стадіон ''Супутник''

смт. Мала Дівиця, селищний стадіон

с. Дмитрівка, стадіон "Арена-Штурм"

с. Богданівка, сільський стадіон

с. Івківці, сільський стадіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *