21 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу

ФК “Манжосівка” – срібний призер чемпіонату Прилуцького району з футболу сезону 2017. Це стало відомо після матчів 21 туру, які відбулися у неділю 8 жовтня. Власне кажучи, успіх манжосівців залежав у першу чергу тільки від них самих, тому вони у своєму матчі мали розраховувати лише на свої сили й у разі успіху могли не зважати на інші матчі туру. Так і сталося. Тому ще раз вітаємо ФК “Манжосівка” із заслуженим другим місцем цього сезону, але почивати на лаврах їм, як і ФК “Дівиця” ще зарано, – попереду на них чекають півфінали кубку району. Оскільки ті матчі будуть трішки згодом, поки обговорюємо 21-й тур і констатуємо, що він вийшов доволі результативним: у п’яти зіграних матчах команди забили 28 голів, у середньому – 5,6 голів за гру. Відмічаємо автора п’яти голів Андрія Горбаня, а також дублі Владислава Писанки (обоє – ФК “Дівиця”), Олександра Кутілки і Олександра Бабака (обоє – ФК “Манжосівка”), Гамлета Африкяна (ФК “Штурм”). Також відзначаємо, що лише ворота “Внєштрансу” тієї дощової неділі залишилися “сухими”. З негативного боку у турі відзначився Олександр Гавура (ФК ”Цукровик”), який заробив вилучення. І за традицією коротенько, оскільки і досі помічників зі звітів майже немає, пробіжимося по матчам туру.

ФК “Манжосівка” – ФК “Авангард” (Ладан)  5:2
Центральний матч туру відбувся у Прилуках на стадіоні “Супутник”: ФК “Манжосівка” проти ФК “Авангард”. На фінішному відрізку зустрілися друга і третя команди чемпіонату, які мали у зустрічі між собою визначити фаворита у боротьбі за друге місце, а за певних умов достроково виявити власника срібних нагород чемпіонату.
Така перспектива дуже стимулювала “Манжосівку” до активних дій і чи не в першій своїй атаці господарі після прострілу з правого краю зусиллями Олександра Кутілки вийшли вперед. Але уже ближче до середини тайму “Авангард” після навісної подачі у карний майданчик “Манжосівки” і удару головою від Олега Бондаренка рахунок зрівнює. Щоправда, не дуже впевнено у цьому епізоді зіграв воротар господарів Олександр Ороховський, який крикнув захисникам: “Я”, ті відповідно зупинилися, понадіявшись на воротаря, а Ороховський просто не встиг на перехоплення, першим виявився суперник (О.Бондаренко), який і відправив м’яча до сітки пустих воріт. Проходить кілька хвилин і Олександр Кутілка, влучно пробивши у дальню дев’ятку ладанських воріт, оформлює дубль у матчі – 2:1. А буквально за три хвилини свого партнера по команді підтримав і Олександр Бабак, який став автором третього голу “Манжосівки” у цьому важливому матчі. Перший тайм так і закінчився з рахунком 3:1, зафіксувавши закономірну перевагу у грі господарів поля.
Після відпочинку гостям потрібно було щось змінювати, хоча сам малюнок гри особливо і не змінився. Але тим не менше саме гості зуміли першими забити і скоротити відставання до мінімуму. Гравець “Авангарду” Євген Биченко пробіг з м’ячем з центру поля і вдарив у ближній кут воріт. Олександр Ороховський як і у подібному епізоді в Ічні під час матчу ветеранського чемпіонату подумав, що шкіряна куля пролетить повз рамку, і тому на удар не відреагував, а м’яч натомість безперешкодно залетів у сітку воріт – 3:2. Можливо в думках гостей у дані хвилини і з’явилася надія на порятунок цього матчу, але дуже швидко вони в черговий раз пропустили. Автором четвертого м’яча господарів став Андрій Лисенко. Після цього стало зрозуміло, що господарі свого не віддадуть. А останнього цвяха в надію ладанців на срібло в кінці матчу вбив Олександр Бабак, оформивши другий дубль футболістів “Манжосівки” у цьому матчі. Після фінального свистка із трибуни вболівальників “Манжосівки” залунало гучне “Мо-лод-ці”. І дійсно футболісти за таких складних погодніх умов продемонстрували гарний футбол, але головне навіть не це, головне, що зусилля усієї команди протягом сезону дали результат – друге місце в чемпіонаті! З чим ми в черговий раз вітаємо “Манжосівку”. Сплав досвіду і молодості дав чудовий результат.
P.S. Кілька слів знову про арбітраж. Зрозуміло, що функції помічника арбітра виконують далеко не професіонали своєї справи, але головне, щоб вони виконували свою справу неупереджено. Так, помилки в роботі любого арбітра можуть мати місце, але вони не повинні носити системний характер. Не хочеться нічого поганого говорити про помічника арбітра, який був представлений від сторони гостей у цьому матчі, хоча на відеозаписі помітні його помилки під час фіксації офсайду, можливо просто кваліфікація йому не дозволяла відпрацювати краще, можливо ще якісь моменти, про упередженість взагалі не хочеться говорити без фактів, але те, що не знайшлося під час матчу тієї людини, яка б достойно його замінила, то від цього факту сумно. Виручити команди взялася літня людина. Знімаю капелюха перед цим мужнім чоловіком, але це просто було знущання над футболом і над людиною. Цей помічник арбітра ледь встигав зробити кілька кроків, в той час як команди встигали пробігти від центру поля до воріт. І яка там уже могла бути реальна фіксація офсайду чи виходу м’яча за лицьову лінію, ви, шановні читачі, певно здогадуєтеся самі. Швидше всього літня людина просто не ламала гру командам своїми безпідставними офсайдами. Але споглядаючи на відео як пересувався вздовж бічної лінії цей помічник арбітра, так і хотілося сказати: “Та поставте людині стільця, посадіть туди цього літнього чоловіка з прапорцем, не мучте, результат його роботи все-рівно не зміниться”. Тому вкотре постає нагальне питання незалежної бригади арбітрів на матчах чемпіонату та кубку району, швидше всього, уже з наступного сезону.
Післяматчевий коментар:
Олег Ігорович Бондаренко (керівник ФК “Авангард”):
– Підійшли до вирішального матчу не оптимальним складом. Суперник був налаштований серйозно і свій настрій підтвердив у першій же своїй атаці. Нам вдалося швидко зрівняти, але помилки не оптимальної лінії захисту призвели до такого фінального результату. Програли по грі, могли пропускати і більше.
Олександр Вікторович Масьома (ФК “Манжосівка”):
– Підсумок матчу закономірний, ми мали багато моментів у матчі, зокрема у першому таймі ми могли забити ще два голи й у другому мали три-чотири гольові моменти. Суперник рідко переходив центр поля, ми “сиділи” на їхніх воротах практично два тайми. Єдиний свій епізод у першому таймі вони реалізували і то – там вийшла більше помилка з нашого боку. Боковий з боку Ладана постійно підіймав прапорець де треба, де й не треба. І тому в першому таймі всі наші виходи закінчувалися положенням поза грою. В кінці тайму ми не витримали і висловили претензії головному арбітру, щоб він вирішив це питання. Після цього боковий кинув прапорець, потім зрештою комусь його передав і махнув на трибуни. Спустився якийсь дід, який ходить погано двома ногами і по суті на одній продовжив судити, але уже більш адекватно. Я розумію, що Ладан теж хотів перемогти, але так же не робиться… У другому таймі теж пропустили нелогічного м’яча, а самі не реалізували дуже багато моментів. Зараз уже більше думаємо про кубкові матчі, ніж про останній тур.

Команди виходять на поле

Боротьба за м’яч

В атаці “Манжосівка”

Більше фото – тут

ФК “Дівиця” – ФК “Цукровик” (Линовиця)  9:1
У Малій Дівиці новоспечений чемпіон приймав линовицький “Цукровик”. Матч розпочався незвично раніше звичайного на прохання гостей. Для господарів поля ця гра не мала жодної турнірної мотивації, дівичани мали за мету дати пограти молоді, підтримати форму своїх гравців для кубкових матчів, але і завдання перемогти у цьому матчі ніхто не відміняв. Для цукровиків це була остання гра цього сезону, оскільки завершальний тур вони пропускають, а з кубкового змагання вилетіли. Линовичани намагалися грати на перемогу, щоб завоювати якнайвище місце. Можливо від надмірного прагення перемогти і перегоріли, особливо це стосується Олександра Гавури, який від самого початку матчу був дещо агресивним у своїх діях, кілька разів граючи відверто грубо, чим і завів господарів поля, а сам у другому таймі заробив вилучення. На такі дії своїх суперників футболісти “Дівиці” вирішили відповісти по-спортивному – забити якомога більше голів. Такі дії Олександра Гавури стали зайвим подразником і зайвою мотивацією для всієї команди господарів, а особливо для їх лідерів. Саме вони повели за собою партнерів уперед і по-спортивному карали гостей. П’ять разів у воротах линовичан розписався Андрій Горбань, двічі – юний п’ятнадцятирічний Владислав Писанка і по одному разу – Сергій Тавакалян і Юрій Гумен. Голом у складі гостей ще у першому таймі відзначився Олександр Собех. Можна сказати, що дуель претендентів на звання кращого бомбардира сезону закінчилася з рахунком 1:1, хоча шансів на загальну перемогу у Олександра Собеха тепер майже не залишається, оскільки його конкуренти напевно зіграють у наступному турі, а також матимуть ще можливість поповнити доробок і у півфінальних кубкових матчах, а от двобій їхніх команд закінчився за явної переваги господарів поля з рахунком 9:1.

Олександр Павлович Проценко (тренер ФК “Цукровик”):
– Останню гру ми зіграли погано, бо закінчували у восьми. У першому таймі рахунок був 1:0 (насправді 4:1 – прим.авт.), ми поступалися чемпіону району, для них уже гра була вирішена, але зібрали вони проти нас усе, що можна і не можна. Максим Комар у нас у гіпсі, Гавуру вигнали у другому таймі за грубість і Наталія отримала травму – їй наступили шипом на руку. Трималися довго, півтора тайми майже, а потім посипалися. Чемпіонат ось так ми завершили, але сподіваємося бути на п’ятому-шостому місці, так десь розраховую, бо ще один тур попереду. Стосовно вилучення… Гавура раз ударив суперника по ногам – суддя вибачив, а другий раз – ні. Я після гри йому подякував, що він нам допомагав, але так не годиться себе поводити, тим більше будучи тренером, я надалі від його послуг відмовляюся. Мені і перед місцевими уболівальниками незручно було, вони мене давно і добре знають, я знаю їх, вони мене запитують: “Павлович, для чого Ви його берете?” Я розумію, що він у віці, десь не встигає, але ж мені соромно перед людьми, не треба мені тих очок, якщо так оце грати.
Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):
– На цю гру не ставили перед собою великих цілей, хоча звичайно грали на перемогу, але планували зіграти спокійно, чисто. Щоправда, хвилині на п’ятій, може десятій гравець суперника почав чомусь бити наших футболістів по ногах, підходить ззаду до гравця, в якого немає м’яча, і б’є його по ногах, і так кілька разів, хлопці із-за цього розізлилися і результат на табло. Ми планували зіграти чисто, дати молоді пограти, хоча навіть після таких дій суперника намагалися грати не грубо і чисто. Хтось хотів довести, що він сильніший, але ми довели хто є хто.

Передматчеві рукостискання гравців

Уболівальники ”Дівиці”: Олена Петрівна Журавель (голова селищної ради смт.Мала Дівиця), Ігор Анатолійович Кізім і Юлія Котеленець

ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Охіньки”  4:1
Ось і підходить до завершення чемпіонат Прилуччини 2017. Передостанній тур вже майже повинен був дати всі відповіді на відкриті питання та не цього сезону, хоч і у матчі “Манжосівка” відвантажила “Авангарду” з Ладана п’ять голів, і достроково стала срібним призером, та в останньому турі буде ще дуже спекотно в боротьбі за бронзу, адже п’ятеро колективів претендують на третю сходинку чемпіонату району.
Цього недільного дня на футбольних полях Прилуччини було важко всім командам, окрім “Удаю”, який пропускав гру за графіком, адже ні на хвилину не припинявся холодний, пронизливий дощ. Ось і в Дмитрівці вболівальники і гості з Охіньок очікували до початку поєдинку на поліпшення погодних умов, чого все-таки не сталося. Гравцям обох команд довелося наполегливо приборкувати м’яча, долати труднощі мокрого поля, а окрім того ще й боротися проти суперника. В першому таймі трішки краще виглядали господарі. Вони більше контролювали м’яча, більше нанесли ударів по воротах, хоча більшість була далеко не в площину, діяли технічніше. А от гості добре боролися за м’яч, намагалися діяти на контратаках, що саме вони добре вміють, особливо можна відзначити настирного і швидкого Петра Олександренка. Та під завісу першого тайму  гольова перевага була на боці дмитрівчан. Спершу ворота гостей вразив Гамлет Африкян, котрий поборовся за м’яч з пасу Сергія Коломойця, увірвався по ближче до воріт суперника і з-під ніг захисника Олександра Шкуліпи третім дотиком відкриває рахунок. Буквально через десять хвилин знову той же Гамлет розстрілює воротаря “Охіньок” майже з метрової відстані після дальнього навісу зі штрафного від Андрія Глущенка.  У відповідь “Штурм” отримав декілька точних ударів із-за меж штрафної від Павла Олександренка та Олександра Ховрича. У виконанні гостей було чимало стандартів, але, на жаль, для їхніх прихильників безуспішно. Після одного з підбирань після стандарту Ховрич випробував на стійкість поперечину місцевої команди, голкіпер Олексій Тимошенко в цьому епізоді був безсилий, але обійшлося. Третій гол команді “Штурм” приніс Сергій Коломоєць. Після скидки на дальню стійку від Африкяна він вражає ворота потужним ударом під поперечину.
Перепочивши декілька хвилин від невгамовного дощу, команди розпочали другий тайм. Було багато падінь, спотикань, ковзань, непередбачуваних напрямків відскоку м’яча від слизького газону, та команди мужньо продемонстрували хорошу гру. Охіньківці скоротили відставання завдяки помилці захисників і голкіпера господарів. Микола Голець в центрі поля відпасував м’яча назад у напрямку власних воріт, де помилилися його товариші. На підбиранні першим встиг реактивний Павло Олександренко і розписався в порожніх воротах. Гості почали діяти впевненіше, гостріше, закидали м’яча за спини місцевих захисників і це призводило до порушення правил з боку господарів. Кілька небезпечних моментів з близької відстані гостями було змарновано. Не скористалися охіньчани і помилками захисника Глущенка, котрий промахнувшись по шкіряній кулі, дозволяв нападникам двічі вийти на побачення з кіпером, та в останні секунди Андрій буквально вигризав м’яча з-під ніг суперника, спрямувавши того за бокову лінію, неначе доводячи, що то все погодні умови, а не його недбалість.  Натомість у Коломойця та Володимира Кубрака були нагоди збільшити перевагу, опинившись за кілька метрів біля воріт, що один, що інший не змогли приборкати снаряд для удару. За статистикою матчу у капітана господарів зафіксовано декілька сильних і влучних ударів з дальньої дистанції, але не результативних. А четвертим гольовим ударом у дальній кут з пасу Дмитра Коровая, під кінець гри відзначається згаданий в цьому матчі Володимир Кубрак. Можливо, охіньчанам дещо не вистачало допомоги в нападі, настирливості, хитрості від Мирослава Денисенка та Віталія Курченка, котрі з невідомих причин пропускали цю гру.
Микола Олександрович Колісніченко (тренер ФК “Охіньки”):
– Все нормально, програли значить програли, матчем в принципі всі задоволені, суддівство було нормальне, ось такі справи…
Руслан Дерев’янко (гравець ФК “Штурм”):
– Я вийшов уже під кінець гри на десять хвилин, адже мав проблеми. Пропустив чотири гри, тому не у формі. Не скажу, що перевага була за нами тотальна, але суперника ми переграли точно: і тактично, і фізично. В тому році “Охіньки” могли стати бронзовими призерами, а цього року слабо грають, хоча і полоскотали нерви деяким командам. Ми довели на полі, що сильніші за них, а не поза ним. При такій погоді важко було щось продемонструвати. Сподобалася робота рефері, котрий відсудив матч на відмінно.
Петро Іванович Шманенко (вболівальник ФК “Штурм”):
– Знаєте, в такому віці та ще при жахливій погоді не дуже б хотілося їхати на стадіон. Одна дорога займає хвилин двадцять, щоб дістатися сюди. Та цікаво спостерігати за грою хлопчаків. Мені подобається як грають вони. Швидкі контратаки, небезпечні удари, замикання. Ще є проблеми, але вірю, що хлопці їх подолають. У деяких з них велике майбутнє. З мокрими, але щасливими емоціями поїду додому.

М’яч у сітці воріт гостей

Куди летить м’яч?

Майже “ластівка” від воротаря “Штурму”

Репортаж Світлани Плющ із Дмитрівки, спеціально для “Прилуччина спортивна”

ФК “Боршна” – ФК “Темп” (Богданівка)  2:1
Гра між “Боршною” і богданівським “Темпом” відбулася у Богданівці, так як гра першого кола у зв’язку з неготовністю стадіону в Богданівці відбувалася у Боршні. Особливих турнірних претензій команди не мали, звичайно “Темп” прагнув залишити останнє місце турнірної таблиці, “Боршна” у свою чергу теж мала бажання піднятися вище хоча б на одну сходинку. Варто зазначити, що цей матч, як і інші матчі туру, проходив за важких погодних умов.
Після стартового свистка арбітра зустрічі гравці ФК «Темп» розпочали матч. Зазначимо, що зі стартових секунд на полі знаходилося десять футболістів господарів. Тим не менше вони не знітилися і на полі була в’язка гра, команди обмінювалися гострими випадами. Перший небезпечний момент створили гості, але після їхнього удару м’яч влучив у стійку. І тут як тут спрацювало старе футбольне правило – за кілька хвилин вдалося відзначитися гравцям “Темпу”. Воротар господарів ввів м’яча від воріт на половину поля суперників, де його партнери зробили дві скидки головою, в результаті якої Дмитро Сердюченко переправив круглого у ворота “Боршни” – 1:0. Гра після голу стала ще напруженішою. І хоча в цілому господарі володіли ініціативою у першому таймі, все ж під кінець першої сорокап’ятихвилинки господарі порушили правила у своєму карному майданчику і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. До м’яча підійшов Микола Бурлак, який і зрівняв рахунок у матчі, розвівши голкіпера і м’яча по різних кутах, – 1:1. На перерву команди пішли за нічийного рахунку.
У другому таймі більш активними були гості, нанесли удар у поперечку, і, як то кажуть, гол назрівав. І у середині другого тайму після розіграшу чергового кутового вийшли вперед. Півзахисник гостей, Ігор Сінчук замкнув подачу від кутового прапорця на дальній стійці – 1:2. Після пропущеного голу господарі провели декілька масованих атак на ворота “Боршни”, але очевидно, що команді бракувало свіжих сил, щоб значно додати у грі, оскільки замін не було. Гості у свою чергу відповіли контратаками, але рахунок в матчі так і не змінився, тож арбітр матчу зафіксував у Богданівці вольову перемогу боршнянців.
Ярослав Володимирович Ярославський (керівник ФК “Темп”):
– Гра з “Боршною” проходила при дуже важких погодних умовах. Тому перш за все хотілося б подякувати гравцям обох команд за гру та витримку, а ще приємніше було бачити вболівальників обох команд, які під дощем та на холоді підтримували команди. А тепер до гри – ми із-за трьох дискваліфікованих та хворих гравців грали без замін, а розпочинали перший тайм в десяти, але не знітилися і навіть відкрили рахунок. А так практично увесь перший тайм ми диктували гру і не використали створені нагоди для взяття воріт. Тому пропущений м’яч на останніх хвилинах першого тайму з пенальті був не логічним. По призначеному пенальті – на розсуд арбітра 50/50. Контакт з ногою суперника був, а той закричав так, що було чути до Малківки (після того, як арбітр вказав на точку, підвівся і нормально пішов), може підробляти в театрі – має хист. Другий тайм розпочався з того, що гості перехопили ініціативу і зрештою самий артистичний гравець гостей замкнув передачу з кутового і рахунок став 2:1 на користь “Боршни” і до кінця матчу не змінився. Ми не змогли переломити хід матчу не вистачило сил та замін, збивалися на передачі в центр і не використовували фланги (хоча там швидкісні гравці), а саме головне – програли всі верхові м’ячі у другому таймі, виграли тільки одну подачу з численних кутових і штрафних. Арбітраж був достойний, арбітр Єременко за чемпіонат значно додав у кваліфікації, видає менше карток, дає грати і, як завжди, лишається нейтральним.
Сергій Олексійович Марусечко (керівник ФК “Боршна”):
– Гра була тяжкою, у зв’язку з погодою і зрозуміло, що поле було дуже важке. Могли забивати на перших хвилинах, але наш гравець поцілив у стійку. А як кажуть: не забиваєш ти, забивають тобі. Що і трапилось, гравці “Темпу” вийшли в перед. Потім нам дещо пощастило, тож під кінець першого тайму з пенальті ми зрівняли рахунок. А в другому таймі кинули всі сили в атаку і це дало свої плоди. Ми вийшли вперед, а потім і здобули перемогу в матчі. Не сподобалася робота бокового асистента арбітра в першому таймі зі сторони ФК “Темп”. Тільки наша атака, він підіймає прапорець. Дякуємо за гостинний прийом команді «Темп».

Гравці “Боршни” перед матчем

Гравці “Темпу” перед грою

ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Замістя”  3:0
Сусіди по турнірній таблиці зустрічалися в Івківцях. Для господарів боротьба за нагороди чемпіонату уже до цього матчу була завершена, але вони дуже прагнули порадувати своїх уболівальників гарною грою і переможним результатом в останньому домашньому матчі сезону. А от гості ще мали мізерні шанси на п’єдестал пошани. В цілому гра потенційно рівних колективів, щоправда з різною мотивацією, очікувалася з інтересом. І вона частково виправдала ці сподівання, особливо що стосується очікувань уболівальників івківської команди. Щоправда, погода цього дня особливо не сприяла глядачам, оскільки гра проходила під акомпанемент дощу, але поле було не дуже слизьке, воно в Івківцях дещо жорсткувате, а тому дощик його трішки розмочив, тож команди мали можливість продемонструвати на ньому всю свою майстерність. Можливо гості десь недооцінили команду господарів, подумавши, що ті не чинимуть особливого опору, так як результат для них був уже не дуже важливим, а можливо просто перегоріли, але варто сказати, що у грі домінували івківчани, за всю гру мотивовані гості створили обмаль моментів, найгостріший з яких був після розіграшу штрафного, коли воротар господарів потягнув м’яча з дев’ятки власних воріт. “Внєштранс” мав чимало нагод відзначитися й у першому таймі господарям вдалося двічі порадувати своїх прихильників. Спочатку зусилля усієї команди увінчав Станіслав Ганеча, який після прострілу від Олександра Коваленка і наступного рикошету, виявився найспритнішим і відправив м’яча до сітки воріт гостей. Другий гол господарів був забитий після розіграшу кутового. Досвідчений Олександр Коваленко на підбиранні виявився першим і пробив по воротах, воротар замістян м’яча ніби і спіймав, але все-таки випустив його, і той закотився у ворота.
У другому таймі чергова комбінація “Внєштрансу” закінчилася третім взяттям воріт гостей. Все той же Олександр Коваленко віддав передачу на Миколу Кота, який у свою чергу прострілив на двадцятирічного Андрія Демченка, Андрій партнерів не підвів, вдало замкнув простріл і довів рахунок до розгромного. Варто сказати, що якби інші їхні партнери по команді діяли так же результативно, то рахунок міг бути й зовсім непристойним, але свій вихід один на один не реалізував Юрій Худін, також вдалий момент загубив Олексій Федоренко. Але навіть і трьох м’ячів вистачило для впевненої перемоги, тим самим івківчани перекреслили навіть невеликі надії “Замістя” на призове місце.
Василь Григорович Гавриленко (керівник ФК “Внєштранс”):
– Дуже сподобалася гра, красиво зіграли, в пас, були простріли, проходи, центр поля гарно зіграв, показали красиву і змістовну гру. Мали багато моментів, але цього року страждаємо від того, що підводить нас реалізація. Можливостей маємо багато в кожній грі, по грі ніде не програємо, завжди показуємо хороший комбінаційний футбол. В цій грі не змогли нам допомогти Юрій Жваненко, Олександр Лисенко, Андрій Клочко, але і без них вся команда віддавалася на полі і показала хороший змістовний футбол.

Протокольні дані:

с.Дмитрівка, сільський стадіон
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Охіньки”  4:1
Арбітр : Чебикін В. (6,0)
Голи : 15′ Африкян Г. (1:0), 26′ Африкян Г. (2:0), 45′ Коломоєць С. (3:0), 52′ Олександренко П. (3:1), 90+1′ Кубрак В. (4:1)
Склади команд:
“Штурм”: Тимошенко О., Парубець Т., Глущенко А., Буцола І., Кубрак В., Коломоєць С., Микитченко В., Матлаш О., Коровай Д., Голець М., Африкян Г.
Запасні: Шуляк М., Тищенко В., Тищенко О., Незгодюк С., Деревянко Р.
“Охіньки”: Касьяненко С., Шкуліпа О., Маснуха Д., Вербняк М., Довгий В., Боровик М., Ховрич О., Назарко А., Беба Є., Виноградський С., Олександренко П.
Запасні: Демідов Р., Василевський В., Ходак О., Яцун Б.
Кращий гравець : Олександренко Петро (ФК “Охіньки”), Африкян Гамлет (ФК “Штурм”)

смт. Мала Дівиця, селищний стадіон
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  9:1
Голи : 41′ Писанка В. (1:0), 45′ Тавакалян С. (2:0), 48′ Горбань А. (3:0), 52′ Гумен Ю. (4:0), 61′ Горбань А. (5:0), 65′ Горбань А. (6:0), 68′ Волик С. (6:1), 72′ Писанка В. (7:1),
80′ Мірошніченко О. (8:1), 87′ Мірошніченко О. (9:1)
Попередження : 57′ Горбань А., 57′ Гавура О., 76′ Мірошніченко О., 76′ Гавура О.
Вилучення : 76′ Гавура О. (друге попередження)
“Дівиця”: Сушко Д., Тонкаль О., Комар Б., Пилипенко С., Черненко Я., Горбань А., Мірошніченко О., Джигурда В., Гумен Ю., Тавакалян С., Писанка В.
Запасні: Бардаков О., Тонкаль О., Пасічник С., Малько Д., Сушко О.
“Цукровик”: Лимар В., Левченко О., Гавура О., Кузьменко Є., Ростопіра Я., Нестеренко Я., Боярова Н., Приходько А., Волик С., Собех О., Волков В.
Кращий гравець : Левченко Олег (ФК “Цукровик”), Тавакалян Сергій (ФК “Дівиця”)

с. Івківці, сільський стадіон
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Замістя”  3:0
Арбітр : Михайліченко Ю. (5,5)
Голи : 20′-автогол Оробей Р. (1:0), 35′ Коваленко О. (2:0), 80′ Демченко А. (3:0)
Попередження : 45′ Ганеча В., 45′ Огар Д., 88′ Корнух С.
Внєштранс: Красношапка О., Загребельний В., Коваленко О., Ганеча В., Ганеча С., Кожух Г., Кот М., Федоренко О., Демченко А., Худін Ю., Падалка Д.
Запасні: Марченко С.
Замістя: Нетребко М., Маценко Є., Ясеновський Д., Герасименко О., Оробей Р., Корнух С., Корсун О., Чміль Я., Яременко А., Огар Д., Лісовський О.
Запасні: Коваленко О.
Кращий гравець : Огар Денис (ФК “Замістя”), Кот Микола (ФК “Внєштранс”)

с.Богданівка, сільський стадіон
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Боршна”  1:2
Арбітр : Яременко С. (6,0)
Голи : 7′ Сердюченко Д. (1:0), 40′ Бурлак М. (1:1), 67′ Сінчук І. (1:2)
Попередження : 5′ Кісєльов О., 5′ Медуниця Віт., 45′ Сінчук І.
“Темп”: Філозоп Д., Ступак І., Чабан Л., Коваленко В., Чабан М., Кісєльов О., Шкарупа М., Ногтєв А., Труш О., Труш В., Сердюченко Д.
“Боршна”: Косташ Б., Руденко Б., Терно С., Сінчук О., Марусечко С., Степаненко О., Сінчук І. (до 75′), Панченко А., Медуниця Віт. (до 65′), Медуниця Вяч., Бурлак М.
Заміни: Ткаченко Ю. (з 65′), Рудовський О. (з 75′)
Запасні: Косаренко М., Скляренко О.
Кращий гравець: Степаненко Олександр (ФК “Боршна”), Ногтєв Анатолій (ФК “Темп”)

м. Прилуки, стадіон “Супутник”
ФК Манжосівка 5-2 ФК Авангард  5:2
Арбітр : Хантіль С. (6,0)
Голи : 1′ Кутілка О. (1:0), 16′ Бондаренко О. (1:1), 25′ Кутілка О. (2:1), 28′ Бабак О. (3:1), 74′ Биченко Є. (3:2), 78′ Лисенко А. (4:2), 93′ Бабак О. (5:2)
Попередження : 64′ Тимошенко В., 81′ Шматко А., 85′ Кутілка О., 90′ Ороховський О.
“Манжосівка”: Ороховський О., Яценко С., Липньов Р., Шматко А., Тимошенко В. (до 46′), Ілляшенко В., Давиденко В., Кутілка О., Івахненко А. (до 72′), Лисенко А., Бабак О.
Заміни: Масьома О. (з 46′), Мовчан О. (з 72′)
Запасні: Лещенко Р., Шпильовий Є., Лисенко Б., Музиченко І.
“Авангард”: Попов А., Нічік І., Квач А. (до 46′), Биченко Є., Козаченко Д., Кондратенко І., Романенко М., Лисенко М., Бондаренко О., Мовчан М., Арестов А.
Заміни: Попов Д. (з 46′)
Запасні: Денисенко Б., Власенко О.
Кращий гравець : Бондаренко Олег (ФК “Авангард”), Бабак О. (ФК “Манжосівка”)