3 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги. Огляд інтернет-простору

У суботу, 9 червня, відбулися матчі третього туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги. З результатами цих матчів відвідувачі нашого сайту мали можливість оперативно ознайомитися ще вчора ввечері. Сьогодні ж хочеться запропонувати коротенькі огляди цих матчів. Як кажуть, зібрати усю доступну інформацію в одній статті. На превеликий жаль, не всі команди оперативно викладають на своїх сторінках навіть рахунки матчів, не говорячи уже про їх опис. А між іншим пройшла уже доба після матчів туру. Щоправда, варто зазначити, що не всі команди мають навіть свої сторінки у соціальних мережах, про сайти навіть і згадувати нічого. Звичайно, все тримається на ентузіастах футболу, а їм доводиться дуже важко – зібрати свої команди, вирішити безліч організаційних питань і т.д., і т.п., тому звичайно зрозуміло, що робота з інтернет-простором відходить уже на задній план. Тому, повторюся, виникла ідея – зібрати усю доступну інформацію і запропонувати її відвідувачам сайту. Інформації про матчі дуже обмаль, ситуація із висвітленням чемпіонату області, що у Вищій, що у Першій лізі, дуже на низькому рівні. Якщо такий формат буде цікавий самим командам і читачам – можна його розвивати за підтримки звичайно ж самих команд, їх уболівальників, всіх зацікавлених осіб. Так як контактів багатьох команд немає, тому дуже важко довелося із збором інформації про матчі. Довелося окремо шукати людей в інтернеті, збирати контакти, інформацію. Що з цього вийшло і пропоную Вашій увазі.

ФК “Борзна” (Борзна) – ФК “Бахмач” (Бахмач) 3:0 (Голи: Вадим Іващенко, Сергій Чичкан-2)
Сьогодні ФК “Борзна” провів першу домашню гру в рамках чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги проти команди ФК “Бахмач”. Зустрічі з бахмачанами завжди проходять напружено і безкомпромісно. Не став винятком і сьогоднішній поєдинок. І хай нікого не вводить в оману підсумковий рахунок гри – 3:0 на нашу користь. Лише перші 25 хвилин ми грали краще, надалі ж гра йшла на рівних. Голи в цій грі забили Вадим Іващенко та Сергій Чичкан-2. Я вітаю хлопців з перемогою. Вони її заслужили.
Джерело – сторінка Сергія Іващенка у мережі facebook

СК “Мена” (Мена) – ФК “Короп” (Короп)  1:2 (Голи: ? – Осипенко Олексій-пен., Нацик Андрій)
У суботу, 9 червня, у виїзному матчі ФК «Короп» протистояв одному із найсильніших суперників – СК «Мена». Кольори цієї команди захищають гравці з чернігівських футбольних клубів.
В першому таймі Денис Євдокименко заробив пенальті, який реалізував Олексій Осипенко. Після першої половини гри рахунок так і не змінився – 0:1 на нашу користь.
В другому таймі Андрій Нацик збільшує перевагу у грі – 0:2. За десять хвилин до закінчення гри СК «Мена» забиває гол – 1:2. Саме такий рахунок і залишився після фінального свистка.
Олег Сагань: «Наші хлопці зіграли якісно, гравці «Мени» сильно давили на захист нашої команди, тож сьогодні найкращими можна виділити захисників – Гаркавого та Єрошенка».
Після трьох турів наші хлопці займають першу сходинку турнірної таблиці. Так тримати!
Наступна гра вдома 16 червня з ФК «Урожай» (с. Сядрино, Корюківський р-н.). Початок о 16-00.
Джерело – Коропська громада

ФК “Урожай” (Сядрине) – ФК “Авангард” (Мена)  0:4

ФК “ІМК” (Носівка) – ФК “Курінь” (Курінь)  0:0
3 червня у Носівці на стадіоні ЗОШ №2 відбулася гра третього туру чемпіонату Чернігівської області з футболу. У гості до “ІМК” завітав лідер Південної зони, представник Бахмацького району – ФК “Курінь”. Гра обох команд у цій зустрічі була приблизно рівною, моменти були як в одних, так і в інших. Під час гри було декілька влучань у поперечину і стійку. Стовідсоткових нагод забити у обох команд було приблизно рівно. Одного разу “Курінь” не використав вихід один на один – голкіпер господарів врятував свою команду. Зі сторони “ІМК” була чудова комбінація в три паси, після якої м’яч з гострого кута від стійки відлетів за поле. Дуже часто обидві команди рятували воротарі.
Андрій (уболівальник ФК “ІМК”), спеціально для “Прилуччини спортивної”
Олексій Буглак (тренер ФК “ІМК Носівка):
– Зіграли внічию, була повністю рівна гра.
– Які у Вас враження від суперника?
– Хороша команда, молоді і сильні футболісти.
– Яке завдання у команди на чемпіонат?
– Виграти.

ФК “Агротрейдер” (Ічня) – ФК “Прогрес” (Остапівка)  2:2 (Голи: ?, ? – Аненко Сергій-2)
“Прогрес”: Онищенко – Нічик – Смовський, Верба, Ілляшенко (Левун) – Носенко (Жеребцов), Ладуренко (Юрченко) – Лисенко (Дудник), Бурляй, Панченко – Аненко (Сухина).
Голи у складі “Прогресу”: 0:1 – Аненко, 0:2 – Аненко.
Третій тур і друга гра повинна була закінчуватися з позитивним результатом, в разі якщо команда дійсно претендує на вихід з групи. Чи здобули ми, чи втратили – сказати важко. Пам’ятаєте гру збірної з турками на виїзді? От щось подібне я відчуваю і зараз. Дивлячись на початок зустрічі і рахунок після першого тайму – втратили, беручи до уваги другий тайм – скоріше здобули.
Початок гри трішки ввів в оману місцевого жителя, адже після помилки Ілляшенка і виходу сам-на-сам аграрії повинні були вести в рахунку. На перший раз господарі пробачили обрізку гостей. Здавалося б ось-ось і натиск ічнянців дасть свій позитивний результат. Насправді ж відбулося навпаки. Спочатку “Прогрес” створив кілька моментів, які були змарновані, а потім зв’язка Бурляй – Аненко вистрілила дуплетом. Все розпочалося хвилині на 30-й, коли Вадим Бурляй в своєму стилі накрутив кількох захисників видав пас на Сергія Аненка по зоні лівого інсайду і останній, зближуючись з кіпером, пробив у дальній кут. На скільки я зрозумів захист ічнянців діяв доволі високо, так як Аненко ще кілька разів виходив практично віч-на-віч, що робити він уміє, користуючись своєю швидкістю. Через 10 хвилин історія повторилась: Бурляй зібрав на собі захисників, що було відволікаючим маневром і видав пас-цукерочку на Аненка, який пройшов майже від власної половини і реалізував футбольний буліт. З перевагою у два голи команди пішли на перерву.
По перерві “Агротрейдер” прокинувся і картина змінилася до навпаки. Натиск господарів розпочався відразу і небезпечні моменти переросли з кількості в якість. Ближче до 60 хвилини один із небезпечних ударів зумів парирувати Онищенко, але м’яч заметушився у штрафній, де більше пощастило гравцю з Ічні, який зумів проткнути круглого під кіпером у ворота. В остапівчан відверто нічого не виходило, а гра без м’яча зробила свій вклад у фізичне виснаження гравців. Через деякий час більш активні господарі прорвалися по правому флангу і один з гравців, зблизившись з Онищенком, наніс сильний удар над кіпером під поперечину воріт. Без варіантів.
За нічийного рахунку стався доволі цікавий епізод. Бурляй виходив сам-на-сам з кіпером, але за кілька метрів від штрафної його зупинили з порушенням правил, відверто притримавши за футболку. Лише штрафний і жовта картка порушнику, яку активно оспорювали футболісти “Прогресу”. Головний суддя був непорушним.
Під кінець гри гості могли взагалі поїхали з Ічнянщини з бубликом, але сильний удар з дуже вигідної позиції від гравця “Агротрейдеру” ще довго пам’ятатиме сам гравець і поперечина, в яку він влучив.
Нічия, прогнозована нашим адміном в анонсі матчу, відбулася. Які можна зробити висновки? По-перше, вітаю команду “Прогрес” з історичним першим заліковим пунктом на такому рівні. По-друге, нічия не дала змогу відірватися прямому конкуренту за вихід із групи. По-третє, в грі “Прогресу” накльовується прогрес, що важливо перед наступною домашньою грою з “Бобровицею”, яка багато пропускає, на даний час є аутсайдером і яку ми просто таки повинні обігрувати. І не забуваємо про гру в запасі, але з доволі сильним суперником, який зіграв вдома у нічию з поточним лідером групи.
Джерело – Olexii Boiko, “Про футбол | Варва”

ФК “Бобровиця” (Бобровиця) – ФК “Кристал” (Носівка)  1:4  (Голи: Солоненко, пен. – Поліщук Денис, Заволовий Олексій-3)
9 червня відбувся 3 тур чемпіонату Чернігівської області. ФК “Бобровиця” грала першу гру на рідному стадіоні проти “Кристалу” з міста Носівка, рахунок 1:4 на користь гостей. Єдиний гол за бобровиччан з пенальті забив Солоненко. Слід зазначити, що гру господарі провели без замін, а також на полі знайшлося місце двом воротарям. Безпосередньо своїми обов’язками на полі займався Костенко, а от його дублер Чух грав у захисті.
Склад ФК “Бобровиця”: Костенко, Мошна, Андрущенко Ол-др, Чух, Сорока, Козак, Солоненко, Пінчук В., Ющик, Супрун, Сахно.
Джерело – ДЮСШ Бобровиця та спорт Бобровицького району
Сергій Прокопець (капітан ФК “Кристал” Носівка):
– “Бобровиця” – сильна команда, нам пощастило, що вони не зібралися. Рахунок після першого тайму був 1:1, а в другому вони підсіли, бо грали без замін.
– Як Вам гра нашого земляка Дениса Поліщука? Чи задоволені ним?
– Добре, задоволені.

Див.  Турнірна таблиця чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги