4 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги. Огляд інтернет-простору

У суботу, 16 червня, відбулися матчі четвертого туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги. З результатами цих матчів відвідувачі нашого сайту мали можливість оперативно ознайомитися ще вчора ввечері. Сьогодні ж хочеться запропонувати коротенькі огляди цих матчів, частина з яких знайдені на просторах інтернету, над частиною матеріалу довелося попрацювати з представниками команд, контакти яких доступні в даний момент. Тому всім цим людям окрема подяка за допомогу!

ФК “Бахмач” (Бахмач) – ФК “Авангард” (Мена)  1:2 (Голи: Меренов Андрій – ?, ?)
П’ята команда за підсумками стартових трьох турів Північної зони приймала на полі стадіону дитячо-юнацької спортивної школи третій у турнірній таблиці “Авангард” з Мени. Перший тайм звітної зустрічі переможця не виявив і закінчився без голів – 0:0. Після перерви здавалося, що доля посміхнулася господарям, оскільки за два попередження був вилучений гравець гостей. Але як би дивно це не звучало, саме в меншості гості з Мени забили. Невдовзі після вилучення свого гравця “авангардівці” забили перший гол у ворота “Бахмача”, а трішки згодом у воротах господарів опинився і ще один м’яч. І тільки програючи 0:2, футболісти “Бахмача” зуміли відквитати одного м’яча, розмочивши рахунок. Більшого господарі досягти не зуміли, незважаючи на перевагу у кількості гравців. Тож після цієї домашньої поразки “Бахмач” опускається на останню сходинку турнірної таблиці, а менський “Авангард” продовжує погоню за лідерами зони, залишаючись третім.
Післяматчевий коментар:
Микола Олексійович Мицик (ФК “Бахмач”):
– “Авангард” Мена був значно сильнішим, тут навіть питань бути не може, сильніший за нас на голову. Відносно того, яка команда в нашій зоні найсильніша, то ми ще не грали із СК “Мена”. По ідеї вони мають бути ще сильнішими, бо там грають усі чернігівські гравці. Але скажу, що виділяються на фоні інших три команди: “Короп” і два менські клуби.

“Прилуччина спортивна” дякує Миколі Мицику за допомогу у підготовці огляду матчу

ФК “Короп” (Короп) – ФК “Урожай” (Сядрине)  0:1 (Гол: Молодченко Володимир)
16 червня, в суботу, на домашньому стадіоні КСК «Аполлон» ФК «Короп» приймав чергових суперників. Цього разу це були гравці ФК «Урожай» с. Сядрине Корюківського району. Після першого тайму рахунок гри 0:0. А вже на 58 хвилині гри суперники забивають гол у ворота ФК «Короп». Мабуть хлопці, відчувши смак перемоги в попередніх іграх, просто дозволили собі трішки розслабитись. Після 90 хвилин матчу рахунок не змінився. Вболівальників було, на жаль, небагато, але емоції, які вирували на стадіоні, не залишили байдужим жодного з присутніх. Тренеру нашої команди Олегу Саганю потрібно подякувати за професійне вміння вчасно «включити» футболіста і надати слушну підказку.
Наступна гра на виїзді у Мені з ФК «Авангард», точну дату змагань буде повідомлено пізніше.

Запекла боротьба за м’яч у матчі ФК “Короп” – ФК “Урожай”. Фото із сайту “Коропська громада”

Джерело – Коропська громада

Олександр Лях (представник ФК “Урожай”):
– Завітали в гості до команди лідера нашої групи. Матч видався дуже непростим. З першої до останньої хвилини була жорстка боротьба на кожному клаптику поля. Наявність гольових моментів була як біля одних, так і біля інших воріт. Влучний постріл зі штрафного у другому таймі Володимира Молодченка приніс команді “Урожай” довгоочікувану перемогу і залікові три пункти. Наші гравці проявили характер, наполегливість і волю до перемоги. Дякуємо команді ФК “Короп” за гру.
Олег Вікторович Сагань (тренер ФК “Короп”):
– Хороша команда (мається на увазі “Урожай” – прим.ред.), а у нас була погана реалізація моментів. Взагалі ми маємо проблему з фінансуванням, що не дозволяє збирати кращих наших гравців, щоб демонструвати ще кращі результати. Багато наших футболістів грають за інші команди. Завдань перед командою немає, головне завдання – грати. Підтримує команду лише наша громада.

“Прилуччина спортивна” дякує Олександру Ляху та Олегу Саганю за коментарі до матчу

ФК “Борзна” (Борзна) – СК “Мена” (Мена)  0:4
Коментувати нічого. І мені особисто зовсім не важливо з яких футболістів сформована команда суперників, чи з менських, чи чернігівських. Суперник сьогодні був сильніший і його перемога цілком заслужена. Вітаю.
Кордюк, Моторенко, Гринь, Кутер, Паляничка, Мацько, Мацапула… Сьогодні також не грали Сергій Чичкан і Клочок. На жаль, замінити цих футболістів поки що не вдається. Практично зараз формується нова команда, принаймні сьогодні на поле виходили три нові гравці. Після гри подякував хлопцям, заспокоїв. В історії команди були періоди і гірші, проте ми завжди знаходили сили піднятися. Впевнений, що так буде і цього разу. Просто треба трохи потерпіти і звісно ж працювати і працювати.
Джерело – сторінка Сергія Іващенка у мережі facebook

ФК “Курінь” (Курінь) – ФК “Кристал” (Носівка)  0:1 (гол: Поліщук Денис)
У гості до лідера Південної зони завітав носівський “Кристал”. Гра у цьому матчі була рівна, обидві команди вели себе дисципліновано. Переможець гри визначився за допомогою одного-єдиного голу, до якого все і йшло. По ходу матчу стало зрозуміло – хто перший заб’є, той і переможе. Автором переможного голу у другому таймі став прилучанин у складі “Кристалу” – Денис Поліщук. Гольових моментів в цілому у матчі було небагато, хоча напівмоменти були, але стовідсоткових дуже мало. Тож, перемігши на виїзді “Курінь”, лідером Південної зони став носівський “Кристал”, хоча за втраченими очками лідерами є їхні земляки з футбольного клубу “ІМК”.
Сергій Прокопець (капітан ФК “Кристал” Носівка):
– ФК “Курінь” дуже хороша команда, було дуже приємно з ними грати. Хороші вболівальники, прекрасне поле. Дякуємо за хорошу підготовку поля організаторам і гравцям за чудову гру!

“Прилуччина спортивна” дякує Сергію Прокопцю за допомогу у підготовці огляду матчу

ФК “Прогрес” (Остапівка) – ФК “Бобровиця” (Бобровиця)  7:3  (Голи: Аненко Сергій-3, Бурляй Вадим-2, Нагнойний Денис-2 –Бандура-2, Чумак)
“Прогрес”: Онищенко – Верба – Смовський, Мучта, Ілляшенко – Симоненко, Нічик, Лисенко, Бурляй, Панченко – Аненко.
І знову історичне досягнення – перша перемога в історії команди на обласному рівні і повернення в боротьбу за вихід з групи. На жаль, подробиць гри не знаю, але, звернувши увагу на рахунок, можна сказати, що остапівчани куражились. Глядачі повинні були отримати неабияке задоволення від матчу. Всіх з перемогою!!!
Джерело – Olexii Boiko, “Про футбол | Варва”

16 червня відбувся 4 тур чемпіонату Чернігівської області в 1 лізі. В смт. Варва Прогрес Остапівка приймала ФК Бобровиця. Матч закінчився перемогою господарів 7:3. Голи за гостей забили: Бандура-2, Чумак. Склад: Чух(Стасів), Горбатюк, Корнобай, Сорока, Пінчук В., Чумак, Солоненко, Сергієнко, Кривонос, Погребний, Бандура на заміну виходили Шевченко, Кривонос.
Джерело – ДЮСШ Бобровиця та спорт Бобровицького району

ФК “Прогрес” – ФК “Бобровиця”, передматчеві рукостисканння учасників матчу. Фото Юрія Ляха

Більше фото з матчу – тут і тут

ФК “ІМК” (Носівка) – ФК “Агротрейдер” (Ічня)  2:1 (Голи: Вальченко Вадим, Багін Олександр– ?)
Сусіди по турнірній таблиці Південної зони зустрічалися у Носівці. Команда, яка поступалася у цій грі, значно погіршувала свої шанси на високе місце у зоні. Особливо це стосувалося гостей з Ічні, оскільки носівський футбольний клуб “ІМК” ще має в запасі перенесену виїзну гру другого туру проти остапівського “Прогресу”. Тому обидві команди прагнули перемоги в цьому матчі, але фортуна була більш прихильна до господарів поля, які здобули дуже важку вольову перемогу над “Агротрейдером”, і таким чином продовжують погоню за лідерами Південної зони.

ФК “ІМК” радіє переможному голу. Фото зі сторінки клубу у соц.мережі facebook

Олексій Сергійович Буглак (тренер ФК “ІМК”):
– До середини першого тайму повністю перегравали суперника, але, на жаль, не вдавалося забити. Не забиваєш ти – забивають тобі. Пропустивши гол, гра вирівнялася. В кінці тайму ми провели прекрасну атаку і забили! В другому таймі все було навпаки: нас повністю перегравали суперники, були в них хороші шанси, щоб забити, але останні п’ятнадцять хвилин гри пройшли під нашим контролем і в кінці гри наш капітан забив гол, подарувавши нам перемогу! “Агротрейдер” – це самий сильний суперник, з яким ми грали в цьому році!

“Прилуччина спортивна” дякує Олексію Буглаку за коментар до матчу

Див.  Турнірна таблиця чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги