5 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги. Огляд інтернет-простору

У суботу, 23 червня, були зіграні чотири матчі п’ятого туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги, хоча згідно календаря мало відбутися шість ігор. Що цікаво – дружно свої матчі зіграла Південна зона, а ось у Північній відбулася лише одна гра і та була під загрозою зриву. Матч у Мені взагалі не відбувся у зв’язку з неявкою команди гостей (ФК “Бахмач”), а гру ФК “Авангард” (Мена) – ФК “Короп” (Короп) за попередньою інформацією перенесено на 07.07.18. Що ж, як бачимо робоча субота і святкування випускного не дозволили усім командам взяти участь у матчах п’ятого туру, а шкода… Календар був складений заздалегідь, заявки команд мають теж очевидно достатню кількість гравців, щоб назбирати хоча б одинадцять гравців. Але маємо те, що маємо. Хоча звичайно подібний факт не додає престижу ані самим командам, ані власне турніру.

СК “Мена” (Мена) – ФК “Бахмач” (Бахмач)  +:- (3:0)
Гості, на жаль, не з’явилися на цю гру, за що отримують технічну поразку.

ФК “Урожай” (Сядрине) – ФК “Борзна” (Борзна)  3:0 (Голи: Олександр Чарченко, автогол “Борзни”, Костянтин Анопченко)
Зустріч у місті Корюківка на стадіоні “КФТП” між командами ФК “Урожай” та ФК “Борзна” проходила під час дощової погоди, тому на перший план вийшла сконцетрованість, витривалість, вміння пристосуватися до мокрого поля.
В першому таймі більшу кількість часу м’ячем володіли господарі, гості відповідали разючими контрвипадами. Команди обмінялися гольовимим моментами та попаданнями в поперечину.
Другий тайм був повністю під контролем господарів поля, тотальна перевага зрештою вилилася у забиті голи. Пострілом із-за меж штрафного майданчика відзначився Олександр Чарченко. Після подачі з флангу Ігоря Батуренка м’яч у власні ворота зрізав гравець ФК “Борзна”. Шквал атак дозволив господарям довести рахунок до розгромного. У кінці матчу Костянтин Анопченко ударом з лінії карного майданчика встановив кінцевий рахунок у матчі – 3:0 на користь ФК “Урожай”.
Післяматчевий коментар:
Олександр Лях (гравець ФК “Урожай”):
– Гра видалася нелегкою, як і очікувалося. Ми, як господарі поля, більше контролювали м’яч з першої хвилини матчу. На жаль, у першому таймі не реалізовували свої моменти і тому могли поплатитися за це, у ФК “Борзна” також були моменти після контратак. У другому таймі більше додали в швидкості і тому фактично не дали жодних шансів супернику, забивши свої три голи.
– Ваша команда зіграла проти всіх суперників у першому колі. Яка команда сподобалася найбільше?
– Всі команди намагаються грати у сучасний футбол. Серед них виділяються дві із Мени – СК “Мена” та “Авангард”. Більше віддам перевагу СК. Команда грає у швидкий, комбінаційний футбол, активний пресинг при втраті м’яча, зігранність видно здалеку.

“Прилуччина спортивна” дякує Олександру Ляху за допомогу у підготовці огляду матчу

Сергій Миколайович Іващенко (ФК “Борзна”):
– Такого важкого виїзду в нас давно не було. Робочий день, випускний вечір, інші причини – в результаті команда залишилася без Шостака, Панішева, Лавренка, Набока, Дубілевича, Садового, Мацька, Мацапули, Зорьки. Могли взагалі не виїхати на гру, як це зробили сьогодні команди Бахмача, Городні, Кудрівки. Ми все ж знайшли 11 “бійців” і навіть відіграли на рівних перший тайм, але в другому таймі стали. В підсумку поразка 3:0. Хочу подякувати хлопцям за самовіддачу. Так, програли, але життя продовжується. І вже наступної суботи вдома прийматимемо менський “Авангард”. Мрію про те, що зможемо зібратися на гру по максимуму. А якщо зберемося, то бій дамо обов’язково.
Джерело – сторінка Сергія Іващенка у мережі facebook

ФК “Агротрейдер” (Ічня) – ФК “Курінь” (Курінь)  0:0
В Ічні п’яті у турнірній таблиці господарі приймали “Курінь”, що йшов на другому місці. Початок гри здивував багатьох, особливо вболівальників, адже в команді господарів, по незрозумілим на те причинам вийшло на поле дев’ять гравців. Тому як тільки пролунав свисток про початок гри, курінська команда, відчуваючи кількісну перевагу, почала гру дуже агресивно і заволоділа ініціативою. Часом здавалося, що курінці хочуть вирішити долю матчу в першому таймі, адже влаштували справжню навалу на ворота господарів.
Через деякий час склади команд вирівнялися і гра також почала потихеньку вирівнюватись, і вже небезпечні нагоди почали створювати господарі поля, але в деяких моментах їм не вистачило майстерності, а в деяких – везіння, тому перший тайм команди закінчили без забитих м’ячів.
Другий тайм команди розпочали досить рівно, в основному вся гра проходила в центрі поля. Команди намагалися комбінувати і шукали шляхи для подолання захисних редутів суперника. В такому ключі проходила перша половина другого тайму цього матчу. Починаючи із семидесятої хвилини матчу, хлопців з ФК Курінь” трішки почала підводити “фізика” і господарі, відчуваючи це, почали брати ініціативу в свої руки. Ічнянці почали більше контролювати гру, активніше запрацювали фланги, почали створювати небезпечні моменти. Під кінець матчу господарі уже повністю контролювали гру, влаштувавши справжню навалу на ворота курінців, але захисні редути курінської дружини витримали тиск і залишили свої ворота сухими.
Отже, вболівальники так і не побачили забитих м’ячів у цьому матчі, на табло нулі. Після цього матчу “Агротрейдер” піднявся на один щабель турнірної таблиці і став четвертим, хоча після першого кола може бути п’ятим. Це залежить від результату “Прогресу” в перенесеній грі. “Курінь” залишається поки що другим, хоча в разі успіху “ІМК” у грі проти того ж таки “Прогресу” може опуститися на третє місце. А поки що “Курінь” може похвалитися найкращим захистом у Південній зоні після першого кола.
Юрій Михайлович Овчаренко (ФК “Агротрейдер”):
– Досить рівна гра. Було по декілька моментів з обох сторін, але добре грали воротарі, що призвело до результату на табло. Усі команди в нашій зоні досить рівні. Поки що тяжко когось виділити. Будемо судити по результатах другого кола.

“Прилуччина спортивна” дякує Алексу Морену за допомогу у підготовці огляду матчу

ФК “Бобровиця” (Бобровиця) – ФК “ІМК” (Носівка)  2:1 (Голи: Васечко Дмитро-2 – Гусак Анатолій)
Матч п’ятого туру чемпіонату Чернігівської області серед команд Південної зони Першої ліги, що відбувся  у Бобровиці за участі географічних сусідів, закінчився дещо неочікувано. Хоча саме гості першими у матчі повели перед – перехватили м’яч і провели гарну контратаку, яку заверший Анатолій Гусак – 0:1. Але невдовзі “Бобровиця” забила і рахунок зрівняла. Автором голу став Дмитро Васечко. Хоча на думку гостей зробили це господарі з положення “поза грою”. Дещо згодом носівці забивають на їхню думку чистий гол, але асистент арбітра (зі сторони “Бобровиці”) підняв прапорець, фіксуючи “поза грою”, а головний арбітр матчу рішення свого помічника на лінії підтримав. “ІМК” продовжувало тиснути на ворота суперника і заробило 11-метровий удар, але Геннадій Сокольницький пенальті не реалізував. Потім захист гостей припустився грубої помилки, чим і скористався Дмитро Васечко, оформивши дубль у матчі – 2:1 на користь “Бобровиці”. Так і закінчили перший тайм команди.
У другому таймі обійшлося без голів. Тож завдяки цій перемозі “Бобровиця” набрала свої перші очки, до того ж відразу три, але після першого кола продовжує посідати останню сходинку турнірної таблиці Південної зони. “ІМК” залишається на третьому місці, але в разі успіху у перенесеній грі проти “Прогресу” зможе піднятися на другу сходинку турнірної таблиці і продовжити переслідування своїх земляків із “Кристалу”.
Олексій Сергійович Буглак (тренер ФК “ІМК”):
– В першому таймі повністю контроль гри був наш, арбітр відмінив 100% чистий м’яч, потім ми ще й не реалізували пенальті, а в кінці тайму в захисті допустили фатальну помилку. В другому таймі просто посипалися і “Бобровиця” нас перегравала по всіх позиціях. У нас також були проблеми зі складом, але це не виправдання для нас, мали перемагати і з тим складом, що був. По першому тайму так точно.  Напевно не вистачило психологічних сил. В цій грі фортуна була явно не на нашій стороні.

“Прилуччина спортивна” дякує Олексію Буглаку за допомогу у підготовці огляду матчу

ФК “Кристал” (Носівка) – ФК “Прогрес” (Остапівка)  2:1 (Голи: Поліщук Денис, Шаповал Максим – Бурляй Вадим – пен.)
“Прогрес”: Онищенко – Яговий – Смовський, Верба, Ілляшенко – Симоненко, Нічик, Коляда, Бурляй, Нагнойний Д. – Аненко.
Черговий тур обласної першості пройшов у Носівці. Саме з “Кристалом” зустрічались остапівчани, так як нагадаю, це місто представлене двома колективами.
Знову ж таки важко писати про гру, не спостерігаючи її особисто, але маємо те, що маємо. За рівної гри і пари-тройки хороших моментів “Прогресу” в обличчі Нагнойного Дениса, все ж таки ми перший тайм програли. Господарі змогли двічі відзначитися протягом першої 45-хвилинки. Зі сторони було видно лояльне ставлення суддівства до “Кристалу”, що часто не давало реалізувати потенціал команди. Часто діставалось лідеру атаки – Вадиму Бурляю.
На другий тайм більше сил залишилось саме в остапівчан, які змушували господарів часто фолити, і десь на 75-й хвилині навіть судді не могли допомогти носівцям: видалення, пенальті і гол у виконанні Бурляя, який і заробив 11-метровий. В більшості розкрився Євген Симоненко і пачками накручував суперників. Але нашим гравцям не вистачало якоїсь дощиці, щоб здобути позитивний результат у грі. “Кристал” все ж таки зумів вистояти і впевнено зайняв перший рядок у турнірній таблиці.
В остапівчан залишилась ще одна гра першого кола з носівським “ІМК”, який сенсаційно програв “Бобровиці”. А це означає, що в разі перемоги ми зрівняємося по залікових балах і матимемо хороші шанси на вихід у наступний раунд. За попередньою інформацією перенесена гра з “ІМК” відбудеться у Варві 7 липня.
Джерело – Olexii Boiko, “Про футбол | Варва”

Сергій Прокопець (капітан ФК “Кристал” Носівка):
– Гра була дуже напружена! В першому таймі перевага була за нами, але в другому ініціативою повністю володіли суперники, але окрім 11-метрового вони більше забити не змогли. За десять хвилин до кінця гри наш нападник отримав червону картку.