6 тур чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги. Огляд інтернет-простору

У суботу, четвертого серпня, матчами шостого туру розпочалося друге коло чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги. У Північній та Південній зонах відбулися усі шість запланованих матчів туру. Команди після відпочинку продемонстрували досить цікавий і результативний футбол, який безумовно сподобався глядачам. Початок другого кола цілком вдався, на матчі першості потягнулися вболівальники і залишається сподіватися, що команди продовжать у тому ж дусі, будуть і надалі радувати прихильників футболу безкомпромісною і цікавою грою.

ФК “Короп” (Короп) – ФК “Авангард” (Мена)  3:1

Після двотижневого відпочинку наші футболісти розпочали боротьбу за чемпіонство області. У суботу, 4 серпня, ФК «Короп» приймав опонентів із Мени. Нагадаємо, у першому колі змагань наші хлопці програли на виїзді «Авангарду» з рахунком 1:3.
Чудова погода для футболу − трішки хмарно, мрячить невеличкий дощик, але все ж краще, ніж пектися на сонці. Отже, свисток – гру розпочато. З перших хвилин гри було видно, що суперники дуже гостро налаштовані один проти одного (ніби нещодавнє дербі «Динамо» проти «Шахтаря»).

Всередині першого тайму Олексій Осипенко чудовим прострілом у правий кут виводить свою команду вперед. На сороковій хвилині Денис Євдокименко збільшує перевагу у грі 2:0, та на останніх хвилинах суперники скорочують перевагу 2:1. Перший тайм завершено.
У другому таймі ФК «Короп» перейшов до оборони і грав на контратаках. Тренери команд випускають свіжі сили (роблять заміни). Чергова контратака і зносять у штрафній площадці Вадима Касьяненка – пенальті. Осипенко б’є – ГОЛ 3:1. До кінця гри рахунок залишився незмінним.

Дуже приємно, що багато вболівальників прийшли підтримати команду, яка їх не підвела. Вітання тренеру, вітання всім гравцям та вболівальникам. Наступна гра 11 серпня з ФК «Урожай» с. Сядрино Корюківського району (на виїзді).

Джерело – Коропська громада

ФК “Борзна” (Борзна) – ФК “Урожай” (Сядрине)  7:0

Зустріч у місті Борзна між командами, які мають великі амбіції щодо боротьби у Першій лізі за накалом не випривдала очікувань. Домінація господарів поля проявилася з перших хвилин матчу.  Забивши двічі у першому таймі, ФК “Борзна” пішла на перерву з комфортним результатом. Господарі проводили атаки зі швидкими виходами з оборони через короткий та довгий пас.
У другому таймі ФК “Урожай” зробив ставку на масові атаки воріт суперника, але підводила реалізація. Натомість господарі цим вдало користувалися, реалізувавши контратаки. Кінець матчу приніс радість забитих голів “Борзні”, гості були розгромлені вщент. Кінцевий результат 0:7.
Післяматчевий коментар:
Олександр Лях (гравець ФК ”Урожай”):
– Наша команда була далека від ідеального  складу, 6-7 гравців, на жаль, не могли бути присутніми на цьому матчі. Гравці, які вийшли на поле, не змогли якісно компенсувати “основу”, деякі взагалі дебютували на такому рівні. Звичайно це не може бути виправданням, але результат на табло говорить сам за себе. Суперник грав якісно, тому отримав заслужену перемогу. Є декілька претензій до арбітражу у випадку з першим голом. Епізоди, коли гравці ФК ”Борзна” на наш погляд грали жорстко, а суддя не реагував на ці порушення правил. Такий результат дає нам можливість обміркувати своє відношення до турніру.
Сергій Миколайович Іващенко (ФК “Борзна”):
– Гру першого кола ми програли з рахунком 0:3. Але вчора все було по іншому. Правда, перша половина гри мені не сподобалася, хоча ми і забили 2 м’ячі. Абсолютно не було командної гри, кожен грав сам за себе. У другому ж таймі все змінилося на краще. Ми додали в швидкості, команда грала дисципліновано і в результаті добилася переконливої перемоги з рахунком 7:0. Вітаю хлопців!
Джерело – сторінка Сергія Іващенка у мережі facebook

“Прилуччина спортивна” дякує Олександру Ляху за допомогу у підготовці огляду матчу

ФК “Бахмач” (Бахмач) – СК “Мена” (Мена)  1:3

Стартовий матч другого кола виявився досить неочікувано тяжким для гостей. Можливо “Мена” не налаштувалася на “Бахмач”, а можливо господарі поля видали дуже чудовий матч, але три очки гостям далися дуже непросто.
“Мена” повела в рахунку ще в першому таймі завдяки влучному удару Ігоря Донця з пенальті, хоча в цілому варто сказати, що гра була рівною. Тим не менше на перерву команди пішли за рахунку 0:1.
На початку другого тайму, спіймавши господарів на контратаці, гості зусиллями Ігоря Процика подвоїли свою перевагу. Після цього ініціативою заволоділи господарі поля, “Мена” сіла в захист і перейшла на контратакуючу гру. І варто сказати, що контатаки були досить небезпечні, але забити гості не зуміли, натомість самі пропустили. Після цього бахмачани ще більше затисли фаворита матчу на його половині поля і можливо б ще досягли успіху, але їх зламав третій пропущений м’яч. В одній з атак господарі поля обрізалися, гості доставили м’яча на свого нападника Ігоря Донця, який перебуваючи у центрі поля, не зустрів опору захисників “Бахмача”, які замість пресингу почали відступати назад до своїх воріт. Ігор розвернувся обличчям до воріт “Бахмача” і помітив, що воротар господарів поля стояв на лінії штрафної і щось розповідав своєму правому захисникові, зовсім не звертаючи увагу на гру, а тому нападник “Мени” ударом з центру поля “за комірець” воротареві відправив третього м’яча у сітку воріт бахмачан, поставивши таким чином красиву і жирну крапку в цьому цікавому і водночас тяжкому для обох команд матчі.

Ігор Донець (СК “Мена”):
– Їхали в Бахмач як на легку прогулянку, бо команда йшла на останньому місці, але як виявилося “Бахмач” впирався в матчі досить серйозно. Ніхто такого спротиву нам ще не чинив, навіть гра першого кола проти “Коропа” була легшою, хоча ми і програли тоді коропчанам на контратаках. Дуже тяжка гра. Я навіть не розумію, що команда суперників робить на останньому місці. Навіть сказав про це своїм хлопцям в роздягальні. Якщо вони так будуть грати з усіма і далі, то половину матчів точно виграють. Я не знаю чи то ми не налаштувалися, чи то вони так зіграли, але вони “билися” дома.

“Прилуччина спортивна” дякує Ігорю Донцю за допомогу у підготовці огляду матчу

ФК “Прогрес” (Остапівка) – ФК “Кристал” (Носівка)  3:2

“Прогрес”: Онищенко, Нічик, Смовський В., Верба, Ілляшенко, Ладуренко, Смовський С., Борсук, Бурляй, Лисенко, Сухина.
Голи: 1:0 – Бурляй Вадим (пен.), 1:1 – Собех Олександр (пен.), 2:1 – Бурляй Вадим (пен.), 2:2 – Собех Олександр, 3:2 – Борсук Антон.
Чудовий вечір вихідного, невеличкий дощик збив денну спеку і змочив трав’яний покров місцевого поля, щоб, як то кажуть, м’яч краще котився. Порадували і глядачі підвищеною цікавістю до гри. Так, до рівня відвідуваності Юрія Олексійовича нам ще далеко, але постійні відвідувачі обласних ігор нашого адмінскладу з позитивної сторони відмітили підвищену відвідуваність.
Як і передбачалось, остапівчани мали зуб на гостей, що було видно як по поведінці і настрою гравців, так тих людей, які на поле не виходять, але роблять для команди великий обсяг роботи. І прогресівці взялися за справу з перших хвилин. Вже на початку тайму головна ударна сила – Вадим Бурляй був зупинений не за правилами у штрафній “Кристала”, за що носівці поплатились 11-метровим ударом і пропущеним голом від того ж таки Вадима. Хвилин через десять відбулася аналогічна ситуація у штрафній площі Онищенка. Сергій на куті збив нападника “Кристалу” і через хвилину рахунок зрівнявся з 11-метрової позначки. Пенальті в цьому матчі призначалися з однаковою регулярністю, тому глядачам потроєння цього дійства довелося чекати зовсім недовго, хвилин десять. Технічна гра Вадима Бурляя, який обійшов двох опонентів на правому краю штрафної площі, вивела з рівноваги нерви гравця “Кристалу”. І знову сам постраждалий виконав удар з 12-ти ярдів, і знову Бурляй вивів свою команду вперед. У відрізках часу між голами команди демонстрували рівну гру з малим відсотком контролю м’яча і максимально швидким доведенням останнього до ударної позиції. Нападник “Кристалу” виходив майже сам-на-сам з Онищенком, але пробив неточно, також небезпечним ударом метрів з 25-ти відзначився Лук’янчиков (над хрестовиною). В активі “Прогресу” простріл з лівого флангу Бурляя і удар від Лисенка, який прийшовся прямо у кіпера. Таку ж комбінацію розіграли і Борсук з Сухиною: перший подавав, другий замикав.
В другій половині гри гості з Носівки прибавили в русі і активності. Більше контролювали гру, а “Прогрес” мав хороші перспективи на контратакувальну гру. Але справедливості заради потрібно сказати, що “Кристал” хороших небезпечних моментів на початку тайму не створював. А от Бурляй здорово пройшов по лівому флангу і відмінно прострілив на самотнього у штрафній площі Борсука. Як Антон не забив з кількох метрів не зрозумів, мабуть, і він сам. Засумували за пенальті? Не тут то було! Обрізка в центрі поля у виконанні господарів і нападник “Кристалу”, підібравши м’яч, ввійшов у штрафну площу по зоні правого інсайду, фінтами прибрав одного захисника, зміщався в центр і наткнувся на другого захисника. Гри у м’яч не було, а от блокування, скоріш за все, було. Повторюся, що “Кристал” сам реальні моменти не створював, а користувався помилками остапівчан. Невдалим пасом з опорної зони назад (здається це був Ладуренко), гравець “Прогресу” вивів на побачення нападника “Кристалу” і останній впевнено пробив у кут без шансів для Онищенка. Засумували за пенальті?) Не тут то було – 2. Носівці знову збили прогресівця у власній штрафній, але суддя якимось дивом поставив м’яч перед лінією карного майданчика (див. момент гри “Ворскла”-“Львів”, фол Коломойця в кінці гри, але по центру воріт). І все ж штрафний небезпечний. Бурляй пробивав з хитрістю, але в стійку! Воротар навіть не поворушився. Пішла відкрита гра, обидві команди хотіли забити, м’яч майже не затримувався в центрі поля. У гостей пішли власні моменти. “Кристалівець” переграв захисника і перекидав Онищенка, але заодно перекинув і ворота. Лук’янчиков вийшов сам-на-сам з Онищенком, але Сергій здійснив відмінний сейв ногою. Гра підходила до завершення і знову небезпечний штрафний заробили прогресівці. М’яч встановили перед самісінькою лінією штрафної площі на 3-4 метри змістившись праворуч. Відмінна позиція для лівої ноги Бурляя. Вадим пробив у стінку, м’яч відскочив трішки центріше під удар Антону Борсуку і останній влучним ударом у дальній нижній кут приніс три залікові бали “Прогресу”! Радості гравцям і вболівальникам не було меж!
Останні хвилини ігрового часу нічого цікавого не принесли, окрім нервів, постійних суперечок (здогадуєтесь з чиєї сторони), що призвело до вилучення в складі “Кристалу”. “Прогрес” здобуває важливу перемогу на сьогодні і з прицілом на другу частину чемпіонату. Але в ту частину ще потрібно потрапити, адже “ІМК” синхронно здобуло перемогу над “Бобровицею” і також має в активі 10 очок. Хоча “Прогресу” головне зосередитись на власній грі і не зважати на суперника. Якщо я правильно зрозумів, то наступну гру “Прогрес” проведе на виїзді з “Бобровицею”. Який результат ми очікуємо від команди говорити немає сенсу! З перемогою!!!

“Прогрес” святкує гол. Фото Юрія Ляха

Вболівальники у Варві. Фото Юрія Ляха

Більше фото – тут

Джерело – Olexii Boiko, “Про футбол | Варва”

ФК “ІМК” (Носівка) – ФК “Бобровиця” (Бобровиця)  5:0

Дуже впевнений реванш за поразку в матчі першого кола в Бобровиці взяли футболісти носівського “ІМК”. Висока мотивація і декілька нових гравців допомогли господарям поля святкувати велику перемогу в даному матчі. “ІМК” продовжує боротьбу за вихід у наступне коло змагань, “Бобровиця” схоже уже може грати у другому колі у своє задоволення.
Андрій (уболівальник ФК “ІМК”):

– Після поразки від Остапівки зрозуміли, що грати одним складом на два турніри дуже складно, і на друге коло дозаявили декілька нових гравців. Перша гра оновленим складом була з “Бобровицею”. Беручи до уваги важливу гру в неділю на першість району, гравці заявлені на район відпочивали. Проти “Бобровиці” вийшов оновлений склад на 80%. Результат на табло. Гра в одні ворота і рахунок 5:0.

ФК “Курінь” (Курінь) – ФК “Агротрейдер” (Ічня) 1:1