13 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу. Анонс

Як Ви ставитеся до магії? А до числа 13? Якщо цілком добре, то це Ваш тур у Ваш день. Отож гравець Ви чи вболівальник, але цього дня Ви маєте бути на стадіоні. Адже 13-й тур чемпіонату припадає на 13-те число. Буде дуже цікаво подивитися для кого він виявиться щасливим. А серед кількох матчів туру виділяються два: нас очікують супер-матчі у Ладані, а також у Замісті.
Друга команда чемпіонату ладанський “Авангард” приймає на своєму полі одноосібного лідера ФК “Дівиця”, який минулого туру втратив вдома два очки і втрачати знову залікові бали не збирається. “Червоним” теж після втрати очок внаслідок розгромної гостьової поразки у Дмитрівці треба реабілітуватися перед власними вболівальниками, але ж і суперник не подарунок. Битва за шість очок. Перемога гостей віддаляє їх від переслідувачів на солідні 11 очок, в разі успіху ладанців – інтрига в боротьбі за перше місце зберігатиметься. Дуже сподіваємося, що команди зможуть виставити на гру найсильніші склади і покажуть глядачам видовище, що варте лідерів чемпіонату.
У Замісті зійдуться у двобої команди-претенденти на нагороди – однойменний клуб “Замістя” та “Штурм”. При чому це може бути потенційно не лише боротьба за бронзу, а й цілком за срібло, тож втрата очок у плани команд аж ніяк не входить. Суперники надзвичайно відповідально підходять до цієї зустрічі. Впевнений, що вболівальників очікує надзвичайно цікава і захоплююча гра.
Повертається в цьому турі в боротьбу за залікові очки івківський “Внєштранс”. Команда, яка більше місяця не грала, впевнений просто рветься в бій, тим більше гра відбудеться вдома перед своїми вболівальниками та і суперник очікує непростий – “Манжосівка”. Тож гра за такі важливі і потрібні очки обіцяє бути ще та…
В Удайцях відбудеться також цікавий двобій “Удаю” і “Боршни”. Команди хоч і знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці, але на користь “Удаю” говорить не лише фактор свого поля і глядача, а й те, що команда посилила свій склад під час дозаявочного періоду, та і схоже намацує свою гру, але ми добре пам’ятаємо також і бійцівські якості “Боршни”, команда вміє тримати удар і так просто здаватися не буде. Тож спрогнозувати результат на користь тієї чи іншої команди не так і просто, тим цікавіше буде спостерігати за матчем.
В Богданівці “Темп” прийме сусідів із Линовиці. Натхненні результатом попереднього туру, богданівці спробують закріпити свої позитивні емоції і в домашньому матчі. Тим більше десяте місце навряд влаштовує як саму команду, так і їх фанів. Але будьте певні, в плани “Цукровика” програш не входить. Олександр Собех і компанія докладуть максимум зусиль, щоб порадувати своїх прихильників грою і позитивним результатом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *