Богданівский “Темп” не витримав шаленого темпу “Єдності”

Богданівський “Темп” приймав 20 травня збірну команду Боршни та Івківців – ФК “Єдність”. Варто відмітити, що господарі достатньо добре підготували поле до цієї гри – була нанесена чудова розмітка, трава гарно викошена, можливо дещо уже і підрівнялося поле. В черговий раз у богданівців спостерігалися проблеми зі складом. Лише один гравець у запасі, перед грою навіть виникла проблема помічника арбітра з боку господарів, яку зрештою вдалося вирішити.

Передматчеві рукостискання гравців. Фото Альвіни Сьомки

Сама гра у Богданівці проходила за переваги гостей. Гравці “Єдності” були настроєні дуже рішуче і уже з перших хвилин матчу впевнено пішли в атаку. Це принесло свої плоди і невдовзі свій дебютний гол забив Андрій Куриленко, для якого, до речі, це була перша гра за “Єдність”. Цей гол додав ще більше впевненості його автору, і до кінця першого тайму Андрій уже відзначився хет-триком. Не можна не згадати й про хороші, але нереалізовані моменти Олега Самосюка. У нього був шанс, як мінімум, подвоїти рахунок першого тайму, але не склалося. Тож на перерву гості пішли хоч трохи і стомленими, але задоволеними, чого явно не можна сказати за богданівців.

Гольова атака Андрія Куриленка. Фото Альвіни Сьомки

Андрій Куриленко відправляє м’яча у ворота “Темпу”. Фото Альвіни Сьомки

М’яч у сітці воріт господарів. Фото Альвіни Сьомки

Другий тайм виявився не менш цікавим. По ходу гри спостерігалося велике бажання господарів відігратися, але їм було важкувато, бо грали майже без замін. “Темпівчани” нервували і в один із таких моментів гравцю гостей Андрію Куриленку знову вдалося прорватися до воріт суперника і забити черговий гол – 0:4. Невдовзі після цього “Єдність” неочікувано сама пропустила гол від суперника. Найнижчий гравець “Темпу” Олександр Кисельов після передачі з лівого флангу забив гол з меж воротарської штрафної ударом головою, розпечатавши ворота Богдана Косташа. До кінця гри у ворота “Темпу” було забито ще два м’ячі, авторами яких стали Валерій Скрипка та Микола Бурлак. Варто також відмітити, що у другому таймі команда господарів мала гольові моменти, але захист та воротар “Єдності” не дали змогу богданівцям забити другий м’яч у ворота суперників. Тож загальний рахунок у матчі 1:6, “Єдність” здобула чергові три очки, що дозволило команді піднятися на другу сходинку турнірної таблиці. Досить неочікувано для багатьох, але тим цікавіше буде спостерігати за подальшим перебігом подій в чемпіонаті.
Післяматчевий коментар:
Ярослав Фещенко (гравець ФК “Єдність”):
– Хочу привітати гравців та вболівальників команди із заслуженою перемогою. З перших хвилин матчу наша команда взяла гру під свій контроль. Також дуже надійно хлопці зіграли в обороні, що і призвело в кінцевому випадку до більш ніж впевненої перемоги. Хочу відмітити, що з кожною грою хлопці все більше один одного розуміють і це не може не радувати. Також хочу привітати нашого молодого нападника Андрія Куриленка, який сьогодні відзначився “покером”. Команда щиро вдячна вболівальникам за палку підтримку у виїздних матчах. Команді “Темп” дякуємо за гру і бажаємо подальших успіхів у чемпіонаті.
Ярослав Володимирович Ярославський (керівник ФК “Темп”):
– Явка у нас зараз на матчі впритул, грають у складі команди половина гравців, які минулого року були серед запасних або навіть і в резерв не потрапляли. Доводиться їх ставити, бо немає лідерів команди – хто травмований, хто у відрядженнях, хто на екзаменах і т.д. Буксує у нас система гри у захисті, пропускали контраатаки і необов’язкові м’ячі, захисники не страхували воротаря. Так, в деяких моментах і воротар випускав м’яча, але ж захист повинен страхувати. Хай не підстрахували одного разу, десь не встигли, я це розумію, але коли це повторюється тричі, то це уже система. Воротар же не може постійно все ловити.
– Щось із позитивного відмітите? Можливо молодь награється…
– Так, пробуємо молодих. Грають ті, хто мало ігрового часу отримував, один десятикласник грає, хлопці із Ковтунівки. Доводиться нашому п’ятдесятирічному ветерану (Михайлові Шкарупі – прим.авт.) бігати, йому у серпні 50 років виповниться. Зараз і його син форму набирає, можливо з часом повернуться і лідери. Максим Парган, наприклад, наш основний захисник, який і у воротах, до речі, може грати, отримав травму меніску. Йому діагноз поставили уже після заявки, хоча попередньо мав пропускати пару тижнів, але пізніше визначили інший термін реабілітації, тому на цей рік він напевно випав у нас. Так само по захисту і Павло Тютюнник, у якого мікротравми, проблеми з коліном. Тим більше два крайніх захисники від нас пішли, обидва сильні і швидкі гравці (Леонід Чабан та Ігор Ступак – прим.авт.), один в Польщу поїхав на роботу, інший – у линовицький “Цукровик”. А зараз і брат Леоніда, наш капітан (Микола Чабан – прим.авт.), теж у Польщу їде. Тому зараз шукаємо не стільки підсилення, скільки заміну тим гравцям, які пішли.
– До речі, яка ситуація з полем? По фото і деяким відгукам ніби як привабливіше стало виглядати.
– Поле потрібно каткувати. Траву ми зараз косимо газонокосаркою, а минулого року косили трактором, тому і трава рівніша, і ями згладжуються з часом. З катком нам ніби пороблено. Тільки домовимося, то евакуатора немає, то потім забрали асфальт класти.

Більше фото з матчу – тут

Репортаж із Богданівки прес-секретаря ФК “Єдність” Альвіни Сьомки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *