Бойова нічия у Замісті, розгром у Прилуках і в Линовиці “Авангард” перериває свою чотириматчеву серію без перемог

У неділю, 8 липня, відбувся десятий тур чемпіонату Прилуцького району з футболу. Крім матчів в Удайцях та Дмитрівці, відбулися зустрічі також і в Замісті, Прилуках та Линовиці. Запекла і цікава гра у Замісті закінчилася бойовою результативною нічиєю, гра в Линовиці завершилася великою сухою перемогою гостей, а самою результативною грою в турі була зустріч у Прилуках. Це певно найбільша перемога у чемпіонаті Прилуцького району за останні роки, а можливо і за весь час його проведення. Також цей матч виокремлюється двозначною кількістю забитих м’ячів одним гравцем.

ФК “Замістя” (Замістя) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)  2:2
8 липня у Замісті на стадіоні ”Автодром” у матчі десятого туру чемпіонату Прилуччини зійшлися команди ФК ”Замістя” та ДЮФШ ”Європа”.
Із самого початку гри між гравцями обох команд розгорілася суперечка щодо відсутності лікаря на полі з причини травмування одного з гравців ”Європи”.

Болісне зіткнення гравців. Фото Тетяни Мазки

Відсутність лікаря пояснена тим, що медичний працівник був на виїзді, але згодом травмованому гравцю ”Європи” лікарем була надана належна медична допомога.
Напруженість між гравцями ”Замістя” та вболівальниками прилучан тривала до останніх хвилин матчу. Вболівальники “Європи” підбурювали гравців “Замістя” вигуками про неналежну підготовку до матчу (вищеописана ситуація). Також слід відмітити неякісне виконання своїх обов’язків боковим арбітром (представник “Європи”), який фіксував лише порушення правил гравцями “Замістя”, незвертаючи уваги на порушення правил гравцями “Європи”.

Момент гри. Фото Тетяни Мазки

Що ж до самої гри, то рахунок у матчі відкрили гравці ФК ”Замістя”, а саме Володимир Атаманенко. А потім автоголом відзначився Микола Нетребко. На перерву команди пішли за нічийного рахунку.
У другому тайму ”Європа” на 67-й хвилині зусиллями свого кращого бомбардира Максима Зуба вийшла вперед, але господарі поля не здавалися і досить таки швидко, за три хвилини зуміли вирівняти рахунок гри. До завершення матчу ніхто з команд досягти більшого не зумів, тож фінальний результат гри – 2:2.

Більше фото з матчу – тут

Репортаж із Замістя прес-секретаря ФК “Замістя” Тетяни Мазки

Протокольні дані:
с. Замістя, стадіон “Автодром”
Арбітр : Михайліченко Ю. (5,0)
Голи : 2′ Атаманенко В. (1:0), 31′-автогол Нетребко М. (1:1), 67′ Зуб М. (1:2), 70′ Маценко Є. (2:2)
Попередження : 43′ Нагнойний О., 72′ Ведмідський М.
Склади команд:
“Замістя”: Ясеновський А., Маценко Є., Яременко А., Корнух С., Атаманенко В., Охріменко А., Ясеновський Д.,Беркоза А., Ведмідський М., Оробей Р. (до 59′), Нетребко М. (до 77′)
Заміни: Єзибчук Я. (з 59′), Герасименко О. (з 77′)
Запасні: Лисов В.
“Європа”: Дейнека М., Гук Д., Соколовський А., Сколобивець В., Золотарьов В., Гончар Д., Бойко М., Нагнойний О., Бургун Д., Зуб М., Гезердава Д.
Запасні: Денисенко В., Шматко А., Шмагель Н.
Кращий гравець : Зуб Максим (ДЮФШ “Європа”), Беркоза Андрій (ФК “Замістя”)

ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Охіньки” (Охіньки)  18:0
У неділю 8 червня на стадіоні “Супутник” відбувся 10 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу, в якому зустрічалися лідер чемпіонату – ФК “Манжосівка” та аутсайдер першості – ФК “Охіньки”. Сама гра розпочалася із затримкою в 15 хвилин, бо гості затримувалися та ще й прибули не основним складом.
Початок матчу розпочався за повної переваги господарів поля. У своїй першій атаці ”Манжосівка” повела в рахунку, м’ячем відзначився Дмитро Доценко, якому загалом знадобилося перші п’ятнадцять хвилин, щоб оформити покер. Голом-красенем відзначився В’ячеслав Давиденко, який із-за меж штрафного майданчика пробив точнісінько в дев’ятку воріт – 5:0. За першу сорокап’ятихвилинку дублем відзначився Олександр Бабак. Восьмий м’яч на рахунку Артема Сидоренка, а все той же Дмитро Доценко робить рахунок 9:0. За такого рахунку команди пішли на перерву. Гостям потрібно було щось робити з грою команди. В перерві вони виконали зміни, але малюнок гри не змінився.
У другому таймі Олександр Бабак та В’ячеслав Давиденко оформлюють хет-трики, а Дмитро Доценко, за яким не встигали захисники всю гру, ще шість разів засмутив голкіпера охіньчан, а всього за матч Дмитро забив 11 голів і всі на різний смак. Остаточний рахунок гри 18:0. Цілком закономірна перемога ”Манжосівки”, яка закінчує перше коло без втрати  очок та одноосібно лідирує у чемпіонаті.

Репортаж із Прилук прес-секретаря ФК “Манжосівка” Руслана Білого

м. Прилуки, стадіон “Супутник”
Арбітр : Яременко С. (6,0)
Голи : 4′ Доценко Д. (1:0), 7′ Доценко Д. (2:0), 9′ Доценко Д. (3:0), 12′ Бабак О. (4:0), 14′ Давиденко В. (5:0), 34′ Бабак О. (6:0), 36′ Доценко Д. (7:0), 39′ Доценко Д. (8:0), 44′ Сидоренко А. (9:0), 47′ Бабак О. (10:0), 49′ Доценко Д. (11:0), 50′ Доценко Д. (12:0), 69′ Доценко Д. (13:0), 80′ Доценко Д. (14:0), 82′ Давиденко В. (15:0), 83′ Доценко Д. (16:0), 85′ Мовчан О. (17:0), 86′ Доценко Д. (18:0)
Попередження : 63′ Назарко А., 66′ Бондаренко Є.
“Манжосівка”: Тимошенко О., Яценко С., Ліпньов Р., Музиченко І., Сєдньов Є., Давиденко В., Сидоренко А., Шульга О. (до 69′), Бабак О., Масьома О., Доценко Д.
Заміни: Мовчан О. (з 69′)
Запасні: Тимошенко В.
“Охіньки”: Василеський В., Гайдамака С., Марченко О., Бондаренко Є., Маснуха Д., Яцун Б., Шпильовий Є., Довбиш В., Вербняк М. (до 45′), Вишневецький Р. (до 70′), Назарко А.
Заміни: Зінченко В. (з 45′), Кісільов Д. (з 70′)
Запасні: Карпенко І., Марченко А., Губар М.
Кращий гравець : Назарко Артем (ФК “Охіньки”), Давиденко В’ячеслав (ФК “Манжосівка”)

ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Авангард” (Ладан)  0:4
У Линовиці в рамках десятого туру місцевий ”Цукровик” приймав вдома команду із Ладана, тамтешній футбольний клуб ”Авангард”. Обидві колективи в останніх матчах не радували своїх прихильників. Тож у цій зустрічі клуби намагалися виправитися за попередні невдачі.
Доки гості ще не прокинулися, господарі уже на першій хвилині мали чи не найкращий свій шанс у цьому матчі. Після прострілу з флангу, мав би замикати нападник, але пробив вище воріт з декількох метрів. Після цього Ладан прокинувся і тримав гру під своїм контролем. Володіння м’ячем було з колосальною перевагою гостей, але забити їм так і не вдавалося. Та все ж таки заштовхнули. Ударом з “носка” на 27-й хвилині відзначився Ігор Кондратенко. Після забитого голу ”Авангард” дещо заспокоївся і трішки дав пограти ”Цукровику”. Другий гол було забито ладанчанами після контратаки на 40-й хвилині. Виходом віч-на-віч скористався Микола Лисенко, відправивши м’яча точно в кут.

Гравець “Авангарду” виходить один на один з воротарем “Цукровика”. Фото Марини Стельмах

М’яч у сітці воріт господарів поля. Фото Марини Стельмах

Другий тайм нічим не відрізнявся від першого. Можна лише відзначити те, що ”Цукровик” дещо підсів. Цим і скористався Богдан Горбань, забивши майже два ідентичні голи у дальній кут. Не можна сказати, що у господарів взагалі не було моментів, але потенційно небезпечним можна лише відзначити удар зі штріфного, метрів з 27.
Перемігши линовичан, ”Авангард” перервав свою чотириматчеву серію без перемог. Господарі певно свої успіхи відклали на друге коло. Навряд чи зможуть вони порадувати своїх уболівальників у Малій Дівиці у грі наступного туру.
Післяматчевий коментар:
Олег Ігорович Бондаренко (керівник ФК ”Авангард”):
– Дещо незадоволені своєю грою. Дуже багато перетягували. А так все добре, класно підготовлене поле. Дякуємо ”Цукровику” за гру!

На грі ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Авангард” (Ладан) був присутній колишній гравець команди ФК “Цукровик”, а наразі гравець ФК “Манжосівка” Олег Левченко:
– Привіт, Олег! Як тобі сьогоднішня гра? На твою думку, гра поставлена?
– Привіт! Команда молода, звичайно не має постійної гри, що ще тут сказати…
– Чого не вистачає команді, сильних гравців?
– Звичайно на кожній позиції повинен бути ще один сильний гравець, на одній лінії – два сильних гравці.
– Скільки в загальному, на твою думку, команді потрібно більш кваліфікованих гравців, щоб покращити свою гру?
– Чоловік п’ять гарного рівня гравців.
– Воротар щось вирішував у цій грі?
– У цій ще більш-менш він добре зіграв, не взяв такі м’ячі , які і більш досвідчені голкіпери не взяли б, але в попередніх іграх і надалі, звичайно, воротар багато вирішує. Не вистачає більш досвідченого голкіпера та і нападаючого немає в команді, і захисника – це по позиціях дивитися потрібно!
– Добре, дякую за твою думку, успіху вам в іграх!
– Дякую, вашій команді також перемог!

Віталій Іванович Нестерко (Голова Линовицької обєднаної  територіальної громади, який присутній на кожному матчі, допомагає команді фінансово та морально):
– Доброго вечора, що скажете з приводу сьогоднішньої гри хлопців?
– Хочу сказати, що трохи грають краще, але бачу відсутність гарної фізичної підготовки – це перше, немає ціленаправленої роботи по відпрацюванню навиків – це друге. Потрібно тренувати швидкість, стометрівки бігати. Таке враження, що деякі гравці, хоч і вагу мають невелику, але заледве біжать, ніби зовсім немає сили ніякої, технічної майстерності малувато. Наприклад, у суперників м’яч було важче забрати, ніж у наших гравців! Так що ми поки на шляху!
– Тобто, на вашу думку, навіть не те грає роль, що немає в команді більш досвідчених і сильних гравців, а фізична підготовка гравців команди підводить?
– Так! Видно, що не вистачає фізичної підготовки. А фізична підготовка – це, по-перше, потрібно тренуватися, а, по-друге, вести здоровий спосіб життя, якщо є думка і плани, щоб мати якусь свою сільську команду!
– Не плануєте якось посилити команду, чи поки що буде таким складом грати?
– Не маємо ким підсилювати, лавка запасних у нас не дуже велика, грають учні 9-го класу, поки що немає ким заміщати. Так що будемо тренуватися, головне – нехай приходять, грають!
– Віримо в краще?!
– Звісно! Ну а от, наприклад, як і в нашій державі, поки трибуни будуть порожні, гравцям не буде стимулу показувати результат. Людям нецікаво, а сам по собі не може бути спорт для спорту, футбол для футболу. Потрібно, щоб людям це було цікаво, були вболівальники, а коли навіть грають команди Вищої Ліги при порожніх стадіонах – у Києві, у Харкові, то що вже говорити про наші команди.
– Можливо просто люди не бачать результату, може розчаровуються і перестають ходити, а потрібно бути патріотом, справжнім вболівальником і попри поразки, однак вірити і підтримувати свою команду?!
– Звичайно, потрібно приходити і вболівати! Подивитися матчі в Німеччині, Італії – забиті стадіони, а в нас – десять чоловік сидить, таке враження, що в нашій державі нікому нічого не потрібно!
– Дякую Вам за коментар.
– Будь ласка! Віримо і сподіваємося на кращі результати!

Микола Москаленко (уболівальник, який ось уже скільки років майже не пропускає жодного матчу, можна сказати аксакал серед уболівальників, а також колишній гравець линовицької збірної з футболу (наразі збірної ветеранів), один з кращих тогочасних футболістів:
– Які враження у вас від сьогоднішньої гри, та і в загальному від новоствореної команди?
– Що сказати, команду потрібно підсилити. Воротаря, у першу чергу, і центрального нападника не вистачає наразі.
– А якщо врахувати вік хлопців і те, що грають тільки линовчани?
– Це плюс звісно!
– Вболівати ходите завжди, навіть попри те, що команда програє, жодної гри не пропускаєте?!
– Так, Марино, це моя “оддушина”, сюди я приходжу кожну гру!
– На вашу думку, хлопці стараються, викладаються у грі?
– Так, але майстерності не вистачає, потрібно підсилити команду, чоловік 4-5 сильних гравців, тоді буде команда!
– А якщо немає ким підсилити команду, що б порадили нинішнім гравцям?
– Тренуватися, але багато гравців “заїзджих” – працюють у Києві, не мають змоги зібратися і хоча б раз потренуватися перед матчем.
– А як щодо інших команд, у них також в основному різнобій гравців – хто звідки, думаєте вони тренуються?
– Думаю, що так. От у ФК “Авангард”, наприклад, хто з Ладана, хто з Журавки, це поряд, вони мають змогу зібратися на тренування!

Репортаж із Линовиці Олега Бондаренка (опис гри) та Марини Стельмах (післяматчеві коментарі)

смт. Линовиця, селищний стадіон
Арбітр : Чебикін В. (6,0)
Голи : 27′ Кондратенко І. (0:1), 40′ Лисенко М. (0:2), 73′ Горбань Б. (0:3), 77′ Горбань Б. (0:4)
Попередження : 55′ Попов Д.
“Цукровик”: Верза Я., Пилипенко О. (до 68′), Пилипенко Д. (до 46′), Комар М. (до 75′), Зубань О., Кузьменко Є., Боблян С., Черніченко М., Ступак І., Тищенко М., Стеценко М. (до 52′)
Заміни: Тур А. (з 46′), Шатських Є. (з 52′), Гринько І. (з 68′), Приходько А. (з 75′)
“Авангард”: Коновалов О., Бондаренко О., Денисенко Б., Попов Д., Крупко А., Кондратенко І., Нічік І., Горбань Б., Лисенко М. (до 68′), Гончаров С., Мовчан М. (д 46′)
Заміни: Арестов А. (з 46′), Романенко М. (з 68′)
Запасні: Потапов Р.
Кращий гравець : Горбань Богдан (ФК “Авангард”), Верза Ярослав (ФК “Цукровик”)