Битва лідерів чемпіонату в Удайцях: нова форма гостей, обопільне вилучення і велика перемога “Дівиці”

Недільного дня 24 червня в Удайцях відбулася гра восьмого туру чемпіонату Прилуцького району з футболу. Місцевий футбольний клуб “Удай” приймав на своєму полі діючого чемпіона району – ФК “Дівиця”. Матч очікувався з неабияким інтересом, оскільки обидві команди перебували на момент початку зустрічі у верхній частині турнірної таблиці, навіть більше того – гості посідали другу сходинку, а господарі – третю, хоча обидві команди мали порівну очок – по п’ятнадцять. Тож гра мала дати відповідь – хто одноосібно буде посідати другу сходинку, а хто – третю. У разі нічиєї обидві команди залишились би при своїх, але могли підпустити до себе “Штурм” і “Єдність”, у разі перемог останніх, і водночас відпустити у ще більший відрив лідируючу “Манжосівку”.
На цю гру гості виходили у новенькій формі від ТОВ “АгроКІМ”, якє є кластером аграрної компанії “ІМК”.

Нова футболка ФК “Дівиця”. Фото Юлії Котеленець

Кольорова гама футболок клубу розширилася. До попередніх малинового і салатового кольорів додалася форма синього кольору. Що ж, забігаючи дещо наперед, можна сказати, що нова форма для “Дівиці” виявилася цілком фартовою.

ФК “Дівиця” перед грою. Фото Юлії Котеленець

ФК “Удай” перед матчем. Фото Юлії Котеленець

Що ж до перебігу подій на полі, то другий тиждень поспіль прес-секретарі обох клубів добросовісно мовчать (хоча прес-секретар “Дівиці” мовчить уже давно, але окремо дякую їй за фото, а ось її помічник щось теж пропав). Добросовісно усі змовчали і цього разу, за що окремий “привіт”. Залишається сподіватися на допомогу в цьому плані керівництва обох команд. А тому, наш шановний читачу, передати Вам максимально об’єктивно всі події на полі важко. Можна виокремити те, що перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь гостей, а незадовго до пропущеного голу від Владислава Писанки, у складі “Удаю” сталася заміна воротаря (очевидно із-за травми). Оскільки вийшов на поле польовий гравець, допускаю, що у ворота став Володимир Даниленко. Можливо саме такі перестановки певною мірою і вплинули на підсумковий результат матчу, хоча спроб применшити заслуг “Дівиці” у великій перемозі теж не маю.
Що ж до другого тайму, то спочатку на 58-й хвилині Володимир Джигурда зробив рахунок у матчі 0:2 на користь гостей, а за п’ять хвилин відбулося обопільне вилучення гравців обох команд. Поле залишили Станіслав Дівотченко (“Удай”) та Юрій Пугач (“Дівиця”). Під кінець матчу глядачі стали свідками ще трьох голів. Два м’ячі забив один з лідерів “Дівиці” Андрій Горбань, а між м’ячами Андрія відзначився граючий тренер “Удаю” В’ячаслав Волинець, який незадовго до цього вийшов на заміну. Тож загальні 1:4 і команди з діаметрально-протилежним настроєм залишали футбольне поле.
Здобувши впевнену перемогу в цьому матчі, “Дівиця” після восьми турів одноосібно посідає другу сходинку турнірної таблиці і продовжує переслідування “Манжосівки”, від якої команда відстає на шість очок, але має гру в запасі. “Удай” залишається поки що третім, але на п’яти клубу наступає “Єдність”.
Післяматчевий коментар:

Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):
– На цей матч наша команда підійшла з повною відповідальністю, не хотіли втрачати очки, розуміли, що в разі перемоги одноосібно будемо займати другу позицію у турнірній таблиці і матимемо гарні шанси в погоні за сьогоднішнім лідером.
Перед матчем отримали нову форму від спонсора – компанії “ІМК”. Це підбадьорило хлопців. Сподіваємося на подальшу співпрацю з компанією “ІМК” та хочемо висловити велику їм вдячність за підтримку команди.
Всю гру грали першим номером. У першому таймі гра була в’язка та груба, було багато порушень правил, тому весь тайм свисток арбітра не замовкав і як такої гри на полі не було, лише боротьба. Але тим не менш нам вдалося створити 3-4 гарні гольові нагоди і в одній з них Владислав Писанка з подачі Юрія Гумена відкрив рахунок.
Другий тайм розпочався в тому ж руслі. Ми більше атакували і це принесло результат. Спочатку Володимир Джигурда, а потім двічі Андрій Горбань з подачі того ж таки Юрія Гумена, відзначилися у воротах суперника. Суперник зміг відіграти один м’яч за рахунку 0:3, але крім ще одного моменту біля наших воріт, більше нічого створити не зміг. Зазначу, що на п’ятнадцятій хвилині другого тайму було подвійне вилучення, і це дещо заспокоїло команди, гра стала не такою грубою, з’явилося більше простору. Ми зробили деякі перестановки на полі і з’явилася гра в пас, яка і втілилася у два забитих голи.
Хочу подякувати гравцям за безкомпромісну боротьбу та вболівальникам за шалену підтримку команди.

ФК “Дівиця”. Фото Юлії Котеленець

Протокольні дані:
с. Удайці, сільський стадіон
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Дівиця” (Мала Дівиця-Велика Дівиця)  1:4
Арбітр : Хантіль С. (6,0)
Голи : 28′ Писанка В. (0:1), 58′ Джигурда В. (0:2), 85′ Горбань А. (0:3), 87′ Волинець В. (1:3), 89′ Горбань А. (1:4)
Попередження : 37′ Пугач Ю., 44′ Дівотченко С.
Вилучення : 63′ Дівотченко С. (друге попередження), 63′ Пугач Ю. (друге попередження)
Склади команд:
“Удай”: Даниленко С. (до 26′), Степашко О., Гавура О., Карлюк О., Дука О., Богдан Б. (до 70′), Вегера О., Дівотченко С., Нагорний В., Даниленко В., Кірієнко І.
Заміни: Коваленко С. (з 26′), Волинець В. (з 70′)
Запасні: Олгач В., Анікусько С., Потоцький В., Жигунов О., Олгач Р.
“Дівиця”: Сушко Д., Тонкаль О., Пилипенко С., Горбань Я., Кутній Ю., Пугач Ю., Горбань А., Джигурда В. (до 66′), Гумен Ю. (до 90′), Тавакалян С., Писанка В. (до 76′)
Заміни: Денисенко М. (з 66′), Курченко В. (з 76′), Тонкаль О. (з 90′)
Запасні: Бардаков О., Юрченко Д., Сушко О.
Кращий гравець : Горбань Андрій (ФК “Дівиця”), Нагорний Віталій (ФК “Удай”)