Календар чемпіонату Чернігівської області з футболу 2017 (Вища ліга)

До Вашої уваги календар матчів чемпіонату Чернігівської області з футболу серед аматорських команд Вищої ліги сезону 2017 р.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 20.05.17 (початок матчів – 16:00)
ФК “Городня” – ФК “Чернігів”  2:4
ФК “Прилуки” – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  1:2
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Ревна” (Семенівка)  1:1
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Агродім” (Бахмач)  0:1
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Ніка” (Чернігів)  2:3
ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  0:0
ФК “Полісся” (Добрянка) — вихідний

2 тур, 27.05.17 (початок матчів – 16:00)
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Зернопром” (Анисів)  1:0
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Кремінь” (Ічня)  4:0
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  2:0
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  4:0
ФК “Городня” – ФК “Прилуки”  3:3
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Чернігів”  0:5
ФК “Фаворит” (Корюківка) — вихідний

3 тур, 03.06.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Прилуки” – ФК “Полісся” (Добрянка)  3:2
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Городня”  1:0
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  1:1
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Ревна” (Семенівка)  0:0
ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Агродім” (Бахмач)  0:1
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Ніка” (Чернігів)  2:2
ФК “Чернігів” — вихідний

4 тур, 10.06.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  3:1
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Зернопром” (Анисів)  0:0
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Кремінь” (Ічня)  5:2
ФК “Городня” – ФК “Десна-2” (Чернігів)  2:1
ФК “Полісся” (Добрянка) – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  4:0
ФК “Чернігів” – ФК “Прилуки”  4:2
ФК “Ніка” (Чернігів) — вихідний

5 тур, 17.06.17 (початок матчів – 17:00)
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Чернігів”  0:2
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Полісся” (Добрянка)  0:4
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Городня”  3:1
ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  1:0
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Ревна” (Семенівка)  4:2
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Агродім” (Бахмач)  4:2
ФК “Прилуки” — вихідний

6 тур, 24.06.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Ніка” (Чернігів)  0:5
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  4:1
ФК “Городня” – ФК “Зернопром” (Анисів)  2:2
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Кремінь” (Ічня)  1:1
ФК “Чернігів” – ФК “Десна-2” (Чернігів)  3:1
ФК “Прилуки” – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  3:0
ФК “Агродім” (Бахмач) — вихідний

7 тур, 01.07.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Прилуки”  4:2
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Чернігів”  1:2
ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Полісся” (Добрянка)  3:3
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Городня”  6:0
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  0:0
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Ревна” (Семенівка)  3:1
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) — вихідний

8 тур, 08.07.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Агродім” (Бахмач)  2:2
ФК “Городня” – ФК “Ніка” (Чернігів)  0:4
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  0:5
ФК “Чернігів” – ФК “Зернопром” (Анисів)  4:0
ФК “Прилуки” – ФК “Кремінь” (Ічня)  1:2
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  3:1
ФК “Ревна” (Семенівка) — вихідний

9 тур, 15.07.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Кремінь” (Ічня) – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  4:0
ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Прилуки”  2:0
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Чернігів”  1:0
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Полісся” (Добрянка)  5:1
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Городня”  3:0
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  2:4
ФК “Десна-2” (Чернігів) — вихідний

10 тур, 22.07.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Городня” – ФК “Ревна” (Семенівка)  2:3
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Агродім” (Бахмач)  1:7
ФК “Чернігів” – ФК “Ніка” (Чернігів)  1:0
ФК “Прилуки” – ФК “Фаворит” (Корюківка)  2:2
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Зернопром” (Анисів)  1:3
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Кремінь” (Ічня)  0:1
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) — вихідний

11 тур, 29.07.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  3:0
ФК “Фаворит” (Корюківка) – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  3:0
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Прилуки”  1:0
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Чернігів”  0:1
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Полісся” (Добрянка)  2:2
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Городня”  9:0
ФК “Кремінь” (Ічня) — вихідний

12 тур, 05.08.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  1:4
ФК “Чернігів” – ФК “Ревна” (Семенівка)  9:0
ФК “Прилуки” – ФК “Агродім” (Бахмач)  3:7
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Ніка” (Чернігів)  1:3
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  2:2
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Зернопром” (Анисів)  1:2
ФК “Городня” — вихідний

13 тур, 12.08.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Кремінь” (Ічня)  3:2
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  6:0
ФК “Агродім” (Бахмач) – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  4:0
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Прилуки”  1:2
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Чернігів”  1:1
ФК “Городня” – ФК “Полісся” (Добрянка)  1:3
ФК “Зернопром” (Анисів) — вихідний

 

Друге коло чемпіонату:

14 тур, 19.08.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  1:0
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Ніка” (Чернігів)  0:4
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Агродім” (Бахмач)  2:5
ФК “Прилуки” – ФК “Ревна” (Семенівка)  3:0
ФК “Чернігів” – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  1:3
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Городня”  5:0
ФК “Зернопром” (Куликівка)* — вихідний

15 тур, 26.08.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Полісся” (Добрянка)  3:0
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Чернігів”  0:3
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Прилуки”  8:2
ФК “Ніка” (Чернігів) – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  5:0
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  2:1
ФК “Зернопром” (Куликівка) – ФК “Кремінь” (Ічня)  1:1
ФК “Городня” — вихідний

16 тур, 02.09.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Зернопром” (Куликівка)  0:4
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  3:2
ФК “Прилуки” – ФК “Ніка” (Чернігів)  0:4
ФК “Чернігів” – ФК “Агродім” (Бахмач)  0:2
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Ревна” (Семенівка)  3:0
ФК “Городня” – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  0:3
ФК “Кремінь” (Ічня) — вихідний

17 тур, 09.09.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Городня”  0:3
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Полісся” (Добрянка)  4:1
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Чернігів”  1:4
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Прилуки”  9:1
ФК “Зернопром” (Куликівка) – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  3:1
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  3:0
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) — вихідний

18 тур, 16.09.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  2:1
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Городня”  2:0
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Полісся” (Добрянка)  2:4
ФК “Зернопром” (Куликівка) – ФК “Чернігів”  0:2
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Прилуки”  1:0
ФК “Десна-2” (Чернігів) – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  1:1
ФК “Ревна” (Семенівка) — вихідний

19 тур, 23.09.17 (початок матчів – 17:00)
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Кремінь” (Ічня)  0:1
ФК “Прилуки” – ФК “Зернопром” (Куликівка)  1:4
ФК “Чернігів” – ФК “Фаворит” (Корюківка)  4:1
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Ніка” (Чернігів)  1:5
ФК “Городня” – ФК “Агродім” (Бахмач)  1:2
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Ревна” (Семенівка)  3:0
ФК “Десна-2” (Чернігів) — вихідний

20 тур, 30.09.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Прилуки” – ФК “Десна-2” (Чернігів)  3:2
ФК “Чернігів” – ФК “Кремінь” (Ічня)  5:2
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Зернопром” (Куликівка)  2:4
ФК “Городня” – ФК “Фаворит” (Корюківка)  0:0
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Ніка” (Чернігів)  0:2
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Агродім” (Бахмач)  0:3
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) — вихідний

21 тур, 07.10.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Ревна” (Семенівка)  3:0
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  1:1
ФК “Зернопром” (Куликівка) – ФК “Городня”  3:1
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Полісся” (Добрянка)  1:3
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Чернігів”  2:0
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Прилуки”  1:2
ФК “Агродім” (Бахмач) — вихідний

22 тур, 14.10.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Чернігів” – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  9:0
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  3:0
ФК “Городня” – ФК “Кремінь” (Ічня)  0:2
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Зернопром” (Куликівка)  6:1
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  0:3
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Ніка” (Чернігів)  2:0
ФК “Прилуки” — вихідний

23 тур, 21.10.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Агродім” (Бахмач)  0:5
ФК “Зернопром” (Куликівка) – ФК “Ревна” (Семенівка)  3:0
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  2:1
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Городня”  1:2
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Полісся” (Добрянка)  3:1
ФК “Прилуки” – ФК “Чернігів”  0:4
ФК “Ніка” (Чернігів) — вихідний

24 тур, 28.10.17 (початок матчів – 17:00)
ФК “Полісся” (Добрянка) – ФК “Прилуки”  3:0
ФК “Городня” – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  2:2
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  1:1
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Кремінь” (Ічня)  0:3
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Зернопром” (Куликівка)  5:0
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  1:0
ФК “Чернігів” — вихідний

25 тур, 04.11.17 (початок матчів – 16:00)
ФК “Зернопром” (Куликівка) – ФК “Ніка” (Чернігів)  1:2
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Агродім” (Бахмач)  0:2
ФК “Десна-2” (Чернігів) – ФК “Ревна” (Семенівка)  3:0
“ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)  2:1
ФК “Прилуки” – ФК “Городня”  1:2
ФК “Чернігів” – ФК “Полісся” (Добрянка)  3:1
ФК “Фаворит” (Корюківка) — вихідний

26 тур, 11.11.17 (початок матчів – 16:00)
ФК “Чернігів” – ФК “Городня”  8:0
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Прилуки”  10:0
ФК “Ревна” (Семенівка) – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  0:3
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  3:0
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Кремінь” (Ічня)  6:0
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Зернопром” (Куликівка)  2:1
ФК “Полісся” (Добрянка) — вихідний

*ФК “Зернопром” після першого кола змінив прописку з Анисова на Куликівку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *