Чемпіонат області з футболу без представника Прилуцького району

На жаль, учора до мене надійшли чутки, що Прилуцький район у 2018 році не буде представлений жодною командою у чемпіонаті області з футболу. Ні у Вищій лізі, ні навіть у Першій. Чому так сталося попри раніше заявлені амбіційні плани, що змінилося за цей час? Спробував розібратися в причинах цього і зв’язався із президентом футбольного клубу “Прилуки-ГарантБуд” Дмитром Миколайовичом Рожком, а також тренером команди Юрієм Олександровичем Лозовим. І ось що почув від них:
Дмитро Миколайович Рожко (президент ФК “Прилуки-ГарантБуд):
– Команда була створена з коліс, дуже швидко в короткий термін, тому ми порадилися і вирішили, що краще йти до мети поступово, крок за кроком, а не відразу вихвачувати і ломитися в чемпіонат. Ось і все… Таке було наше рішення.
– Тобто все залишається в силі, але я так розумію, відклалося питання на рік?
– Так, звичайно. Нашій команді всього три тижні, про яку область ми можемо зараз говорити? Ми думали, що вийде у нас швидше, ми збирали команду, гравців, а потім коли підсумували, що у нас зараз є, то зрозуміли, що нам потрібно ще готуватися.
– Команду і надалі буде готувати Лозовий?
– Так, саме Лозовий.
Юрій Олександрович Лозовий (тренер ФК “Прилуки-ГарантБуд”):
– Команда не гратиме по одній простій причині, що немає монолітного колективу. За цей короткий термін, два-три тижні, ми так і не змогли підібрати колектив. Не набір футболістів, а саме колектив, команду ще не сформували. Тому з президентом клубу вирішили це питання відкласти, тобто він не згортає свої плани, які були. Просто будемо на наступний рік готуватися, підбирати людей, які хочуть грати, а не заробляти гроші. Той колектив, який є у мене в обіймі, за який я впевнений, то він ще молодий і не готовий грати на рівні області нормально весь сезон. Стосовно хлопців із ФК “Прилуки”, які грали минулого року, то можливо вони уже переросли рівень Першої ліги і їм нецікаво грати в ній. Напевно вони хочуть грати у Вищій лізі і в плані фінансів, і в плані спортивного інтересу. І одна із самих головних причин – те, що я в даний момент не можу приділити стільки уваги обласній команді, скільки потрібно, бо є на те ряд інших причин, з якими потрібно розібратися в першу чергу. А ще крім того, я думаю, що до участі в чемпіонаті області з нашого району готова не одна команда. У нас спокійно може брати участь своїми колективами і “Дівиця”, і “Манжосівка”. Вони готові і фінансово до цього. Можливо той же “Удай”. Цим потрібно займатися, зацікавлювати ці команди, а у нас люблять тільки паплюжити голову районної федерації футболу, так само як і обласної. І на тих самих засіданнях в райдержадміністрації, і на інших, чи не сприймають голів, чи не розуміють…

Така ось ситуація з виступом футбольної команди нашого краю в обласних змаганнях.
А ще до мене звертаються з питаннями результатів, календаря чемпіонату області з футболу і т.д. футбольні активісти з різних куточків області, що, мовляв, жодної офіційної інформації ніде немає. Наприклад, за попередньою версією календаря чемпіонат Чернігівської області з футболу серед команд Вищої ліги мав стартувати цієї суботи матчами першого туру, але жодної інформації про їх результати ніде немає. Тому довелося звертатися із цим питанням до людини, яка безпосередньо займається організацією цих змагань. Це Анатолій Вікторович Свистун, заступник голови Чернігівської обласної федерації футболу. І ось що я почув від Анатолія Вікторовича:
– Так як Ваші команди прилуцькі грають, то я скажу, що так і чемпіонат розпочинається. Ваша команда сьогодні зранку знялася, а тому про чемпіонат давайте і говорити не будемо. Коли буде у мене можливість говорити про футбол по-нормальному, з нормальними командами з нормальних регіонів, тоді я буду говорити, а на даному етапі я нічого говорити Вам не буду. На наступному тижні я запущу Вищу лігу, запущу Першу лігу, ось тоді будемо говорити. Інформацію хочете, а ваші люди не працюють взагалі і підставляють вкотре нашу федерацію і футбол, і команди, які грають у чемпіонаті. Тому ось таке коротке резюме, можете так і написати у “Прилуччині спортивній”, що “хто не знає горя й мук, той хай їде до Прилук”. Ось так як люди казали правду, то і я Вам так кажу, так і напишіть.
– Я тільки вчора дізнався про те, що наша команда не гратиме.
– А я ось тільки зранку дізнався це і замість того, щоб займатися організацією всеукраїнських змагань, залишився на роботі і зараз вирішую як кого переставити, щоб врятувати чемпіонат області, щоб він не розпався, бо люди поступають ось таким чином.
– Тобто по самому чемпіонату поки немає інформації?
– Я нікому не дам жодної інформації поки не запущу змагання. Прийшов до мене один журналіст, я йому дав календар, а через півгодини у мене команда знялася. Тому я нічого давати не буду, поки всі команди не підтвердять участь, хай хоч хто мені телефонує – я давати інформації поки не буду.

Тому поки що залишається чекати на офіційну інформацію наступного тижня.

3 Responses to Чемпіонат області з футболу без представника Прилуцького району

  1. Ігор сказав:

    Не знаю звідки в голови ФФПр інформація про фінансовий стан ФК Дівиця,”У нас спокійно може брати участь своїми колективами і “Дівиця”, і “Манжосівка”. Вони готові і фінансово до цього. ” Я як керівник команди ФК Дівиця заявляю,що команда мала бажання і хотіла заявитись на першу лігу області, але два роки ми грали на одному бажанні і інузіазмі на двох районах за власний кошт і на незначних подачках по іншому це не назвеш.

  2. ігор сказав:

    Так і цього року ми за участь у кубку області і чемпіонаті району отримали аж 3,5 тис грн. Про яку фінансову готовність можна говорити. Бажання грати, інтузіазм і улюблена команда – оце всі наші фінанси!!!!

  3. Вадим сказав:

    А проводиться перегляд чі набір гравців у команду з інших міст ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *