Календар чемпіонату Прилуцького району з футболу 2017

До Вашої уваги календар матчів чемпіонату Прилуцького району з футболу серед аматорських команд.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 07.05.17
ФК “Дівиця” – ФК “Охіньки”  7:0
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Темп” (Богданівка)  1:2
ФК “Боршна” – ФК “Авангард” (Ладан)  0:1
ФК “Манжосівка” – ФК “Замістя”  0:5
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Удай” (Удайці)  1:1
ФК “Цукровик” (Линовиця) — вихідний

2 тур, 14.05.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Дівиця”  2:5
ФК “Охіньки” – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  1:2
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Боршна”  2:4
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Манжосівка”  2:1
ФК “Замістя” – ФК “Внєштранс” (Івківці)  1:1
ФК “Удай” (Удайці) — вихідний

3 тур, 21.05.17
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  3:0
ФК “Боршна” – ФК “Охіньки”  2:2
ФК “Манжосівка” – ФК “Темп” (Богданівка)  1:0
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Авангард” (Ладан)  0:2
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Замістя”  1:2
ФК “Дівиця” — вихідний

4 тур, 28.05.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Боршна”  9:3
ФК “Дівиця” – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  2:2
ФК “Охіньки” – ФК “Манжосівка”  0:2
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Внєштранс” (Івківці)  1:1
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Удай” (Удайці)  3:3
ФК “Замістя” — вихідний

5 тур, 04.06.17
ФК “Манжосівка” – ФК “Цукровик” (Линовиця)  3:2
ФК “Боршна” – ФК “Дівиця”  1:7
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Охіньки”  2:0
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Темп” (Богданівка)  2:2
ФК “Замістя” – ФК “Авангард” (Ладан)  2:2
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) — вихідний

6 тур, 11.06.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Внєштранс” (Івківці)  1:2
ФК “Дівиця” – ФК “Манжосівка”  4:0
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Боршна”  0:0
ФК “Охіньки” – ФК “Удай” (Удайці)  3:2
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Замістя”  2:4
ФК “Авангард” (Ладан) — вихідний

7 тур, 18.06.17
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  9:7
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Дівиця”  1:5
ФК “Манжосівка” – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  2:2
ФК “Замістя” – ФК “Охіньки”  3:2
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Темп” (Богданівка)  2:1
ФК “Боршна” — вихідний

8 тур, 25.06.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Замістя”  2:3
ФК “Дівиця” – ФК “Удай” (Удайці)  5:4
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Внєштранс” (Івківці)  1:3
ФК “Боршна” – ФК “Манжосівка”  4:1
ФК “Охіньки” – ФК “Авангард” (Ладан)  1:9
ФК “Темп” (Богданівка) — вихідний

9 тур, 02.07.17
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  1:1
ФК “Замістя” – ФК “Дівиця”  1:4
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  2:5
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Боршна”  1:2
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Охіньки”  4:3
ФК “Манжосівка” — вихідний

10 тур, 09.07.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Темп”(Богданівка)  4:0
ФК “Дівиця” – ФК “Авангард” (Ладан)  5:2
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Замістя”  6:5
ФК “Боршна” – ФК “Удай” (Удайці)  5:3
ФК “Манжосівка” – ФК “Внєштранс” (Івківці)  3:2
ФК “Охіньки” — вихідний

11 тур, 16.07.17
ФК “Охіньки” – ФК “Цукровик” (Линовиця)  1:4
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Дівиця”  1:3
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  1:0
ФК “Замістя” – ФК “Боршна”  1:3
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Манжосівка”  -:+ (0:3)
ФК “Внєштранс” (Івківці) — вихідний

 

Друге коло чемпіонату:

12 тур, 06.08.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Охіньки”  +:- (3:0)
ФК “Дівиця” – ФК “Темп” (Богданівка)  0:0
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Авангард” (Ладан)  4:1
ФК “Боршна” – ФК “Замістя”  0:0
ФК “Манжосівка” – ФК “Удай” (Удайці)  1:3
ФК “Внєштранс” (Івківці) — вихідний

13 тур, 13.08.17
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  2:3
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Дівиця”  2:2
ФК “Замістя” – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  0:4
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Боршна”  5:1
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Манжосівка”  8:2
ФК “Охіньки” — вихідний

14 тур, 20.08.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Авангард” (Ладан)  8:1
ФК “Дівиця” – ФК “Замістя”  2:3
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Удай” (Удайці)  3:5
ФК “Боршна” – ФК “Внєштранс” (Івківці)  0:4
ФК “Охіньки” – ФК “Темп” (Богданівка)  2:0
ФК “Манжосівка” — вихідний

15 тур, 27.08.17
ФК “Замістя” – ФК “Цукровик” (Линовиця)  0:7
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Дівиця”  1:0
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  2:0
ФК “Манжосівка” – ФК “Боршна”  12:1
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Охіньки”  1:1
ФК “Темп” (Богданівка) — вихідний

16 тур, 03.09.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Удай” (Удайці)  -:+ (0:3)
ФК “Дівиця” – ФК “Внєштранс” (Івківці)  1:0
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Манжосівка”  4:1
ФК “Охіньки” – ФК “Замістя”  3:1
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Авангард” (Ладан)  1:0
ФК “Боршна” — вихідний

17 тур, 10.09.17
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  1:2
ФК “Манжосівка” – ФК “Дівиця”  2:0
ФК “Боршна” – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  0:3
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Охіньки”  8:1
ФК “Замістя” – ФК “Темп” (Богданівка)  3:2
ФК “Авангард” (Ладан) — вихідний

18 тур, 17.09.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Манжосівка”  0:5
ФК “Дівиця” – ФК “Боршна”  9:1
ФК “Охіньки” – ФК “Внєштранс” (Івківці)  4:2
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Удай” (Удайці)  1:6
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Замістя”  2:0
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) — вихідний

19 тур, 24.09.17
ФК “Боршна” – ФК “Цукровик” (Линовиця)  4:2
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Дівиця”  1:5
ФК “Манжосівка” – ФК “Охіньки”  2:1
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Темп”(Богданівка)  5:1
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Авангард” (Ладан)  2:2
ФК “Замістя” — вихідний

20 тур, 01.10.17
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  3:0
ФК “Охіньки” – ФК “Боршна”  3:2
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Манжосівка”  1:4
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Внєштранс” (Івківці)  2:0
ФК “Замістя” – ФК “Удай” (Удайці)  2:1
ФК “Дівиця” — вихідний

21 тур, 08.10.17
ФК “Дівиця” – ФК “Цукровик” (Линовиця)  9:1
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Охіньки”  4:1
ФК “Боршна” – ФК “Темп” (Богданівка)  2:1
ФК “Манжосівка” – ФК “Авангард” (Ладан)  5:2
ФК “Внєштранс” (Івківці) – ФК “Замістя”  3:0
ФК “Удай” (Удайці) — вихідний

22 тур, 15.10.17
ФК “Охіньки” – ФК “Дівиця”  4:4
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  0:0
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Боршна”  7:1
ФК “Замістя” – ФК “Манжосівка”  0:3
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Внєштранс” (Івківці)  0:1
ФК “Цукровик” (Линовиця) — вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *