”Чернігів” та ”Агродім” сильнішого не виявили

У суботу, 14 липня, відбулася перенесена гра другого туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Вищої ліги. На ”Чернігів-Арені” зустрічалися третій та другий клуби нинішнього чемпіонату, відповідно ФК ”Чернігів” та ФК ”Агродім”. Кожна з команд бажала перемогти у цій зустрічі, втрата очок значно погіршувала турнірні перспективи.
Почали цю гру команди досить спокійно, кожен із суперників давав грати опоненту і намагався сам грати у футбол. Хвилини до двадцять п’ятої особливих моментів забити не було у жодної із команд, гра більше проходила в центрі поля. Та все ж першими відзначилися гості. Після позиційної атаки пішла нехитра передача за спину захисникам ”Чернігова”, за якою послідувала помилка лівого захисника господарів і вихід Сосо Двалі один на один з голкіпером – гол.
Після гола ”чернігівці” трохи пожвавилися і стали з’являтися моменти біля воріт гостей. Забити господарям вдалося хвилині на 35-й, після подачі зі штрафного м’яч відскочив до Анатолія Кохановського і той відправив його в кут повз воротаря ”Агродому”.
У другому таймі перевага була на боці ”Чернігова”, господарі більше атакували, не використали кілька 100%-х моментів. Гості ж зрідка вибігали в контратаки, а основними загрозами були стандарти і аути поблизу воріт ”чернігівців”, але все безуспішно.
Як підсумок, результат матчу 1:1. Після цієї нічиєї ”Чернігів” залишився на третій позиції у турнірній таблиці, а ось ”Агродім” втратив шанс здобути перше місце за підсумком першого кола. Переможцем першого кола стала комарівська ”Фортуна”, щоправда бахмачани матимуть шанс максимально наблизитися до комарівців за умови перемоги в особистій зустрічі наступної суботи.
Післяматчевий коментар:
Микола Віталійович Тищенко (головний тренер ФК ”Агродім”):
– Вийшла бойова, цікава гра, напевно результат по грі. Моментами ми краще грали, моментами – ФК “Чернігів”. Намагаюся менше говорити про суддів, але вважаю в цій грі суддівство було на дуже слабкому рівні, багато помилок, які могли вплинути на результат матчу, незрозумілий штрафний, після подачі якого ми отримали гол. Але завжди потрібно шукати проблему в собі, будемо працювати і рухатися далі .
Микола Юрійович Синиця (Віце-президент ФК ” Чернігів ”):
– Якщо коротко, то гра була досить рівною. За моментами – у нас три яскраво виражених, у Бахмача – один. Начебто і непоганий результат, але реально трохи прикро. Могли перемогти.
– Як оціните для команди перше коло чемпіонату?
– У першому колі розраховували на більш впевнений виступ. Швидше за все позначилося те, що перші три гри було лише дванадцять гравців у команді. Потім прийшли молоді футболісти, на яких у нас великі надії. Але поки 16-17 річні хлопці ще не дуже готові до дорослого футболу. Будемо вчитися, розвиватися. Головна ставка робиться на молодь, від якої результату чекаємо в наступному році.