Дебютний гол Степана Незгодюка приносить домашню перемогу “Штурму”

Вдруге команди зустрічаються в нинішньому сезоні, вдруге на “Арені-Штурм”, і вдруге під акомпонементи дощу. Природа ніби диктувала свої умови та ще й магічно двічі: на початку гри та під кінець з особливим натяком на те, що вона сьогодні господар.
Незвертаючи увагу на ускладнені погодні умови, поєдинок розпочався без затримок. Перші гольові моменти з’явилися в господарів поля. Шеметун, Коровай, Дудник та Коломоєць зі “Штурму” постійно пробивали повз площину воріт. Гості ж натомість намагалися діяти на контратаках. Захист “Цукровика” цементували кремезний Максим Комар та досвідчений Ігор Ступак. Цього дня вони були непрохідні і чимало разів зривали атаки червоних биків. В атаці линовичани мали швидких Євгена Кузьменка та Олександра Зубаня, але хлопці, на жаль, мали небагато моментів, щоб вивести “Цукровик” вперед. Все на що вони розраховували, так це на помилки захисників дмитрівчан. Можливо б, “Цукровик” мав більше шансів на перемогу, якби на виїзд приїхали лідери команди: Доброштан, Галібаренко та Віктор Тищенко. Перша половина матчу була за “Штурмом”. За місцевими хлопчаками володіння м’ячем, атаки розпочинали з глибини поля, діяли флангами, а про центр поля чомусь забули. Гості з Линовиці в повному обсязі використали цю слабинку “Штурму”. Мали в своєму атакуючому активі немало небезпечних і в той же момент, невдалих штрафних.
У другому таймі Цукровик, на жаль, мав майже нульові шанси забити гол, адже відсиджувався в обороні і сподівався втримати нічийний рахунок, окрім одного моменту, коли Олександр Зубань, скориставшись невдалим прийомом Миколи Гольця в захисті, не влучив у ворота, після виходу віч-на-віч.

Гравець “Цукровика” виконує передачу на Олександра Зубаня. Фото Тараса Парубця

Микола Голець невдало приймає м’яча. Фото Тараса Парубця

Олександр Зубань вибігає один на один з воротарем господарів поля. Фото Тараса Парубця

Олексанр Зубань не використав чудову гольову нагоду забити гол. Фото Тараса Парубця

Змарнував “Цукровик” і два небезпечні штрафні удари з близької відстані. До речі, і господарі мали однотипні стандарти та виконання потребувало техніки. Абсолютне володіння м’ячем і почергові атаки “Штурму” принесли успіхи лише наприкінці зустрічі. Автором дебютного голу став Степан Незгодюк, вдало підставивши голову при навісі зі штрафного.

Подача штрафного у виконанні господарів поля. Фото Тараса Парубця

Максим Незгодюк відправляє м’яч у сітку воріт гостей. Фото Тараса Парубця

За чверть до фінального свистка було важко обом командам, адже з неба полив невгамовний потужний ливень. Гра перетворилася на місиво м’яча в багнюці і калюжах, котрий перевтілився в надважке ядро. Води було всюди. Всі як ніколи чекали на омріяний свисток арбітра про завершення матчу.
Інтрига в протистоянні зберігається, як мінімум на тиждень, адже слизький рахунок не говорить про виявленого фаворита.
Післяматчевий коментар:
Максим Комар (гравець ФК ”Цукровик”):
– Матч був непростий, досить сильно на гру вплинув дощ. Обидва тайми ми грали більше від оборони, але мали декілька можливостей забити. Суперник володів м’ячем і лише в кінці зміг забити. Хочу відмітити нашу хорошу гру в обороні, і гру воротаря.
Степан Незгодюк (гравець ФК “Штурм”):
– Дуже радісно почуваюся, бо забив гол, та ще й дебютний. Ми повністю переграли суперника та знову підводить реалізація. Перший тайм я провів на лавці запасних і можу з впевненістю сказати, що треба було забивати 3-4 голи, та не вийшло, як у першій грі з ними в чемпіонаті. Тепер непереливки нам буде в гостях. Думаю самовіддача та бойовий дух принесуть нам перемогу. Команда з Линовиці дуже молода і у них все ще попереду.