Денис Поліщук у десятці кращих бомбардирів чемпіонату області

За підсумками чемпіонату Чернігівської області серед команд Вищої ліги сезону 2017 наш земляк Денис Поліщук увійшов до когорти кращих бомбардирів з результатом 10 голів у 20 зіграних матчах, що становить у середньому 0,5 гола за гру.
Найкращі показники мають Артур Твердовський із бахмацького “Агродому” та Ігор Кострома із “Кудрівки”, які обоє забили по 21 голу, провівши по 21 матчу, але Артур забив тільки один гол з пенальті, в той час як Ігор має два успішні удари з одинадцятиметрової позначки, а тому логічним виглядає те, що саме Артур Твердовський має очолювати список бомбардирів. Третій із 20 голами (2 з них з пенальті) Сергій Кугук із корюківського “Фавориту”. Звичайно навряд чи в цій номінації передбачено трійку призерів, але також хочеться відзначити і досвідченого Валентина Круковця із бахмацького “Агродому”, який із 19 голами (з них 3 голи з пенальті) став четвертим. У свої 38 років Валентин демонструє нев’янучу майстерність і результативний футбол, чим подає приклад своїм молодшим партнерам.
Браво, Валентине! Браво, Сергію, Ігоре та Артуре! Від уболівальницького загалу хочеться сказати: хлопці, дякуємо за результативну гру, яка прикрашає футбол! Дякуємо й іншим голеадорам, які теж радували прихильників гри мільйонів чудовою і результативною грою! І окрема подяка звичайно нашому Денису Поліщуку, який забив 10 голів з 32-х командних (не рахуємо 3 голи, що отримали за технічну перемогу над “Ревною”). Денисе, талант маєш, тільки потрібно не зупинятися на досягнутому, тренуватися і прогресувати. І віримо, що також і твоє прізвище разом з іншими партнерами по команді незабаром гримітиме на футбольних стадіонах Чернігівщини, прославляючи футбольну славу Прилуччини!

До Вашої уваги таблиця бомбардирів чемпіонату області:

ГравецьКомандаІгорЗабитоЗ пенальті
1Твердовський Артур''Агродім''21211
2Кострома Ігор''Кудрівка''21212
3Кугук Сергій"Фаворит"19202
4Круковець Валентин''Агродім''22193
5Поліновський Павло''Ніка''2216
6Кохановський Анатолій''Чернігів''1811
7Дедух Руслан"Чернігів"2011
8Мельниченко Павло''Кудрівка''1810
9Поліщук Денис"Прилуки"2010

2 Responses to Денис Поліщук у десятці кращих бомбардирів чемпіонату області

  1. Олександр сказав:

    Кугук Сергій (Фаворит Корюківка), відзначився 20 м’ячами, тож 3 місце його.

    • admin сказав:

      Дякую, Олександре, за уточнення. Довелося перевіряти протокольні дані матчів “Фавориту” і таки дійсно, помилка в даних Сергія Кугука. Понадіявся на дані з офіційного сайту федерації футболу України. Уже помилку виправлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *