“Дівиця” впевнено перемагає “Єдність” в обох матчах чвертьфіналу Кубку Прилуччини і виходить до півфіналу

29 липня у Боршні відбулася гра-відповідь 1/4 фіналу Кубку Прилуцького району з футболу. Після домашньої перемоги “Дівиці” над “Єдністю” з рахунком 11:0, напевно не було жодної людини навіть серед затятих уболівальників “Єдності”, яка б сумнівалася у тому, яка з цих команд стане півфіналістом кубкового турніру. Хоча до честі “Єдності” команда у домашній грі продемонструвала кращу гру і відповідно більш пристойний результат. Так, знову програли, але це уже не ті ганебні 0:11.

Гравці ФК “Дівиця” перед матчем. Фото Юлії Бублик

Команди виходять на поле. Фото Юлії Бублик

У звітній грі гості повели в рахунку уже на вісімнадцятій хвилині, автором голу став Мирослав Денисенко. На 32-й хвилині перевагу “Дівиці” подвоїв Олександр Бардаков. Після цього гості певно дещо заспокоїлися і до завершення першого тайму пропустили двічі. Тож на перерву команди пішли за рахунку 2:2.
У другому таймі Сергій Тавакалян знову виводить гостей уперед, але буквально за п’ять хвилин господарі поля вдруге зрівнюють рахунок – 3:3. Проходить ще вісім хвилин гри і уже влучним ударом відзначається Сергій Пилипенко, встановивши кінцевий рахунок матчу.
Тож перемога “Дівиці” у цій грі 4:3, а за підсумком двох матчів 15:3, і саме чемпіони району виходять у наступне коло змагань. У півфіналі на “Дівицю” очікує ладанський “Авангард”.

А тепер стоп-кадр моменту удару по м’ячу:

Пенальті у виконанні “Дівиці”. Стоп-кадр із відео Юлії Бублик

Мені одному здається, що тут якби повільнішим був розбіг гравця “Дівиці”, то під час виконання удару він би бачив перед собою уже не лише воротаря “Єдності” Богдана Косташа, а ще й дев’ятого номера господарів? Чомусь знову ж таки здається, що цей пенальті не був перебитий, а гравець господарів не побачив попередження. І взагалі можливо гравці не знають або їм потрібно нагадувати арбітрам перед пробиттям пенальті, що до удару по м’ячу вбігати у штрафний майданчик заборонено. А тим, хто цього “не чує”, демонструвати профілактичне попередження, щоб наступного разу трішки більше поваги було до футбольних правил.
Післяматчевий коментар:
Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця):
– Два матчі 1/4 Кубку Прилуцького району провели мінімальною кількістю гравців. Як дома, так і на виїзді, була лише одна заміна. По ряду причин не змогли допомогти легіонери, тому до гри підключили молодь і хочу сказати, що хлопці не розчарували, є в них потенціал і це не може не радувати. Перший матч провели більш кращим складом та і суперник не зміг зібратися, а тому і рахунок такий великий. Провели весь матч на полі суперника забили 11 сухих м’ячів, хоча могло би бути вдвічі більше, але реалізація в 50% – це і так для нас свято. В площину ж своїх воріт не отримали жодного удару, тому результат закономірний.
На матч-відповідь поїхали, ледь назбиравши 11 чоловік і одного травмованого запасного, навіть голкіперу Дмитру Сушку треба було вийти в поле, щоб нам не грати в меншості. Основна причина слабкої явки гравців на матч – це весілля нашого капітана Олега Тонкаля, з чим команда його вітає та бажає щасливого сімейного життя!!!
Звичайно така перевага після першого матчу дещо розслабляла, але поговорив із хлопцями і дав зрозуміти, що на кону імідж команди і непотрібно впасти обличчям у бруд. Думаю, що зміг донести ці слова до гравців, за що їм і хочу подякувати. Рахунок 3:4 абсолютно ні про що не говорить, адже за кількістю моментів та ударів у рамку воріт ми переграли суперника в разів десять. Від них отримали один удар у свої ворота і він же став гольовим, ще два гола забили самі собі. До речі, це погана тенденція: у трьох поєдинках пропустили чотири м’ячі, з них три забили самі!!!
Хочу зазначити упередженість арбітра поєдинку до деяких гравців нашої команди, і це не лише в цьому поєдинку. Не хочеться вірити в це, але таке враження, що це не просто помилки, які призводять до жовтих карток, а потім і до пропусків матчів основних гравців.
Ще хочу звернутися до керівників та капітанів деяких команд. Не лише в цьому поєдинку я особисто та вболівальники нашої команди чують заклики гравців та тренерів команд-суперників “ламати” того чи іншого гравця нашої команди. Не розумію, невже лише таким способом ви можете виграти? А де ж Fair Play??? І чи не думали ви, що можете таким рішенням “поховати” гравцю його футбольну кар’єру?

P.S. Користуючись нагодою, від імені футбольної громадськості нашого району вітаємо з Днем одруження подружжя Тонкалів, з народженням спільної любові і міцної родини. Нехай ваші відносини будуть міцними і щирими, хай в сім’ї панує розуміння і щастя, хай спільний шлях буде світлим і щасливим, хай ваша чаша повною буде від достатку і радості.