Дмитро Пилипенко: “Мабуть, були занадто впевнені в собі”

У сьомому турі футбольний клуб “Охіньки” приймав на своєму полі футбольний клуб “Цукровик” із Линовиці. Матч двох аутсайдерів нинішнього чемпіонату подарував глядачам п’ять голів, три з яких влетіли у ворота гостей, що безумовно порадувало місцевих прихильників футболу і самих гравців охіньчан. ФК “Охіньки”, здобувши перемогу з рахунком 3:2, вперше в нинішньому чемпіонаті набрали очки, до того ж відразу три. Щоправда, команда і надалі залишається на передостанньому місці у турнірній таблиці.
Гравці і вболівальники ”Цукровика” їхали в Охіньки лише за перемогою, тому звичайно можна зрозуміти їхнє загальне розчарування поразкою. Тим не менше, вони люб’язно погодилися поділитися враженнями про гру з Мариною Стельмах.
Дмитро Пилипенко (гравець ФК “Цукровик”):
– Як Вам гра? Що пішло не так, чому отримали поразку?
– Незадоволені грою. Їхали однозначно за перемогою, а отримали поразку. Мабуть, були занадто впевнені в собі, за що і отримали в перші п’ять хвилин два голи. Потім почали показувати характер, відігруватися, створювати моменти, але для результату не вистачило реалізації. Якщо брати по гольовим моментам, то суперника цілком переграли, але цей фактор ні до чого, якщо є результат на табло.
Олег Радченко (вболівальник ФК “Цукровик”):
 – Чи сподобалася Вам гра команди? Чому на вашу думку ФК “Цукровик” зазнав поразки?
– Гра не дуже сподобалося, так як у першому таймі її практично не було. Линовиця “стояла” і в другому таймі. Тільки почали розігруватися, але не вистачило часу. В другій половині другого тайму  линовицькі гравці старалися і “пресували”, моменти були, але забити достатню кількість голів так і не вдалося, на жаль!
Вадим Оленченко (вболівальник  ФК “Цукровик”):
– Гра сподобалася, але не було того характеру, який може проявити наша команда. Слабувато, хотілося б звичайно краще. Можливо, причина ще і в поганому стані футбольного поля!

Спілкувалася із гравцем ФК “Цукровик” і вболівальниками команди Марина Стельмах

One Response to Дмитро Пилипенко: “Мабуть, були занадто впевнені в собі”

  1. Сергій сказав:

    Як учасник того матчу можу ще додати, що окрім поганого стану футбольного поля причина поразки Цукровика ще і в невдалому кольорі форми,відсутності у складі Мессі і Роналдо, а також початку активної фази молодого місяця!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *