Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року

До вашої уваги Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року:

 

Скачати Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року

Прилуцька районна федерація футболу
17523, Чернігівська обл.., Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Незалежності 6
р/р 26009008627001 Філія ВАТ КБ «Надра» Чернігівське РУ МФО 353627, код ДЕФО/ЄДРПОУ 35016428.
____________________________________________________________________________

«ЗАТВЕРДЖЕНО»
Голова правління
Прилуцької районної
федерації футболу
__________Лозовий Ю.О.
«___» __________ 2018 р.

Р Е Г Л А М Е Н Т
чемпіонату та кубку Прилуччини з футболу 2018 року

ГЛАВА І. МЕТА І ЗАВДАННЯ РЕГЛАМЕНТУ
Стаття 1. Мета.
Метою Регламенту є визначення та впровадження принципів організації і проведення змагань з футболу серед аматорських команд Прилуцького району, прав, обов’язків і відповідальності суб’єктів футболу в рамках чемпіонату Прилуччини з футболу 2018 року та розіграшу Кубку Прилуччини 2018 року.
Стаття 2. Завдання.
2.1. Сприяти проведенню змагань на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФУ, ЧОФФ та ПРФФ.
2.2. Встановити порядок здійснення управління змаганнями.
2.3. Визначити заходи дисциплінарного впливу до порушників порядку організації та проведення змагань.

ГЛАВА ІІ. МЕТА І ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ
Стаття 3. Мета.
Метою змагань є популяризація та піднесення (підвищення) престижу футболу, організація дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення, визначення чемпіона Прилуччини, а також створення умов для успішного виступу представницьких команд на обласних та всеукраїнських змаганнях.
Стаття 4. Завдання.
4.1. Сприяти оздоровленню широких верств населення Прилуцького району та міста Прилуки.
4.2. Сприяти подальшому розвитку футболу в Прилуцькому районі та місті Прилуки.
4.3. Підвищити рівень майстерності футболістів.
4.4. Створити оптимальні умови для підготовки та успішного виступу як клубних, так і збірних команд Прилуцького району та міста Прилуки в обласних та всеукраїнських змаганнях.
4.5. Сприяти організації дозвілля мешканців району.

ГЛАВА ІІІ. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Стаття 5. Система проведення змагань.
5.1. У Прилуцькому районі проводяться такі змагання під егідою ПРФФ:
– чемпіонат Прилуччини ;
– Кубок Прилуччини;
– Суперкубок Прилуччини.
5.2. Чемпіонат Прилуччини 2018 року проводиться в два кола – «весна» – «літо» – «осінь» з роз’їздами – на своєму полі та на полі суперника.
При цьому за перемогу команді нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються, а місця команд у чемпіонаті визначаються за такими показниками, здобутими в усіх зустрічах (крім випадку, передбаченому п.5.3 цього Регламенту):
– більша кількість набраних очок;
– більша кількість набраних очок в особистих зустрічах;
– краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
– більша кількість перемог;
– більша кількість забитих м’ячів.
5.3. Дія пункту 5.2 не поширюється на випадок, коли дві команди, що претендують на перше місце набрали однакову кількість очок. В такому випадку призначається так званий «золотий матч», який і визначає переможця Чемпіонату Прилуччини 2018 року. При цьому матч проводиться за правилами, визначеними п.5.4 цього Регламенту.
5.4. Розіграш Кубка Прилуччини проводиться за системою з вибуванням, якщо основний час зустрічі закінчився внічию, призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, пробиваються 11-метрові удари.
5.5. Суперкубок Прилуччини розігрується з одного матчу, перед початком ігор Кубку Прилуччини та чемпіонату Прилуччини, між командою – чемпіоном Прилуччини 2018 року та командою – володарем Кубку Прилуччини 2018 року, за правилами, передбаченими п.5.4 Регламенту.
Стаття 6. Керівництво змаганнями.
6.1. Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням районних змагань з футболу належить виконкому ПРФФ.
6.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.
6.3. Комітет з проведення змагань має право розглядати і приймати рішення з усіх питань, що стосуються порушення Регламенту.
6.4. Права щодо розгляду протестів та накладення штрафних санкцій Комітет з проведення змагань делегує Контрольно-дисциплінарному комітету ПРФФ.
6.5. Усі питання, що не передбачені цим Регламентом, регулюються Комітетом з проведення змагань ПРФФ.
Стаття 7. Учасники змагань.
7.1. Учасниками районних змагань з футболу можуть бути аматорські футбольні клуби (команди) від сільських, селищних рад, які виконують вимоги даного Регламенту, своєчасно перераховують членські внески та інші платежі у розмірах та термінах, визначених даним Регламентом.
7.2. Клуб зобов’язаний мати на правах власності або орендувати стадіон (футбольне поле), що відповідає вимогам регламентних документів ПРФФ.
Стаття 8. Календар змагань.
8.1. Календарі змагань складаються на підставі жеребкування.
8.2. Матчі проводяться на футбольних полях команд, указаних у календарі першими в проміжок часу з 16:00 до 18:00, при цьому команда, що приймає матч має право остаточно визначити час початку матчу (в межах з 16:00 до 18:00) з повідомленням команди-суперниці.
8.3. Календар другого кола змагань є дзеркальним відображенням календаря першого кола.
8.4. Виключне право переносу матчу у випадках, не передбачених Регламентом,  належить Комітету з проведення змагань.
Стаття 9. Заявкові документи. Порядок заявки на участь у змаганнях.
9.1. Команда, що бажає взяти участь у чемпіонаті, подає до Комітету з проведення змагань до 01 квітня 2018 року друкований та електронний екземпляри установленої форми заявкового листа з фотокартками та прізвищами 25-и футболістів (на час подачі заявки), що будуть брати участь у змаганнях, які мають дозвіл лікаря на виступ у турнірі.
При цьому, відсутність в заявковому листі фотокартки футболіста при наявності його прізвища, прирівнюється до незаявки такого футболіста, і є підставою для застосування до команди відповідних дисциплінарних санкцій.
9.2. В разі коли в декількох заявках команд знаходиться прізвище та фотокартка одного і того ж гравця, то гравець буде вважатися заявленим за ту команду, за яку він вперше вийде на поле, в першій грі. При цьому, заявка даного гравця в іншій команді автоматично скасовується, і, відповідно його вихід на поле в подальшому за іншу команду, в заявці якої знаходиться його прізвище, призведе до застосування штрафних санкцій до такої команди.
9.3. Заявковий лист команди підписується керівником команди (клубу) (керівником організації, установи, підприємства та ін., яку представляє команда), професіональним лікарем (обов’язкова персональна печатка лікаря) та узгоджується з районною  федерацією футболу. Підписи засвідчуються печатками відповідних установ.
9.4. Заявка команди проводиться (подається) згідно з графіком, затвердженим ПРФФ, але не пізніше ніж 01 квітня 2018 року (будь-які дозаявки після 01 квітня 2018 року і до кінця першого кола чемпіонату не допускаються).
9.5. Команда (клуб), яка не подала заявкову документацію та не внесла заявкового внеску до початку чемпіонату (першого туру чемпіонату), до змагань в подальшому не допускається і до такої команди застосовується санкція у вигляді виключення зі складу учасників чемпіонату та Кубку Прилуччини.
Стаття 10. Місця проведення змагань.
10.1. Матчі районних змагань з футболу проводяться на полях, допущених Комітетом з проведення змагань.
10.2. За форс-мажорних обставин право прийняття рішення щодо зміни місця і/або дати проведення матчу належить Комітету з проведення змагань.
Стаття 11. Обов’язки клубу-господаря поля щодо підготовки стадіону до матчу.
11.1. Команда (клуб)-господар поля та адміністрація стадіону зобов’язані забезпечити:
– покіс трави ігрового майданчика;
– розмітку ігрового майданчика;
– сітки на футбольних воротах;
– прапорці на кутах поля, що позначають його межі;
– чергування лікаря;
– м’яч для проведення матчу, що відповідає вимогам правил гри.
11.2. Перевірку забезпечення виконання вимог, передбачених п.11.1 Регламенту, покладається на головного арбітра матчу.
11.3. У разі незабезпечення необхідних умов, передбачених п.11.1 Регламенту, для проведення матчу, до команди (клубу)-господаря застосовуються дисциплінарні санкції – аж до зарахування технічної поразки (+3 : 0–) або (зняття турнірних очок).
Стаття 12. Забезпечення громадського порядку та безпеки на стадіоні.
12.1. Команда (клуб)-господар поля несе відповідальність за громадський порядок та безпеку до, під час і після матчу на стадіоні та прилеглій до нього території.
12.2. У разі незабезпечення необхідних умов для проведення матчу, передбачених п.12.1 Регламенту, до команди (клубу)-господаря застосовуються дисциплінарні санкції – аж до зарахування технічної поразки (+3 : 0–) або (зняття турнірних очок).
12.3. Учасники змагань та глядачі не повинні припускатися проявів дискримінації і/або расизму, публічних образ, або наклепу у ганебній формі щодо расової належності, кольору шкіри, мови, політичного і релігійного переконання або етнічного походження, а також будь-яких інших актів дискримінації і/або расизму чи зневаги до кого-небудь. Такі дії підпадають під застосування дисциплінарних санкцій у контексті статті 21 Дисциплінарних правил ФФУ.
12.4. Наявність інформації (у вигляді повідомлень вболівальників, футболістів, звернень офіційних представників) про порушення громадського порядку та безпеки до, під час і після матчу на стадіоні та прилеглій до нього території, а так само інформації про допущення проявів дискримінації і/або расизму, публічних образ, або наклепу у ганебній формі в адресу футболістів, вболівальників, офіційних представників команд та Прилуцької районної федерації футболу, є підставою для початку відповідної перевірки КДК ПРФФ, за результатами якої виноситься відповідне рішення.
Стаття 13. Нагородження.
13.1. Команда, яка посіла перше місце чемпіонаті, отримує звання “Чемпіон Прилуччини з футболу 2018”. Вона нагороджується Кубком та дипломом ПРФФ. Гравці та тренери команди нагороджуються медалями. Команди, які посіли друге і третє місця, нагороджуються дипломами ПРФФ, а гравці та тренери – медалями відповідних ступенів.
13.2. Команда, яка стала переможцем фіналу Кубку Прилуччини, отримує звання «Володар Кубку Прилуччини» та нагороджується кубком Прилуччини та відповідними медалями. Команда учасник фіналу Кубку Прилуччини нагороджується медалями учасника фіналу Кубку Прилуччини.
Стаття 14. Неявка команди на матч.
14.1. Команді, яка не з’явилася на матч чемпіонату та кубку Прилуччини, або запізнилася без поважної причини (більш ніж на одну годину), зараховується поразка (–0 : 3+), команді-суперниці -перемога (+3 : 0–), а до команди, яка не з’явилася на матч, застосовуються ще й штрафні санкції у вигляді сплати штрафу- 200 грн., які команда повинна сплатити до початку наступного туру. В разі несплати вказаного штрафу, команда не допускається до участі в наступному турі із зарахуванням поразки (–0 : 3+).
14.2. Якщо обидві команди не з’явилися на матч чемпіонату або кубку Прилуччини, то їм зараховується поразка (– : –), а до клубів застосовуються дисциплінарні та штрафні санкції у вигляді сплати штрафу- 200 грн., які команди повинні сплатити до початку наступного туру. В разі несплати вказаного штрафу, команди не допускаються до участі в наступному турі із зарахуванням поразок (–0 : 3+).
Стаття 15. Виключення команди зі змагань.
15.1. Якщо команда, яку виключили зі змагань, провела половину і більше матчів, їй зараховуються поразки в матчах, які залишились (–0 : 3+), а командам-суперницям зараховуються перемоги (+3 : 0–); якщо менше половини матчів – результати анулюються.
15.2. Якщо команда повторно не з’явилася на матч без поважної причини, вона автоматично (безапеляційно) виключається зі змагань, і допускається до участі в наступному сезоні виключно після сплати штрафів за неявку на матч.
15.3. Суми штрафних відрахувань зараховується у фонд розвитку ПРФФ.
Стаття 16. Участь та заміна футболістів у матчах.
16.1. При проведенні матчів чемпіонату та Кубку Прилуччини  офіційна особа клубу повинна друкованими літерами вписати до листа Рапорту арбітра прізвища та імена не більше 18 футболістів (11 основних і семи запасних), а також не більше п’яти офіційних осіб. При цьому, як в заявці, так і на полі, під час гри повинно бути не більше 6 (шести) гравців-легіонерів, тобто гравців, які, на момент подачі заявки, не є народженими або не є прописаними в Прилуцькому районі.
16.2. Гравці команд, яким на момент подачі заявки виповнилося 16 років і менше, а також яким виповнилося 40 років і більше, прирівнюються до гравців, які були народжені або є прописаними в Прилуцькому районі.
16.3. Офіційна особа команди зобов’язана за 15 хвилин до початку матчу надати арбітру  заповнений лист Рапорту арбітра із зазначеними прізвищами і номерами кожного з футболістів та підписами капітана і офіційної особи команди.
16.4. Після того, як арбітр отримав лист Рапорту арбітра, за умови, що матч не розпочався, діють такі положення:
а) якщо будь-хто з одинадцяти футболістів, зазначених у листі Рапорту арбітра, не має можливості розпочати матч у стартовому складі, його/їх може замінити будь-який футболіст з числа запасних, внесених до Рапорту арбітра. Така заміна скоротить кількість запасних футболістів;
б) якщо будь-хто з 7 запасних футболістів, зазначених у листі Рапорту арбітра, не має можливості взяти участь у матчі, його/їх замінити не можна;
16.5. В одному матчі допускається 7 (сім) замін гравців.
16.6. В одному матчі, гравець, що був замінений, не має права брати участь у грі після заміни.
16.7. За вихід на поле незаявленого гравця або гравця після його заміни у матчі, команді, що допустила дане порушення, зараховується поразка (–0 : 3+), а команді-суперниці – перемога (+3 : 0–), при цьому до команди (клубу)- порушниці застосовуються штрафні санкції у вигляді сплати штрафу- 200 грн., які команда повинна сплатити до початку наступного туру. В разі несплати вказаного штрафу, команда не допускається до участі в наступному турі із зарахуванням поразки (–0 : 3+).
16.8. Якщо під час гри командою, що виграла матч (або матч закінчився нічиєю), порушено п.16.1 щодо наявності на полі під час гри більше 6 (шести) гравців-легіонерів, які на момент подачі заявки, не були народжені або прописані в Прилуцькому районі, до неї автоматично (безапеляційно за рішенням КДК ПРФФ) застосовується штрафна санкція у виді зарахування поразки (–0 : 3+), а команді-суперниці – перемога (+3 : 0–), при цьому до команди (клубу)- порушниці застосовуються штрафні санкції у вигляді сплати штрафу- 200 грн., які команда повинна сплатити до початку наступного туру. В разі несплати вказаного штрафу, команда не допускається до участі в наступному турі із зарахуванням поразки (–0 : 3+).
Якщо ж обидві команди допустили вказане порушення то обом командам зараховується поразка (– : –), а також команди, що порушили регламент, зобов’язані сплатити штраф- 200 грн., які команди повинні сплатити до початку наступного туру. В разі несплати вказаного штрафу, команди не допускаються до участі в наступному турі із зарахуванням поразок (–0 : 3+).
16.9.Футболіст, прізвище якого внесено до листа Рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не виходив на заміну.
16.10. За внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах, незаявленого футболіста або заявленого раніше за іншу команду, чи такого, що безпосередньо брав участь у чемпіонаті за іншу команду (крім випадків, передбачених ст.27 цього Регламенту), у разі, якщо цей футболіст безпосередньо не брав участі у матчі, до команди (клубу) застосовуються штрафні санкції у вигляді сплати штрафу- 200 грн., які команда повинна сплатити до початку наступного туру. В разі несплати вказаного штрафу, команда не допускається до участі в наступному турі із зарахуванням поразки (–0 : 3+).
16.11. За внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах (до яких застосовано дисциплінарні санкції щодо їх дискваліфікації) або незаявленого футболіста або заявленого раніше за іншу команду, чи такого, що безпосередньо брав участь у чемпіонаті за іншу команду (крім випадків, передбачених ст.27 цього Регламенту), у разі, якщо цей футболіст безпосередньо брав участь у матчі (виходив на футбольне поле), команді зараховується поразка (–0 : 3+), а команді-суперниці – перемога (+3 : 0–). Якщо у матчі перемогла команда-суперниця, тоді рахунок залишається незмінним, а команда, що порушила регламент, зобов’язана сплатити штраф- 200 грн., які команда повинна сплатити до початку наступного туру. В разі несплати вказаного штрафу, команда не допускається до участі в наступному турі із зарахуванням поразки (–0 : 3+).
16.12. Якщо до листа Рапорту арбітра у складах обох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах (до яких застосовано дисциплінарні санкції щодо їх дискваліфікації) або незаявлених футболістів або заявлених раніше за іншу команду, чи таких, що безпосередньо брали участь у чемпіонаті за іншу команду, але ці футболісти безпосередньо не брали участь у матчі, то до обох клубів застосовуються дисциплінарні та штрафні санкції у вигляді сплати штрафу- 200 грн., які команди повинні сплатити до початку наступного туру. В разі несплати вказаного штрафу, команди не допускаються до участі в наступному турі із зарахуванням поразок (–0 : 3+).
16.13. Якщо до листа Рапорту арбітра у складах обох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах (до яких застосовано дисциплінарні санкції щодо їх дискваліфікації та грошові штрафи) або незаявлених футболістів або заявлених раніше за іншу команду, чи таких, що безпосередньо брали участь у чемпіонаті за іншу команду, і ці футболісти безпосередньо брали участі у матчі (виходили на футбольне поле), то обом командам зараховується поразка (– : –), а також команди, що порушили регламент, зобов’язані сплатити штраф- 200 грн., які команди повинні сплатити до початку наступного туру. В разі несплати вказаного штрафу, команди не допускаються до участі в наступному турі із зарахуванням поразок (–0 : 3+).
Стаття 17. Вимоги до екіпірування футболіста.
17.1. Ігрова форма футболіста складається з футболки,  шортів,  гетрів, щитків та взуття.
17.2. Кольори футболок футболістів команд не повинні збігатися з кольорами футболок арбітрів.
17.3. Колір футболки воротаря повинен відрізнятися від кольору футболок інших футболістів обох команд.
17.4. Якщо у двох команд кольори ігрової форми збігаються,  то команда гостей поля повинна одягнути ігрову форму іншого кольору.
Стаття 18. Відповідальність клубу, керівників та футболістів.
18.1. Керівники, футболісти, тренери та інші фахівці команди (клубу), які беруть участь у змаганнях, повинні виконувати всі вимоги Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, делегата (інспектора), арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів.
18.2. Команда (клуб) несе відповідальність за поведінку футболістів та офіційних осіб своєї команди (клубу). Керівники клубу, тренери, офіційні представники не мають права втручатися в дії делегата (інспектора) та арбітрів.
18.3. Команда (клуб) несе відповідальність за забезпечення правопорядку на стадіоні до, під час та після матчу.
18.4. За невиконання (порушення) вимог Статутів ПРФФ та ФФУ, Регламенту, інших нормативних документів до клубу і/або офіційних осіб, футболістів застосовуються дисциплінарні та штрафні санкції.
Стаття 19. Офіційна процедура перед початком та після закінчення матчу.
19.1. Перед початком матчу футболісти обох команд розташовуються в центрі поля обличчям до центральної трибуни. Арбітри розташовуються між командами. Футболісти та арбітри вітають глядачів підняттям рук над головою.
19.2. Футболісти команди гостей, розташовані зліва від арбітрів, проходять повз арбітрів і команду господарів поля, вітаючи кожного рукостисканням, після чого повертаються на початкову позицію, проходячи за футболістами команди господарів поля та арбітрами.
19.3. Футболісти команди-господаря поля проходять повз арбітрів, вітаючи кожного рукостисканням, і повертаються на початкову позицію, проходячи за арбітрами.
19.4. Після привітання арбітр шляхом жеребкування з капітаном команди гостей визначає право вибору воріт.
19.5. Після закінчення матчу команди розташовуються в центрі поля поруч з арбітрами. Капітани команд рукостисканням дякують арбітрам за проведений матч.
Стаття 20. Протест. Порядок подання. Розгляд.
20.1. Офіційна особа клубу зобов’язана відразу після закінчення матчу попередити делегата (інспектора) та арбітра про подання протесту. Відповідна заява про подання протесту підписується головним тренером (начальником, представником команди) і передається делегату (інспектору), який зобов’язаний проінформувати про це команду-суперницю та Комітет з організації змагань ПРФФ. Делегат повинен направити до Комітету організації змагань ПРФФ цю заяву. Команда (клуб) повинна протягом 24 годин після закінчення матчу направити обґрунтований протест до Комітету з організації змагань ПРФФ.
20.2. Протест на невідповідність Правилам гри розмірів воріт і/або розмітки футбольного поля подається у письмовій формі арбітру не пізніше, ніж за годину до початку матчу.
20.3. Не приймається до розгляду несвоєчасно поданий протест, а також, якщо він поданий на рішення арбітра протягом матчу в таких випадках:
а) призначення (не призначати) вільного, штрафного або одинадцятиметрового удару;
б) визначення положення “поза грою”;
в) визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;
г) зараховане або не зараховане взяття воріт;
20.4. Виключне право розгляду протесту і прийняття рішення по ньому надається Контрольно-дисциплінарному комітету ПРФФ.
20.5. За результатами розгляду протесту КДК ПРФФ виноситься рішення, яке підписується членами Комітету і доводиться до відома офіційних представників зацікавлених в розгляді протесту команд (клубів).
20.6. Рішення КДК ПРФФ щодо розгляду протесту є остаточним і перегляду та оскарженню не підлягає.
Стаття 21. Фінансові умови.
21.1. Клуб несе витрати, пов’язані з участю його команди у змаганнях.
21.2. Оплата арбітражу забезпечується офіційними представники команд учасників змагань, і становить- головному арбітру (арбітраж – 150 грн.).

ГЛАВА IV. АРБІТРАЖ
Стаття 22. Здійснення арбітражу.
22.1. Арбітраж здійснюється відповідно до Правил гри, змін і доповнень до них, затверджених ФІФА.
22.2. Арбітраж здійснюють арбітри, рекомендовані Комітетом арбітрів ПРФФ і затверджені виконкомом ПРФФ для проведення матчів у відповідних турнірах Прилуччини.
Стаття 23. Призначення арбітрів.
23.1. На кожний матч призначаються арбітр, який наділяється виключними повноваженнями щодо застосування та трактування Правил гри, а також два асистенти арбітра.
23.2. Призначення проводить Комітет арбітрів ПРФФ.
23.3. Прохання клубів або інших організацій щодо заміни арбітрів, призначених на матч, до розгляду не приймаються.
23.4. У випадку неявки арбітрів, матч проводять найбільш кваліфіковані арбітри (міста чи району) з числа затверджених місцевою федерацією (комітетом) арбітрів та узгоджених з Комітетом арбітрів ПРФФ.
Стаття 24. Обов’язки та функції арбітрів.
24.1. Прибути до міста (села, селища) не пізніше, ніж за одну годину до початку матчу.
24.2. У разі неможливості прибути на матч потрібно негайно повідомити про це телефоном, факсом або телефонограмою Комітет арбітрів ПРФФ і куратора турніру.
24.3. Оглянути футбольне поле, оцінити його стан за п’ятибальною шкалою та зробити відповідний запис у Рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля арбітр приймає рішення про неможливість проведення матчу.
24.4. Разом з офіційними особами команд визначити кольори ігрової форми так, аби не збігалися кольори футболок, шортів та гетрів суперників.
24.5. Перевірити відповідність “Паспортів футболістів” з прізвищами занесених до командної заявки та рапорту арбітра гравців.
24.6. Після закінчення матчу протягом тридцяти хвилин оформити Рапорт арбітра.
24.7. У Рапорті арбітра викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції, що прийняті щодо футболістів і/або тренерів, офіційних осіб клубів і про будь-які інциденти, що виникли під час та після матчу. Дана інформація є підставою для початку відповідної перевірки КДК ПРФФ, за результатами якої виноситься відповідне рішення.
24.8. У випадку надзвичайних обставин, неможливості проведення матчу з метеоумов або з інших причин, які, на думку арбітра, небезпечні для здоров’я гравців, матч повинен бути перенесений на інший стадіон або відмінений. Рішення про неможливість проведення матчу виносить арбітр разом з інспектором матчу. Місце і дату проведення гри в цьому випадку визначає Комітет з проведення змагань ПРФФ.

ГЛАВА V. ПЕРЕХОДИ ФУТБОЛІСТІВ ІЗ КЛУБУ В КЛУБ
Стаття 25. Статус футболіста-аматора.
25.1. Футболісти, які беруть участь у змаганнях під егідою ПРФФ, мають статус футболіста-аматора.
25.2. Аматором є футболіст, який не одержує винагороди, крім компенсації фактичних витрат, пов’язаних з його діяльністю у футболі. Допускається компенсація витрат на харчування, проїзд і розміщення під час змагань та на екіпірування, страхування і підготовку.
Стаття 26. Переходи футболістів.
26.1. Футболіст заявлений за одну з команд-учасниць змагань не має право на перехід до іншої команди протягом усього турніру.
26.2. Дозаявки футболістів в межах 25 футболістів дозволених в заявковому листі, не заявлених за будь-яку команду-учасницю змагань, допускається під час перерви між колами змагань, до початку першого туру другого кола змагань.
26.3. Команда, що бажає дозаявити футболіста, згідно з правилами, передбаченими ст.9 даного Регламенту, подає до Комітету з проведення змагань друкований та електронний екземпляри установленої форми заявкового листа з фотокартками та прізвищами дозаявлених футболістів, що будуть брати участь у змаганнях, які мають дозвіл лікаря на виступ у турнірі.
При цьому, відсутність в заявковому листі фотокартки футболіста при наявності його прізвища, прирівнюється до незаявки такого футболіста, і є підставою для застосування до команди відповідних дисциплінарних санкцій.

ГЛАВА VI. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
Стаття 27. Перелік штрафних санкцій, що застосовуються КДК ПРФФ.
27.1. У випадку неетичної або хуліганської поведінки футболіста, офіційних представників та вболівальників на змаганнях (нецензурні вислови, образи в адресу  футболістів, арбітрів, офіційних осіб, погрози фізичної розправи, бійка, навмисне завдання травм супернику, плювок в обличчя тощо), а також порушення даного Регламенту, Контрольно-дисциплінарний комітет ПРФФ своїм рішенням накладає на даного футболіста та команду (клуб) дисциплінарні та штрафні санкції, незважаючи на можливе погодження з такими порушеннями офіційних представників команд-суперниць.
27.2. Перелік штрафних санкцій, що застосовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ПРФФ :
27.2.1. Стосовно команд (клубів):
– попередження:
– за нецензурні вислови, образи футболістів, арбітрів, офіційних осіб, зі сторони вболівальників;
– дискваліфікація стадіону та проведення гри на нейтральному полі в іншому місті:
– за повторне, після попередження, порушення, пов’язане з нецензурними висловами, образами футболістів, арбітрів, офіційних осіб, зі сторони офіційних осіб та вболівальників;
– за погрозу (якщо були реальні підстави побоювання здійснення такої погрози) або реальні дії, направлені офіційними представниками команди, а так само вболівальниками команди, на завдання насильства (тілесних ушкоджень) гравцям іншої команди, а також арбітрам матчу;
– присудження команді технічної поразки (–0 : 3+):
– за бійку, навмисне завдання травм супернику, плювок в обличчя гравцю, арбітру, вболівальнику зі сторони гравців, офіційних осіб команди, що внесені до офіційного заявкового листа на участь у чемпіонаті та вболівальників;
– за внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах гравця (до яких застосовано дисциплінарні санкції щодо їх дискваліфікації та сплати грошового штрафу), незаявленого футболіста або заявленого раніше за іншу команду, чи такого, що безпосередньо брав участь у чемпіонаті за іншу команду;
– за вихід на поле незаявленого гравця, або гравця, що був замінений у матчі;
– за порушення п.16.1 Регламенту щодо наявності на полі під час гри не більше 6 (шести) гравців-легіонерів (п.16.7 Регламенту);
– у разі незабезпечення необхідних умов, передбачених п.11.1 Регламенту, для проведення матчу;
– грошовий штраф:
– за внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах гравця, гравця, який не сплатив грошовий штраф, незаявленого футболіста або заявленого раніше за іншу команду, чи такого, що безпосередньо брав участь у чемпіонаті за іншу команду, у разі, якщо цей футболіст безпосередньо не брав участі у матчі;
– за вихід на поле гравця, після його заміни в матчі;
– за грошове незабезпечення офіційним представником команди арбітражу матчу;
– за порушення п.16.1 Регламенту;
– за порушення ст.14 Регламенту щодо неявки команд на матч;
– виключення зі складу учасників чемпіонату та Кубку Прилуччини:
– за повторне, після присудження команді технічної поразки, порушення, пов’язане з  неодноразовими нецензурними висловами, образами футболістів, арбітрів, офіційних осіб;
– за повторну бійку, навмисне завдання травм супернику, плювок в обличчя гравцю, арбітру, вболівальнику зі сторони гравців та офіційних осіб команди, що внесені до офіційного заявкового листа на участь у чемпіонаті;
-за повторне внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах гравця або незаявленого футболіста або заявленого раніше за іншу команду, чи такого, що безпосередньо брав участь у чемпіонаті за іншу команду (крім випадків, передбачених ст.27 цього Регламенту);
– за повторний вихід на поле гравця, що був замінений у матчі;
– за повторне порушення п.16.1 Регламенту щодо наявності на полі під час гри білше 6 (шести) гравців-легіонерів, які на момент подачі заявки, не були народжені або прописані в Прилуцькому районі;
– за повторне неприбуття команди на матч;
– за неподання заявкової документації та не внесення заявкового внеску до початку чемпіонату (першого туру чемпіонату);
– за грошове незабезпечення офіційним представником команди арбітражу матчу;
– за несплату грошового штрафу у встановлений Регламентом строк.
27.2.2.Стосовно офіційних осіб команди (клубу):
– попередження:
– за нецензурні вислови, образи футболістів, арбітрів, офіційних осіб.
27.2.3Стосовно футболістів:
– грошовий штраф:
– за грубу гру з ризиком завдання травми супернику – 100 грн.;
– за образливі жести на адресу суперників, арбітра, його асистентів, інспектора, офіційних осіб, глядачів – 100 грн.;
– за нецензурні (образливі) вислови на адресу партнера, суперників, арбітра, його асистентів, інспектора, офіційних осіб, глядачів – 100;
– за удар суперника рукою під час гри, плювок в обличчя – 100;
– за удар суперника рукою (ногою) після зупинки гри – 100;
– за грубу гру із завданням важкої травми – 100;
– за бійку – 100;
Примітки:
– вказаний грошовий штраф гравець повинен сплатити до початку туру, в якому він, згідно рішення КДК, має право взяти участь після відбування дисциплінарної санкції. В разі несплати вказаного штрафу, гравець не допускається до участі в чемпіонаті Прилуччини, Кубку Прилуччини та Суперкубку Прилуччини до повної сплати грошового штрафу.
– дискваліфікація:
– за вихід на поле після його заміни у матчі – 1 матч;
– за повторне порушення в цій зустрічі (друга жовта картка) – 1 матч;
– за “фол останньої надії” – 1 матч;
– за грубу гру з ризиком завдання травми супернику – 2 матчі;
– за образливі жести на адресу суперників, арбітра, його асистентів, інспектора, офіційних осіб, глядачів – 2 матчі;
– за нецензурні (образливі) вислови на адресу партнера, суперників, арбітра, його асистентів, інспектора, офіційних осіб, глядачів – 2 матчі;
– за удар суперника рукою під час гри, плювок в обличчя – 5 матчів;
– за удар суперника рукою (ногою) після зупинки гри – 7 матчів;
– за грубу гру із завданням важкої травми – 9 матчів;
– за бійку – 12 матчів;
Примітки:
– дві жовті картки, що були отримані в одній зустрічі, вважати вилученням, у такому випадку раніше отримані попередження не знімаються з цього футболіста;
– за перші 3 жовті картки, отримані в змаганнях, футболіст дискваліфікується на 1 матч. За кожні подальші (повторні) 3 жовті картки дискваліфікація, відповідно, збільшується на одну зустріч;
– гравець, вилучений з поля, автоматично дискваліфікується на 1 матч. За кожне подальше (повторне) вилучення дискваліфікація, відповідно, збільшується на одну зустріч;
– не зіграний з будь-яких причин матч чемпіонату або Кубка Прилуччини не входить у кількість ігор, яку футболіст повинен пропускати у зв’язку з дискваліфікацією.
Стаття 28. Облік дисциплінарних санкцій, застосованих арбітром.
28.1. У разі застосування арбітром дисциплінарних санкцій враховуються всі жовті картки, отримані футболістом.
28.2. Жовті картки, отримані в ході одного сезону, переносяться з одних змагань до інших.
28.3. Дві жовті картки, отримані в одному матчі, прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає відстороненню на один матч без рішення Комітету з проведення змагань.
28.4. Футболіст, який отримав червону картку і до якого застосовані дисциплінарні та грошові санкції, не має права брати участь в офіційних матчах до рішення Комітету з проведення змагань, закінчення терміну його відсторонення та сплати грошового штрафу. Термін дії відсторонення футболіста від участі в матчах розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля.
28.5. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено футболіста, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких футболіст не має права брати участі, переноситься на наступний змагальний сезон.
28.6. Якщо грошовий штраф футболістом несплачений до кінця чемпіонату, то його дискваліфікація розповсюджується і на наступний сезон (чемпіонат) до моменту сплати вказаного грошового штрафу.
Стаття 29. Терміни розгляду заяв та застосування дисциплінарних санкцій.
29.1. Заяви приймаються до розгляду Комітетом з організації змагань або КДК ПРФФ не пізніше 3-х днів від дня здійснення порушення вимог Регламенту.

ГЛАВА VII. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
Стаття 30. Розгляд і вирішення спірних питань.
Розгляд і вирішення всіх спірних питань, які виникають між командами (клубами), офіційними особами та футболістами, здійснюється виключно під юрисдикцією Комітету з організації змагань ПРФФ.
Стаття 31. Інші питання.
31.1. Зміни та доповнення до Регламенту розглядає та затверджує Виконком (Комітет з організації змагань) ПРФФ.
31.2. Усі додатки до Регламенту є його невід’ємною частиною.
31.3. Розгляд та прийняття рішень з інших питань, що не врегульовані Регламентом, є виключною компетенцією Виконкому (Комітету з організації змагань) ПРФФ на основі законодавства, вимог ФІФА,УЄФА, ФФУ та ЧОФФ.
31.4. Регламент набуває чинності з моменту його затвердження Виконкомом ПРФФ, доводиться під підпис до офіційних представників команд (клубів), і діє до завершення цьогорічного сезону.

З Регламентом чемпіонату Прилуччини та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року ознайомлені:
Представник  ФК «М.Дівиця»___________
Представник  ФК «Охіньки»____________
Представник  ФК «Авангард»___________
Представник  ФК «Цукровик»___________
Представник  ФК «Темп»______________
Представник  ФК «Удай»______________
Представник  ФК «Штурм»_____________
Представник  ФК «Замостя»____________
Представник  ФК «Внєштранс»__________
Представник  ФК «Єдність»____________
Представник  ФК «Манжосівка»_________
Представник  ДЮСШ «Європа»__________

4 Responses to Регламент Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року

 1. Сергій сказав:

  Прохання виправити помилки пов’язані з не літературним терміном “ігрок” та його похідними на “гравець”. Дякую.

  • admin сказав:

   Дякую Вам, Сергію, за уважність. Виправляв ряд описок, які траплялися на очі в наданому для сайту тексті, серед них і “ігрок”, але весь текст не переглядав, а тому звичайно ще десь можуть траплятися описки.

 2. Володимир сказав:

  В п.13.1 зазначено, що команда, яка посіла перше місце Чемпіонату отримує звання “Чемпіон Прилуччини з футболу 2017р”.
  Таке звання одна з команд – “ФК Дівиця”, вже має.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *