Два різні тайми принесли загальну перемогу “Дівиці”

У неділю, 26 травня, відбувся третій тур чемпіонату Прилуцького району з футболу. В одному з центральних матчів туру у Малій Дівиці зустрічалися ФК “Дівиця” та ФК “Замістя”. Поєдинки цих двох команд завжди принципові, проходять у впертій спортивній боротьбі, коли кожен із суперників з повагою ставиться один до одного, але поразка в матчі – це останнє про що думають ці команди, адже поступатися в цій парі ніхто не хоче. На щастя, і цього разу матч був захоплюючий, зі своїм сюжетом, з двома різними таймами, і переможець точно не скаже, що три очки далися легко.

ФК “Дівиця” перед матчем. Фото Ю.Котеленець

ФК “Замістя” перед початком гри. Фото Ю.Котеленець

Матч розпочався за повної переваги господарів поля. Момент за моментом марнували гравці “Дівиці”. Андрій та Ярослав Горбані могли відкривати рахунок у матчі, але їхні удари були не точними. Після подачі кутового Владислав Писанка першим був на м’ячі та відкрив рахунок у грі. Андрій Горбань, обікравши захисника, увійшов у штрафний майданчик та відпасував на Сергія Тавакаляна, який потужним ударом влучив у стійку воріт. Наступний кутовий також приніс користь, коли після удару Владислава Писанки, Сергій Тавакалян добив “круглого” і рахунок став 2:0. Після красивого проходу у виконанні Юрія Гумена захисник гостей сфолив у штрафному майданчику, але Сергію Тавакаляну не вдалося реалізувати одинадцятиметровий. У кінцівці першого тайму Дмитро Філозоп зробив дуже гарний сейф та не дав супернику скоротити рахунок. Тож на перерву господарі поля пішли за комфортної переваги у два м’ячі.

Другий тайм проходив уже за повної переваги команди гостей, господарі притиснулися до своїх воріт, за що і поплатилися пропущеним голом від Миколи Кота. У “Дівиці” травму отримав один із основних гравців команди, який був вимушений замінитися. Потім вихід один на один не реалізував гравець “Замістя” Денис Поліщук, натомість дальній удар Петра Марунича зробив рахунок 3:1 на користь господарів. За мить Сергій Тавакалян, увірвавшись до штрафного гостей, зробив рахунок 4:1. Можна відмітити ще пару дальніх пострілів, які були доволі небезпечними, у виконанні дівицьких півзахисників. Потім знову господарі поля притиснулися до своїх воріт і пропустили другий гол від Володимира Атаманенка. Кінцівка гри пройшла доволі спокійно, “Дівиця” уже не йшла в атаку, а “Замістя” не могло в завершальній стадії своїх атак нічого зробити. Два різних тайми у виконанні двох команд, які все ж принесли перемогу господарям поля.

В атаці “Дівиця”. Фото Ю.Котеленець.

“Дівиця” переходить у наступ. Фото Ю.Котеленець.

Післяматчевий коментар:
Олександр Олександрович Ведмідський (керівник ФК “Замістя”):
– Перший тайм ми програли за всіма статтями, намагалися зіграти на контратаках, але все-таки пропустили два голи! На другий тайм вийшли більш зібраними, заволоділи ініціативою, притиснули “Дівицю” до власних воріт і це все увінчалося успіхом – забили гол і рахунок став 2:1 на користь господарів. Ми пішли вперед і пропустили дві контратаки, рахунок став 4:1, але все-рівно хлопці не опустили руки і пішли вперед, і ще один гол відіграли, але на цьому час матчу підійшов до завершення. Другий тайм ми переграли команду “Дівиця”, але нам не вистачило трохи фарту у завершенні своїх атак. Загалом відмінний матч вийшов, хочу подякувати всій своїй команді, що билися до кінця! Спасибі команді ФК “Дівиця” за хорошу гру, успіхів бажаю цій команді в подальших іграх, але не з нами.
– Яке завдання має команда на сезон?
– Ми завжди ставимо перед собою максимальні завдання – перемога у всіх турнірах! Просто багато людей основного складу виїхали за кордон на заробітки, ось і не можемо показати максимальний рівень своєї гри.
– Це зрозуміло, але можливо і в конкурентів схожа ситуація… Тоді виходить потрібно у заявку включати тих, хто стабільно знаходиться вдома і на кого можна постійно розраховувати.
– Це так, але сподіваюся, що на друге коло всі приїдуть. А так наша команда на сто відсотків може бути конкурентною в трійці чемпіонату. Будемо боротися до кінця, віддаючи всі сили на полі! Вже цієї неділі нас очікує дуже важка гра проти чемпіона (якраз в цей день Олександр Олександрович святкуватиме День народження – прим.ред.)
– Дякую, бажаю успіхів!
– Взаємно!
Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):
– Команда провела зовсім різні два тайми. У першому таймі вийшов гарний, комбінаційний футбол з хорошою швидкістю, створено до десяти нереалізованих гольових моментів, незабитий пенальті і лише два влучних постріла Владислава Писанки і Сергія Тавакаляна змогли дещо заспокоїти. Другий тайм – повна протилежність першому, команда стала в прямому сенсі цього слова, дехто виснажився, дехто грав на травмах через не можу, тому видовищного футболу не вийшло, лише після пропущеного голу команда дещо додала і як наслідок – два забитих голи. В цілому дружня гра, без особливих грубощів, з двома різними таймами.

Голи:
8′ Писанка В. (1:0)
33′ Тавакалян С. (2:0)
50′ Кот М. (2:1)
75′ Марунич П. (3:1)
76′ Тавакалян С. (4:1)
78′ Атаманенко В. (4:2)
Попередження:
42′ Ведмідський О.
53′ Атаманенко В.
Писанка В. Атаманенко В.

В інших матчах третього туру чемпіонату Прилуцького району з футболу зафіксовані дві великі перемоги господарів. У центральній грі туру зустрічалися чемпіон району та бронзовий призер. На жаль, боротьби у матчі не вийшло. Хет-трик Андрія Лисенка та дублі Олександра Бабака та Олега Леня довели рахунок на 70-й хвилині гри до непристойних 7:0. І лише наприкінці поєдинку голи Володимира Даниленка з пенальті та Владислава Лук’янчикова трішки скрасили гіркоту поразки удайцівського клубу. Після цієї перемоги манжосівці повертаються на верхівку турнірної таблиці, маючи кращі показники забитих та пропущених голів порівняно з іншими суперниками.
У Линовиці зафіксована ще більша перевага в рахунку господарів поля. “Кристалівці” не залишили ані найменшого шансу зачепитися за очки богданівському “Темпу”. Десять голів за трішки більше, ніж годину гри, провели линовичани у ворота гостей. Потім, як і в прилуцькій грі, двічі відзначилися гості. За богданівців дублем відмітився Віктор Ільницький. Але на відміну від манжосівців у прилуцькій грі, у линовицькому поєдинку останнє слово господарі поля залишили за собою. П’ятий особистий гол у грі провів Олександр Собех, який завдяки такому доробку перемістився на третє місце у таблиці бомбардирів. Також хет-трик у матчі записав на особистий рахунок Микола Черніченко, дублем відмітився Вадим Гребенюк, автором ще одного голу став Олександр Кабушка. Дуже впевнена перемога покращила різницю забитих і пропущених голів і перемістила “Кристал” на третю сходинку турнірної таблиці. Відзначимо, що обслуговувала цю гру бригада арбітрів, яку очолювала Наталія Боярова.

Голи:
21′ Бабак О. (1:0)
26′ Бабак О. (2:0)
30′ Лень О. (3:0)
33′ Лисенко А. (4:0)
57′ Лень О. (5:0)
66′ Лисенко А. (6:0)
70′ Лисенко А. (7:0)
80′-пен. Даниленко В. (7:1)
88′ Лук’янчиков В. (7:2)
72′ Нагорний В.
Яценко С. (з 59′) Кірієнко І. (з 37′)
Тимошенко В. (з 66′) Коваленко С. (з 55′)

Голи:
25′-пен. Собех О. (1:0)
28′ Собех О. (2:0)
30′ Собех О. (3:0)
31′ Черніченко М. (4:0)
32′ Гребенюк В. (5:0)
33′ Черніченко М. (6:0)
37′ Гребенюк В. (7:0)
44′ Черніченко М. (8:0)
54′ Собех О. (9:0)
63′ Кабушкa О. (10:0)
82′ Ільницький В. (10:1)
84′ Ільницький В. (10:2)
87′ Собех О. (11:2)
“Кристал”: “Темп”: