Два різних тайми у Дмитрівці принесли перемогу “Європі”

Чудового недільного вечора “червоні бики” з Дмитрівки чекали в гості наймолодшу команду нинішнього чемпіонату, а саме юнаків ДЮФШ “Європа” з Прилук. Глядачі в матчі побачили мало голів, а от небезпечних моментів було напрочуд багато, особливо зі сторони “Штурму”. Як місцеві хлопці не намагалися проштовхнути м’яча в сітку воріт, та, здавалося, це залишалося зробити тільки руками. Тільки “шкіряний” бачив перед собою лінію воріт – відразу ж втікав будь-куди та тільки не в ціль. Перше взяття воріт господарів зафіксовано на 45-й хвилині. До речі, це був перший удар у площину воріт від гостей з Прилук. Максим Зуб протягнув м’яча до штрафної зони, де воротар господарів спочатку відбив “круглого” з порушенням правил. До речі, арбітр не призначив пенальті, тож після ще декількох миттєвостей боротьби той же Зуб, оговтавшись, проштовхнув м’яча у сітку воріт “биків”.

Максим Зуб (ДЮФШ “Європа”) відкриває рахунок у матчі. Фото Тараса Парубця

Хоча з іншого боку господарі “Арени-Штурм” мали би значну кількісну превагу в м’ячах за перші тридцять хвилин. Нереалізовано декілька побачень з голкіпером, промахи на добиванні у штрафній. У першому таймі ініціативою на полі повністю володів “Штурм”. Прилучани нічого не могли подіяти з високим пресингом, провалили центр поля, програли підбирання та перші м’ячі. Прекрасно в гостей виходило ловити “Штурм” на штучних офсайдах.
У другому таймі гра дещо вирівнялася, дмитрівчани втомилися і дуже багато порушували правила, особливо неподалік штрафного майданчика. Гості ж навпаки, діяли на швидких контратаках. Фортуна посміхнулася “Штурму” лише за декілька хвилин до завершення матчу. Олександр Бугаєнко першим встиг на підбиранні і, вклавши всі емоції в удар, просто впритул “розстріляв” молодого воротаря “Європи”.

Олександр Бугаєнко (“Штурм”) потужним ударом зрівнює рахунок. Фото Тараса Парубця

Прилучани, не зупиняючись, дотиснули з останніх сил суперника. Той же Максим Зуб попсував на останніх хвилинах нерви захисникам господарів, заробивши кілька стандартів. І після розіграшу одного з них голкіпер з Дмитрівки перевів м’яча на кутовий удар, де вже опісля помилився на виході, чим і скористався “європеєць” Олексій Нагнойний.

Помилка воротаря “Штурму” на виході, після якої прилучани заб’ють переможного м’яча. Фото Тараса Парубця

“Штурм” відквитав і другий м’яч, та рефері його не зафіксував, посилаючись на положення “поза грою”.
Гірка та заслужена поразка для дмитрівців, адже зіпсували стільки гольових нагод, та гостьова перемога для юних футболістів “Європи”, яка має надати їм додаткової впевненості у власних силах.
Післяматчевий коментар:
Андрій Іванович Шматко (тренер ДЮФШ “Європа”):
– Перший тайм суперник зіграв краще, бо своє поле, поле маленьке. Нам важко було звикнути до нього. У другому таймі ми звикли і почали краще грати.
– Результат по грі?
– Я думаю по грі. Перший тайм за ними, другий – за нами. Поки пристосувалися до цього поля, а далі нормально…
– Кого виділите у складі команди?
– Гарно зіграв нападник Максим Зуб. А так всі старалися, всі грали, всі боролися. Тому і результат такий. Воротар Максим Дейнека також добре відіграв, особливо у першому таймі нас часто виручав.
– Що скажете про “Штурм”? Можливо у порівнянні з іншими командами, з якими уже грали.
– Більш молода команда, можна сказати, що там також діти грають. Без крику, без ажіотажу, без грубощів, гарна була гра.
Володимир Сколобивець (гравець ДЮФШ “Європа”):
– Гра була тяжкою з перших хвилин. Наша команда показала характер і здобула тяжку і важливу перемогу.
– Наскільки закономірним на Вашу думку є підсумок матчу?
– Повністю закономірний. Другу половину гри ми були кращими.
Юрій Олександрович Лозовий (тренер ФК “Штурм”):
– Ще перед початком матчу ми зіткнулися з рядом кадрових проблем. У моїй практиці це вперше, коли з “обойми” із-за травм випадає одразу сім гравців основного складу, а до трансферного вікна ще дуже далеко. Але то внутрішні проблеми команди… Стосовно самої гри, то результат можна було зробити ще на початку матчу в перші двадцять хвилин, коли нашим гравцям лінії атаки вдавалося робити із захистом суперника все, окрім забитого м’яча. Самих виходів один в один було близько десяти! А далі зіграв старий принцип футболу – “не забиваєш ти, заб’ють тобі”. Що і зробили футболісти “Європи” під завісу першого тайму. Друга половина матчу в принципі ні чим не відрізнялася від першої, хіба що атаки “Штурму” носили більш “навальний характер”, а контратаки “Європи” були дуже гострі і небезпечні, особливо хотілося виділити Максима Зуба, в якого в цьому матчі виходило майже все, що потрібно для форварда.
Андрій Глущенко (гравець ФК “Штурм”):
– Я навіть не можу підібрати слова. Не можу оговтатися від побаченого. Спостерігав за грою з трибун, адже через травму вилетів надовго. Не міг всидіти на місці, адже протранжирити безліч моментів і не забити – це ще так треба постаратися. Дуже непотрібна поразка. Арбітр матчу чимало помилявся та хіба тепер знайдеш винного. Програла вся команда, адже перший тайм можна було закінчити з відривом у 5-7 м’ячів і в другій половині відпочивати…