Дві пробоїни під час форсування “Удаю” потопили “Авангард” в Удайцях

Центральний матч 6-го туру відбувся в Удайцях, де місцевий “Удай” приймав ладанський “Авангард”. Як і очікувалося, дана гра була захопливою та цікавою для любителів футболу. Востаннє господарі грали на своєму полі проти того ж таки “Авангарду”, але в рамках ще кубку району. Тоді матч закінчився нічиєю 2:2 і пройшли далі гравці “Авангарду”.
В перші хвилини цього матчу команди намагалися заволодіти м’ячем, але перевагу важко було комусь віддати. Ладанчани в першій половині першого тайму були дуже небезпечні під час подачі кутових, було видно, що це домашня заготовка, і гості мали небезпечний удар з-за меж штрафного майданчика, але після удару Івана Нічика господарів виручила стійка воріт. Удайчани ж більше надавали перевагу фланговим атакам, деякі з них закінчувалися небезпечними ударами та прострілами. В середині першого тайму відбувся так званий “водопій”, хто знає що команди там пили, але після цього господарі помітно додали і результатом цього є гол Владислава Лук’янчикова. Навіс Віталія Нагорного знайшов голову Олександра Степашка, який скинув м’яча вздовж воріт, а там уже Лук’янчиков розстріляв ворота. Рахунок 1:0 на користь господарів поля. Не пройшло й декількох хвилин, як результат подвоїв хавбек удайчан Віталій Нагорний, на швидкості прорвавшись по флангу та змістившись в штрафний майданчик, завдав удару з близької відстані. Знову ж таки пройшла флангова атака. Решту тайму команди відверто догравали.

Дуже приємна картина – заповнені глядацькі місця на удайцівському стадіоні під час центрального матчу туру. Фото надане Олексієм Карлюком

З початком другого тайму гості почали більш активно та агресивно грати, намагаючись швидко відквитати хоча б один м’яч. Як виявилося господарі були готові до такого розвитку подій і не давали ладанчанам ніякого шансу біля своєї штрафної. Трохи пізніше поле покинув через травму капітан удайчан Олександр Степашко. Після цього здавалося, що гостям буде простіше таки забити, але ні. Гравці “Удаю” перебудувалися і почали грати другим номером, сподіваючись на контратаки. Як гості не намагалися, але захист господарів виявлявся сильнішим, а контратаки небезпечними, після яких рятував ладанчан їх воротар або нападники “Удаю” просто вибачали суперника, невлучаючи у ствір воріт. Останній небезпечний момент був за гравцями “Авангарду” – з метрів семи вище воріт пробив гравець гостей. Після цього й пролунав фінальний свисток. Рахунок 2:0 на користь господарів поля, що дозволило піднятися “Удаю” на другу сходинку турнірної таблиці.
Післяматчевий коментар:
Олег Ігорович Бондаренко (керівник ФК “Авангард”):

– Команди почали можна сказати без розвідки, так як недавно зустрічалися у кубковому двобої. Через не дуже рівне поле, грати у пас було складно. Тому господарі регулярно користувалися довгими передачами. Було багато напівмоментів у обох команд, але першу гольову створили ми, коли після удару Івана Нічика м’яч потрапив у штангу. Перевіряв кіпер і Микола Лисенко, але вротар не підвів. Потім пропустили гол від Лук’янчикова. Після цього “Авангард” заволодів ініціативою і ледь не відновив паритет. Ігор Кондратенко накрутив захисників, але пробити сильно не вдалося. Вдруге Ладан пропустив після сольного проходу лівого вінгера “Удаю”, який прокинув м’яч під голкіпером. У другому таймі команди вибачали один одного, не використавши безліч моментів. Це і виніс м’яча з пустих воріт гостей, і промах з двох метрів від Романенка. Підсумовуючи скажу, що дуже багато не забили сьогодні. Можна було дві гри виграти з такою кількістю моментів, але, мабуть, це був не наш день. Дякуємо супернику за гру.
– Наступна домашня гра з “Дівицею”. Які очікування від цієї гри?
– Буде важко, команда не перший рік грає разом. Будемо боротися…
– Чи задоволені початком сезону? П’ять матчів – дев’ять очок і сьоме місце. Щоправда, є гра в запасі.
– У нас багато хороших гравців рідко приїжджають на матчі через певні обставини. Ми ще своє наздоженемо.
Олександр Олександрович Степашко (керівник ФК “Удай”):
– Гарна гра, що тут сказати! Безліч моментів як біля одних воріт, так і інших. Хочеться відмітити всіх гравців без винятку. Нам потрібна була перемога, щоб реабілітуватися перед уболівальниками за недорозуміння у Замісті! Супернику дякую за гру і бажаю успіху в наступних матчах. Велика подяка вболівальникам за їх щиру і шалену підтримку!!!
В’ячеслав Олександрович Волинець (тренер ФК “Удай”):
– Гра видалася цікавою та напруженою. Два голи в середині першого тайму трохи розв’язали нам руки і було вже легше грати. Другий тайм видався неменш цікавим, хоча і обійшовся без голів. Команда зробила те, що мусила, і я їй вдячний за це. Дуже потрібна перемога для нас, щоб не відпустити “Манжосівку” ще більше. Та й помстилися за виліт з кубку.