Двобій сусідів у Богданівці завершився перемогою “Цукровика”

У неділю, 3 червня, ФК “Темп” у себе вдома приймав ФК “Цукровик” із Линовиці. Матч двох аутсайдерів чемпіонату, географічних сусідів, розпочався за нормальної футбольної погоди. Дощ, що йшов півдня, розмочив поле, були побоювання, що змиється розмітка, але до кінця першого тайму вона стала чіткою і добре помітною.
Матч розпочався із шалених атак гостей, які не реалізували декілька нагод для взяття воріт. Десь половину першого тайму футболісти з Богданівки не могли вийти в атаку, тим паче розпочинав гру “Темп” лише з десятьма футболістами, а потім по ходу гри вийшов і одинадцятий гравець. Зусилля гостей реалізувалися  в перший забитий м’яч зі штрафного, потужний удар наніс Сергій Боблян. Потім після цього зусиллями капітана Євгенія Кузьменка рахунок був подвоєний. В останні п’ятнадцять хвилин господарі перехопили ініціативу та створили ряд нагод для взяття воріт линовичан. Наприкінці першого тайму лівий півзахисник Олександр Кисельов провів стрімку контратаку від власного карного майданчика і до воріт суперника, влучно пробивши в кут воріт. Буквально в наступній атаці рахунок був зрівняний. Контрвипад Валерія Збаранського увінчався прострілом вздовж воріт, який замкнув Анатолій Ногтєв.

Гравець “Цукровика” виконує довгу передачув напрямку воріт “Темпу”. Фото надав Максим Комар

Другий тайм розпочався за рівної гри, суперники обмінялися атаками, в одній з яких був нанесений удар богданівчанами по воротах суперника, воротар линовичан залишив ворота, а м’яч було відправлено уже в незахищені, пусті, але на його шляху стала рука Олександра Зубаня.

Арбітр видалив гравця “Цукровика” та призначив пенальті. Капітан господарів Микола Чабан його не реалізував, пробивши несильно прямісінько у воротаря. Після цього линовичани провели декілька замін і в одному з контрвипадів капітан гостей вивів свою команду вперед. Хочеться відмітити, що м’яч був забитий з двохметрового офсайду, який не побачив помічник арбітра на лінії. Після цього хід поєдинку не змінився, йшла атаку на атаку, було багато боротьби. В одному з моментів стався контрвипад гостей і захисник господарів Олександр Труш сфолив на нападнику і був вилучений з поля (фол останньої надії, хоча потрібно дочекатися висновку арбітра). Команди лишилися в рівних складах. “Темп” намагався відігратися, але отримав контратаку у відповідь і пропустив від Артура Приходька, який перед цим вийшов на заміну. До кінця матчу рахунок не змінився.

Момент гри. Фото надав Максим Комар

На сам кінець варто відмітити, що матч видався цікавим, з інтригою, моментами реалізованими і ні, жовтими і червоними картками, достатньою кількістю глядачів, які не були розчаровані побаченим, хіба результатом. Ключовим у перемозі гостей стали проведені заміни, що освіжили гру.
Післяматчевий коментар:
Валентин Миколайович Волков (тренер ФК “Цукровик”):
– Гра рівних команд, нам трішки пощастило, що за рахунку 2:2 господарі не забили пенальті. А як кажуть, “не забиваєш ти – забивають тобі”.
– Когось виділите у матчі?
– Молодь, молодь сильно додає. Три з чотирьох м’ячів забили школярі. Хлопці додають, з рівними суперниками можемо грати, а проти лідерів ще важкувато. Набирається молодь досвіду.
– В грі були вилучення, пенальті… Як оціните роботу бригади арбітрів?
– Все правильно, нормально, чесно. Я б, наприклад, так само зробив би.
– По третьому голу “Цукровика” є думка, що м’яч був забитий після положення “поза грою”. Яка Ваша думка?
– Там була лінія. Тим більше і головний арбітр був поруч, усе бачив. Під час гри ніхто не сперечався, ніхто і слова не сказав. Як буває – усі сперечаються, кричать: “Поза грою”, а тут ніхто нічого і слова не сказав, тому дивно це чути.
– Наступна гра проти “Манжосівки”. Чого очікуєте?
– Менше десяти (і далі сміється Валентин Миколайович – прим.ред.)… Нам головне – менше десяти.
Максим Комар (гравець ФК “Цукровик”):
– Почали ми доволі непогано, контролювали гру і забили два м’ячі, потім розслабилися і віддали кінець першого тайму, і суперник зрівняв рахунок. Другий тайм був більш спокійний, суперник не забив пенальті, ми отримали червону картку, але команда зібралася і нам вдалося забити. Після цього зіграли від оборони і наприкінці матчу вдалося вразити ворота суперника ще раз. В цілому гра була цікава, могли забивати більше.
– Вилучення у складі Вашої команди по ділу?
– Думаю так, рукою був вибитий м’яч з лінії воріт. Це був переломний момент матчу для нас.
– До арбітрів претензій по грі немає я так розумію.
– Арбітий відсудив непогано.
– Наступна гра проти ”Манжосівки”. Не страшно за результат майбутньої гри? Дуже потужну гру демонструє наступний суперник.
– Ні, не страшно. Ми покажемо все, що вміємо, а за результат не хвилюємося.
Ярослав Володимирович Ярославський (керівник ФК “Темп”):
– Від себе особисто і команди хотілося б подякувати супернику за гру, побажати линовичанам подальших успіхів у формуванні команди. У цьому році вони виступають місцевими гравцями, але це й краще, бо розвиток місцевого футболу – головне. Головною причиною невдач команди “Темп” є відсутність гравців на матчі, команда вкотре не може зібратися – грає стабільно тільки сім чоловік, а решта кожен матч нові, немає замін, за рівноцінні навіть мова не йде. Хотілося відмітити нашого ветерана Михайла Шкарупу, який половину матчів сезону грає без замін, є диригентом атак, показує приклад молоді відношенням до гри та спорту, і це в 50 років. Є підозра, що ситуація кардинально до кінця першого кола не зміниться, на жаль. А за його підсумками потрібно буде робити висновки кожному для себе, а нам проводити радикальні зміни – підбір кадрів, пошук молоді на перспективу (заявка “Б” дозволяє), дисципліна на полі, відповідальність всіх і повернення командного духу. Косметичним ремонтом не обійтися.
Валерій Збаранський (гравець ФК “Темп”):
– 
Команда у нас знаходиться у стані перебудови, тому враження двоякі. Грою я не дуже задоволений, тільки деякими проміжками часу. Линовиця – молодці, молода команда, хлопці грають у змістовний футбол і віддаються на полі, чого не скажеш про нашу команду. Вони краще почали, але ми перехопили ініціативу під кінець першого тайму і зрівняли рахунок. Другий тайм вони теж краще почали і знову забили, у нас було дуже багато помилок у захисті. Переломним стало пенальті, яке ми не забили. Гра могла б змінитися, але нас на кінцівку не вистачило, перш за все морально. Хочу подякувати команді і людям, що збираються на ігри. Клас гравців суперника поки що вищий від нашого.
– Микола Чабан у Вашій команді штатний пенальтист? Не було бажання підійти і пробити?
– У нас в команді бив Олександр Труш, бив і Коля. Чесно, десь в середині хотів, але я бачив з яким бажанням він хотів, тому капітану я не став заважати.

Репортаж із Богданівки керівника ФК “Темп” Ярослава Володимировича Ярославського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *