Фінал кубку Прилуччини 2017

05 листопада о 13:00 у Прилуках на міському стадіоні “Супутник” розпочинається фінальний двобій за кубок Прилуцького району з футболу сезону 2017. За приз змагаються команди з Манжосівки та Удайців, які подолали складний шлях кубкової сітки змагань. Для срібного призера чемпіонату ФК “Манжосівка” здобуття кубку означатиме завершення успішного сезону, а для ФК “Удай” кубок стане втішним призом за не зовсім вдалий чемпіонат.

0 - 2
м. Прилуки, стадіон ''Супутник''

ФК "Манжосівка" - ФК "Удай" (Удайці)

Текстова трансляція матчу:
О 13:13 розпочалася фінальна гра. Обслуговують вирішальну кубкову гру Сергій Хантіль (арбітр у полі), Віталій Чебикін та Геннадій Арутюнян (помічники арбітра). На трибунах біля 200 глядачів, що удвічі більше, ніж учора на грі обласного чемпіонату.

Спільне фото перед початком матчу

1-7 хв – гра триває в центрі поля, хоча трішки більше м’ячем володіють манжосівці. Уболівальники продовжують підходити.
11 хв – Перший гольовий момент у матчі. Андрій Лисенко зліва увійшов у штрафний майданчик і метрів з 10-12 пробив у дальній кут, але воротар ”Удаю” Сергій Даниленко у стрибку відбив м’яча перед собою, далі захисники винесли ”шкіряного” подалі від воріт.
15 хв – обмінялися гольовими моментами команди. Спочатку Андрій Лисенко залишився у штрафному майданчику один перед ворітьми, зупинив м’яча і пробив по воротах, голкіпер ногою відбив м’яча. Атака у відповідь і не зовсім впевнено на виході зіграв Олександр Ороховський, якого перекинув гравець ”Удаю”, але захисник манжосівців був першим і виніс м’яча за бокову лінію.
16 хв – після вкидання ауту м’яч у воротарському майданчику відскочив до Владислава Лук’янчикова, який і відправив його у ворота – 0:1. До речі, це 31-й гол Лук’янчикова. Тепер він одноособовий лідер списку бомбардирів.
22 хв – у підкаті вдало грає Олександр Степашко, який не дозволив гравцю ”Манжосівки” вийти один на один із воротарем.
23 хв – Після подачі кутового м’яч відскочив до Андрія Лисенка, який метрів з 13 пробив по воротах – м’яча з другої спроби Сергій Даниленко зафіксував.
24-26 хв – два небезпечні удари від ”Удаю”, але в обох випадках трішки неточно.
28 хв – дальній удар В’ячеслава Давиденка, але не дуже сильно і Сергій Даниленко м’яча ловить.
32 хв – після навісу у штрафний майданчик у боротьбі за м’яч зіштовхнулися Станіслав Дівотченко і Олександр Ороховський, воротар кулаком відбив м’яча, але при цьому трішки дісталося і Станіславу.
37 хв – перше попередження у матчі отримав гравець ”Манжосівки” (17-й номер).
41 хв – попередження отримує 14-й номер ”Манжосівки” за те, що збив Євгенія Симоненка.
42 хв – заміна у складі ”Манжосівки”. Олександр Кутілка (N70) змінив ”десятку” ”жовтих”.
43 хв – гарну нагоду забити не використав 5-й номер ”Удаю” – м’яч після його удару з меж штрафного майданчику пролетів за лічені сантиметри від стійки, воротар уже нічим не міг допомогти.
45 хв – гольовий момент у ”Манжосівки”, але її гравці з кількох метрів не змогли відправити м’яча у ворота.
Перший тайм закінчено. Перерва.
Розпочався другий тайм.
46-50 хв – обмінялися гострими моментами команди. Сильно, але не влучно з меж штрафного майданчика пробивали Андрій Лисенко і Євгеній Симоненко.
54 хв – після широкої атаки ”Манжосівки” послідував гарний навіс у штрафну зону ”Удаю”, але дуже не влучно головою пробив Олександр Бабак.
56 хв – Сергій Хантіль призначає пенальті у ворота ”Удаю”. До м’яча підійшов В’ячеслав Давиденко, пробив сильно, але влучив у праву від воротаря стійку.

57 хв – воротар ”Удаю” рятує свою команду, відбивши удар впритул.
58 хв – жовту картку отримує захисник ”Манжосівки” (другий номер).
62 хв – заміна у складі ”Удаю”. Дев’ятий номер залишив поле.
63 хв – жовту картку отримав п’ятий номер ”Манжосівки” В’ячеслав Давиденко, збивши Євгенія Симоненка. Найбільше по ногам дістається ”сімці” удайцівської команди.
67 хв – заміна у складі ”Удаю”. Третій номер залишив поле.
69 хв – після навісної передачі від Андрія Шматка з трьох метрів пробивав Олександр Бабак. Здавалося буде гол, але чудову реакцію продемонстрував Сергій Даниленко, вчергове врятувавши свою команду.
72 хв – Євгеній Симоненко увійшов у штрафний майданчик і пробив по воротах. Сильний удар пройшов поруч з дев’яткою.
М’ячем більше володіє ”Манжосівка”, ”Удай” грає на контратаках.
75 хв – удар манжосівця Олександра Бабака із-за штрафної – воротар на місці.
77 хв – тепер Олександр Ороховський рятує свою команду, у стрибку відбивши м’яча.
80 хв – пощастило ”Удаю”. М’яч після удару головою ”жовтих” пролетів поруч зі стійкою.
83-85 хв – двічі щастить ”Манжосівці”. Гравці ”Удаю” ловлять ”жовтих” на контратаках, але не попадають у ворота з убивчих позицій.
90 хв – Владислав Лук’янчиков після чергової контратаки ”Удаю” оформлює дубль і ставить крапку в матчі – 0:2.

Фінальний свисток арбітра, після якого з трибуни уболівальників ”Удаю” лунає гучне скандування ”Мо-лод-ці”.
ФК ”Удай” – володар кубку Прилуччини сезону 2017.

Представники Прилуцького Козацького Полку вручили кубок капітану “Удаю” Олександру Степашку

ФК “Удай” з кубком

Післяматчевий коментар:
Олександр Олександрович Степашко (керівник ФК “Удай”):

– Дякую за вітання. Емоції переповнюють! Чудова гра, дійсно фінал. Багато емоцій і боротьби. Велика, ні, ВЕЛИЧЕЗНА подяка, нашим уболівальникам. З такою підтримкою ми не мали права програти! Чесно кажучи, навіть мурашки по шкірі пробігали в окремих епізодах. Команді “Манжосівка” дякую за фінал!
– Коли зрозуміли, що переможете?
– Після другого забитого м’яча.
В’ячеслав Олександрович Волинець (тренер ФК “Удай”):
– Дякую за привітання! Емоції дійсно зашкалюють, це була найдовша гра за чотири роки існування команди. Все було на найвищому рівні, як організація (окрім моменту з лікарем, якого не було), так і шалена підтримка. Дякую хлопцям за самовіддачу та бажання, на полі була команда! Дуже посилили гру заміни, були провали в певних зонах, але результат говорить сам за себе. Щиро дякую команді “Манжосівка” за неймовірний фінал. Хочу відмітити Сергія Даниленка, який тягнув все, що можна, – не менше п’яти разів рятував ворота від ударів впритул. Варто відмітити Владислава Лук’янчикова, саме його голи принесли нам перемогу,  а йому звання кращого бомбардира Прилуцького району. Організаторам, уболівальникам, а також інформаційному порталу «Прилуччина спортивна» окремо хочу подякувати, адже це люди з великої літери, велика Вам подяка!
Станіслав Дівотченко (гравець ФК “Удай):
– Хочу сказати “Дякую” команді ФК “Манжосівка” за хороший і бойовий фінал, недаремно команда посіла друге місце в чемпіонаті. Рівна гра була в першому таймі, добре, що забили ще в першому таймі, у другому грали більше на контратаках, так як “Манжосівка” пішла вперед відіграватися і мала хороші моменти, наш воротар виручив нас не раз, трішки і пощастило нам сьогодні. А так, думаю, що ми цілком заслужили цю перемогу!!! Спасибі нашим уболівальникам, які приїхали підтримати нас, вони гнали нас вперед, і за це отримали винагороду у вигляді нашої перемоги!
– Хто найбільше дошкуляв сьогодні у складі суперника?
– Там кожен зіграв приблизно на своєму рівні.
– Як оціните суддівство в матчі?
– Могло бути і краще.
– Пенальті у ворота команди було справедливе на Вашу думку? Ви бачили той епізод?
– Як на мене, то так, удар ззаду був. Так що, думаю, суддя прийняв правильне рішення.
– Дякую за коментар. Ще раз вітаю з перемогою!
– Дуже дякую.
Євгеній Симоненко (гравець ФК “Удай”):
– Дуже дякую за вітання! В першу чергу дякую ФК “Манжосівка” за такий прекрасний, бойовий матч. Вийшов дійсно ФІНАЛ (емоції, картки, пенальті, велика кількість ударів по воротах). Дякую федерації за весь сезон, дякую Прилуцькому Козацькому Полку за такий кубок! Суддям дякую, всім хто в суддівській бригаді нашої федерації. А за саму гру, що можна сказати, – ініціатива, як на мене, була майже всю гру у наших суперників. Та і самих гольових моментів більше. Ми виконали те, про що домовлялися перед матчем, і ось результат. Повернув я собі звання володаря кубку Прилуцького району.
– Ви мали велике бажання забити і нагоди, але не вийшло. Що завадило?
– Так, хотілося забити, і були хороші нагоди. Що завадило?! До цього дня не можу нормально ходити! Ось і вся причина!
– Які враження від сезону в цілому? Своєю грою в сезоні задоволені?
– За весь сезон говорити не буду, так як я почав грати з другого кола. Як по другому колу, то в цілому так, задоволені – 7 перемог, 1 нічия і 2 поразки. А в результат задоволеності ми завоювали кубок! Тому для мене сезон вдався в Прилуцькому районі.
Владислав Лук’янчиков (гравець ФК “Удай”, кращий бомбардир сезону 2017):
– Гра була дійсно фінальною, в кожній команді було багато хороших гравців. Ми вирішили грати другим номером і ловити суперника на контратаках, що у нас і вийшло… Моментів було дуже багато як у них, так і в нас, але цього разу нам везло більше, ніж їм. Радий, що на початку матчу зміг забити гол, а в кінці матчу і другий, і таким чином принести команді перемогу, а собі звання кращого бомбардира Прилуччини 2017. Взагалі ці вихідні пройшли дуже чудово, в суботу в складі ФК “Кристал” (Носівка) виграв кубок Ніжинського району, а в неділю в складі “Удаю” – кубок Прилуцького району. На наступний сезон хочу побажати всім командам Прилуцького району успіху і якомога менше травм! І хочу ще додати, що в цьому році це дійсно був чемпіонат і дуже помітно на скільки виріс рівень Прилуцького району з футболу!
Олександр Вікторович Масьома (керівник ФК “Манжосівка):
– Фінал вдався, була чудова гра. Те, що програли, то буває таке у футболі, що грає одна команда, а виграє – інша. Напевно фортуна була не на нашому боці, бо створили достатньо моментів, але не реалізували їх. Виграє той, хто забиває. Рахунок на табло. Хоча шкода, бо моментів вистачало, але трішки невезіння було. І пенальті навіть не забили, м’яч вперто не хотів іти у ворота.
– Пенальті виконував Давиденко. Чому саме йому доручили? Хто взагалі штатний пенальтист у команді?
– Були пенальтисти, але чомусь ніхто тоді не взяв відповідальність на себе. Міг Андрій Шматко бити і Рома Ліпньов, який добре б’є, той же Андрій Лисенко, Олександр Кутілка. Ніхто не бив, певно боялися взяти відповідальність у фіналі, тож підійшов В’ячеслав Давиденко.
– Заміна була проведена ще у першому таймі, вийшов на поле Олександр Кутілка, чим вона зумовлена – тактикою чи травмою?
– Так, Олександр замінив Артема Івахненка, бо Артем дві гри тому отримав травму, тому навіть і в матчі проти “Дівиці” відіграв не на повну силу, і в цій грі теж надовго його не вистачило.
Хочу на закінчення привітати команду “Удай” із завоюванням кубка і уболівальників із завершенням сезону, подякувати їм, що приходили нас підтримувати. Ми в цьому першому сезоні завоювали срібло в обох турнірах, значить поки буде так, заслужили поки срібло.
Андрій Лисенко (гравець ФК “Манжосівка”):
– Гра була гарна, дуже сильна, неповезло нам, були гарні стовідсоткові моменти, але не позабивали. Ну це ж таке, це футбол, а “Удай” вибрав гарну тактику, якою вдало скористався. Оце все і хлопці перемогли. Гра була достойна фіналу.
– У Вас особисто було кілька гарних нагод забити. Чому не вийшло?
– Так, були нагоди. Перших два моменти на початку тайму, навіть не знаю як і сказати, чи не був готовим та й їх воротар добре відстояв, плюс тренувань багато пропустив, одним словом, сам винен, що не забив. Соромно за себе і перед хлопцями, хоча б один забив, могло все піти по-іншому та і завдавав удари по воротам, які Сергій Даниленко, молодець, відбивав або мяч пролітав біля стійки.

Протокольні дані очікуються.

3 Responses to Фінал кубку Прилуччини 2017

1. Свій сказав:

Був на стадіоні, бачив фінал кубку м.Прилуки за участю деяких легіонерів з Удайців та Манжосівки. Грали Зігмар – фк Прилуки проти Ветерану-фк Прилуки

2. Віталій сказав:

А кого хвилиною мовчання вшановували?

• admin сказав:

Віталія Юрійовича Дідика, гравця ФК ”Удай” в минулих сезонах, а в цьому як активного уболівальника, який не пропустив жодного матчу команди. На жаль, передчасно пішов із життя.