ФК ”Агродім” – ФК ”Прилуки”

Сьогодні відбулися матчі 15 туру чемпіонату області з футболу, в якому наша команда зустрічалася у Бахмачі з місцевим ФК ”Агродім”. Після домашньої поразки у матчі першого кола вболівальники ФК “Прилуки” бажали реваншу, хоча і розуміли, що легко у Бахмачі не буде.

На жаль, рівна боротьба у матчі тривала лише перші півгодини, які закінчилися з рахунком 1:1. А потім за кілька хвилин наша команда пропустила тричі. Спочатку був м’яч з пенальті, далі ще один, забитий схоже з офсайду, а за ним і четвертий. В результаті на перерву наші гравці пішли, програючи з рахунком 1:4. На другий тайм наші футболісти виходили з бажанням виправити ситуацію, але на початку тайму протягом кількох хвилин пропустили ще двічі і певно руки у гравців опустилися. Тому підсумковий рахунок на табло 2:8 звичайно ж неприємний, але якщо об’єктивно подивитися на ситуацію, то станом на сьогодні з бахмацьким ФК “Агродім” на рівних тягатися ми ще не можемо. Підсумок двох матчів – дві поразки із різницею м’ячів 5:15 (3:7 і 2:8) – це лише підтверджує. З іншого боку, програли ж не якомусь аутсайдеру, а все-таки одному з лідерів перегонів, тому в цьому плані нічого надзвичайного не відбулося. Так, пропустили дещо забагато, але треба вміти пережити і таку болючу поразку, винести з неї уроки і рухатися далі.
Післяматчевий коментар:
Олег Васильович Бурмака (тренер ФК “Прилуки”):
– На програш з таким рахунком ми не заслужили. Тридцять хвилин на полі була рівна гра, а потім за кілька хвилин щось сталося з командою, самі напривозили собі м’ячів. “Агродім” безумовно гарна команда, їм ще ніхто стільки м’ячів не забивав, як ми у двох матчах, але при цьому ще й арбітраж був на їхню користь. Ми робимо, наприклад, штучний офсайд, є явне положення поза грою, а ніхто не підіймає і нам забивають… Я цього не розумію. Але нічого, це все уже історія, проїхали як то кажуть. Єдине образливо, що на такий рахунок все ж таки ми не заслужили.
Микола Віталійович Тищенко (тренер ФК “Агродім”):
– Виграли ми впевнено, наші гості – це молода команда, у складі якої грають молоді місцеві гравці, у нас же команда третій рік грає разом, більш досвідченіша, клас футболістів теж вищий, ніж у прилучан. Тому такі ось рахунки у двох матчах на нашу користь. Прилуки кожного року виставляють команду, це добре, що є такі ентузіасти як Олег Бурмака, інші, що знаходять якісь мінімальні можливості і заявляються, дають дорогу молодим, щоб цей перехід після випуску з дитячо-юнацької спортивної школи у дорослий футбол легше відбувався, допомагають хлопцям, от за це їм велике дякую.
– У команді суперника когось виділите?
– Гравців по іменам не знаю, але молодого нападника виділю, непоганий гравець, навіть я на нього звернув увагу.
– Який з двох матчів виділите, де була більш цікава гра?
– Можна сказати, що в обох матчах ми виграли спокійно, тому важко виділити якусь окремо взяту гру.
– Яке завдання маєте в чемпіонаті області?
– Кожного року ставимо завдання займати найвищі місця. В тому році трішки нам не вистачило, посіли друге місце, позаминулого року – були треті, але цього року стоїть завдання виграти чемпіонат області. Ми зараз відстаємо на одне очко від лідера, є ще конкуренти, але будемо прагнути стати першими. Тим більше в Бахмачі ще ніколи команда не була чемпіоном області у вищій лізі, першу вигравали, а от вищу ще ні.
– Наприклад, виграєте чемпіонат області. А чи є в команди амбіції грати у Аматорській лізі України? Чи є фінансові можливості для цього?
– Звичайно, хочеться зіграти. Що стосується фінансового положення, то зараз нас підтримує народний депутат Давиденко Валерій Миколайович. Завдяки такій прекрасній людині як Валерій Миколайович, і піднявся футбол у Бахмачі, але на даний момент я не можу сказати будемо ми грати чи ні, але у планах, звичайно, є грати у Аматорській лізі.
– Дякую за коментар, бажаю успіхів у майбутньому.

Протокольні дані матчу:

м. Бахмач, стадіон “Колос” , 400 глядачів
ФК ”Агродім” (Бахмач) – ФК ”Прилуки”  8:2
Арбітр :
 Білащенко Олександр (Чернігів)
Асистенти арбітра : Іванюк Сергій (Ніжин), Паляничка Олег (Борзна)
Інспектор: Бринза Микола (Ніжин)
Голи : 3′ Твердовський Артур (1:0), 12′ Корсун Олександр (1:1), 25′ Твердовський Артур (2:1), 33′ Кабанець Сергій (3:1), 35′ Круковець Валентин (4:1), 46′ Твердовський Артур (5:1), 48′ Твердовський Артур (6:1), 49′ Поліщук Денис (6:2), 81’ Двалі Сосо (7:2), 90′ Твердовський Артур (8:2)
Склади команд:
”Агродім”: Білозор Владислав, Михайленко Євгеній, Двалі Сосо (к), Смоляр Антон  (до 59′), Білан Роман, Романенко Дмитро (до 66′), Кабанець Сергій, Перевозчиков Артем (до 53′), Круковець Валентин (до 67′), Терехов Ігор (до 78′), Твердовський Артур
Заміни: Шарій Руслан (з 53′), Коваленко Артем (з 59′), Беба Євгеній (з 66′), Ільченко Артем (з 67′), Ткаченко Олександр (з 78′)
Запасні: 
Тищенко Микола
”Прилуки”: 
Даниленко Володимир, Дівотченко Станіслав, Беркоза Андрій, Волик Сергій, Панченко Антон, Симоненко Євгеній (к) (до 40′), Корсун Олександр, Нагорний Віталій (до 63′), Лук’янчиков Владислав, Лисенко Андрій (до 80′), Поліщук Денис
Заміни: Сидоренко Артем (з 40′), Доброштан Олексій (з 63′), Бурмака Олег (з 80′)
Запасні: Фабриченко Владислав, Дем’яненко Іван, Куриленко Андрій, Бурмака Владислав

В інших матчах 15 туру зафіксовані такі результати:
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Полісся” (Добрянка)  3:0
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Чернігів”  0:3
ФК “Ніка” (Чернігів) – “ДЮФШ-Динамо” (Ніжин)  5:0
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  2:1
ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Кремінь” (Ічня)  1:1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *