ФК “Дівиця” – володар Суперкубку Прилуччини 2018

14 квітня відбулася знакова подія для футбольної Прилуччини, а саме був розіграний Суперкубок Прилуцького району сезону 2018. Цей матч відбувся вперше на теренах нашого району. В поєдинку зійшлися команда, яка стала переможцем чемпіонату Прилуцького району 2017 року (ФК “Дівиця”), проти команди, яка перемогла у кубку Прилуцького району 2017 (ФК “Удай). Матч за правилами було зіграно на нейтральному полі в селі Боршна. Варто подякувати за підготовку поля до матчу Сергію Олексійовичу Марусечку з однодумцями. Поле як на цю пору року виглядало у доволі-таки пристойному стані. Поєдинок розпочався дещо із затримкою, а саме о 15:25. Самому ж матчу передувала церемонія відкриття сезону за участю поважних гостей. Спочатку з вітальним словом до учасників матчу та глядачів звернувся голова Прилуцької районної федерації футболу Юрій Олександрович Лозовий, а далі учасників Суперкубку і вболівальників матчу вітали в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, який подарував два футбольні м’ячі федерації футболу і два місцевій громаді, голова Валківської сільської ради, якій підпорядкована Боршна, Михайло Миколайович Дмитрієвський, депутат Чернігівської обласної ради, керівник фракції Радикальної партії в Чернігівській обласній раді Олег Авер’янов. Олег В’ячеславович повідомив про фінансову мотивацію для майбутніх призерів районного чемпіонату: 1 місце – 10000 грн, 2 місце – 7000 грн, 3 місце – 5000 грн. Наступним вітальне слово мав отаман Прилуцького козацького полку Сергій Ткаченко. Нагадаю, що кубок Прилуцького району з футболу відбувається за підтримки саме Прилуцького козацького полку. Також на матчі були присутні й інші поважні гості, серед них і Олена Шинкаренко, депутат Чернігівської обласної ради, представник постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, представник Радикальної партії Олега Ляшка. Після вітальних слів від поважних гостей слово мав арбітр Сергій Хантіль, який оголосив учасникам регламент матчу: якщо основний час закінчиться внічию, то після його завершення додаткового часу не буде, переможця відразу виявлятиме серія післяматчевих пенальті. Потім було колективне фото на пам’ять.

Колективне фото перед початком матчу

Обидва колективи зазнали деяких кадрових змін в порівнянні з минулим роком, але перед грою були налаштовані лише на перемогу в престижному матчі. Почали гру з центра поля номінальні гості – ФК “Удай”. Матч розпочався з розвідки у виконанні обох команд, кожен хотів потримати м’яча та нікуди не поспішав, але після вдало вкинутого аута безпосередньо в карний майданчик номінальних господарів (ФК “Дівиця”) гол забив головою центральний півзахисник команди “Удаю” Андрій Коваленко. Йшла тільки 8-ма хвилина гри. Так було відкрито рахунок в матчі.

Щойно Андрій Коваленко (ФК “Удай”) відкрив рахунок в матчі. Фото Олександра Бойка

Гравці “Дівиці” не опустили руки, а навпаки – активізувалися і доволі швидко, вже за 8 хвилин зрівняли рахунок після подачі кутового. Результативним ударом відзначився Владислав Писанка. Воротар “Удаю” Сергій Даниленко намагався на протиході відбити постріл Владислава, але м’яч від його рук потрапив у стійку воріт, від яких зрикошетив у ворота.

За мить після удару Владислава Писанки рахунок у матчі стане 1:1. Фото Олександра Бойка

Пройшло ще вісім хвилин гри і рахунок змінився втретє. В середині першого тайму, а саме на 24-й хвилині, знову господарі скористалися стандартним положенням. Цього разу Володимир Джигурда став автором голу і таким чином вивів чемпіонів району вперед. Було таке відчуття, що це награна комбінація “Дівиці”.

Володимир Джигурда після влучного пострілу опиняється в обіймах партнерів. Фото Олександра Бойка

Гості не втрачали надії та продовжували атакувати, але то воротар був на висоті, то рятував каркас воріт. Перший тайм так і закінчився з рахунком 2:1 на користь ФК “Дівиця”.
У другому таймі удайчани знову взялися атакувати ворота суперників, але не щастило. Дівиччани також не відсиджувалися в обороні та раз-по-раз гостро атакували ворота суперника, інколи за “Удай” грала і рамка воріт. Слід відзначити, що воротарі обох команд не раз виручали свої команди в складних ситуаціях. Ближче до завершення гри гострішими у контратаках були гравці “Дівиці”, які здавалося виглядали більш свіжішими за своїх опонентів, але свої нагоди не реалізували, натомість пропустити могли. Чудову нагоду перевести гру у серію післяматчевих пенальті вже перед самісіньким фінальним свистком арбітра не реалізував гравець “Удаю” Станіслав Дівотченко, пробивши в поперечину воріт. Матч так і закінчився перемогою ФК “Дівиці” з рахунком 2:1.
Після гри відбулася церемонія нагородження фіналістів та переможців Суперкубку, яку провів Олександр Юрійович Коваленко (голова КДК). З його рук гравці-учасники матчу отримали медалі, а капітан “Дівиці” О.Тонкаль – неперехідний кубок! Далі були бризки шампанського і підкидання у повітря керівника дівицької команди Ігоря Анатолійовича Кізіма. Свято цього дня завітало на вулицю чемпіона району, святкуй ФК “Дівиця”!

Переможець Суперкубку Прилуччини ФК “Дівиця” разом із вболівальниками. Фото Ю.Котеленець

Післяматчеві коментарі:
Олександр Олександрович Степашко (керівник ФК “Удай”):
– Хочу привітати команду “Дівиця” з перемогою! І всіх із відкриттям сезону! Грою команди задоволений, а результатом – ні. Дану гру відносимо до розряду товариської з підвищеною відповідальністю, вкочуємося в сезон. Ця гра показала, що команда десь на 40% готова до сезону. Кожен для себе зробив висновки, над чим потрібно попрацювати, адже вже 22 квітня очікує непроста виїзна гра в кубку району проти бронзового призера минулорічного чемпіонату. Вболівальникам велика вдячність за підтримку!
В’ячеслав Олександрович Волинець (головний тренер ФК “Удай”):
– В першу чергу хочу привітати нашу футбольну спільноту з початком нового сезону 2018! Дуже приємно, що з цього року сезон розпочинається з матчу за Суперкубок. Особливо приємно, що наша команда брала в ньому участь. Хочу подякувати організаторам матчу за чудове свято, яке, на мою думку, пройшло на високому рівні. Матч видався дуже цікавим, було багато моментів біля воріт обох команд. Я своїми хлопцями задоволений, особливо зважаючи на те, що ми вперше зібралися повним складом в цьому році. Звісно прикро, що програли в такій грі, але це футбол, не забиваємо ми – забиває суперник. У пропущених голах десь втратили концентрацію, ще немає того відчуття матчу, яке було в другому колі минулого року. Також на полі було три нових футболіста, яким ще потрібно зігратися з новим колективом. Хоч ми і програли, але команда в гарному настрої підходить до сезону. Хочу подякувати бригаді арбітрів за професіоналізм, обидві команди поставили їм найвищі оцінки. Ну і на останок вітаю команду ФК “Дівиця” з перемогою, дякую їм за чудову гру. Зараз всі вже думками про наступний матч проти “Авангарду” і маємо максимально налаштуватися на цю гру. Дякую нашим уболівальникам за підтримку!
Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):
– Хочу привітати всіх з відкриттям футбольного сезону. Приємно, що відкривала сезон саме наша команда. Гарний вийшов матч, команди боролися до останніх секунд і звичайно приємно, що виграли саме ми, адже Суперкубок району розігрувався вперше. Хочу подякувати організаторам матчу, гравцям команди “Єдність”, які підготували чудовий стадіон, нашим вболівальникам, які несамовито підтримували команду. По самій грі скажу так: перші 15 хв були вкрай тяжкими, пропустили швидкий м’яч, але хлопці не розгубилися, швидко прийшли до тями і забили два м’ячі. Можна сказати, що пропущений гол їх завів і добавив спортивної злості. Мали, ще декілька гарних моментів, щоб відзначитися, особливо в другому таймі, але як часто в нас буває – підвела реалізація. Хочу подякувати супернику за безкомпроміну гру та арбітрам матчу за чудову роботу. Також вітаю гравців та вболівальників ФК “Дівиця” із завоюванням Суперкубка!
Юлія Котеленець (прес-секретар ФК “Дівиця”):
– Вболівальники, які із самого початку існування команди з нами, надихають. Такої підтримки, погодьтеся, немає рівно у всьому районі. Щодо гри, то «Дівиця» достойно зіграла, незважаючи на тривалу перерву, але бажання перемагати переважило всі нюанси. Дякую улюбленій команді за отримані емоції!