ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Прилуки”. Анонс

У суботу, дев’ятого вересня, відбудуться матчі 17 туру чемпіонату Чернігівської області серед команд Вищої ліги. Наша команда у цей день завітає до Корюківки, яка, до речі, недавно відсвяткувала своє 360-річчя, на гру проти тамтешнього “Фаворита”. Двадцять другого липня команди уже зустрічалися в рамках першого кола у Прилуках і тоді гра закінчилася з рахунком 2:2, причому гості врятувалися на другій доданій хвилині матчу. Фаворитом цього протистояння більшість напевно визначить господарів, які у турнірній таблиці посідають п’яте місце. Наша команда, яка іде дев’ятою, на виїзд точно їде не за поразкою, але як усе складеться, побачимо завтра ввечері. А поки що давайте познайомимося із нашим суперником, їхніми планами на сезон і що вони думають про нашу команду.
Олександр Валентинович Синюта (помічник керівника клубу):
– По грі Вам краще поспілкуватися з тренером, а наше сімейне завдання – знайти кошти для команди. Стосовно завдання на чемпіонат, то маємо бути, мінімум, у п’ятірці. Команді ми почали допомагати років п’ять тому, коли нашим гравцям було ще десь по 16-17. Наш син теж займається футболом і от вони всі прийшли, і попросили допомогти. Починали з першості району, а минулого року виграли уже і Першу лігу, і от зараз граємо у Вищій. Стосовно перспектив нічого не можу сказати, багато чого залежить від того, які будуть наші заробітки, зараз ще більш-менш, а взагалі в цьому році нам ніхто не допомагає, а як буде далі – загадувати важко.
– Дякую за розмову, Олександре Валентиновичу.
– Я Вам теж.
Також слово тренеру господарів, Анатолію Васильовичу Марченку:
– “Прилуки” – молода і цікава команда, перспективна. Думаю у них є майбутнє при нормальному ставленні гравців і гарному фінансуванні. На завтра маємо завдання тільки перемогти, бо ми втрачаємо очки. Стосовно завдання на сезон, то хочемо бути, мінімум, п’ятими, в крайньому випадку – сьомими. Середній вік нашої команди – 22 роки, грають усі вихованці корюківського футболу. Команда перспективна, але нам трішки не щастить, не вистачає досвіду довгої турнірної боротьби. “Фаворит” грає у Вищій лізі перший сезон, а у мене досвід величезний, звичайно. Я працював у свій час з колективом “Зірка”, “Авангард” я створював, і так далі, і так далі…
– Дякую за розмову, до зв’язку після гри.
– Всіх благ і Вам, всього доброго.

А зараз слово нашим гравцям. Провідний захисник команди Станіслав Дівотченко:
 – Станіславе, завтра на гру в Корюківку їдете?
– Команда їде.
– А Ви?
– Відсотків вісімдесят, що ні.
– Травма?
– Робота.
– Шкода.
– Згоден, а що ж робити?
– Зрозуміло. Станіславе, Ви брали участь у першому матчі в Прилуках. Яке на Вас враження справив “Фаворит”? Охарактеризуйте, будь ласка, їхню команду.
– Хороша досвідчена команда, в минулому сезоні стала чемпіоном Першої ліги, грає в хороший футбол, намагається нав’язувати свою гру, при будь-якому рахунку не опускає голову і намагається атакувати. У тій грі відігралася з рахунку 2:0. Зараз у турнірній таблиці знаходиться у верхній частині, програла минулий тур Ніжину, так що завтра нам легко не буде – це точно!
– На Вашу думку, як з ними треба грати і за рахунок чого їх можна обіграти?
– Грати у свій футбол, не допускати помилок в обороні, реалізувати свої моменти і в підсумку, я думаю, все вийде.
– Зрозуміло. Значить будемо вболівати за команду дистанційно.
– Будемо раді підтримці навіть такій.
– Дякую за розмову.
– Завжди радий.

Провідний півзахисник команди Євген Симоненко:
– Женя, як настрій перед завтрашньою грою, збираєтеся на гру?
– Ні, завтра у мене не виходить.
– Шкода. Тоді поділіться враженнями про першу гру, як Вам суперники, як з ними грати і як у них можна вигравати?
– Давно це було. Комбінаційна команда, хороша, гарні виконавці, молоді гравці, біжать, стараються грати в пас, намагаються грати в гарний футбол. Виграти можна за рахунок гри у пас, ніхто не любить грати без м’яча, шукати свої моменти і головне їх використовувати, бо у кожній грі маємо моменти, але не використовуємо. Ми не використовуємо, а суперник використовує свої і все, дуже важко тоді.
– Значить і з Вами теж ми будемо дистанційно вболівати за команду.
– Саме так.
– Дякую за коментар.
– Будь ласка.

Провідний півзахисник команди Андрій Лисенко:
– Андрію, як настрій і самопочуття перед завтрашньою грою? Хоч Ви збираєтеся їхати?
– Ой, вибачте, чесно – нічого не відповім, бо я зараз поки що цей тиждень випав із-за травми. А на скільки знаю деяких лідерів та ведучих гравців із команди не буде.
– Отакої… У кого не запитаю і ніхто не їде. А як Вам взагалі ця команда? Яке враження по першій грі?
– 
Команда дуже сильна, дома вона завжди грає дуже добре, весь час на атаках з перших хвилин і ми як приймали її в нас дома, то важко було, по моментам вона створила більше, хоча ми і вигравали, але не втримали перемогу. А якщо завтра буде виїзд та ще й без провідних гравців, то, ой, як буде тяжко.
– Бачу завтра буде надзвичайно важко…
– Ой, буде тяжко дуже… Там команда толкова.
– Дякую за коментар. Бажаю якомога швидше залікувати травму.
– Дякую і Вам.

Тож, як бачимо, завтра нас очікує дуже непростий суперник, натомість склад “Прилук” буде надзвичайно ослаблений, але тим не менше побажаємо успіху нашій команді, гравці і тренер якої завжди прагнуть до перемоги, і також дуже сподіваються на підтримку своїх уболівальників.

В інших матчах 17 туру зустрічаються:
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Городня”
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Полісся” (Добрянка)
ФК “Зернопром” (Куликівка) – “ДЮФШ-Динамо” (Ніжин)
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Десна-2” (Чернігів)
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Чернігів” – відбудеться 12.09.2017, у зв’язку з участю ФК “Чернігів” у Аматорській лізі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *