ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Прилуки”

Сьогодні відбувся 17 тур чемпіонату Чернігівської області у Вищій лізі. Наша команда грала у Корюківці проти тамтешнього “Фаворита”. Підсумок матчу більш, ніж невтішний. Найкраще за гру говорить результат, а він перед вами на інформаційному табло:


Щось коментувати дуже важко, враховуючи і наш склад на гру, і те, як складався сам матч. Та і пропускали дуже образливі м’ячі… Одна з перших подач у нашу штрафну, Володимир Даниленко не грає на виході, і гравець суперника головою забиває у наші ворота. Ще один м’яч взагалі було забито прямим ударом з кутового. Одним словом, були помилки і польових гравців, і воротаря. В цілому перший тайм програли 0:4. Хоча могли і забити, був вихід один на один у Євгена Симоненка, який міг пробивати з лівої ноги, але Євген прибрав м’яча під себе і отримав удар по ногам, але арбітр не призначив пенальті і виніс попередження нашому гравцю за ніби-то симуляцію. На початку другого тайму мали ще дві можливості забити, але не реалізували: в одному випадку врятував господарів воротар, в іншому – стійка. Але все ж таки наша команда зуміла забити, з пенальті відзначився Роман Липньов, але ж і пропустила п’ять. А могла пропустити і більше… Відмітити треба і суперників, які демонстрували свій футбол протягом усього матчу, не зупинилися навіть після солідної переваги в рахунку, грали всі дев’яносто хвилин задля своїх прихильників. Тож, забивали у складі господарів Володимир Молодченко (2), Дмитро Науменко (2), Сергій Кугук, Єгор Рюттель, Валерій Литвиненко, Антон Примачок, Владислав Дудко. В цілому підсумок матчу такий, що соромно за результат і гру. Хоча гра забувається, як і те, хто і яким складом грав, а результат залишається, соромлячи прилуцький футбол на всю область. Треба щось із цим робити…
Післяматчевий коментар:
Олег Васильович Бурмака (тренер ФК “Прилуки”):
– Півкоманди не було. Що там казати, три воротарі грали. Спочатку Даниленко у воротах стояв, потім у другому таймі Іван Дем’яненко став у ворота, а Даниленко і Фабриченко грали, я грав. Ситуація склалася наступним чином – або невиїзд, або їхати з тими, хто є. Знали, що буде важко, бо вони дома сильно грають, зокрема “Чернігів” обіграли. А зараз ще із Семенівкою об’єдналися після зняття останньої з чемпіонату. Так, ми мали деякі моменти, але в цілому погано грали. Я сказав гравцям, що якщо так грати, то краще взагалі не грати. Я розумію, що немає багатьох основних гравців, але ж так програвати теж не можна, не можна повністю опускати руки.
Анатолій Васильович Марченко (тренер ФК “Фаворит”):
– Гра пройшла за нашої повної переваги. Команда повністю виконала установку, і хлопці повністю віддалися грі. Зіграли так, як ми хотіли. Я, як тренер, задоволений і результатом, і якістю гри. Хоча були ще моменти, не зовсім задоволений грою лінії півзахисту, але головне, що виграли. Суддівство було, на мою думку, об’єктивне, судили те, що було.
– Дякую Вам за коментар, ще раз вітаю з перемогою…
– (перебиваючи) Дякую, дякую. Я Олегу (Бурмаці – прим.авт.) сказав, щоб він не засмучувався, все нормально. Бувають у команд такі провали, хай не засмучуються. Я прилуцький футбол дуже люблю і знаю, починаючи з братів Причиненків і Овчаренка, Кривошеєнка, і знаю всіх прекрасно… і Петрика Серьожу, і Маценка.
– Дякую, бажаю подальших успіхів.
– Дякую, всього доброго і Вам.

Враження від гри одного з гравців нашої команди, який не захотів називати своє ім’я:
– Дуже великі проблеми були зі складом, воротар грав у центрі, тренер – у нападі, жодної людини на заміну, а в команді суперника було сім рівноцінних замін, це не виправдання, але так далі бути не може. В Прилуках стільки футболістів, а грати нікому, ну не можуть одинадцять гравців відіграти двадцять ігор. У когось травми, у когось робота, і виходить, що грати нікому. Має бути в обоймі двадцять гравців, щоб на гру їхали не десять, а вісімнадцять футболістів, як у всіх нормальних команд.
– 9:1 на Вашу думку по грі?
– Та воротар начудив, немає слів, в першому таймі навіть з кутового залітало, пару голів, звичайно, і самі привезли собі, а так могло бути і більше, рахунок по грі.
– Рахунок вражає, звичайно. Не годяться нікуди результати останніх матчів – 3:7, 2:8, 0:4, 1:9…
– Так, соромно за такі результати, не знаю чи дограємо ми в такому складі до кінця чемпіонату.

м. Корюківка, стадіон ”Паперовик” , 150 глядачів
ФК ”Фаворит” (Корюківка) – ФК ”Прилуки”  9:1 (4:0)
Арбітр : Федорок Віталій (Чернігів)
Асистенти арбітра : Самко Антон (Чернігів), Хамко Ігор (Чернігів)
Інспектор: Марченко Геннадій (Чернігів)
Голи : 2′ Кугук Сергій (1:0), 6′ Науменко Дмитро (2:0), 14′ Науменко Дмитро (3:0), 25′ Молодченко Володимир (4:0), 50’ Молодченко Володимир (5:0), 52’ Литвиненко Валерій (6:0), 59′ Рюттель Єгор (7:0), 62′ Липньов Роман (7:1), 78′ Примачок Антон (8:1), 87′ Дудко Владислав (9:1),
Склади команд:
”Фаворит”: Стельмах Олександр (до 46′), Дудко Владислав, Синюта Олександр (к), Коробко Андрій, Бондаренко Дмитро (до 62′), Рюттель Єгор (до 75′), Дацюк Олександр (до 46′), Шемет Єгор (до 62′), Науменко Дмитро (до 70′), Молодченко Володимир, Кугук Сергій (до 72′)
Заміни: Кугук Євгеній (з 46′), Литвиненко Валерій (з 46′), Кириченко Богдан (з 62′), Кирдан Дмитро (з 62′), Примачок Антон (з 70′), Кашич Микола (з 72′), Жудік Артем (з 75′)
”Прилуки”: Даниленко Володимир, Ліпньов Роман (к), Дівотченко Станіслав, Гавура Олександр, Панченко Антон, Бурмака Владислав, Лук’янчиков Владислав, Бурмака Олег, Корсун Олександр, Сидоренко Артем, Симоненко Євгеній
Запасні: Дем’яненко Іван, Волик Сергій, Поліщук Денис, Ілляшенко Віталій, Нагорний Віталій, Фабриченко Владислав, Волох Максим

В інших матчах 17 туру зафіксовані такі результати:
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Городня” 0:3
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Полісся” (Добрянка) 4:1
ФК “Зернопром” (Куликівка) – “ДЮФШ-Динамо” (Ніжин) 3:1
ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Десна-2” (Чернігів) 3:0
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Чернігів” – відбудеться 12.09.2017, у зв’язку з участю ФК “Чернігів” у Аматорській лізі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *