ФК “Кремінь” (Ічня) – ФК “Прилуки”. Анонс

У суботу, шістнадцятого вересня, відбудуться матчі 18 туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Вищої ліги. Наша команда у цей день завітає до сусідньої Ічні, де на прилучан чекатиме місцевий футбольний клуб “Кремінь”. Що цікаво – згідно дзеркальної послідовності проведення турів першого і другого кола, то ця гра мала бути в наступному турі, але чомусь організатори в цій дзеркальній послідовності зробили зміни, тож, цей двобій відбудеться уже завтра. Навіть на офіційному сайті ФФУ (http://www.ffu.org.ua) у відповідному розділі обласного календаря ця гра вказана в 19 турі. Причину цього явища в організаторів змагань поки не вдалося уточнити. Але це так, до слова… Саме тому і виходить, що наша команда після виїзду в Корюківку черговий матч проведе знову на виїзді, а потім уже двічі зіграє вдома. Восьмого липня команди уже зустрічалися в рамках восьмого туру першого кола в Прилуках і тоді гра закінчилася з рахунком 1:2 на користь ічнянців, які дотиснули наших земляків на 88-й хвилині. У другому колі господарі провели три матчі: два домашніх виграли 1:0 і 3:0, а гостьовий звели до нічиєї 1:1, ще один тур пропускали. Натомість “Прилуки” окрім технічної перемоги над “Ревною”, яка знялася з турніру, в останніх трьох матчах зазнали розгромних поразок (2:8, 0:4, 1:9). Звичайно, що після таких результатів наші футболісти мають докласти всіх зусиль, щоб реабілітуватися за подібні поразки. Зрештою, має ж бути і почуття гідності, коли не можна так безвольно грати. Від поразок ніхто не застрахований, питань немає, але ж і поразки бувають різні. Все ж таки це чемпіонат області, певний рівень, де можна і на інших подивитися, і себе показати, поглянути з боку на себе, перевірити власний потенціал на фоні гідних конкурентів. Гравці мають у черзі стояти, щоб зіграти на такому турнірі, відстоювати честь команди зі славними традиціями, принаймні в межах обласного рівня, постояти за честь міста. Можливо, тоді і спонсорів легше буде залучити. Усі люблять сильних. Тож, сподіваємося, що у гравців ФК “Прилуки” все в порядку із почуттям гідності, а бажання грати нікуди не зникало. Але легкої прогулянки завтра точно не буде. Ось що говорить про завтрашній матч тренер ФК “Кремінь” Євгеній Іванович Зінич:
– З Прилуками у нас завжди складні ігри, тому що хлопці практично один одного знають, росли разом, багато хто з них і тренувалися у свій час разом, тобто суперники один одного добре знають. На Кубку Мірошниченка постійно зустрічалися, тобто як одвічні суперники можна так сказати. Хлопці і товаришують один з одним і ми спілкуємося з хлопцями. Стосовно завдань, то все, що ми могли провалити, – ми провалили. Я ще й так розумію, що у нас є лідери чемпіонату, яких визначають з першої гри арбітри і уже стає зрозуміло хто куди їде… Тобто ми втратили свої очки там, де не повинні були втрачати, оце в принципі і все. А так різниці немає чи ти займаєш четверте місце, чи дев’яте. Основа нашої команди – це свої хлопці. На жаль, два наших гравці отримали дві серйозні травми – розриви хрестоподібних зв’язок і довелося заявляти, так сказати, легіонерів. Так, в одного гравця ця травма надовго, а в іншого – на все життя. Із-за того дозаявили трьох футболістів, але викликаємо їх за потреби і по обстановці. Стосовно допомоги команді, то ми бюрократів у себе в районі взагалі не допускаємо до спорту. Всі види спорту, окрім боксу, тримаються на меценатах. Весь спортивний бюджет іде на бокс, бо багато у нас чемпіонів світу, чемпіонів Європи. На футбол взагалі нічого не залишається. Нам же допомагає ПрАТ “Кремінь”, що знаходиться в смт. Парафіївка. Раніше наша команда називалася “Динамо”, а цього року уже змінили назву на “Кремінь”.

І послухаємо, що скаже про завтрашню гру захисник Станіслав Дівотченко:
– Будемо їхати, щоб дати бій. Щоправда, побачимо, який завтра буде у нас склад. Стосовно гри у Прилуках, то перший тайм був рівним, після перерви ми вийшли, додали трішки і відразу ж забили, потім контролювали гру, а на останніх хвилинах пропустили два голи зі стандарту, напевно вже подумали що три очки наші, розслабилися дещо, і в підсумку залишилися ні з чим! Хороша в Ічні команда, у нас з ними завжди так би мовити “заруба”, вони непогано посилилися на цей сезон, грають в пристойний футбол. Дома всім командам дають бій. У деяких лідерів відібрали очки у домашніх матчах. Так що там легко нам не буде в будь-якому випадку! Стосовно лідерів ічнянської команди, то оскільки я їх ігри не дивлюся, то когось виокремити не можу. По тому, що я бачив у грі з нами, то виділити можна всю команду.

Серед інших матчів туру привертає до себе увагу протистояння у Бахмачі між лідером чемпіонату ФК “Агродім” і четвертим ФК “Кудрівка”.

В інших матчах 18 туру зустрічаються:
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н)
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Городня”
ФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Полісся” (Добрянка)
ФК “Зернопром” (Куликівка) – ФК “Чернігів”
ФК “Десна-2” (Чернігів) – “ДЮФШ-Динамо” (Ніжин)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *