ФК ”Прилуки” – ФК ”Фаворит” (Корюківка) 2:2

Ох, ці ж останні хвилини. Знову вони попили крові з уболівальників футболу Прилуччини. Можливо команді варто уже до церкви сходити, бо складається враження ніби зурочив хтось. Щоб часом не виробився таким чином комплекс останніх хвилин у прилучан. Мається на увазі не лише у самих футболістів, а й у вболівальників, щоб шанувальникам прилуцької команди в наступних матчах при наближенні закінчення основного часу гри, не доводилося завчасно пити заспокійливе.

А починалося все знову обнадійливо – в середині першого тайму Владислав Бурмака вивів прилучан вперед. Цей гол став єдиним у першій половині матчу. А по закінченні години гри ”Прилуки” уже перемагали 2:0. Це Денис Поліщук на 61-й хвилині вписав своє ім’я в протокольні дані як автор другого забитого м’яча. І уже певно у багатьох уболівальників на стадіоні, і в самих гравців прилуцької команди почали закрадатися думки, що сьогодні буде перемога над доволі міцною і непростою командою з Корюківки. А зарано… Адже у складі гостей був гравець, який не погоджувався з таким розкладом, ім’я цього злого генія прилучан – Євгеній Кугук. Спочатку він на 69-й хвилині скоротив розрив у рахунку, а після того, як його партнер по команді Дмитро Науменко на 89-й хвилині не реалізував пенальті, і здавалося футбольний бог цього дня на нашому боці, Євгеній у доданий час знову відзначився, вкрай засмутивши всіх на стадіоні, крім звичайно корюківчан. Тож підсумком цього матчу стала нічия. З одного боку ніби і непоганий результат, але з іншого – дуже образливо втрачати перемогу на останніх хвилинах, тим більше, що це уже не вперше.

м. Прилуки, стадіон ”Супутник” , 300 глядачів
ФК ”Прилуки” – ФК ”Фаворит” (Корюківка)  2:2 (1:0)
Арбітр : Заяц Олексій (Чернігів)
Асистенти арбітра Прокопенко Олександр (Чернігів), Стеценко Андрій (Чернігів)
Інспектор: Бринза Микола (Ніжин)
Голи : 27′ Бурмака Владислав (1:0), 61′ Поліщук Денис (2:0), 69′ Євгеній Кугук (2:1), 90’+2 Євгеній Кугук (2:2)
Нереалізований пенальті: 89′ Науменко Дмитро (2:1)
Склади команд:
ФК ”Прилуки”: Даниленко Володимир, Дівотченко Станіслав, Беркоза Андрій (до 85′), Корсун Олександр (до 89′), Сидоренко Артем, Симоненко Євгеній, Лисенко Андрій (до 46′), Нагорний Віталій, Лук’янчиков Владислав (до 64′), Бурмака Владислав (к), Поліщук Денис
Заміни: Седньов Артем (з 46′), Ілляшенко Віталій (з 64′), Липньов Роман (з 85′), Бурмака Олег (з 89′)
Запасні: Фабриченко Владислав, Волох Максим, Панченко Антон
ФК ”Фаворит”: Шафорост Олександр, Бондаренко Дмитро (до 80′), Синюта Олександр (к) (до 50′), Коробко Андрій, Примачок Олександр, Настоящий Вадим, Литвиненко Валерій, Шемет Єгор, Науменко Дмитро, Молодченко Володимир, Кугук Євгеній
Заміни: Жудік Роман (з 50′), Жудік Артем (з 80′)
Запасні: Стельмах Олександр, Кашич Микола, Діденко Євгеній, Примачок Антон, Рюттель Єгор