ФК ”Прилуки” – ФК ”Городня”

Сьогодні відбулися матчі 25 туру чемпіонату області з футболу. У Прилуках на “Супутнику” зустрічалися місцева команда і гості з Городні. На жаль, вилучення на початку матчу Олега Леня зіпсувало усі плани “Прилук” на гру. Тож результат цього матчу вийшов не втішним для нашої команди.

1 - 2
м. Прилуки, стадіон ''Супутник''

ФК “Прилуки” – ФК “Городня”

Текстова трансляція матчу
Гра у Прилуках розпочалася. Господарі грають у синіх футболках і жовтих трусах, у гостей – повністю зелений комплект форми.
3 хв – вилучення заробляє Олег Лень. Неспортивна поведінка, Олег вирішив розібратися з партнером по команді, застосувавши фізичну силу, тож справедливо побачив перед собою червоне світло від арбітра матчу.
5-10 хв – гра в основному проходить у центрі поля.
12 хв – ”одинадцятка” господарів увійшов зліва у штрафний майданчик і пробив у ближній кут воріт, але промазав.
16 хв – ”Прилуки” заробили право на штрафний удар недалеко від карного майданчика. Удар вийшов хоч і точним, але не сильним.
19 хв – небезпечний простріл гостей, але обидва їхні гравці не дотягнулися до м’яча.
21 хв – гравець гостей, уникнувши офсайду, вривався з правого краю у штрафну зону господарів, але захисник ”Прилук” у підкаті вибив м’яча на кутовий.
22 хв – гості відкривають рахунок. У центрі штрафної вільний гравець прийняв м’яча, розвернувся і пробив у правий кут воріт, воротар до м’яча не дотягнувся – 0:1

Городнянці радіють забитому голу

27 хв – шостий номер господарів виходив віч-на-віч, але з ударом затягнув і захисник ”Городні” наздогнав суперника, і вибив м’яча за бічну лінію.
29-32 хв – команди обмінялися кутовими, але нічого небезпечного з них не створили.
35 хв – знову в центрі штрафного майданчика господарів був вільний гравець гостей, але невдало прийняв м’яча і захисник господарів вибив “шкіряного”.
37-43 хв – гра триває в основному в центрі поля.
45 хв – свисток арбітра, перший тайм завершено.
46 хв – розпочався другий тайм.
47-48 хв – два поспіль гарних моменти не використали прилучани. Спочатку після удару нашої ”шістки” гостей врятував воротар, а за хвилину Денис Поліщук з кута воротарського майданчика пробив вище воріт.
53 хв – після потужного удару з лінії штрафної, воротар господарів у стрибку витягнув м’яча з правого кута воріт. Той летів акурат під стійку.
55 хв – Дениса Поліщука партнери вивели на побачення з голкіпером, Денис обіграв воротаря, але засильно прокинув м’яча собі на хід і на дальній стійці його, наздогнавши, пробив у падінні – мимо воріт.
58 хв – не забиваєш ти – забивають тобі. Городнянці покарали прилучан. Влучний удар з лінії штрафної і м’яч, ударившись об праву від воротаря стійку, залетів у ворота – 0:2

Щойно рахунок став 0:2

59 хв – знову момент у Дениса Поліщука, який красиво обіграв свого опонента у штрафному майданчику і з гострого кута пробив, але влучив у стійку воріт.
62 хв – штрафний удар біля воріт прилучан, але воротар доволі несильний удар перевів на кутовий.
65 хв – дві гарні нагоди змарнували господарі. Спочатку влучили у стійку, а на добиванні Денис Поліщук дещо замешкався і з рикошетом від захисника пробив несильно в руки воротарю.
68 хв – небезпечний простріл від Дениса Поліщука, але замикати його нікому. Не вистачає ”Прилукам” вилученого гравця атаки. Безумовно підвів команду Олег Лень.
70 хв – після навісу в район кута воротарського майданчика, головою пробивав гравець ”Городні”, але вище воріт.
72-80 хв – гра в центрі поля, як кажуть, від штрафної до штрафної.
81 хв – ”сімка” господарів смачно приклався до м’яча, але з його ударом воротар гостей справився, відбивши ”шкіряного” в сторону.
85 хв – Станіслав Дівотченко зі штрафного запустив ”парашют”, м’яч опускався під поперечину, воротар не зовсім впевнено, але все ж перевів його на кутовий.
87 хв – гості пробачають. Вийшовши один на один, футболіст ”Городні” перекинув воротаря, але влучив у поперечину, від якої м’яч відлетів до голкіпера.
89 хв – нарешті гол забиває Денис Поліщук, сильно і влучно пробивши з меж штрафного майданчика – 1:2.

Гравець ”Прилук” несе гостям м’яча на центр поля, оскільки ті, пропустивши, забили його подалі, щоб затягнути час

90 хв – після небезпечного навісу зі штрафного, прилучани не змогли замкнути дальню стійку, наш гравець лише злегка торкнувся м’яча, який і вилетів за межі поля.
Фінальний свисток – матч закінчено. На жаль, така прикра поразка в останній домашній грі.
Післяматчевий коментар:
Дмитро В’ячеславович Бойко (тренер ФК “Городня”):

– Добра гра, трішки допомогла нам та ситуація, що видалили гравця “Прилук” на перших хвилинах, а так добра, міцна гра. Те, що планували на гру, те зробили, трішки були помилки, але в цілому грою задоволений. Були звичайно моменти, якими був незадоволений, але виграли, то і добре.
– Чи задоволені прийомом господарів, як Вам поле стадіону?
– Прийом дуже теплий і нормальний. А поле для такої пори роки, то добре, хороше. І дощі пройшли, і така погода, трішки слизьке було, але це не лише у Прилуках, скрізь так. Для такої пори року нормальне поле, це ж не штучний газон. Я бачив багато полів, у Прилуках воно одне з найяскравіших.
Володимир Юрійович Пилипенко (адміністратор ФК “Городня”):
– На жаль, із-за нехватки часу недостатньо довго поспілкувався з місцевими працівниками щодо догляду за газоном, але поле звичайно нам дуже сподобалося. Поляна одна з найкращих в області, на таких полях не грають в чемпіонатах області. Поле у вас для першої або другої ліги, дуже гарне. А по грі нам дуже пощастило, що вилучення заробив Олег Лень, підвів він свою команду. Ваша команда гарно грає і довелося у меншості провести всю гру, звичайно важко. А так все гарно, наші хлопці і в душі побули, 500 км проїхали, повернулися додому тільки о пів на десяту. А так звичайно, що коли команда виграє, то все нормально. Вашу команду ми звичайно не наздоженемо, але напевно вас випередить Ніжин, який візьме три очки в останній грі (проти “Ревни” – прим.авт.).
– Можливо “Прилуки” зможуть набрати очки у Кудрівці, там місцева команда останнім часом не демонструє особливих результатів, тим більше, що їхнє місце уже визначене (“Кудрівка” буде четвертою – прим.авт.).
– Там вийшло так, що киян уже не запрошують, щоб не витрачати кошти, вони ж уже ні вниз, ні вверх. Нам уже все-рівно, ми б хотіли бути на десятому місці, але будемо одинадцятими.
Олег Лень (гравець ФК “Прилуки”):
– Так, згоден, що підвів команду, на це була причина – мене принизили! Коли я підказав молодшому товаришеві по команді тактику футболу, він огризнувся, я зробив зауваження – у відповідь він послав мене, я не стримався! Знаю, що цього робити не можна, але це емоції! Із-за цього наша команда і страждає постійними програшами, наша молодь не прислухається до ветеранів команди і робить все по-своєму!
Але теж прикро, що ви пишете відразу “підвів команду”, чомусь не пишете, коли я грав попередні ігри, приїжджаючи зі зборів і не шкодуючи себе, і різко отримав травму перед самим вильотом на чемпіонат світу, і коли прилетів зі світу, то зіграв дві гри і вивів команду вперед у двох іграх, хоча коли прилетів з турніру, були і залишаються по сьогоднішній день серйозні травми і потрібен відпочинок, а я і сьогодні прийшов, знаючи, що буде гірше, але знав, що потрібно підтримати команду.
Роман Ліпньов (гравець ФК “Прилуки):
– Якщо б не вилучення – виграшна гра була, а так вилучення на початку гри все зламало, взагалі нонсенс, скільки граю у футбол ще такого не бачив, щоб гравець влаштовував бійку між своїми гравцями, можна було ще зрозуміти, якщо б побив там гравця суперника, це ще така справа, але свого… Не потрібно було цього робити, після гри вже між собою вийшли, поговорили б і все було б нормально. А по самій грі, то ми в десятьох могли їх обіграти, другий тайм повністю сиділи на їхніх воротах, якби забили – виграли, у них три моменти за гру і два голи, у нас п’ять чистих моментів – один гол.

Протокольні дані:

м. Прилуки, стадіон “Супутник” , 250 глядачів
ФК “Прилуки” – ФК “Городня”  1:2
Арбітр : Паляничка Олег (Борзна)
Асистенти арбітра : Іванюк Сергій (Ніжин), Кордюк Олег (Борзна)
Інспектор: Бринза Микола (Ніжин)
Голи : 22′ Кучерявенко Сергій (0:1), 58′ Кучерявенко Сергій (0:2), 89′ Поліщук Денис (1:2)
Вилучення : 3′ Лень О.
Склади команд:
“Прилуки”: Дем’яненко Іван, Дівотченко Станіслав, Ліпньов Роман (к), Куриленко Андрій, Волик Сергій, Гавура Олександр (до 78′), Сидоренко Артем, Нагорний Віталій (до 65′), Корсун Олександр, Поліщук Денис, Лень Олег
Заміни:
 Доброштан Олексій (з 65′), Бурмака Олег (з 78′)
Запасні: Даниленко Володимир, Лисенко Андрій
“Городня”: Шиш Євген, Ісаєнко Василь, Татаринов Владислав, Івасенко Сергій, Самойленко Дмитро (до 45′), Іллєнко Віталій, Самусь Євгеній (к), Тюрин Євгеній (до 57′), Кравцов Дмитро (до 77′), Ніконов Руслан, Кучерявенко Сергій
Заміни: Аксюта Микола (з 45′), Валах Ярослав (з 57′), Бобровник Андрій (з 77′)

Серед інших матчів туру виділимо результат гри в Ічні, оскільки саме після цього матчу бахмацький “Агродім” за тур до завершення чемпіонату став чемпіоном Чернігівської області з футболу серед команд Вищої ліги. Нагадаю, що подібний результат є першим в історії бахмацького футболу. Тож вітаємо ФК “Агродім” з перемогою у чемпіонаті і бажаємо не зупинятися на досягнутому. Також виокремимо дещо несподівану перемогу ніжинців вдома над “Кудрівкою”. А от чернігівські команди “Ніка” і “Чернігів” здобули чергові перемоги, тож визначення срібного і бронзового призера першості переноситься на останній тур.