ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Прилуки” 2:0

І знову поразка… І знову на останніх хвилинах. Тиждень тому це сталося в Прилуках під час домашньої гри з ФК “Кремінь”, коли на останніх хвилинах пропустили м’яча і програли, цього разу в Анисові отримали уже два в заключні хвилини. Що це і як називається – не зроблені висновки з попередньої невдачі чи просто не фарт, втрата концентрації чи недостатня фізична підготовка гравців команди? А може тренерські прорахунки зі складом або замінами… Сподіваємося, що відповіді на ці питання знає тренерський штаб команди.
Також помітно, що господарі більше прагнули перемоги, їх не влаштовувала навіть нічия, тому уже після нульового першого тайму і сухого початку другого, тренери ФК “Зернопром” зрозуміли, що треба щось змінювати і почали проводити заміни, освіжати і підсилювати гру. Станом на 76-ту хвилину гри анисівчани провели чотири заміни, а це 40% польових гравців вийшли зі свіжими силами, що і принесло свої плоди на 82-й і 84-й хвилинах матчу, коли дублем відзначився Євгеній Разумний. На ці події наші тренери відреагували також двома замінами, але вони уже нічого не могли змінити в перебігу гри, часу на виправлення ситуації фактично уже і не було. Хіба що Хоттабич допоміг би нам не програти, але, на жаль, і його на стадіоні цього суботнього вечора помічено не було.
Таким чином, в турнірній таблиці ФК “Зернопром” обійшов ФК “Прилуки”, команди тепер посідають 7-е і 9-е місце відповідно.

с. Анисів, сільський стадіон , 100 глядачів
ФК “Зернопром” (Анисів) – ФК “Прилуки”  2:0
Арбітр
Свистун Анатолій (Чернігів)
Асистенти арбітра : Скрипка Олексій (Чернігів), Красножон Парасковія (Чернігів)
Інспектор: Васков Микола (Чернігів)
Голи : 82′ Разумний Євгеній (1:0), 84′ Разумний Євгеній (2:0)
Склади команд:
“Зернопром”:
 Рехтета Артем, Разумний Євгеній, Садовий Денис, Малецький Максим (до 82′), Ведякін Роман (до 70′), Петрович Олексій (к), Тарасенко Костянтин, Булова Олександр (до 55′), Комісаренко Олександр (до 68), Дедик Дмитро (до 76), Богорад Євген (до 88)
Заміни: Топорець Олександр (з 55′), Кунтиш Євгеній (з 68′), Павленко Владислав (з 70′), Бурба Тимофій (з 76′), Хавлук Денис (з 82′), Морозов Павло (з 88′)
Запасні: Гавриленко Максим
“Прилуки”: Даниленко Володимир, Дівотченко Станіслав, Липньов Роман (к) (до 61′), Симоненко Євгеній, Волик Сергій, Панченко Антон, Нагорний Віталій (до 76′), Корсун Олександр (до 88′), Поліщук Денис, Бурмака Владислав (до 86′), Лисенко Андрій
Заміни: Беркоза Андрій (з 61′), Сидоренко Артем (з 76′), Бурмака Олег (з 86′), Волох Максим (з 88′)
Запасні: Лук’янчиков Владислав, Седньов Артем, Дем’яненко Іван

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *