Гірка доля “Цукровика” – шість м’ячів від “Манжосівки” і суха домашня поразка

10 червня у рамках шостого туру чемпіонату Прилуцького району з футболу у Линовиці на стадіоні “Цукровик” зустрічалися дві команди: місцевий ФК “Цукровик” та ФК “Манжосівка”. Ще до матчу безумовним фаворитом виглядали гості, багато хто прогнозував розгромний рахунок у цьому матчі, але відповіді на всі питання мала дати саме гра.
Матч розпочався з активних атак гравців команди-гостей. Як наслідок, гол від В’ячеслава Давиденка у ворота суперника уже в дебюті матчу. Далі продовжувалися атаки на ворота господарів і другий гол не забарився. На лівому краю підхопив “круглого” Олег Лень, який накрутивши декількох гравців захисту, точно пробив у дальній кут воріт – 0:2. Це був дебютний м’яч для новачка ФК “Манжосівка”. Тиск на ворота господарів не зменшувався, що і призвело до третього пропущеного м’яча. Після навісу справа від Євгена Симоненка першим на м’ячі опинився Олег Лень, який в один дотик переправив “круглого” до сітки воріт – 0:3. За такого рахунку команди пішли на перерву.

Манжосівець Олег Левченко грає проти колишніх одноклубників. Фото Марини Стельмах

У перерві гості змінили воротаря. Молодого голкіпера Олексія Тимошенка змінив досвідчений Олександр Ороховський. Сцерарій гри після перерви не змінився, гості атакували, а господарі намагались захищатися. В одній з атак “Манжосівки” із-за меж штрафного майданчика пробивав Олег Левченко, але м’яч відбив голкіпер “Цукровика” прямо на Євгена Симоненка, якому нічого не залишалося як розтрілювати ворота. І це 0:4. Відбувалися заміни і по ходу гри у гостей. В атаці в господарів нічого не в’язалось в цій грі, надто молоді гравці у “Цукровика” і відчутно, що ще не вистачає досвіду команді. П’ятий м’яч потрапив до сітки линовчан після філігранної передачі від Євгена Симоненка на Андрія Лисенка, який підробивши м’яча під робочу, розcтріляв воротаря “цукровиків” – 5:0. Дуже багато атакували гості, не відсижувалися в захисті навіть за такого рахунку. Шостого м’яча забив Євген Симоненко, який сам заробив штрафний удар, та сам чудово його виконав – без шансів для голкіпера. Матч закінчився розгромною перемогою ФК “Манжосівка”. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував рахунок 0:6 на користь гостей.

Відчайдушний стрибок воротаря “Цукровика”. Фото Марини Стельмах

Післяматчевий коментар:
Олександр Вікторович Масьома (керівник ФК “Манжосівка”):
– Підсумок матчу закономірний, ми мали багато моментів у грі, зокрема, у першому таймі ми могли забити ще два голи, у другому мали три-чотири гольові моменти. Суперник рідко переходив центр поля, створив лише один момент за гру і то зі штрафного. Ми “сиділи” на їхніх воротах практично два тайми. Дуже молода команда в них, але з кожною грою набирається досвіду. Хочу подякувати за гру і бажаю їм успіху в наступних іграх.
Максим Комар (гравець ФК “Цукровик”):

– Гра була, як кажуть, в одні ворота, по правді сказати на перемогу ми не розраховували, адже у нас команда молода і не має достатнього досвіду. Що перший, що другий тайм ми тримали оборону і відбили багато атак, хоча все ж і пропустили шість м’ячів. Думаю, з часом ми знайдемо свою гру, та будемо на рівних грати навіть із “Манжосівкою”.
– Шанси забити хоча б один гол були чи ні?
– Хорошого шансу не було. Ми грали більш від оборони.
– Що з приємного залишила ця гра? Може щось все-таки знайшли хорошого для ”Цукровика”, незважаючи на велику поразку?
– Радує те, що наша молодь не боялася грати. Гра пройшла без фолів та розмов. Претензій до суддівства не було.
– У наступному турі поїдете в Охіньки за перемогою? Чи і нічия буде гарним підсумком?
– Їдемо перемагати, нічия нас не влаштовує!
Марина Стельмах (вболівальниця ФК “Цукровик”):
– Команда ФК “Цукровик” виступає в такому складі лише цього року, грають хлопці-линовичани, тому нам нелегко протистояти таким сильним командам, але все ж наші хлопці не здаються і показують характер. Нехай не цього року, можливо через рік-два, але проб’ємося в п’ятірку кращих. Ми віримо в них і підтримуємо, адже набагато приємніше, коли на полі грають саме “свої”!

Більше фото – тут

Репортаж із Линовиці прес-секретаря ФК “Манжосівка” Руслана Білого

One Response to Гірка доля “Цукровика” – шість м’ячів від “Манжосівки” і суха домашня поразка