Гол Володимира Атаманенка приносить мінімальну перемогу “Замістю”

24 червня на стадіоні “Автодром” у черговому матчі 8 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу зустрічалися команди ФК “Замістя” та ФК “Охіньки”. Безумовним фаворитом цього протистояння були господарі поля, які здавалося мають здобувати у цьому матчі впевнену перемогу не лише за грою, а і за рахунком. Так не все так сталося, як гадалося перед грою.

Традиційні передматчеві рукостискання учасників матчу. Фото Тетяни Мазки

Команди мали однакові шанси на перемогу, тому почали матч із позмінних атак в сторону одна одної. Перевага була на стороні команди-господаря, але і гравці ФК “Охіньки” вдало обороняли свої ворота. Вболівальники щиро підтримували свої команди. Успішний пас одного з гравців “Замістя” на свого партнера та вдала атака Володимира Атаманенка на ворота ФК “Охіньки” і як наслідок – довгоочікуваний гол на радість прихильників команди. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля.

Боротьба за м’яч у матчі. Фото Тетяни Мазки

Другий тайм гравці “Замістя” почали із вдалих атак на ворота суперника, але хвилювання не дало реалізувати влучні моменти, були невикористані гарні шанси, щоб забити ще декількох голів: м’яч летів повз ворота. Незважаючи на це, вболівальники щиро підтримували свою улюблену команду. Під час всього другого тайму гра була досить напруженою, але в результаті жодній з команд так і не вдалося забити м’яча у ворота суперника. Гра закінчилася мінімальною перемогою ФК “Замістя” з рахунок 1:0.
Післяматчевий коментар:
Віталій Миколайович Карпенко (тренер ФК “Охіньки”):

– Враження нормальні, грали добре, особливо другий тайм. Перший провели слабше, а ось другий – краще. По грі виділю у нашій команді, як зазвичай, воротаря (Сергія Касьяненка – прим.ред.). Дуже часто він нас виручає. А польові гравці усі приблизно на одному рівні грають, кожен старається, хоче кращого результату для команди. Команда у нас молода, граємо майже без легіонерів, тобто своїми силами, але нічого, саме головне, що бажання є у хлопців, значить грати потрібно. Скажу ще за пропущений гол… Дуже сумнівний в плані положення “поза грою”. Помічник арбітра на лінії підіймає прапорець, а головний не реагує. Я думаю, що помічник арбітра якраз для того і є, щоб головний до нього дослухався. І коли помічник знаходиться на лінії останнього захисника, а головний бігає в центрі поля, то кому видніше?
– А помічник був від Вашої команди?
– Ні, це від “Замістя”. Він підняв прапорець, а головний сказав: “Ні, був гол”.
Вадим Довгий (гравець ФК “Охіньки”):
– У цій грі все було нормально, окрім суддівства, яке трішки підводило нас. Гол був однозначно забитий із офсайду, два гравці знаходилися у положенні “поза грою”, бо я ж грав останнім захисником, то бачив, що там був стовідсотковий офсайд. В інших моментах теж були нюанси… А так все було добре.
– Чому не вдалося забити?
– Не пощастило, це ж гра… В одному моменті розгубився наш молодий гравець, у Богдана (Яцуна – прим.ред.) теж не вийшло забити.
– Як Вам суперник?
– Суперник хороший, гра вийшла цікава, напружена. Ми добре грали, все виходило, але не вистачило десь везіння.
– За кого вболіваєте на Чемпіонаті Світу?
– За Португалію.
– А хто виграє?
– Іспанія. Можливо навіть у фіналі зустрінуться Іспанія і Португалія.
Андрій Беркоза (гравець ФК “Замістя”):
– Чи задоволені сьогоднішньою грою? Які взагалі були шанси на перемогу?
– Враження від гри не самі кращі, бо перемога була дуже невпевненою. Не було декількох лідерів команди, основного нападника. Вважаю, що в повному складі такої напруги не було б, але маємо те, що маємо. Щиро вдячний суперникам за гру.

Більше фото – тут

Репортаж із Замістя прес-секретаря ФК “Замістя” Тетяни Мазки

Протокольні дані:
с. Замістя, стадіон “Автодром” 
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Охіньки” (Охіньки)  1:0
Арбітр :
Хантіль С. (5,5)
Голи : 37′ Атаманенко В. (1:0)
Склади команд:
“Замістя”:
Нетребко М., Ясеновський Д., Маценко Є., Герасименко О., Атаманенко В., Поліщук Д., Приступа Є., Беркоза А., Клименко О. (до 46′), Лисов В., Корсун О.
Заміни: Коваленко О. (з 46′)
Запасні: Охріменко А., Ведмідський М., Яременко А., Корнух Я.
“Охіньки”: Касьяненко С., Марченко О., Маснуха Д., Бондаренко Є., Довгий В., Яцун Б., Вишневецький Р., Шпильовий Є., Зіновьєв І., Олександренко П., Демідов Р. (до 82′)
Заміни: Зінченко В. (з 82′)
Запасні: Марченко А.
Кращий гравець : Яцун Богдан (ФК “Охіньки”), Атаманенко Володимир (ФК “Замістя”)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *